>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Norwegia: Puchar Norwegii 2010

Status
Zamknięty.
carpini 0

carpini

Użytkownik
Witam!

Korzystając z chwili wolnego czasu postanowiłem pokrótce przeanalizowac mecze jakie czekają nas jutro w Pucharze Norwegii. Nie ma tu żadnych zaskakujących kursów, ale meczy jest dośc sporo i składając do kupy faworytów można uzyskac ciekawy kurs, który śmiało można zagrac za rozsądną stawkę ????

Z góry zakładam, że puchar, rozgrywany od 1902, jest dośc prestiżowy i drużyny z czołówki nie odpuszczają spotkań o czym świadczą kilku a nawet kilkunastobramkowe zwycięstwa faworyzowanych zespołów w poprzedniej rundzie (np Oppsal 1:11 Valarenga, Sortland 0-6 Tromso).

Przedstawiam narazie drużyny z Tippeligaen i ich rywali
(W nawiasach miejsce oraz klasa rozgrywek)

(2, Div2) Byasen - Tromso (1, TL)
Liderzy Tippeligaen nie przegrali od 10 spotkań i ciężko oczekiwac, aby awans utrudnili im piłkarze grający dwie klasy rozgrywkowe niżek

(10, Div2) Steinkjer - Rosenborg (2, TL)
Wielokrotni mistrzowie Norwegii, Rosenborg, nie przegrali natomiast od 12 spotkań i także ciężko się spodziewac, aby nie ograli swoich przeciwników.

(Div3) Tonsberg - Valarenga (3, TL)
Valarenga(zwycięzca pucharu 2008 ) w dwóch ostatnich spotkaniach strzeliali więcej niż 2 bramki, nawet mocno osłabionym składem są w stanie zdobyc ich znacznie więcej przeciwko drużynie Tonsberg-FK.

(8, Div2) Skarbovik - Aalesund (4, TL)
Obrońca pucharu napewno nie pozwoli sobie na odpadnięcie z rozgrywek z dużo niżej notowanym rywalem. Tym bardziej, że 3 ostatnie ligowe mecze przegrał. Idealny moment na odbudowanie formy.

(1, Div2) Randaberg - Viking Stavanger (5, TL)
Lider swojej grupy Div2 ograł dotychczas wszystkich swoich ligowych rywali. Dla odmiany drużyna Vikingów nie przegrała od 7 spotkań ligowych. W pucharze nie powinni zwolnic tempa, a drużyna Randabergu z pewnością woli zachowac siłę na ligowe spotkania, gdzie będzie im z pewnością bardziej przydatna.

(12, Div2) Brumunddal - Lillestrom (6, TL)
Lillestrom straciło dotychczas w 12 ligowych spotkaniach 6 bramek. Drużyna z samego końca Div2 nie powinna popsuc im tej wspaniałej statystyki.

(Div3) Mandalskameratene - Star ( 7, TL)
Jedna z niewielu drużyn z Div3, która gra w pucharze przeciwko ekstraligowcom Mandalskameratene (też mam problem z poprawnym przeczytaniem) będzie się bronic przed najlepszą ofensywą Tippeligaen (22 gole/12meczy). Myślę, że ich gra będzie równie nie przyjemna dla oka jak trudna do wypowiedzenia jest nazwa klubu.

(3, Div2) Floy - Odd Grenland (8, TL)
Od 4 meczy zespół Odd nie zaznał goryczy porażki i nie wydaje się aby zmienic mieli to piłkarze Floy, którzy w swojej klasie rozgrywkowej walczą o ligowe punkty z drużyną Odd Grenland 2.

(2, Div2) Raufoss -Stromsgodset (10, TL)
Drużyna o najgorszej obronie w norweskiej ekstraklasie (26straconych/12meczy) nie jest w formie(3 ligowe porażki z rzędu). Czy może się trafic lepsza okazja na odbudowanie formy? Tym bardziej, że nie piłkarze nie zawodzą po drugiej stronie boiska( 3 ost. mecze &gt; 2 goli).

(5, Div2) Strindheim - Molde (11, TL)
Drużyna Molde jest swego rodzaju fenomenem, od początku rozgrywek w każdym(!) spotkaniu tracą i strzelają przynajmniej jedną bramkę. Od trzech spotkań strzelają nawet przynajmniej 2 w meczu. Jedną z tych serii w tym spotkaniu na pewno będą chcieli przerwac.

(7, Div2)Vard Hangesund - Hangesund (12, TL)
Mecz derbowy. Ekstraligowcy są jedyną drużyną w dolnej częsci tabeli o bilansie bramkowym dodatnim (+1). Ich rywale zza miedzy zupełnie odwrotnie, to jedyny zespół w górnej częsci tabeli o bilansie bramkowym ujemnym (-1). Derby to derby, ale drużyny dzieli mimo wszystko różnica klas.

(1, Div3) Fyllingen - Brann (13, TL)
Od 4 spotkań ligowych gracze Brann nie triumfowali. Nie ma szans, żeby jutro przeszkodzili im w tym pucharowi przeciwnicy, zagający się w lidze z drużyną Brann 2.

(7, Div2) Lillehammer - Kongsvinger IL (14, TL)
Drużyna słynąca ze skoczni narciarskiej w swojej lidze legitymuje się bilansem 2-1-2, więc bez rewelacji. Nie wiem czy w drużynie gra Matti Hautameki bądź Janne Ahonen, ale nawet jeśli, no nie wiele pomogą oni w walce z ekstraligowcem.

(7, Div2) Valdres- Honefoss BK (15, TL)
Cóż, Sandefjord w 12 meczach trafiali do siatki rywali zaledwie 5 razy, więc jeśli nie zamierzają kilkukrotnie pokonac bramkarza rywali to nie wiem kiedy to planują. Umiejętności nie powinno zabraknąc, rywale grają wszak dwie ligii niżej.

(11, Div2) Kjelsas - Sandefjord (16,TL)
Czerwona latarnia Tippeligaen nie zdobyła bramki od 5 spotkań. Trudno o lepszego rywala dla nich, Kjelsas w 5 dotychczas rozegranych meczach stracili aż 14 goli. Uważam, że wykorzystają szansę na przełamanie złej passy, i to z nawiązką.


No, narazie to tyle. Chciałem zobaczyc jak to wyjdzie i może ktoś znajdzie tu jakiś mecz, którym podbije sobie leciutko AKO na kuponie. Im więcej wiadomości tym lepiej, nie ? ???? Pozdrawiam
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
wybierz 3 najpewniejsze i zagraj grubiej. Ja się norweskiemu pucharowi przyglądałem od kilku sezonów i faworyci zawsze gromili swoich amatorskich przeciwników (bo to są amatorzy często) ale jeden robił wtope zawsze
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Tak pewnie zrobie. Ale myśle, że w tej fazie rozgrywek faworyci dadzą jeszcze rade i za jakąś skromną sumkę zagram tasiemca na wszystkie.
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Ale taj jak napisał typer36, jeden faworyt nie dał rady, Valarenga przegrała 3-2 już do przerwy pozwalając strzelic rywalom trzy gole. Przegrało jeszcze Brann 0-1, a jeden zespół wygrał po rzutach karnych dopiero. Więc bez niespodzianek się nie odbyło, ale przy takiej liczbie meczy nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. O tyle to zaskakujące, że wygrały 2 drużyny z Div3, na trzy, które zamieściłem w tych typach.
Pozdrawiam ;)
 
carpini 0

carpini

Użytkownik
Zbliża się kolejna runda pucharu, tym razem wybrałem kilka meczy, z których pewnie ułożę jakieś AKO.

Pierwszy chyba najbardziej ryzykowny
(6,Acc)Bodo/Glimt - Ranhaim(2,Acc)
6 drużyna podejmie zespół plasujący się na drugim miejscu zaplecza Tippeligaen. Wczoraj na Bwin kurs na gospodarzy wynosił 1.7 dziś już tylko 1.55. W sumie to jestem trochę zdziwiony bo w ostatnich dwóch ligowych meczach nie zdobyli oni nawet bramki, a ostatnie starcie przegrali 5:0. Ranhaim jest ostatnio w średniej formie (1-1-1), ale to ekipy na podobnym poziomie i nie wiem dlaczego buki tak faworyzują gospodarzy. Zagram na przekór za niewielką stawkę x2.
(13,Acc)Follo - Lillestrom(6,TL)
Znajdujący się w strefie spadkowej Adeccoeligaen zespół podejmie Lillestrom, które w ostatniej kolejce dokonali heroicznego czynu wyrównując ze stanu 3:0 w trzech ostatnich minutach meczu. W poprzedniej rundzie pokonali poprzednich rywali 6:1 i liczę, że poradzą sobie i tym razem.
(5,TL)Odd Grenland - Mjondalen(14,Acc)
Sytuacja gości wygląda tak samo jak sytuacja Follo. 11 punktów dotychczas i miejsce spadkowe w Adeccoligaen. Odd gra u siebie, a ponadto nie przegrali od 6 spotkań. Zdziwię się jeśli tą passę przerwie im outsider z niższej ligi.
(11,Acc)Lov Ham - Aalesund(4,TL)
Kusi mnie poprostu 1.7 na Aalesund. 4 drużyna Ekstraklasy norweskiej, z zajmującą zaledwie 11 miejsce ekipie.. ligę niżej. Nie wiem czy drużyna gości będzie jakoś mocno osłabiona, ale mimo wszystko są to obrońcy trofea i powinni stanąc na wysokości zadania.
Wszystkie mecze dzisiaj o 18.

18:00 Bodo/Glimt-Ranheim
18:00 Follo-Lilleström
18:00 Haugesund-Bryne
18:00 Kongsvinger-Nybergsund
18:00 Lov Ham-Aalesund
18:00 Lyn Oslo-Strömsgodset
18:00 Molde-Sogndal
18:00 Odd Grenland-Mjondalen
18:00 Sandefjord-Moss
18:00 Sarpsborg-Honefoss
18:00 Stabaek-Tonsberg
18:00 Strømmen-Fredrikstad
18:00 Tromsdalen-Tromsö
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom