>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nowość w STS!

madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Dostałem maila informacyjnego, że od teraz mozna w punkcie zasilać swoje konto internetowe STS, wystarczy podać pracownikowi punktu swoj login z sts.pl Fajne udogodnienie według mnie więc maly plusik dla STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piotrex007 91,7K

piotrex007

Użytkownik
Też właśnie dostałem takiego maila i sprawa przedstawia się tak, że jak dla mnie również jest to olbrzymi ✅ dla STS&#39;a, bo stanowi ułatwienie w depozycie do nich, gdy czasem nie mamy kasy na koncie w banku, to nie trzeba chodzić do wpłatomatu, tylko do najbliższego punktu.
Osobną kwestią jest dlaczego tak późno i tylko (jak dotychczas) STS wprowadził coś takiego? Kiedyś pamiętam, jak zaczynali bukmacherzy naziemni prowadzić zakłady przez internet było głośno o tym, żeby wprowadzić taką metodę depozytu, ale wtedy odpowiedź bukmacherów brzmiała tak, że &quot;niestety blokuje nas ustawa hazardowa, która pozwala jako jedyną metodę depozytu i wypłaty środków na własne konto bankowe&quot;. Co więc się od tego czasu zmieniło, że nagle można to wprowadzić? No chyba, że STS znalazł jakąś lukę w tym bublu, która pozwala im sprytnie ten punkt obejść? ;) W końcu Fortuna na Euro 2012 też obniżyła podatek do 6%, a drugą połowę płacili za klientów, co nie do końca było zgodne z ustawą (choć to chore, bo przecież co ich obchodziło, że część podatku płaciła Fortuna, skoro hajs im się i tak zgadzał? Paranoja ???? )
 
piotrex007 91,7K

piotrex007

Użytkownik
W dawnej E-Promocji w Totolotku, depozyt także był wpłacany w kolekturze - a grało się w necie.
No tak, ale to były czasy przed ustawą hazardową, kiedy nikt nie grał w necie i z resztą dlatego, że było to nielegalne, Totolotek się z tego musiał wycofać przecież.
 
Do góry Bottom