>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niestandardowy zarobek w kontekście Euro 2016

maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Z lekką nostalgią cofam się o półtorej roku i wspominam imprezę rozgrywaną na brazylijskiej ziemi. Wówczas firmy bukmacherskie prześcigały się z ofertami na całą imprezę, powstał zresztą naprawdę ciekawy temat na forum odnośnie takich zakładów:
http://forum.bukmacherskie.com/f438/ciekawe-zaklady-na-ms-102805.html
Nie ukrywam, że pod wpływem dnia wczorajszego przypomniałem sobie o tym, jak wyglądała tamta impreza pod względem obstawiania i doszedłem do wniosku, że trzeba to co najmniej powtórzyć.
Tak więc w temacie nie będzie typów standardowych, 1x2, over, handi etc, tylko nieco inna forma zarobku, która powinna przynieść dość ciekawy zysk.
Do usłyszenia :cool:
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Zaczynamy zabawę, na którą czekałem długo.
Jeżeli temat skończy się na minusie, będę niesamowicie zawiedziony, bo wiążę z nim naprawdę wielkie nadzieje.
#1
Kurs: 3.50
Stawka: 170
Ew. Wygrana: 595


Minianaliza: Sprawa bardzo prosta. Dzisiaj Hodgson wysłał powołania na spotkania z Niemcami oraz Holandią, które Synowie Albionu rozegrają pod koniec marca. Jest wśród nich napastnik Arsenalu, to niewątpliwie najwyższy z kursów, jakie proponuje nam bukmacher z powołanych na te towarzyskie starcia. Dla porównania, konkurencja z 365 szybko zareagowała na kadrę Anglii, i na Welbecka widnieje tam marne 1,25. Korzystamy póki nie będzie korekty. Moim zdaniem, jeśli Daniel się nie połamie, to na imprezę pojedzie. W końcu nie bez kozery zabiera go na mecze kontrolne z tak uznanymi rywalami.
Chciałem dać 200, ale zlimitowali. I tak jestem zadowolony, bo znajomym przyjmowali po 20 max.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Powolutku będziemy świadkami wysypu większej ilości betów na powołania, ale także innej maści zakładów określanych mianem &quot;specjalnych&quot;. Póki co żaden bukmacher się jeszcze znacząco nie wychyla, dlatego drugi z zakładów do tematu, który przykuł moją uwagę, również dotyczy powołania, tym razem chodzi o zawodnika drużyny gospodarza turnieju.

#2
Kurs: 19.50
Stawka: 50
Ew. Wygrana: 975



Minianaliza: W tym przypadku igram z losem, ale i stawka to odzwierciedla. Będzie to walka z czasem, ale wszystko wskazuje na to, że uda się odnieść sukces. Mam wrażenie, że ten bukmacher widzi wszystko tylko w białych i czarnych barwach. Mianowicie dowiedział się o kontuzjach Zoumy i Mathieu, w sumie dwóch konkurentów do gry w kadrze. I w obu przypadkach dał kurs mocno zawyżony, szybko chłonąc pierwsze diagnozy lekarskie, mówiące o paru miesiącach przerwy dla obu panów. Dziwny to przypadek, bo szybko okazało się, że łąkotka przyśrodkowa (cokolwiek by to nie było) to nie jest wcale tak ogromna kontuzja, pokazując też śmieszność naszego rodzimego dziennikarstwa. Wszak Przegląd Sportowy podał, że Jeremy nie będzie grał przez... pięć miesięcy. Brzmi to kuriozalnie, wobec informacji podanej wcześniej przez &quot;L&#39;Equipe&quot; o ledwie czterech TYGODNIACH przerwy. Wracając jednak do typu - jego doświadczenie może okazać się w tym przypadku bezcenne, i warto zaryzykować grę na ten typ. W moim mniemaniu konkurencja na pozycji stopera nie jest duża, i jest szansa że znajdzie się miejsce dla obrońcy Barcelony w kadrze. Podobnie jak w przypadku Welbecka, i tutaj spodziewam się szybkiego spadku kursu, mimo tego że oczywiście Mathieu nie jest tak dużym pewniakiem do &quot;wyjazdu&quot; na turniej jak napastnik Arsenalu. Przyjemnie będzie zobaczyć sympatycznego obrońce chociaż na ławce.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Witam, ciekawy temat osobiście dałem młodego Rashforda @21
kolego powyżej, sądząc po grafice to betsafe
Jeżeli pojedzie to wiele nie pogra (o ile w ogóle), ale może przy pewnym awansie dostanie którąś minutę. Bardziej to powołanie traktuję jako &quot;obycie&quot; z wielką imprezą, a na EURO 2020 już będzie znacznie wyżej w hierarchii.
 
bodzys 22

bodzys

Użytkownik

Fernando jest ostatnio w zacnej formie, w grupie może ustrzeli kilka goli + 2-3bramki w drodze do finału. Co do Hiszpanii- może być ciężko, ale kto wie może to i lepiej, że nie są głównymi faworytami...
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Jako, że czas na trzeci typ z gatunku tych nietypowych, czas i na małe podsumowanie. Sobota była przełomowa - dwa zdarzenia, które przewróciły temat do góry nogami. Ze skrajności w skrajność. Najpierw wielkie zażenowanie i przeklinanie pod nosem: Welbeck schodzi z boiska w pierwszej połowie, i mimo tego, że to na pozór niegroźny uraz - wszyscy wiemy co było potem. Kilka miesięcy przerwy i niemożliwy wyjazd na Euro. Szkoda, bo był naprawdę pewny. Ale kilkadziesiąt minut i informacja, która daje wielką radość i satysfakcję z wykonanej roboty - na boisko wraca ten, który do Euro miał nie wrócić - Jeremy Mathieu! Wraca co prawda bez łąkotki, ale za to wczoraj otrzymał powołanie do kadry, i wielki zakład będzie na plus ; ) Dzisiaj przed Wami coś z innej kategorii, ale również widzę spore prawdopodobieństwo, tradycyjnie szukamy pieniędzy w nietuzinkowych zakładach.

#3
Kurs: 10
Stawka: 69
Ew. Wygrana: 690



Minianaliza: Pozwólcie, że kwestię sformułowania tego zakładu przemilczę. Można go przecież rozumieć jego treść co najmniej dwojako. W zasadzie nie ma co analizować. Jest XXI wiek, po boiskach biegają wirtuozi futbolu. Wystawienie takiego kursu to w moim mniemaniu nieporozumienie i liczę, że zawodnicy utrą nosa bukmacherom. Nie mam zamiaru posiłkować się jakimikolwiek statystykami, ale naprawdę przyjemnie będzie oglądać ten turniej w oczekiwaniu, na przebłysk geniuszu i tak niekonwencjonalne trafienie.
Stawka może wywoływać uśmiech na ustach, ale akurat tyle miałem na koncie, i tak wątpiłem w to, że taką kwotę przyjmą. A jednak nigdy nie rozgryzę działań tego bukmachera ; )
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
I jestem coraz bliżej tego fatalnego scenariusza, w myśl którego turniej, na który tyle czekałem zakończy się brakiem zysków. Miejmy nadzieję, że limit pecha został już wyczerpany. Bo jak inaczej nazwać przypadek w którym:
a) Welbeck był pewniakiem do wyjazdu, Hodgson bardzo na niego liczył, a u bukmacherów kurs na jego powołanie spadł do 1.1, a on nabawił się kontuzji
b) Jeremy Mathieu ZOSTAŁ POWOŁANY DO 23-OSOBOWEJ KADRY NA TURNIEJ, ja opiłem już jego sukces, a tymczasem, mimo tego że SPECJALNIE ŻEBY ZAGRAĆ NA TURNIEJU USUNĄŁ SOBIE ŁĄKOTKĘ, na ostatniej prostej nabawił się kontuzji.
Zakłady rozliczę po turnieju, czarny kot musiał przebiec mi drogę.
Planuję jeszcze zagrać dwie &quot;taśmy&quot; za mniejsze stawki u naziemnych bukmacherów, na punkty/gole w grupie tudzież kartki dla zawodników.

#4
Kurs: 10
Stawka: 50
Ew. Wygrana: 500



Minianaliza: Próżno szukać tu obiektywizmu. Bardzo liczę na sukces debiutującej na tej imprezie reprezentacji z północy. Trafili do dość wyrównanej grupy, gdzie ich szansa na awans oceniana jest jako dość wysoka (kursy 1.6 - 1.7). Nawet, jeśli coś im nie pójdzie i będą niżej niż Portugalia i Austria to powinni być lepsi od Węgrów i awansować z trzeciej lokaty (chociaż po cichu liczę też na urwanie punktów faworytom). Owszem, granie samego ich awansu nie wchodzi w grę, ale PO TAKIM KURSIE grzechem byłoby nie skorzystać z tego zakładu. Gylfi Sigurdsson miniony sezon może zaliczyć do udanych. Oczywiście jest pewniakiem do gry w wyjściowej jedenastce. Zdobył aż sześć bramek w eliminacjach i wydatnie przyczynił się do ich wyjazdu na tę imprezę. Nie gorzej szło mu w Premier League, gdzie grając w walijskim przeciętniaku ze Swansea strzelił aż 11 goli razem z Ayew (partnerem z ataku, 12 bramek) tworząc znakomity duet. I wreszcie jeszcze jedna, dość istotna sprawa - Gylfi w swojej drużynie podchodzi do karnych w pierwszej kolejności. Może to wydatnie przyczynić się do ich awansu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom