>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NoIQ poker €50 za free

C 0

cholew

Użytkownik
Witam, dostałem maila od noiq poker o takiej treści:

Dear Player,
We can see that you have never deposited before. It is no problem and
we would like to let you know about an exciting free-offer.
NoiQ is currently working with www.worldspokersites.com. This is a
network of community sites and if you sign up you can get €50 for free
for the pokerschool.
Join the community today and get other special deals that are in
collaboration with NoiQ.
Kind regards
NoiQ


Wygląda na to że można otrzymać €50 bez depozytu. Też dostaliście takiego maila? Wie ktoś co trzeba zrobić żeby dostać ten bonus?
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
Podajesz tu wogóle inną strone ja gadałem na live chacie na NoIq poker i powiedziano mi ze musze wysłac maila z prośbą o dodanie bonusa i napisac ze to jest poker school promotion i tyle i czekac na bonus, dziwnego maila podała russia@ noiqpoker.com, oczywiście zapytałem czemu russia jak jestem z polski, to mi odpowiedziała że pod tym mailem obsługują tez polskie konta. Więc zadnych postów na forum nie trzeba pisać. tylko czekac chyba do 48 godzin zobaczymy co z tego bedzie.
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
pawelwerp zgadza sie tego meila obsluguje polak jest u nas na fb ma konto i aby dostac kase musisz zdac egzamin teoretyczny i praktyczny
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
pawelwerp zgadza sie tego meila obsluguje polak jest u nas na fb ma konto i aby dostac kase musisz zdac egzamin teoretyczny i praktyczny
masz racje pomyliłem sie dostałem maila w takim razie to nie dla mnie nie mam czasu na jakies zabawy w szkołę pokerową
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
po 1 trzeba napisac 20 postow na forum noiq - pl wersji jezykowej
po 2 zdac test
po 3 byc w top 20% jakiegos tam tura....
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Kupie ko
Kto ma konto ze stażem minimum 7 dni na forum ? Mam ugrane top 20% w turniejach , jak ktoś ma tam konto 7 dni i mi odstąpi to odpale mu troche euro na b2b przez player transfer ! pisać pm
 
Do góry Bottom