>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Niskie kursy, duży wkład= pewny zysk

kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Witam. Najpierw napisze cos o sobie... Mam na imie Kamil mam 25 lat, aktualnie, sportem interesuje sie od ok 10 lat a bukmacherka odkąd wpuścili mnie pierwszy raz do profesionala (terazniejsza fortuna) czyli juz bedzie z 7 lat i od tego czasu próbuję ograć buka i jak dotąd z mizernym skutkiem tyle, ze moja taktyka a zarazem motto brzmialo &quot;maly wklad, duza wygrana&quot; ale juz wiem ze tak sie niestety nie da i postanowilem radykalnie zmienic taktyke na &quot;duzy wklad (1000j, 1j=1euro), maly kurs, 1-2 mecze&quot;
 
M 10

meec

Użytkownik
Powiem Ci, że prędzej czy później na takich kursach wtopisz grając za 1000 euro każdy typ :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Witam. Dziś zapodam pierwszy typ (double). Dla jasnośći rozpoczynam gre z 1000j i wszystkie kursy beda brane z bet-at-home.

Zagram dziś na zwyciestwo Juventusu i Napoli poniewaz oba typy wydaja mi sie dosc pewne a mianowicie Napoli nie wygrało w lidze od 4 spotkań więc kiedy się przełamać jak nie dziś gdzie przyjezdza najsłabsza drużyna serie A. Napoli aktualnie na 7 miejscu ale dzieki dzisiejszej wygranej mogą wskoczyc na najnizszy stopien podium przynajmniej do jutra. Podobna sytuacj ma sie do Juve ktore zanotowało 3 remisy po rząd (2 w lidze i jedo w CL) z tym że przeciwnicy byli o klasę albo i dwie lepsi od dzisiejszego przeciwnika jakim jest Cagliari. Allegri zapowiedział ze desygnuje najlepsza jedenastke jaka ma do dyspozycji (o co troche sie obawialem poniewaz 22 grudnia Juve gra Super Puchar z Napoli i jesli dzis paru zawodnikow otrzyma zolte kartki np. Pogba 22 grudnia nie beda mogli wystapic) i jeszcze jedna sprawa, Roma zbliżyła się na 1 pkt i w sobote gra u siebie z Milanem i prawdopodobnie dopisze sobie 3pkt wiec jesli Juve świeta i sylwestra chce spedzić na fotelu lidera musi dzis wygrac i tak zapewne sie stanie. Dla odwaznieszych polecam hc na Juve poniewaz w 4 ostatnich meczach na Cagliari zawsze udawało pokrywać sie hc.

1. ⚽Cagiari- Juventus ✅
typ: Juventus kurs 1,36

2. ⚽Napoli- Parma ✅
typ: Napoli kurs 1,30

łaczny kurs: 1,76
stawka: 500j

wygrana: 880j
✅380j
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Witam. Dziś zagram na Barcelone po kursie 1,05 i PSV 1,13 za 1000 euro. Laczny kurs 1,19. Barcelona raczej nie bedzie miala problemow z uporaniem sie z beniaminkiem natomiast psv u siebie niezawodzi a taki przeciwnik jak Go Ahead to nie przeciwnik, ostatio ogladalem mecz z Feynoordem i Psv naprawde jest w stanie zdetronizowac Ajax a z takimi druzynami z dolu tabeli musi wygrywac a znajac ambicje Cocu pewnie wystawi najlepsza jedenastke i spokojnie wygraja ????

1. ⚽Barcelona- Cordoba ✅
typ: Barcelona 1,05

2. ⚽PSV- G.A Eagels 1,13 ✅

łaczny kurs: 1,18
stawka: 1000j

wygrana: 1180j
✅180j
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Od godziny juz przegladam dzisiejsza oferte (ktora jest naprawde ciekawa i bogata) wybrałem sobie z ok 10 meczy z roznymi kursami i pierwszy raz mam problem z wybraniem tego jednego- dwoch najlepszych poniewaz wszystkie wydaja sie dobre ????
z mniejszych kursow szczególną uwage zwrociłem na mecze Vittese✅, Feynoordu✅, Nijmegen✅, Kaiserslautern✅ a z tych troche wiekszych kursow mamy Bochum⛔ i Las Palmas ale, gram ostrożnie i za wieksza stawke wiec zdecyduje sie postawic na Nijmegen. Nijmegen mierzy sie z przedostatnia druzyna Eerste Divisie jaka jest Maastricht i widze w tym spotkaniu pogrom ponieważ Nijmegen u siebie jest niegoscinne 9 meczy 9 wygranych z tego az 7 handicapem z drugiej strony druzyna ktora na wyjazdach na 9 meczy ma az 7 porazek i na tym zakoncze analize poniewaz nie trzeba juz nic wiecej dodawac ???? .

1. ⚽Nijmegen- Maastricht
typ: Nijmegen✅

łączny kurs 1,17
stawka: 1000j

wygrana: 1170j
✅170j
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Nie piszę tego złośliwie a bardziej bazując na swoim i innych doświadczeniu. W dłuższym horyzoncie czasowym nie masz szans wygrać z bukmacherem grając na tak małe kursy i do tego łącząc mały kurs z innym małym. W archiwum tego forum jest wiele podobnych tematów. Zresztą zobaczymy podsumowanie po np 50 typach, wtedy bedziemy mądrzejsi.
Pozdrawiam i wielu trafionych typów życzę Baltazar
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dziekuję wszystkim za wyrażenie swojego zdania bo tez o to chodzi na tym forum ale jak narazie ta taktyka jest najbardziej dochodowa i nie bedzie tak ze zawsze bede gral za tysiac, staram sie oceniac procentowo szanse druzyny na ktora gram i wtedy dostosowuje kwote.
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Nijmegen ładnie weszło i to co wygrałem zainwestuje dalej a więc zagram jeszcze dzis na Las Palmas czyli lidera Segunda Division która mierzy sie z druzyna naszego polskiego trenera J. Urbana, dotychczas Osasuna bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach i mysle ze dzis nie poprawia swoich statystyk.

1.⚽ Las Palmas- Osasuna⛔
typ; Las Palmas 1,63

łączny kurs 1,63
stawka:⛔ 170j
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Pechowy 13 post ale zawsze musi byc ten pierwszy raz:/ chciałem zlapac cos z wiekszym kursem i sie niestety nie udało, mam nauczke i taraz bede sie trzymal taktyki obranej na poczatku czyli skupie sie na meczach z mniejszymi kursami. Z wczorajszych 4 meczy z niskimi kursami tzw. Pewniaki ktore zasugerowalem wszystkie ladnie weszly a te 2 z wiekszymi kursami niestety zajeb...
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dzis kupon doubel, dwa mecze pilki recznej ligi niemieckiem.

1. Kiel- Hamburg✅
typ: Kiel 1,08

2. Magdeburg- Bergischer✅
typ: Magdeburg 1,11

laczny kurs: 1,2
Stawka: 560

wygrana: 672
✅112
 
S 0

sqnik

Użytkownik
tylko kwestia czasu jak wtopisz większą kwotę. Sposób ten jest dobry ale i najniebezpieczniejszy bo graja za małe stawki wygrana będzie niezadowalająca grajac ciagle all in ciezko ci sie bedzie odegrac ale powodzenia
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
1 rok = 1000 kuponów.x 1,010 kurs przy stawce 1000 zł = 10000 zł dodatkowo do budżetu . Czy wygrana z takich stawek jest nie zadowalająca ? , nie sądzę .
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Odkad gram ta metoda milem 18 typow tzw pewniakow z bardzo niskim kursem i skutecznosc wynosi 100% tak ze jest zajeb... a prawdopodobienstwo ze pare razy po rzad zawali mi mecz z takim kursem jest raczej bardzo male, co innego jak probowalem zagrac mecz z wiekszym kursem i jak widac na forum bylo juz duzo gorzej 2 typy i 2 razy zle wytypowane a nie wspamne juz ze od paru lat gralem za tzw drobne duzą ilosc meczy i jak bym to wszystko zliczyl to wyszedl bym pewnie na minusie. Metoda ktora gram od 15 grudnia przyniosla mi juz prawie 1,5 tys zysku czyli nawet jesli teraz bym raz przegral to itak wychodzi na plusie ok 500 euro. 18 meczy i wszystkie dobrze wytypowane czyli cos w tym musi byc..... Kazdy ma swoje zdanie i swoj sposob na gre, wiec powodzenia wszystkim ????
 
Do góry Bottom