>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Nowa oferta promocyjna Ladbrokes - Free bet 50 PLN

ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Darmowy zakład o wartości 50 PLN

---&gt; Ladbrokes &lt;---
Załóż konto, dokonaj pierwszego depozytu, a następnie postaw dowolny pojedynczy zakład za minimum 50 PLN, a otrzymasz darmowy zakład o wartości 50 PLN.

Formularz rejestracyjny
Warunki promocji:
* Oferta dostępna jest tylko dla nowych użytkowników Ladbrokes, którzy podczas rejestracji wprowadzą poprawny kod promocyjny.
* Oferta dostępna jest dla osób pełnoletnich.
* Oferta dostępna jest tylko dla nowych użytkowników korzystających z serwisu internetowego lub telefonicznego.
* Zakład kwalifikujący należy postawić w dniu rejestracji konta w serwisie Ladbrokes.
* Oferta jest niedostępna dla osób dokonujących depozytów za pomocą metody MoneyBookers.
* Aby otrzymać darmowy zakład 50 PLN należy dokonać depozytu i postawić pojedynczy zakład o minimalnej wartości 50 PLN.
* Darmowy zakład zostanie przyznany na konto gracza po rozliczeniu zakładu kwalifikującego.
* Darmowy zakład można postawić na dowolne wydarzenie sportowe w serwisie internetowym lub telefonicznym.
* Darmowy zakład należy postawić na pojedyncze wydarzenie.
* Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu 7 dni.
* W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona.
* Unieważnione zakłady kwalifikacyjne nie uprawniają do otrzymania darmowego zakładu.
* Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
* Oferta jest dostępna tylko dla klientów korzystających z polskiej wersji serwisu Ladbrokes.com zarejestrowanych z polskim adresem zamieszkania.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji danych wybranych klientów przed przyznaniem darmowego zakładu.
* Na jednego klienta, jedno gospodarstwo domowe, jeden komputer i jeden adres IP przypada tylko jeden bonus powitalny.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty bez konieczności powiadomienia użytkowników.
* Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania oferty wybranym klientom.
* Obowiązuje regulamin Ladbrokes.

---&gt; Ladbrokes &lt;---
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Wpłacam 50 zł, stawiam zakład, przegrywam i wtedy otrzymuję tak jakby zwrot 50zł? Można to wtedy odrazu wypłacić czy jakiś obrót?
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
- wpłacasz 50zl lub wiecej
- stawiasz zaklad pojedynczy za 50zl
- niezaleznie czy wygrasz czy przegrasz dostajesz darmowy zaklad o wartosci 50zl
- darmowy zaklad to darmowy zaklad a nie gotowka na koncie wiec nie wyplacisz
- grasz za darmowy, zaklad pojedynczy np o kursie 1.5 wiec 50x1.5=75zl wiec na koncie masz 25zł
- przy darmowych zakladach dostajesz tylko wygrana bez stawki darmowego zakladu

tak jest w kazdym przypadku praktycznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
- wpłacasz 50zl lub wiecej
- stawiasz zaklad pojedynczy za 50zl
- niezaleznie czy wygrasz czy przegrasz dostajesz darmowy zaklad o wartosci 50zl
- darmowy zaklad to darmowy zaklad a nie gotowka na koncie wiec nie wyplacisz
- grasz za darmowy, zaklad pojedynczy np o kursie 1.5 wiec 50x1.5=75zl wiec na koncie masz 25zł
- przy darmowych zakladach dostajesz tylko wygrana bez stawki darmowego zakladu
tak jest w kazdym przypadku praktycznie
Pieknie wyjasnione - dzieki ????
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
mam pytanie do supportu ladbrokes,jeżeli założyłem konto jakieś dwa miesiące temu ponieważ są konkursy z pulą nagród którą sponsoruje ladbrokes,nie dokonywałem żadnego depozytu,to mogę skorzystać z tej oferty promocyjnej?
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Tak ciezko spojrzec w warunki: * Oferta dostępna jest tylko dla nowych użytkowników Ladbrokes, którzy podczas rejestracji wprowadzą poprawny kod promocyjny.
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
mam pytanie do supportu ladbrokes,jeżeli założyłem konto jakieś dwa miesiące temu ponieważ są konkursy z pulą nagród którą sponsoruje ladbrokes,nie dokonywałem żadnego depozytu,to mogę skorzystać z tej oferty promocyjnej?
Jezeli nie korzystales z zadnego bonusu zapytaj supportu czy mozesz zalozyc jeszcze jedno konto na ktorym moglbys skorzystac z tego bonusu , powinni sie zgodzic ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 674

slukasz123

Użytkownik
A to dostałem dzis od nich w e-mailu :
Postaw pojedynczy zakład o wartości minimum 100 PLN (lub równowartość w EUR) na zakłady money line Super Bowl i odbierz darmowy zakład wysokości 50 PLN na dowolne wydarzenie z oferty zakładów sportowych Ladbrokes Warunki promocji:

  • Oferta dostępna tylko dla wybranych klientów, którzy zostali poinformowani drogą mailową.
  • Oferta dostępna jest dla osób pełnoletnich.
  • Oferta dostępna jest tylko dla obecnych użytkowników korzystających z serwisu internetowego lub telefonicznego.
  • Aby otrzymać darmowy zakład 50 PLN należy postawić pojedynczy zakład o minimalnej wartości 100 PLN na podane wydarzenie.
  • Darmowy zakład zostanie przyznany na konto gracza po rozliczeniu zakładu kwalifikującego.
  • Darmowy zakład można postawić na dowolne wydarzenie sportowe w serwisie internetowym lub telefonicznym.
  • Darmowy zakład należy postawić na pojedyncze wydarzenie .
  • Darmowy zakład należy wykorzystać w ciągu 7 dni.
  • W przypadku wygranej stawka darmowego zakładu nie zostanie zwrócona.
  • Unieważnione zakłady kwalifikacyjne nie uprawniają do otrzymania darmowego zakładu.
  • Oferta nie może zostać wykorzystana w połączeniu z innymi promocjami oferowanymi przez Ladbrokes.
  • Oferta jest dostępna tylko dla klientów korzystających z polskiej wersji serwisu Ladbrokes.com zarejestrowanych z polskim adresem zamieszkania.
  • Ladbrokes zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji danych wybranych klientów przed przyznaniem darmowego zakładu.
  • Na jednego klienta, jedno gospodarstwo domowe, jeden komputer i jeden adres IP przypada tylko jeden bonus powitalny.
  • Ladbrokes zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty bez konieczności powiadomienia użytkowników.
  • Ladbrokes zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania oferty wybranym klientom.
  • Obowiązuje regulamin Ladbrokes.
 
D 3

domto

Użytkownik
Założyłem dziś konto wprowadziłem kod promocyjny: PL50 w zakładce darmowe zakłady i takie coś mi się pojawiło?
Podany kod promocyjny jest nieprawidłowy. Przyczyny mogą być następujące:
Kod został błędnie wprowadzony. Prosimy spróbować ponownie.
Promocja jest już nieaktualna. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oferty.
W kodzie rozróżniana jest wielkość liter. Wpisz kod w formie, w jakiej widnieje w ogłoszeniu.
Podczas rejestracji w miejscu wpisania kody napisałem również PL50. Mam nadzieję że mogę skorzystać z free bet-u
 
Do góry Bottom