>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NOBLEBET - odbierz 1650 PLN extra

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi




Drogi Graczu

Chciałbym Cię powitać na platformie Noblebet i przyjąć do bardzo wąskiego grona zawodowców. Jest to nasze pierwsze spotkanie, dlatego przedstawię Ci ofertę naszej współpracy. W interesach najważniejsze jest dobre wrażenie, dlatego myślę, iż moja propozycja spełni Twoje oczekiwania.

Kieruję się zasadą, że więcej znaczy lepiej i dlatego przygotowałem dla Ciebie Pakiet Powitalny typu Premium, w którym możesz zgarnąć równowartość 1650 PLN:
  1. bonus od pierwszego depozytu 100% do 800 PLN
  2. bonus od drugiego depozytu 50% do 800 PLN
  3. wpłać trzeci raz i odbierz bonus bez ryzyka 100% ekstra, aż do 50 PLN na Sporty Wirtualne


Jest to najbardziej luksusowa oferta na rynku skierowana tylko dla wybranych graczy. Sprawdź sam jak bawi się elita i wygrywaj więcej!

Chciałem Ci przekazać, że rekrutuję tylko najlepszych, a Ty jesteś na liście moich kandydatów!

Co zrobić, aby odebrać Pakiet Powitalny:
  1. Zarejestruj konto.
  2. Dokonaj depozytu minimum 10 PLN zaznaczając bonus z mnożnikiem.
  3. Następnie na twoje konto zostanie zakredytowana równowartość Twojej wpłaty. Będzie to 5% pierwszego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego „x20”.
  4. Aktywuj bonus z mnożnikiem na swoim koncie.
  5. Przygotuj swój kupon kombi (minimum 2 zdarzenia, kurs łączny minimum 3.00 i minimum 1.30 na każdą selekcję).
  6. Postaw zakład kombinacyjny z pomnożonym kursem całkowitym.
  7. Odbierz równowartość 800 PLN i graj za więcej.
  8. Po wykorzystaniu środków powtórz działanie i wpłać ponownie, aby otrzymać równowartość połowy Twojej wpłaty. Będzie to 5% od drugiego depozytu, z mnożnikiem „x10”.
  9. Wpłać trzeci raz odbierz bonus bez ryzyka 100%, aż do 50 PLN do wykorzystania na platformie Sportów Wirtualnych.
  10. Łącznie możesz zgarnąć równowartość 1650 PLN, by godnie zacząć współpracę z Noblebet!
 
Do góry Bottom