>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Niemcy DEL - 08.01.2006

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
Dzis zaczynam moja przygode z tym forum mam nadzieje ze bedzie ona bardzo interesujaca a analizy umieszczane przeze mnie beda dla wielu osob bardzo pomocne.


Adler Mannheim - Kassel Huskies

Typ 1

Kurs 1.50 (BAH)


W ostatniej kolejce Mannhaim przegrali na wyjezdzie z Norymberga az 5:2 co bylo niemala niespodzianka dla mnie tym bardziej ze ostatnie mecze Norymbergii konczyly sie wynikami remisowymi.Jednak nie od dzis wiadomo ze Mannheim radzi sobie duzo gorzej na wyjezdzie niz w domu.Oto wyniki Mannhaim w tym sezonie (dom) : 11-1-1-6 w bramkach : 64 : 46 , a oto wyniki Kassel na wyjezdzie 3-0-1-15 co daje im pod tym wzgledem przedostatnie miejsce w lidze.Mysle ze statystyka Kassel moglaby byc jeszcze gorsza gdyby nie wystepy Eisbaren w Pucharze Spranglera po ktorym druzyna z Berlina byla napewno bardzo wyczerpana i przegrala u siebie z Kassel az 3 : 6.

Do tego trzeba przyznac ze Kassel nie potrafi zagrac 2 rownych spotkan, czego dowodem jest ostatnia wysoka porazka u siebie z DEG Metro Stars.Z lepszymi druzynami, z czolowki tabeli hokeisci Kassel nie potrafia uzyskiwac dobrych wynikow ( oczywiscie z malymi wyjatkami zeby buki mogly tez zarobic ???? )

A jesli zaliczac Mannhaim do czolowki DEL bo tak chyba trzeba powiedziec pomimo nienajlepszej gry w tym sezonie mysle ze rozstrzygniecie moze byc tylko jedno.Choc jak to w sporcie wszystko jest mozliwe.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
DEG Metro Stars -Eisbären Berlin

typ 2 / x2

Kurs 2.50 / 1.62 (BAH)



Juz 8 stycznia o godzinie 14.30 mecz 2 druzyn z czolwki tabeli. Metro Stars podbudowani 3 zwyciestwami z rzedu nad kolejno : Krefeld Pinguine 4:2, ERC Ingolstadt 4:3, Kassel Huskies 10:3 bedzie podejmowac jak zawsze grozny Eisbaren Berlin ktory w swoim ostatnim meczu nieoczekiwanie przegral u siebie z bardzo slabym Kassel 3 :6.

Jednym z powodow dlaczego zainteresowalem sie tym meczem jest to ze Metro Stars oprocz obecnej serii 3 wygranych meczy z rzedu tylko raz zdarzylo im sie wygrac 5 meczy z rzedu ( jednak z troche slabszymi druzynami grali na wyjazdach).Czesto zdazalo sie tak ze po 2 - 3 wygranych meczach nastepowal kryzys w ich druzynie.Taka sytacja mozna nazwac porazke u siebie z Frankfurtem ktory jest druzyna dosc przecietna.

Natomiast Eisbaren ktore ma o 3 mecze mniej rozegrane niz druzyny z czolowki tabeli i ktore ma 12 pkt straty do lidera Ingolstadt i 4 pkt straty do Metro Stars nie ma zamiaru odpuszczac. Bardzo istotne jest to ze w tym sezonie po kazdym przegranym meczu Eisbaren wygrywalo kolejny.Czy to byl mecz wyjazdowy czy mecz u siebie zawsze Eisbaren potrafilo sie zmobilizowac i wygrac, tylko ze nie zawsze w regulaminowym czasie gry i dlatego ta watpliwosc z mojej strony czy mecz nie zakonczy sie remisem.

Nalezy dodac tez ze Eisbaren u siebie wygralo juz w tym sezonie z Metro Stars 4:1, jednak byl to mecz w Berlinie. W Dusseldorfie bedzie napewno trudniej ale mysle ze jednak uda im sie wygrac ten mecz.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Świetna robota Spinache - naprawde, jestem pod wrazeniem...Rowniez uwazam, ze te dwa mecze wydaja sie dis najpewniejsz ???? nie bede pisal juz analizy do nich bo widze ze dokladnie trafiles w sedno ???? pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje ????

PS. widzisz Damian, hokej sie rozkreca - zobaczysz, niedlugo to bedzie najmocniejsza strona tego forum ????
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Spinache gratulacje!! widze ze naprawde znasz sie na rzeczy!! ???? Manheim wygralo 3-0, choc przez dwie tercje meczyli sie niemiłosiernie. Natomiast Eisbaeren wygrali 4-3 na wyjezdzie podtrzymujac opinie, ze w tym sezonie nigdy nie przegrywaja dwa razy z rzedu ???? swietne typy. Jeszcze raz gratulacje ????
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Wielkie dzieki ale to nic takiego narazie ???? weszly 2 mecze, postaram sie zeby wiecej wchodzilo ???? najgorsze jest to ze zbliza sie sesja a ja mam jeszcze troche do zaliczenia i duzo nauki wiec bede mial troche malo czasu na pisanie analiz.Ale obiecuje ze jak bede mial troche wolnego czasu to napewno napisze cos sensownego ???? Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom