>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowy Bonus 600PLN

wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące nowego bonusa w sportingbet. Nie moge znaleźć szczegółowych informacji na temat tego bonusa, obrotó itp. Jeśli ktoś zna jakieś szczegóły prosze o informacje. Z góry dziękuje:spokodfhgfh:
 
B 39

bunik

Użytkownik
Wygrana z &#39;zakładu bez ryzyka&#39; nie podlega obrotowi? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem regulamin?
 
snajp 538,7K

snajp

Użytkownik
  1. Zakład Bez Ryzyka musi być wniesiony na zakład pojedynczy (tzw. singiel) na stawkę stanowiącą dokładną równowartość kwoty przyznanego Zakładu Bez Ryzyka (5, 50 lub 150 PLN).
  2. Jeżeli Zakład Bez Ryzyka zostanie rozliczony jako wygrany na koncie gracza pojawi się wygrana pomniejszona o wartość stawki, na którą został zawarty.:zoltakartka:

Ale mi to bonus,nie zauważyłem tego i też się dałem nabrać.
 
M 0

maras255

Użytkownik
Panowie ten bonus na strat na sportingbet to jest lipa! Ja założyłem konto wpłaciłem 2koła i dostałem tylko jedną wartość czyli raz 150zł. Resztę powiedzieli ze mi anulowali bez podania przyczyny ponieważ w regulaminie tak jest napisane. Wiec oni tylko próbują klientów zachęcić. Ja nie polecam ale to już zależy od Was. I trzeba dokładnie przeczytać ten regulamin, bo jest dużo haczyków.
 
snajp 538,7K

snajp

Użytkownik
Jak im dzisiaj napisałem fajnego maila co o nich myślę :grin: to sie pofatygowali i do mnie nawet zadzwonili ???? ???? ????
 
snajp 538,7K

snajp

Użytkownik
A to negatywnie czy pozytywnie o nich napisałeś? bo ciekawy jestem co Ci powiedzieli interesującego?!
Oj bardzo negatywnie :grin: napisałem Im właśnie o tych kruczkach ,czy trzeba to tak wszystko utrudniać,że nie mogłem postawić zakładu bo wyskakiwały jakieś pierdoły,jak stawiałem zakład darmowy to potrącało mi z konta.Poszło mi o to że nie mogłem postawić tego darmowego zakładu,bo w okienku wyskakiwało żeby wpisać stawkę a jak wpiszesz stawkę to potrąci Ci z konta i koniec, itd. bla,bla.Hmm co mi powiedzieli :grin: ha,ha żebym jeszcze raz przeczytał regulamin i wszystko sprawdził bo z Ich strony wszystko gra.
A już *** mnie strzelił jak w tym ich formularzu on line (do kontaktu z nimi) klikłem wyślij ... a tu możesz tylko 300 znaków napisać.Człowiek pisze i pisze a wszystko jest do dupy
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Dobrze ze piszecie cała prawdę o nich bo chciałem u nich założyć konto ale jak oni odwalają takie szopki to dziękuje bardzo już z jednym bukiem miałem problemy przy wypłacaniu pieniędzy i wolał bym tego nie przezywać jeszcze raz dzieki
 
Do góry Bottom