>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nieuzasadnione zablokowanie konta! Próba wyłudzenia wygranej kwoty przez expekt.

A 0

alicjv

Użytkownik
Witam,
Na wstępie zaznaczę, że jestem kobietą, więc proszę nie być zdziwionym mojej frustracji. Kilka dni temu, skuszona namowami znajomych, założyłam konto na . Posiadam również konto na betclicu i , z których regularnie korzystam. Wpłaciłam 111zł, obstawiłam zakład, nie trafiłam, zleciłam wypłatę cashback (wtedy jeszcze bez dosłanych dokumentów, pieniądze nie zostały zwrócone, lecz na koncie expektu nie było już pieniędzy). Po czym wpłaciłam 20zł by dalej sobie grać (zlecona wypłata - brak pieniędzy na koncie , a ja chciałam obstawić mecze). Obstawiłam kilka meczy Ligi Europejskiej w tym jeden zakład na wzystkie 8 meczy za 3zł. Został trafiony, po kursie ~x336, z bonusem wygrana wynosiła ~1211zł. Postawiłam jeszcze kilka zakładów i kwota zeszła do 1100zł. Kilka godzin później chcąc sprawdzić wyniki okazało się, że nie mogę się zalogować. Konto zostało zablokowane na podstawie podejrzeń o używanie go przez osoby trzecie. Zostały mi zwrócone na konto 111zł + 20zł z drugiej wpłaty!!!! Drogą mojego dochodzenia wyszło, że na swoje konto expektu logował się na moim komputerze mój wspólokator z mieszkania studenckiego (poniekąd obca mi osoba, która w dodatku nie korzystała z cashbacku). O ile jestem w stanie zrozumieć procedury expektu, nie rozumiem dlaczego nie próbowano skontaktować się ze mną i wyjaśnić zaistniałej sytuacji. W telefonie weryfikacyjnym zarzucono mnie pytaniami o obstawiane wyniki (jakim cudem mam wszystkie spamiętać?!) i pytanie pomocnicze do odzyskania konta (pytanie pomocnicze wybiera się nie po to, by pamiętać pytanie, a by znać odpowiedź na nie, co za paradoks!!!!) Konsultantka, na pytania kiedy będę mogła odzyskać konto, zbyła mnie i kazała czekać na maila. Nie interesowało ich nawet potwierdzenie tożsamości!!! Czuję się oszukana i zagrabiona przez , gdyż nie ma żadnych przesłanek jakobym próbowała oszukać bukmachera. Wysłałam już maila do angielskiego supportu, lecz nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nie chciałam poruszać tematu na forach jeśli sam okazałby wolę rozwiązania sprawy, lecz kontakt jest znacznie utrudniony i ewidentnie wskazuje na próbę zagrabienia przez nich tej wygranej naciąganiem regulaminu pod przykrywką własnych podejrzeń.

P.S. posiadam również foto wygranego zakładu

Pozdrawiam, Alicja

mail od ekspektu:
Z przykrością informuję, iż Pani konto gracza zostało zamknięte przez nasz dział bezpieczeństwa z powodu uzasadnionego podejrzenia, iż jest ono operowane przez osobę trzecią. Weryfikacja telefoniczna przeprowadzona przez naszego agenta ma rezultat negatywny. Konto pozostanie zamknięte bez możliwości jego ponownego otworzenia, a środki z depozytu na kwotę 131 zł został wypłacony na kartę płatniczą, którą był dokonany depozyt. Pozostałe środki zostaną skonfiskowane, co jest zgodne z naszym regulaminem, który Pani zaakceptowała w momencie założenia tego konta gracza.

ZŁODZIEJSTWO. To jest nadinterpretacja regulaminu, w imię własnych korzyści, regulaminu, na który można naciągnąć każdego.
 
H 88

hops1989

Użytkownik
To nie jest nadinterpretacja. Konto zostało zamknięte zgodnie z prawem. Jakoś Ci nie wierzę, że nie wiedziałaś, że konto u tego samego miał współlokator. Zbyt duży zbieg okoliczności. Łamiesz regulamin, a później dziwisz się, że Ci nie wypłacają. O Expekcie można mówić różne rzeczy - dobre i złe, ale bez przesady. Oczywiście jak zwykle winny bukmacher, nigdy użytkownik (śmiech)
 
Do góry Bottom