>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
cock 756

cock

Użytkownik
Milek, a ch go wie. Od dawna wiadomo, że internet to fajna rzecz. I fajnie mieć nad nim kontrolę. IZBY CELNE INTERNET wpisz w szukajkę na portalach finansowych. Mogłoby to dotknąć nie tylko hazardzistów. Ale i banki i inne firmy.
Z drugiej strony premier obiecał na śniadaniu w sobotę, że utnie ręce każdemu kto zabroni Polakom wolności w internecie. Niestety wiele obiecywał, a ustawy o prawnej mutylacji nie mamy.
Nie wiem, nikt nie wie. Jesteśmy w czarnej dup*e. ????
 
T 0

tupac1

Użytkownik
Koledzy SPOKOJNIE nie ma sie czym martwic, pisalem juz to kiedys na forum ale nie wiem czemu moderator moje i nie tylko moje posty skasowal, wiec w najgorszym przypadku:
- buki zakaza gry ok ale nie polakom tylko osoba przybywajacym na terytorium polski, ale to nie oznacza ze trzeba wyjezdzac do np najbardziej liberalnej w tej kwestii UK zeby grac, wystarczy tzw VPN , jest to 100% legalne i nie do obejścia, łaczysz sie po prostu z IP w UK tak jakbys tam fizycznie był i po problemie kosztuje to kolo 70euro na miesiac,
- druga sprawa co do tej kwesti, buki moga wymagac co najwyzej ponownej weryfikacji adresu na nowym nr IP wiec wtedy trzeba poniesc koszta pofatygowac sie do UK wynajac na miesiac jakas nore, po dostaniu po miesiacu rachunkow zeskanowac je wyslac do buka, zweryfikowac i tyle, po problemie

Platformersy moga sobie robic co chca wynajmowac szpiegow, cbs, abw, gwardie naradowa, nie ma szans zeby w takim przypadku cos wskorali, a nawet wowczas zyskujemy przywileje u bukow, UK jest bardzo ,,dobrze,, traktowana przez buki
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Koledzy SPOKOJNIE nie ma sie czym martwic, pisalem juz to kiedys na forum ale nie wiem czemu moderator moje i nie tylko moje posty skasowal, wiec w najgorszym przypadku:
- buki zakaza gry ok ale nie polakom tylko osoba przybywajacym na terytorium polski, ale to nie oznacza ze trzeba wyjezdzac do np najbardziej liberalnej w tej kwestii UK zeby grac, wystarczy tzw VPN , jest to 100% legalne i nie do obejścia, łaczysz sie po prostu z IP w UK tak jakbys tam fizycznie był i po problemie kosztuje to kolo 70euro na miesiac,
- druga sprawa co do tej kwesti, buki moga wymagac co najwyzej ponownej weryfikacji adresu na nowym nr IP wiec wtedy trzeba poniesc koszta pofatygowac sie do UK wynajac na miesiac jakas nore, po dostaniu po miesiacu rachunkow zeskanowac je wyslac do buka, zweryfikowac i tyle, po problemie
Platformersy moga sobie robic co chca wynajmowac szpiegow, cbs, abw, gwardie naradowa, nie ma szans zeby w takim przypadku cos wskorali, a nawet wowczas zyskujemy przywileje u bukow, UK jest bardzo ,,dobrze,, traktowana przez buki
ty chyba nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, drugorzedna sprawa jest to czy przebywasz na terytorium Polski czy tez nie, grasz u buka po to zeby wygrywac tak? wiec wystarczy ze wyplacisz jakase kase z buka ktory nie jest zarejestrowany w Polsce i odrazu maja twoje dane i wszystko i zaden VPN czy inne badziewia ci nie pomoga.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
ty chyba nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi, drugorzedna sprawa jest to czy przebywasz na terytorium Polski czy tez nie, grasz u buka po to zeby wygrywac tak? wiec wystarczy ze wyplacisz jakase kase z buka ktory nie jest zarejestrowany w Polsce i odrazu maja twoje dane i wszystko i zaden VPN czy inne badziewia ci nie pomoga.
w tym przypadku ratuje karta Moneybookers
Na razie nie panikujmy, będziemy sie martwic jak ustawa wejdzie w życie.W takim tempie, chyba cały kwiecień i maj jeszcze pogramy.
 
T 0

tupac1

Użytkownik
Nie obrazaj kolego Deloo bo Ty chyba nie wiesz nawet ile masz lat skoro takie debilizmy piszesz,a jak chcesz wyplacac ta kase? w polskim banku? zwariowales?
albo moneybookers karta albo nawet zakladam se konto w UK i poprzez bank tamtejszy i mam gdzies POlske teraz zrozumiales temat? czy tlumaczyc jak krowie na rowie?
 
cock 756

cock

Użytkownik
GMark - portfel nas nie ratuje, już gadaliśmy w dziale MB na ten temat z chyba Bludkiem. Starczy zerknąć, różowo to nie wygląda - chcesz prześlę Ci fragmenty regulaminu MB, które dostałem od kolegi.
Co do stacjonowania na terenie RP też nie do końca tak jest jak piszecie. Co zatem z Anglikami uczącymi nas ich mowy ojczystej na terenie Polski?
 
T 0

tupac1

Użytkownik
Ludzie czy wy nie czytacie ze zrozumieniem NIE CHODZI O OBYWATELSTWO tylko terytorium danego kraju i nie wazne czy unas bedziesz gral anglik, muzulman czy pingwin, na terenie RP nie pogra, co do MB - regulamin , regulaminem ale nie bedzie chciala stracic rzesze klientow z polski to raz, dwa przez VPN bedziesz u nich klientem bedacym w UK. a trzy w razie W jak napisalem u gory konto w banku brytyjskim i tak wyplacasz kase i tyle, no chyba ze ktos gra za drobne( nie obrazam tu nikogo) i nie stac go na taka podroz do UK itp
 
cock 756

cock

Użytkownik
Tupac1, weź proszę się schowaj i nie pisz takich rzeczy. Nie powinienem robić takich rzeczy, ale aż się prosi i przytoczę tu moję PMkę z Bludkiem. Jego argumentom ufam jakoś bardziej niż Twoim domniemaniom.
Cytat:
Napisał Cock
no to w kropce.
dzieki za odpisanie.
co do regulaminu MB, nie obowiazuje ich chyba prawo polskie..
Obowiązuje ich prawo brytyjskie. Jednak w regulaminie można szybko znaleźć wiele zapisów, które w wypadku wejścia w życie solidnie napisanej nowelizacji utrudnią życie graczom. Lista krajów, których mieszkańcy nie mogą korzystać z MB ogranicza się do: Afganistanu, Kuby, Iranu, Birmy, Nigerii, Korei Północnej, Somali, Sudanu i Jemenu, czyli raczej niemożliwe, żebyśmy dołączyli do tego grona, ale przelewy do i od bukmacherów mogą zostać zablokowane (tak jak dla mieszkańców USA czy Turcji).
Sprawdź sobie 11. punkt regulaminu: &#39;Transakcje zabronione&#39;. Tam praktycznie każdy podpunkt może być wykorzystany przeciwko Nam.
Cytat:
11.1. Surowo zabrania się przesyłania lub przyjmowania opłat należnych za sprzedaż lub dostawę następujących produktów:
[...]nielegalne loterie lub usługi hazardowe
Cytat:
11.2. Surowo zabrania się dokonywania płatności dla lub akceptowania płatności od osób lub podmiotów oferujących nielegalne usługi hazardowe, włączając w to (lecz nie ograniczając się do) nielegalnych zakładów sportowych, gier w kasynach oraz pokera. Mamy prawo do zawieszenia lub zamknięcia konta Moneybookers w każdej chwili bądź też odmówienia realizacji lub unieważnienia danej transakcji w przypadku, gdy będziemy podejrzewali, że bezpośrednio lub pośrednio używają Państwo konta Moneybookers do nielegalnych transakcji hazardowych lub konto jest używane w powiązaniu z takimi transakcjami. Do krajów, w których zabroniony jest hazard on-line zaliczają się Stany Zjednoczone Ameryki, Turcja, Chiny, Malezja i Izrael. Niniejsza lista nie jest wyczerpująca i do zakresu Państwa obowiązków należy upewnienie się, że nie używają Państwo naszych usług do transakcji, które mogą być uważane za nielegalne w obrębie jurysdykcji kraju, w którym Państwo mieszkają.
Cytat:
[...]zastrzegamy sobie prawo do zmian decyzji o zaprzestaniu lub ograniczeniu naszych usług w innych krajach w każdej chwili i bez uprzedniego powiadomienia. Zastrzegamy sobie prawo do zawieszenia lub zamknięcia konta Moneybookers w każdej chwili w przypadku zaistnienia uzasadnionych podstaw prawnych bądź też w ramach zaleceń wydanych przez właściwe władze rządzące lub wyznaczone organy do zapobiegania przestępstwom finansowym.
Cytat:
Korzystanie z konta Moneybookers dla jakichkolwiek niezgodnych z prawem celów np. oszustw czy prania brudnych pieniędzy jest surowo zabronione. Moneybookers będzie zgłaszało wszelkie podejrzane działania do odpowiednich organów ścigania.
Cytat:
zastrzegamy sobie prawo do:
- wycofania transakcji, i/lub
- zamknięcia lub zawieszenia Państwa konta; oraz/lub
- zgłoszenia transakcji odpowiedniemu organowi ścigania; oraz/ lub
- zażądania od Państwa odszkodowania; oraz
- obciążenia Państwa kosztami opłaty administracyjnej do wysokości 150 EUR w przypadku zastosowania jednego z powyższych rozwiązań.
Cytat:
11.7. W zakresie Państwa odpowiedzialności ( a nie Moneybookers) leży zapewnienie, że wysyłają Państwo oraz otrzymują płatności jedynie od osób lub firm oraz za sprzedaż lub dostawę towarów, które mogą Państwo dostarczać lub otrzymywać zgodnie z obowiązującym prawem i przepisami. Fakt otrzymywania płatności przez jakąkolwiek osobę lub firmę za pośrednictwem Moneybookers nie stanowi wskazania, że ich usługi lub produkty dostarczane są zgodnie z prawem.
Szczerze mówiąc to nie wierze w to, że po wszelkich poprawkach cokolwiek zostani
Starczy Ci argumentów, bo mi tak. Masz jeszcze coś dodania o pingwinach? To zakładka forum na Nat. Geo. I podobnie jak reszta nikogo urazić nie chcę.

Pożyjemy zobaczymy. To chyba najlepszy i najbardziej trafny tekst jak będzie.
 
T 0

tupac1

Użytkownik
Cock czy Cocku co napisalem do góry? w razie W zakładam KONTO W BANKU UK i mam wszystko gdzies, masz jakies argumenty na to?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Nie obrazaj kolego Deloo bo Ty chyba nie wiesz nawet ile masz lat skoro takie debilizmy piszesz,a jak chcesz wyplacac ta kase? w polskim banku? zwariowales?
albo moneybookers karta albo nawet zakladam se konto w UK i poprzez bank tamtejszy i mam gdzies POlske teraz zrozumiales temat? czy tlumaczyc jak krowie na rowie?
Czy ja napisałem VPN czy o MB w odniesieniu do Twojego cytowanego posta? Nie wiem co to VPN więc w tej kwestii nie było nic w moich wypowiedziach. Tymczasem nie odwracaj kota ogonem. Przemyśl to.
Cock czy Cocku co napisalem do góry? w razie W zakładam KONTO W BANKU UK i mam wszystko gdzies, masz jakies argumenty na to?
Nie zamierzam się kopać z koniem, bo do tego prowadzi dalsza polemika - dobrej nocy.
 
T 0

tupac1

Użytkownik
no tak typowy polak - wielki powazny gracz a nie wie co to VPN, ktore bedzie jedynym ratunkiem od czerwca,i jeszcze sie bedziesz na forum pytal, jak to sie robi, druga kwestia to z jakim koniem? konia to moze ty kopiesz, walisz czy co tam robisz, konto dla mnie w UK to najnormalniejsza sprawa, jestesmy w Unii jakbys nie wiedzial, chyba ze zyjesz w ciemnogrodzie. moja rada mniej kozacz jak typowy polak a wiecej poczytaj w google o pewnych kwestiach
 
cock 756

cock

Użytkownik
no tak typowy polak - wielki powazny gracz a nie wie co to VPN, ktore bedzie jedynym ratunkiem od czerwca,i jeszcze sie bedziesz na forum pytal, jak to sie robi, druga kwestia to z jakim koniem? konia to moze ty kopiesz, walisz czy co tam robisz, konto dla mnie w UK to najnormalniejsza sprawa, jestesmy w Unii jakbys nie wiedzial, chyba ze zyjesz w ciemnogrodzie. moja rada mniej kozacz jak typowy polak a wiecej poczytaj w google o pewnych kwestiach
Nie polak, a Polak.

Kilka postów temu kozaczyłeś z kartą MB.

Gdzie było, że ja jestem wielki poważny gracz?

Kopać się z koniem to takie powiedzenie. Jedni wiedzą co ono znaczy inni co znaczy VPN.

Napisałem, że nie zamierzam się kopać z koniem... A Ty znowu swoje...

Zgłaszam Twój post do moderacji, uważam, że mnie obraziłeś urażony tym, że w kwestii MB racji nie miałeś. A jak sam piszesz starczyło zamiast kozaczyć najpierw poczytać w googlach, a Tobie, bo wszystko wiesz nawet na forum się nie chciało.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
co do MB - regulamin , regulaminem ale nie bedzie chciala stracic rzesze klientow z polski to raz, dwa przez VPN bedziesz u nich klientem bedacym w UK
Jeśli chodzi o MB to klienci z USA mają ograniczone możliwości przelewania środków na cele hazardowe. W MB weryfikujesz swój adres, więc łączenie się z zagranicznego IP nie wystarczy. MB na pewno zbyt łatwo nie zrezygnuje, ale mogą po prostu nie mieć wyjścia. Zresztą nie róbmy z siebie nie wiadomo kogo - MB nie zarabia niesamowitych kwot na Polakach.

Jeśli ustawa będzie miała solidne podstawy to osoby przebywające na terytorium RP mogą mieć zablokowaną możliwość przelewów do firm oferujących &#39;hazardzik&#39;. Nawet jeśli tak się nie stanie to i tak używanie MB nie da gwarancji bezpieczeństwa.

Założenie konta w zagranicznym banku i załatwienie tymczasowego zameldowania za granicą jest po za możliwościami 3/4 graczy (być może nawet więcej), więc w takim wypadku rząd odniesie i tak spory sukces. Tyle, że taka ustawa będzie mocno kontrowersyjna i nikt nie będzie na siłę jej przepychał przed wyborami. Jak tu powiedzieć społeczeństwu, że państwo będzie mogło uzyskać swobodny wgląd do historii operacji na koncie bankowym? Jak powiedzieć społeczeństwu, że ich ruchy w internecie będą śledzone? Opozycja już zadba o to, żeby sytuacja była odpowiednio wyolbrzymiona, a do dyskusji może się włączyć również TK.

Na dzień dzisiejszy ta nowelizacja to taki gorący kartofel i PO może się nim tylko poparzyć. Więcej wyborców można stracić, niż zyskać, a teraz tylko to się liczy.

/poczytaj w google o opcji edytuj na forach internetowych i przestań robić burdel

Neteller również nie działa na dzikim zachodzie i obowiązują go pewne zasady.
Aby pomóc nam w przeprowadzaniu badań lub współpracy przy badaniu oszustw i innej nielegalnej działalności lub w celu pomocy w badaniu podejrzeń dotyczących naruszenia naszych Warunków używania, możemy ujawnić dane osobowe osobom trzecim, jeśli sądzimy, że jest to uzasadnione i właściwe.
Ujawniamy dane w odpowiedzi na wezwanie sądu, tytuł prawny, nakaz sądowy, egzekucję, zajęcie, nakaz wyznaczonego przez sąd syndyka lub inne równorzędne środki prawne, łącznie z wezwaniami stron postępowania cywilnego.
Jeśli nowelizacja da organom szeroki wachlarz możliwości to neteller również będzie się musiał dostosować. Jednak tak jak pisałem taka nowelizacja ociera się o inwigilację i ciężko będzie to wytłumaczyć społeczeństwu.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
jak ktoś ma zyski z zakładów sportowych to nie będzie ścigany bo Tusk mówił że chce oczyścić internet z hazardu dla dobra obywateli. Czyli na logike wniosek jest prostu - jak ktoś wygrywa to rząd się nie dopiercieli ????
Oczywiście to jest ironia naśmiewająca się z Tuska, zakłamany egoista.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom