>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
T 0

tupac1

Użytkownik
przypomniało mi się , we Francji weszła jakis czas temu podobna ustawa i Francuzi tzn osoby przebywające na terytorium Francji nie mogą się zarejestrować u żadnego bukmachera światowego, oczywiscie tylko u tych ,którzy wykupili licencje czyli lokalne francuskie ,,płotki,, z niskimi kursami, żaden światowy gigant nie wykupił we Wfrancji a wykupi w polsce?? nie ma szans, czeka nas emigracja zarobkowo- bukmacherska np do czech ???? korona tania, czeszki ładne, dobre piwo ???? życ nie umierac hehehe a tak powaznie no nic innego nie wymyslimy
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
We Francji bodajże Bwin i Betclic wykupiły licenjcę, a Unibet się przymierza, ale oczywiście kursy i oferta na takim bwin.fr są gorsze niż na bwin.com. U nas to prawie na pewno nikt nie wykupi jeśli pozostanie ta wersja z 12% podatkiem obrotowym itp.

Z emigracją to nie będzie prosto, zwłaszcza jeśli kolejne rządy zachęcone przykładem Francji (i ewentualnie Polski, oby nie) zaczną wprowadzać niekorzystne dla graczy regulacje. Z tego co mi wiadomo kilka parlamentów już pracuje nad swoimi wersjami ustawy hazardowej.
 
E 0

encelados

Użytkownik
Myślmy trochę!
Co do grania na &quot;emigracji&quot; - to naprawdę wszystko zależy od tego jak do tematu graczy z Polski podejdą zagraniczne buki. Jeśli wprowadzą dla nas restrykcje - to co da Wam to, że pojedziecie grać np. do Czech? Gdy, żeby wypłacić wygrane trzeba będzie przejść proces weryfikacji, np. wysłać skan dokumentu tożsamości? I co wtedy wyślecie? Polskie prawo jazdy? Polski dowód osobisty? Czy weźmiecie ślub z Czeszką (z opłaconym rozwodem) - żeby dostać czeskie obywatelstwo? I nauczycie się czeskiego, żeby nie korzystać z polskojęzycznej strony buka?
Grając za granicą unikniecie tylko ewentualnego namierzenia przez służby Kapicy. Ale jeśli buki wprowadzą restrykcje dla Polaków - to i tak nic nie da. Bo zwyczajnie nie wypłacicie wygranych...
Jednym słowem - Kapica. O, przepraszam. Kaplica :)
A swoją drogą ciekawi mnie co zrobiły buki (te bez francuskiej koncesji) z kontami francuskich graczy, które istniały przed wejściem w życie ichniej ustawy? Bo że nowi się nie zarejestrują - to oczywiste. Ale co z istniejącymi kontami? Zlikwidowali je? Zablokowali?
A tak całkiem na marginesie, &quot;z innej mańki&quot; - czy warto grać? Jeśli podobno:
Toczy się wielkie śledztwo dotyczące ustawiania wyników meczów niemal na całym świecie.Szykuje się piłkarskie trzęsienie ziemi – podejrzenia budzi już 300 meczów w 15 krajach Europy. Trudno wskazać rozgrywki, których problem nie dotyczy. Europejska Unia Piłkarska (UEFA) ma także sygnały o ustawianiu meczów Ligi Mistrzów. W sprawę włączył się Interpol. Aferę wykryły firmy monitorujące zakłady bukmacherskie. Według nich korupcja dotknęła rozgrywek aż w 24 krajach. Gra toczy się o stawki liczone w milionach euro. Wśród budzących wątpliwości spotkań są mecze klubowe, reprezentacyjne, a nawet spotkania drużyn młodzieżowych. Problem pojawia się wszędzie tam, gdzie bukmacherzy przyjmują zakłady...
Więcej tu: rp.pl/artykul/615698_Pilka-rzadza-zaklady.html
 
T 0

tupac1

Użytkownik
to na razie tylko plotki, ja z kolei słyszałem ,że inne kraje o konserwatywnej polityce hazardowej mają wręcz przeciwnie złamać się i zliberalizować w tym temacie idąc np za wielką brytanią, a jak nawet w kilku by zrobili tak samo to się pojedzie tam gdzie będzie można grać bez problemu i tyle, w Unii jest wiele państw i wszystkie się nie ugną na pewno, nie ma szans, a i pamiętajmy także o prawie rynku, powiedzmy ze kazdy kraj w Unii sie zmówi i zrobia restrykcje jak Francja i polska i co dalej? - gdzie korzyści, dla kogo? gracze się odwrócą, a giganci bukmacherscy mieliby upasc? nigdy w zyciu, to sa zbyt ogromne pieniadze, mogą sobie odpuscic Rynek kilku państw ale całej europy? hehe
Encelados, czegoś nie rozumiesz, buków nie obchodzi czy jesteś polakiem, maltańczykiem czy bambusem latającym z dzidą za dzikim zwierzem w afryce tylko na terytorium jakiego panstwa przebywasz, taki franzuz nie zarejestruje się nawet u buka na terenie swojego kraju bo widzą nr ip itd ale na terenie innego kraju już bez problemu, tu chodzi o adres przebywania, oczywiście trzeba być zameldowanym na terenie danego kraju, podałem przykład Czech gdzie w tej chwili wszystko jest mega liberalne, prostytucja,hazard, narkotyki, pełna swawola (raj na ziemi);) i tam trzeba byłoby się zameldować po prostu itd a pózniej zorganizować tą cała grę z znajomymi, rodziną, bo wiadomo człowiek sam nie będzie siedział jak kołek całe życie i obstawiał popijając Pilsnera i jedząc knedliczki.
 
R 0

rerk

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo kilka parlamentów już pracuje nad swoimi wersjami ustawy hazardowej.
- jakie parlamenty? Jak tak będzie to buki w ogóle zwiną torby z tego świata.
Nie wydaje mi się aby buki dały całkowity ban, tylko dla tego, że ktoś jest Polakiem, przecież to dyskryminacja! Polak przebywający w UK albo na Malcie nie będzie mógł obstawić, bo politycy jego kraju zdecydowali tak wbrew niemu - nie chce mi się w to wierzyć.
Kont też chyba nie zablokują bo po co? Chyba, że na własną prośbę. to że w PL nie pograsz to chyba najgorszy scenariusz, ale żeby mieć ban na cały świat to już coś niewyobrażalnego!
Na stronie inewstycje.pl w artykule &quot;Nowelizacja ustawy hazardowej&quot; z 11.01.2011 (sorry nie mogę wkleić linka (u10postów).
Czy ktoś wie dlaczego KE nie zgłosiła poprawek, nie zabrali się w ogóle za to, czy zgodzili się z przepisami technicznymi?
Jest tam mowa że działania rządu &quot;mają dać nadzieję&quot; że przepisy zaczną obowiązywać przed wakacjami. Jaki to konkretnie może być termin?
 
T 0

tupac1

Użytkownik
usatwa już w środe 23go będzie na kolejnym czytaniu więc jak na moje doświadczenie to wejdzie w życie w maju, najwcześniej w kwietniu a najpóźniej czerwcu, nie zablokują polaków czytajcie dokładnie regulaminy buków albo pytajcie w live chatach to wam odpowiedzą tu nie chodzi o obywatelstwo tylko na terenie jakiego kraju obecnie przebywasz wiec za granica jak najbardziej pogramy sobie, tylko szukac lokum w ktoryms z sasiednich krajow, nic innego nie wymyslimy raczej, trzeba po wejsciu ustawy skonsultowac sie z prawnikiem, moze cos wymysli ale watpie, skoro w takiej Francji najlepsi prawnicy gigantów bukmacherskich nic nie wymyslili i wycofali sie z rynku francuskiego to koniec z obstawianiem w polsce juz blisko, podziekujmy tuskowi i jego świcie - aby żyło sie lepiej wszystkim..... kolesiom!
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Nie panikuj, patrze na domene bwin.fr i nie są tam az takie niskie te kursy średnio o 0,10 niższe, dla mnie to nie jest duzo... Więc nawet jęsli taki buk jak bwin by wykupił licencje u nas, to da sie grać...
chyba ze ktoś grał zawsze kursy 1,2-3 ...
Jakie kolejne czytanie ? to jest pierwsze czytanie.
 
R 0

rerk

Użytkownik
Nie panikuj, patrze na domene bwin.fr i nie są tam az takie niskie te kursy średnio o 0,10 niższe, dla mnie to nie jest duzo... Więc nawet jęsli taki buk jak bwin by wykupił licencje u nas, to da sie grać...
chyba ze ktoś grał zawsze kursy 1,2-3 ...
Jakie kolejne czytanie ? to jest pierwsze czytanie.
w dłuższym terminie to jest dużo, ale nie to mnie martwi, czy będzie można grać na na domenie pl u bah czy bwina z kursami zaniżonymi o 12%, ale to że giełdom betfair, betdaq będziemy mogli chyba pomachać.
 
T 0

tupac1

Użytkownik
to raz że koniec z giełdami no i co za tym idzie limitami, Tobie może wystarczy taka kreatura jak bwin co daje limity rzedu paru stow ale mi nie, co sobie na nim ugram, na piwo?
 
R 0

rerk

Użytkownik
to raz że koniec z giełdami no i co za tym idzie limitami, Tobie może wystarczy taka kreatura jak bwin co daje limity rzedu paru stow ale mi nie, co sobie na nim ugram, na piwo?
Miałem nieco inne intencje formułując moją wcześniejszą wypowiedź... dodam, że odkąd nauczyłem się robić green booki, to nie korzystam z ofert buków :cool:
 
H 28

henka

Użytkownik
Zawsze można za parę $ wykupić zmienne ip innego kraju i mieć w dupie Kapicę.
Buki nas nie zbanują i kont likwidować nie będą.
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
henka czlowieku po co piszesz takie bzdury bedzie jak we francji wejdz na unibeta betsafa czy wiele innych nie rejestruja tam narodowosci z francji chocbys z dubaju sie sie logowal konta nie zalozysz tak samo bedzie w polsce wiec swoje zmienne ip wsadz sobie w kieszen czy tu siedza same dzieci czytajac wiekszosc komentarzy wy nie macie zielonego pojecia jakie beda konsekfencje tej ustawy gieldy betfair tez nie bedzie gielda zrezygnowala z francji i wloch i zrezygnuje z nas a ustawa wejdzie napewno za kadencji tuska za duze zobowiazania do totolotka ich nie obchodza obywatele tylko uklady niech ktos to w koncu zrozumie...
 
H 28

henka

Użytkownik
Niezły z ciebie typek z czego zrezygnowała ? żabojad czy włoch np na terytorium np czech czy anglii może spokojnie grać.Betfair konta nam nie zamknie bo na jakiej podstawie ?
 
R 0

rerk

Użytkownik
@ zawodowy GRACZ, zobacz sobie np. formularz rejestracji na stronie betfair.com masz tam rubrykę &quot;kraj zamieszkania&quot; anie &quot;narodowość&quot;, ale francji czy włoch sobie nie wybierzesz.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
mam pytanie, moim zdaniem i z tego co wiem rząd zrobi wszystko by zdelegalizować i max ograniczyć netowy hazard, ile potem będzie czasu by pobrać kase z buków i poprzenosic gdzie indziej i co z zakladami długoterminowymi ? pzdr
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
rerk francji i wlochow nie wybierzesz tak samo z polski gielkda zakladow tez zrezygnuje bo zarabia 5% od zakladow wygranych a nie 12% od wplaconych stawek jak chce tego nasz rzad mam znajomego francuza i odmowili mu zalozenia gieldy a przebywal w angli jedynym sposobem grania jest tam wyjechanie i zameldowanie sie w angli co bedzie potwierdzone dokumentami jako polak nie zagrasz bez meldunku a jako polak na unibecie lub betsafe nie zagrasz wogole chyba ze zmienisz obywatelstwo lub bedziesz gral w sts żenada ten kraj .
 
Z 3

zawodowy-gracz

Użytkownik
a odnosnie ciebie henka znam bardzo dobrze regulamin betfair i nic ci nie da wyjechanie za granice bo przy weryfikacji zamieszkania pokazesz swoj dowod na ktorym jest adres zamieszkania w polsce i konto zblokowane. ja czytalem cala ustawe w przeciwienstwie do wiekszosci tutaj jest to chora ustawa nastawiona na pazernosc rzadu tuska nic nie poradzimy .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom