>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niepoprawnie rozliczony zakład

M 0

murciu

Użytkownik
Jako że to mój pierwszy post, witam serdecznie całą społeczność bukmacherską zgromadzoną na tym forum. :grin:
Obstawiłem kilka dni temu zakład AKO. m in. na mecz realu z osasuną na zwyciestwo krolewskich(1-0 dla realu) . Ten meczyk zawarłem też w kilku innych zakładach. We wszystkich innych kuponach, w ktorych jest to zdarzenie, oprocz tego jedynego, mam zaklad rozliczony jako wygrany. Oczywiscie we wszystkich juponach typ byl ten sam: zwyciestwo realu
Jestem ciekawy, czy ktoś miał podobną sytuację i czy interwencja na live chacie rozwiąże problem.
edit:
Problem nieaktualny, temat do usunięcia.
 
Q 0

qrzysieq1

Użytkownik
Chciałbym się dopiąć do tematu postawiłem sumkę na dokładny wynik 8 gema kohlschrieber-bolgomolov koldi wygra do 30 w bet365
patrze online tv i.... extra wygrana padła....moje zdziwienie było gdy zobaczyłem że zakład przegrany, a według bet 365 koldi wygrywa ale do 40...
składam zażalenie ,ale wymiana z zespołem bet365 trwa już 2 dzień prosze o ponowne sprawdzenie materiału wideo bo przecież ślepy nie jestem...
ściema na odczepnego zaczęła mnie drażnić.. w końcu otrzymałem odpowiedź:
&quot;&quot;Szanowny Panie Krzysztofie
Nasz dzial zakladow sprawdzil zapis wideo z meczu i potwierdza ze Philip Kohlschreiber wygral 8 gema do 40. zaklad jest wiec dobrze rozliczony.
Z powazaniem
Maciej
bet365&quot;&quot;&quot;
Troche pogrzebałem i znalazłem ten gem
Podpowiedzcie co mam zrobić i gdzie złożyć jakieś zażalenie na nie wiem jak to ująć oszustwo,olanie klienta czy kłamstwo lub wyłudzenie
 
Q 0

qrzysieq1

Użytkownik
posiadam linka do tego wideo ale z racji braku odpowiedniej ilości postów nie mogę zamieszczać linków na forum..oczywiście widać w filmiku że kohlshrieber wygrał 8 gema do 30 zgodnie z moim zakładem
 
L 0

lutownica

Użytkownik
i co z tym bet 365 zakladem na live, przeslales im ten film. Pytam bo mialem identyczna sytauacje i tez mi zle rozliczyli ale nie dymilem do nich bo ja obstawiam na kilku kontach kazde mozliwe zdarzenie i latalo mi to ktore wygra. Napisz jak mozesz jak sie sprawa skonczyla bo nie zawsze tak gram na kazdy wynik i w przyszlosci moge pasc ofiara tego ich walku bo zdarza sie to czasem jak widac. Dla pytan ktore moglyby sie nasunac czy wygrywam obstawiajac wszystkie mozliwe zdarzenia to tak ale deal polega na tym ze jak kazdy lub wiecej ludzi by tak robilo to dawno promocja by juz sie skonczyla sorki.
 
L 0

lutownica

Użytkownik
pozatym dlaczego piszesz w dziale temacie sportingbet przeciez jest tez temat bet 365 tam ktos moze sie znajdzie kto mial taka sytuacje
 
Do góry Bottom