>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Nowa ustawa hazardowa/ prawo hazardowe

Status
Zamknięty.
deniak 0

deniak

Użytkownik
Ziemniaki beda musieli sie chyba pogodzic z internetowymi, bo jada teraz na tym samym wozku. Kto bedzie gral u buka przy i tak juz duzych marzach i jeszcze podatku 25% Chyba tylko zagrac tasme za 2 zl na 15 zdarzen.
Szkopuł w tym, ze netowe buki zabrały klientów ziemniakom. Ziemniaki, owszem na podwyżce podatku nie zyskają, ale chcą za wszelką cenę zdelegalizowania e-hazardu bo wtedy do ich kolektur powróci olbrzymia grupa hazardzistów, którzy przepie******* do tej pory kase w necie. Takim &quot;graczom&quot; nie wytłumaczysz, ze te 25% podatku w krótkim czasie zeżre ich potencjalne wygrane.
Kto straci? Czarne chmury zawisły nad graczami, którzy surbetują czy grają na betfair.
Fuck.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
zróbcie lepiej strajk i wyjdzcie na ulice tak jak górnicy i domagajcie się o swoje.
Manifestacja oraz marsz ulicami Warszawy pod kancelarie premiera i troszkę zadymy i może ustawa nie przejdzie.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
PS. czytaliście na e-play jak polskie ziemniaczki lobbuja? Napisali zajebisty donos do posłów, nie zapomnieli nawet donieść, ze graczy korzystają z moneybookersów...
Tak tylko netlerów moneybokersów nie zdelegalizują. Mogą najwyzej sledzic wypłaty a wątpie by moneybokers na to pozwoliło bo wtedy - nie oszukujmy się neteller moneybookers etc. będą miały mniejsze zyski... Ogółem tego typu internetowe banki są legalne. Tak jak ktos juz wspomnial. Temat rzeka i jesli wejdzie ta ustawa to bedzie milion sposobów by ją ominąc i pytanie jest jedno. Czy będzie im się chciało walczyc z obywatelami i zmieniac co chwile te ustawy...?
 
B 0

betsniper-mike

Użytkownik
Nasz serwis również widzi potrzebę skoordynowanego działania społeczności graczy. Ponieważ Forum Bukmacherskie skupia największą część polskiej społeczności bukmacherskiej myślę, że Administracja FB tudzież ktoś wyznaczony przez FB powinien podjąć się poważnych działań na rzecz niedopuszczenia do przegłosowania tej ustawy. Dobrze byłoby znać zdanie Prezydenta RP na temat tego pomysłu jak również SLD/PIS/PSL.
Oto jakie jest moje zdanie na ten temat:
Jak wiadomo automaty muszą zniknąć a wielu osobom nie jest to na rękę. Głównie oczywiście ucierpią właściciele zakładów bukmacherskich naziemnych w Polsce, w których automaty odpowiadały za dość dużą część zysków. Był to trend zapoczątkowany kilka lat temu, kiedy to skuteczny lobbing niektórych środowisk spowodował, że automaty mogły zagościć w punktach bukmacherskich. Sam taki punkt prowadziłem, sam w środku miałem automat więc wiem, że był on zyskowny.
Teraz jednak na ołtarzu popularności automaty muszą zostać zlikwidowane. A to oznacza ni mniej ni więcej, tylko że obroty zakładów naziemnych spadną i wiele z tych punktów może stać się nierentownych. W tych okolicznościach wprowadzenie zakazu bukmacherstwa internetowego można traktować jako nagrodę pocieszenia dla wspomnianych Sobiesiaków i spółki. Automaty - NIE, ale przynajmniej Wam klientela zakładowa wzrośnie.
Dlaczego ten sposób myślenia? Ano dlatego, że nic co ma choć trochę wspólnego ze zdrowym rozsądkiem nie usprawiedliwia delegalizacji internetowego hazardu. Skoro Rząd p. Tuska chce wprowadzić system monitorowania przelewów (bardzo ambitne plany) to o niebo rozsądniej dla Państwa i nieco! tylko liberalniej byłoby opodatkować wygrane z internetu i zalegalizować tą działalność (tak jak to zrobiono we Francji). Dzięki temu
a) Państwo wzbogaciłoby się o kwotę bliską zapewne miliarda złotych, jeśli nie większą
b) Gracze mogliby nadal grać w internecie
c) Nie byłoby oczywistego konfliktu &quot;oficjalnej&quot; liberalnej doktryny partii i podejmowanych przez nią działań
d) Wygrane z internetu byłyby legalne i mogłyby zostać spożytkowane na inwestycje przez Polaków.
Ale tego się nie robi. Pytanie - dlaczego.
Mam nadzieję, że nasza propozycja nie pozostanie bez odzewu.
Brońmy się.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Szkopuł w tym, ze netowe buki zabrały klientów ziemniakom. Ziemniaki, owszem na podwyżce podatku nie zyskają, ale chcą za wszelką cenę zdelegalizowania e-hazardu bo wtedy do ich kolektur powróci olbrzymia grupa hazardzistów, którzy przepierdalali do tej pory kase w necie. Takim &quot;graczom&quot; nie wytłumaczysz, ze te 25% podatku w krótkim czasie zeżre ich potencjalne wygrane.
Kto straci? Czarne chmury zawisły nad graczami, którzy surbetują czy grają na betfair.
Fuck.
Czy ja wiem czy sa jeszcze az tak glupi ze nie widza jak z ako 2, po podatku robi sie 1,5? Nawet tym co graja za wieksza kase sie juz to nie bedzie oplacac. Propo tego, ze ludzie przejda z neta do naziemnych ktos fajnie napisal: to ze zdelegalizuja w Polsce francuskie, hiszpanskie, portugalskie wina, nie znaczy, ze ludzie zaczna pic polskie pryty ????
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Panowie poczekajmy na opinie innych partii, ale wg mnie trzeba zaczac dzialac, zrobic jakas wspolna akcje graczy/for i stron bukmacherskich, ktora wyrazi nasz sprzeciw i zaproponuje inne rozwiazanie, jak chocby opodatkowanie zakladow, z 1 storny mniej dostaniemy, ale z 2 bedzie to legalna kasa. np. mozna bombardowac skrzynki emailowe premiera, jego kancelarii itp.
Zartujesz sobie z tym bombardowaniem skrzynek mailowych oczywiscie? hehehe
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
http://wyborcza.pl/1,75478,7192662,Tusk_idzie_na_wojne_z_hazardem.html
- &#39;&#39;Zakaz gier w internecie - m.in. przez monitorowanie połączeń z Polski do serwerów za granicą, na których odbywają się te gry i przez wysokie kary finansowe dla tych, którzy zakaz złamią&#39;&#39;
Juz to wczesniej napisalem. Czytaj poprzednie posty.
Z tego co popytałem kilku znajomych prawników są naprawde małe szanse aby Tusk zdelegalizowal internetowy hazard.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Glowa do gory, stawianie na kartce tez moze byc pasjonujace ????

Swoja droga, to gdyby to przeszlo, oplacaloby sie samemu na lewo otworzyc wlasnego buka i przyjmowac zaklady w jakims nieduzym miescie, albo na osiedlu. Potrzebny bylby kapital, miec znajomych w policji i po cichu moznaby kase trzepac.
 
B 0

barti

Użytkownik
Po całkowitej likwidacji e-hazardu ziemniaki wyszłyby na swoje nawet z tym podatkiem 25%. Dlatego na pewno nie będą się dogadywać z e-bukami. Ta ustawa hazardowa po ostatniej aferze stała się priorytetowa dla rządu, więc można się bać. Właśnie zleciłem wypłatę całej kasy z MB. Może lepiej zacznijmy się zastanawiać jak obejść przyszłe blokady.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
ALE PANIKUJECIE !!!!!
ta ustawa NIE PRZEJDZIE !!!!!!
nie ma sensu się rozpisywać ;) bo i tak nie zrozumiecie ... Za hazardem stoi coś więcej...
Ustawy nie ma i nie bedzie nie przejdzie ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom