>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niemcy, DEL 13.01.2006

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Ingolstadt ERC - Mannheim
Köln - Kassel
Frankfurt - Norimberg
Hamburg - Iserlohn Roosters
Hannover - Düsseldorf
Krefeld - Augsburg

Köln - Kassel
Juz dzis wieczorem gospodarze stana przed szansa wygrania 4 kolejnego spotkania. Podejmowac beda najslabsza druzyne ligi - Kassel Huskies. Dla gosci ten mecz zepwne oznaczac bedzie 4 z rzedu porazke. Gracze z Kolonii sa w bardzo dobrej dyspozycji, wygrywaja pewnie i wysoko. Powoli widac, ze druzyna łapie forme, z która w play-off przystapi do walki o mistrzostwo. Kassel w tym roku bedzie musialo bronic sie przed spadkiem. Punkty sa im bardzo potrzebne, ale nie uwazam, zeby udalo im sie cokolwiek zdobyc w Kolonii. Ostatni raz, gdy wywieźli jakiekolwiek punkty z Koeln mial miejsce 23.11.2003(!). Mysle ze dzis &quot;tradycja&quot; porazek Kassel z gospodarzami zostanie podtrzymana i 3 punkty zostana w Kolonii.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
wiadomosc z ostatniej chwili - lider zespolu Kassel, Tobias Abstreiter opuscil druzyne na znak protestu przeciwko nowemu szkoleniowcowi. W Kassel amtmosfera jest bardzo niedobra co w sposob oczywisty jeszcze bardziej zwieksza szanse na zwyciestwo Koeln.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Ingolstadt ERC - Mannheim

Typ : 1

Kurs 1.80 (STS)



A ja z uporem maniaka bede wciaz i nadal gral na Ingolstadt ???? Juz dzis o 19:30 zmierza sie oni z druzyna Mannheim.Przyczyn dla ktorych stawiam to spotkanie jest wiele, kazda w skrocie postaram sie przedstawic tu i teraz :

1.Po wczorajszym zwyciestwie Eisbaren z Duisburgiem druzyna z Berlina ma tylko 1 pkt straty do prowadzacego Ingolstadt. A do tego ma o jedno rozegrane spotkanie mniej od lidera.Dlatego w tym momencie kazdy punkt jest wazny.A tym bardziej ze ten mecz mozna wygrac.

2.Po 3 porazkach z rzedu druzyna z Ingolstadt w koncu wygrala, choc tylko 2:0 ze slabym Frankfurtem to jednak widac ze te 3 poprzednie porazki daly druzynie do myslenia i mam nadzieje ze bedzie to mialo efekt w dzisiejszym spotkaniu.Natomiast Mannheim w ostatniej kolejce przegrali z najlepsza domowa druzyna w lidze az 5:1.

3.Druzyna z Ingolstadt bardzo malo remisuje.Na swoim koncie ma jak do tej pory tylko 2 remisy w regulaminowym czasie gry na 39 gier.Wiec mysle ze i w tym przypadku remis w tym spotkaniu mozemy wykluczyc.Moze byc tylko zwyciestwo lub zwyciestwo gosci czego bym sobie nie zyczyl.

4.A teraz troche statystyk.Jak wiadomo, i podkreslalem to juz kilkakrotnie, druzyna Mannheim gra na wyjazdach duzo gorzej niz u siebie.Na wyjezdzie ma bilans : 5-1-1-13 co napewno nie napawa optymizmem.Natomiast Ingolstadt u siebie : 14-1-1-3, tak wiec statystyki przemawiaja za Ingolstadt ale coz gdyby sport opieral sie tylko na statystykach to bylby bardzo nudny wiec trzeba tylko trzymac kciuki i wierzyc w sile Ingolstadt.B

Bo Ingolstadt moze wygrac to spotkanie jesli tylko zechce.Jest duzo lepsza druzyna, co w tym sezonie pokazala juz wielokrotnie.Mam nadzieje ze i tym razem pokaze nam ze potrafi wygrywac.

PS.A co do meczu Kolner ktory typuje Don Karol to przychylam sie do jego spostrzezen i zgadzam sie z nim ze powinna tu byc jedynka, jednak ja jakos odpuszczam ten mecz.Kolner wygral juz 3 spotkania z rzedu, mysle ze moga troche przejsc obok meczu, mam nadzieje ze tak jednak nie bedzie.Ale jakos mi sie ten mecz nie podoba.Oczywiscie wszystko przemawia za Kolner, jednak wczoraj tez wszystko przemawialo za Linkopings ???? mam nadzieje ze nie bedzie powtorki z rozrywki ????

Pozdrawiam
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
spinache - extra analiza ???? ja troche boje sie Ingolstadt - stracilem do nich &quot;zaufanie&quot; jak grali z Duisburgiem i przegrali 4:5 ;) ale mam nadzieje ze zarowno Ingolstadt, jak i Koeln pokaza dzis klase i pewnie wygraja swoje mecze ????
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Pozostale spotkania ktore wydaja mi sie troche mniej pewne :

Hamburg - Iserlohn Roosters

Typ 1

Kurs 1.55 (STS)


Spotyka sie najlepiej grajaca u siebie druzyna z najgorsza druzyna na wyjazdach.Roznica punktowa w tabeli tych druzyn wynosi 22 punkty.Hamburg zajmuje 5 miejsce a Iserlohn 11. tak wiec wszystko wskazuje na to ze Hamburg powinnien to spotkanie spokojnie wygrac.Jednak mam watpliwosci poniewaz Hamburg czesto wygrywa swoje &quot;domowe&quot; spotkania w dogrywce lub w karnych : 11-6-2-1, mysle ze 1x jest tu pewne ale co do czystej jedynki mialbym watpliwosci.Tym bardziej ze Hamburg gra w kratke a po ostatnim zwyciestwie nad Mannheim, ktore napewno nie pozostawialo watpliwosci ktora druzyna jest lepsza, dzis moze przyjsc chwila slabosci.Tym bardziej ze Iserlohn potrafi grac z mocnymi druzynami.Moze nie zawsze sa to wygrane spotkania jednak lubie czesto napsuc krwi druzynom z czolowki tabeli.W ostatniej kolejce Iserlohn ulegli na wyjezdzie Augsburger Panther 3:5.Byc moze ze dzis z calych sil beda chcieli zagrac duzo lepiej.Dlatego tez wg. statystyk 1x wydaje mi sie pewne ale co do jedynki mialbym pewne watpliwosci.



Krefeld - Augsburg

Typ 1

Kurs 1.75 (STS)


Spotkanie druzyn z dolu tabeli.Augsburg w ostatniej kolejce wygral z wyzej wymienianym Iserlohn.Natomiast Krefeld przegrali na wyjezdzie z Duisburgiem.Krefeld gra ostatnio tragicznie ich bilans ostatnich 10 meczy : 1-2-0-2-5 nie moze dawac powodow do dumy.Najwyzsza pora aby odniesc zwyciestwo tym bradziej ze sytucja ku temu nadaza sie bardzo dobra.Mysle ze mozna tu zaryzykowac jedynke.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
to ja moze dodam, ze do drużyny Hamburga po przerwie spowodowanej kontuzja wraca jeden z najlepszych polskich hokeistów - Jacek Płachta ???? bedzie to na pewno duze wzmocnienie lini ofensywnych ekipy Freezers.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Ingolstadt ERC - Mannheim 6:2
Köln - Kassel 6:4
Frankfurt - Norimberg 1:6
Hamburg - Iserlohn Roosters 4:2
Hannover - Düsseldorf 3:6
Krefeld - Augsburg 4:2

Köln - Kassel ✅ 6:4
Juz dzis wieczorem gospodarze stana przed szansa wygrania 4 kolejnego spotkania. Podejmowac beda najslabsza druzyne ligi - Kassel Huskies. Dla gosci ten mecz zepwne oznaczac bedzie 4 z rzedu porazke. Gracze z Kolonii sa w bardzo dobrej dyspozycji, wygrywaja pewnie i wysoko. Powoli widac, ze druzyna łapie forme, z która w play-off przystapi do walki o mistrzostwo. Kassel w tym roku bedzie musialo bronic sie przed spadkiem. Punkty sa im bardzo potrzebne, ale nie uwazam, zeby udalo im sie cokolwiek zdobyc w Kolonii. Ostatni raz, gdy wywieźli jakiekolwiek punkty z Koeln mial miejsce 23.11.2003(!). Mysle ze dzis &quot;tradycja&quot; porazek Kassel z gospodarzami zostanie podtrzymana i 3 punkty zostana w Kolonii.
Koeln zapewnilo sobie wygrana juz w pierwszych 4 minutach, ktore wygrali 3:0. Potem tylko spokojnie kontrolowali wydarzenia na lodowisku - gratulacje ????
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
No niemiecka bardzo ladnie dzisiaj weszla.Trzeba przyznac ze troche nerwowo bylo na poczatku ale pozniej juz tylko lepiej.Wlasnie to mi sie podoba, gdy kilka druzyn rywalizuje na serio o pierwsze miejsce w tabeli to duzo latwiej jest typowac.

Przypomne tylko :

Krefeld - Augsburg

Typ 1

Kurs 1.75 (STS)

✅ 4:2

Hamburg - Iserlohn Roosters

Typ 1

Kurs 1.55 (STS)

✅ 4:2

Ingolstadt ERC - Mannheim

Typ : 1

Kurs 1.80 (STS)

✅ 6:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom