>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nieletni

bernard 0

bernard

Użytkownik
Witam, moje pytanie jest następujące: Mam kolegę niepołnoletniego który gra w BAH, wygrał już trochę pieniędzy (200 złotych) i chce wypłacić pieniądze na numer konta swojej mamy (rówież z niego je wpłacał na początku) Czy jeszcze chcą dowód? A jeśłi tak czy traci się wszystkie pieniąze (rówież te ze startu) Proszę o szybką odpowiedź.
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Na inne Imie zawsze przejdzie o to sie nie martw. Nie patrza na to w ogole. A skan moga chciec albo nie , to zalezy od ich kaprysu.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
A jeżeli to jest na jego mame więc końcóka nazwiska jest SKA a nie SKI więć co w takim przypadku? I czy pieniądze mogą zabrać, nawet te które sam wpłacił?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
nie powinno byc problemu zadnego ???? ja gralem na koncie na siostre a wyplacalem na mbank moj i nie chcieli ani skanu ani nic;d tylko numer konta xD
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
To ze masz konto na jakies imie niczego nie zmienia. Oni po prostu to imie i nazwisko wpisuja w odbiorcy. Przelew od nich wyglada tak :


PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY

Od : &quot; BET-AT-HOME.COM INTERNET DIENSTLEISTUNGE DURISOLSTRASSE 7 A-4600 WELS &quot;​
// nie wiem czemu urywa sie adres ale tak jest - ????

Z konta : &quot; 06106000760000321000037132 &quot;

Odbiorca : [Imie i nazwisko na jakie jest konto]

Adres : &quot; * - &quot;
// nie wiem czemu tutaj wklepuja takie cos ale tak jest - po prostu gwiazdka i myslnik ????

Tytułem : &quot; Gewinnauszahlung-
[nr referencyjny]-[ten numer nie wiem co oznacza] &quot;​

--------

Mozliwe ze juz wyplacaja z nowego konta, nie wiem jeszcze bo dopiero czekam na kolejna wyplate, wyplacam regularnie wiec dam znac jak cos sie zmieni.
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Może lepiej przelać na MB i z MB na konto kogos innego bo tam juz nie chca skanu a podejrzane trochę że nie masz 18 lat skoro oświadczałeś że jesteś pełnoletni.
 
bernard 0

bernard

Użytkownik
Każdy postępuje jak uważa ale później jest tylko płacz gdy prawda wychodzi na jaw
Ale co tu może wyjść na jaw. Tylko kase się traci i nic więcej. Założe się że 1/4 u buka to nieletni...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Tak nic się nie traci ale poco komuś grać dla zabawy ;) Nie logiczne grać żeby grać to tak samo można na kartce typować.
 
Do góry Bottom