>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nordic Trophy

Status
Zamknięty.
M 0

mikecfc

Użytkownik
Spotkanie: Djurgården - Linköping

Wszyscy dziś zdecydowanie stawiają na Puchar UEFA, na faworytów bądź i nie. Ja jednak zdecydowałem się odpuścić pucharowe rozgrywki, ze względu że nie było mnie tydzień i nie wiem jakie formy prezentowały poszczegółne drużyny. Drugim powodem jest także moje przeczucie, które przeczuwa niespodzianki podczas dzisiejszych spotkań UEFA ;-)
Mimo to, nie mogłem jednak pozostać bez żadnego kuponu :grin: ..wybrałem tylko jedno spotkanie na dzisiejszy wieczór: jest to mecz z turnieju towarzyskiego Nordic Trophy-hokeja na lodzie. W turnieju tym biorą udział drużyny głównie ze Skandynawii: Djurgĺrdens IF (SWE), Frölunda Indians (SWE), Färjestads BK (SWE), Linköpings HC (SWE) oraz HIFK (FIN), Kärpät (FIN), Tappara (FIN), TPS (FIN). W pierwszych spotkaniach Kärpät przegrał z Tappara 3-4, Frölunda Indians pokonał Djurgĺrdens IF 4-3, a Linköpings HC poległ grając z mistrzem rundy zasadniczej Färjestads BK 3-4. Dzisiejsze pary przedstawiają się następująco: Frölunda HC - Färjestads BK, Djurgĺrdens IF - Linköpings HC, HIFK - TPS. Zdecydowałem się postawić na vice-mistrzów Szwecji drużynę Linköpings. Zmierzy się dziś z drużyną zdecydowanie słabszą od siebie (przyp.10 miejsce w tabeli na 12 drużyn), a dodatkowo w drużynie Djurgården nie wystąpi kilku podstawowych hokeistów, co może mieć duży wpływ na ostateczny wynik dzisiejszego spotkania. Natomiast drużyna Linköpings zagra w pełnym, mocnym składzie :!:
Myślę, że rozdrażniona pierwszą porażką drużyna Linköpings wygra dziś swój mecz. A kurs na to zdarzenie jest bardzo OK 8) kurs: 2.05 ✅
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Czy ktoś znalazł gdzieś stronę gdzie można śledzić mecze tego turnieju na żywo ?. Z góry dziękuje! :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom