>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher NOBLEBET - informacje o firmie

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
A teraz Drogi Graczu, opowiem Ci pewną historię….

Wszystko zaczęło się od spotkania grona ludzi - prawdziwych miłośników sportu, biznesu i wielkich emocji. Ludzie Ci, profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, zapragnęli stworzyć firmę bukmacherską inną od wszystkich. Elitarny, nowoczesny, bezpieczny klub gracza, który zapewniłby emocje i obsługę na najwyższym poziomie, ofertę odpowiadającą najbardziej wymagającej klienteli oraz ekskluzywny charakter. Wtedy to właśnie powstała idea Noblebet.

Z tą myślą przewodnią zatrudniono zespół doświadczonych pracowników z ogromną pasją do zakładów sportowych. To oni niestrudzenie budowali w pełni polską markę bukmachera Noblebet, którego również ja, z dumą przyznaję, jestem częścią.

Nasza firma szczyci się transparentnymi zasadami i podejściem FAIR PLAY do gracza. Dokładamy najwyższych starań abyś zawsze czuł się komfortowo, przygotowujemy dla Ciebie spersonalizowane bonusy i promocje. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz sportów - od krykieta po e-sport. Łączymy tradycję najlepszych praktyk z nowoczesnością na miarę trzeciej dekady XXI wieku.

Oprócz rozrywki i powiększania portfeli naszym graczom, priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo. Nasza Polityka Prywatności dba o ochronę przekazanych nam informacji i danych. Korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych systemów płatności. Działamy pod nadzorem Ministerstwa Finansów, które znając nasz profesjonalizm, nie wahało się przyznać nam licencji nr. PS4.6831.28.2017. Nasza siedziba znajduje się pod adresem: Polski Bukmacher Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza, ul. Limanowskiego 10, KRS: 0000687635, NIP: 6292481907, REGON: 367989720.

I to już jest koniec krótkiej historii, którą miałem Ci do opowiedzenia, Drogi Graczu… Teraz pora żebyś Ty zaczął pisać swoją historię - razem z nami!

Kontakt poprzez czat oraz mail [email protected]
 
I 94

Istanbul

Użytkownik
Nasza firma szczyci się transparentnymi zasadami i podejściem FAIR PLAY do gracza.
Taa.... :rolleyes: .
Rozumiem, że jesteś administratorem - więc spodziewam się w sumie bana za to co teraz napiszę - ale ten cały Noble-bet to jakaś masakra.

Najpierw po wygraniu zakładu z mnożnikiem który oferują nowym graczom dostałem limit, na większość sportów w granicach 50 groszy do 1,50 .. przy jednoczesnym obowiązku 4-krotnego obrotu depozytem od 800 złotych wpłaty.
Spojrzałem i okazało się, że na parę lig/rozgrywek w piłce nożnej limity są trochę większe, to znaczy w granicach 30-50 złotych... Szczerze nie śledzę tych lig/rozgrywek, więc po prostu zagrałem za ponad 1500 złotych zakładów na chybił-trafił, niech już Sobie zabiorą większość tych pieniędzy - byle tylko odzyskać część i mieć już ten cały stres z głowy.

Próbując wykonać wypłatę, najpierw zablokowano mi konto (Musiałem przesłać potwierdzenie wpłaty), później po odblokowaniu okazało się, że mój numer konta bankowego wyświetla się z brakującymi ostatnimi 4 cyframi przy próbie wypłaty (Chociaż wyświetlał się prawidłowo w zakładce "Moje konto"...) Nie wiem o co z tym chodziło, ale znowu pisałem na czat żeby to naprawić, pytali mnie znowu o to z jakiego urządzenia korzystałem przy wpłacie (Używam tylko 1 komputera).

Niby teraz środki są w drodze na konto, ale dalej oczekuję na następne problemy - i wygląda mi to tak jakby próbowano mi po prostu odebrać środki.

Masakra jakaś, korzystałem wcześniej z paru innych bukmacherów i nigdy jeszcze się z czymś takim nie spotkałem.

Żeby być FAIR - jeśli dostanę środki na konto to napiszę... póki co, niby środki "W drodze".

EDIT:
Udało się, środki na koncie... chociaż tyle.

Tak czy siak, moim zdaniem nie warte to wszystko było stresu - a i tak musiałem przegrać część pieniędzy na sportach o których nic nie wiem, bo zablokowano mi możliwość gry na większość wydarzeń/rozgrywek.
Zdecydowanie NIE Polecam - to było moje najgorsze doświadczenie z firmami bukmacherskimi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom