>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Nie trafiasz wszystkich, a mimo wszystko dostajesz pieniądze

B 0

bulco

Użytkownik
Wiem, że w punktach naziemnych można grać w sposób taki, że nie trzeba trafić wszystkiego, aby dostać jakąś kwotę. Wiem, że jest to mała kwota, ale jednak lepiej coś dostać, niż stracić wszystko.
Jak/gdzie/co trzeba zrobić, aby tak samo móc grać przez internet na stronie STS?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
W sts aby grać musisz się zarejestrować załączyć w formularzu rejestracyjnym skany dowodu tożsamości, po wybraniu zdarzeń z oferty masz takie trzy opcje postawienia zakładu SOLO AKO MAXIKOMBI, ta trzecia opcja jest to zakład systemowy którego parametry samemu wybierasz ile meczy ze wszystkich wytypowanych musi być prawidłowo aby wygrać pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bulco

Użytkownik
Powiedzmy, że obstawiam 4 mecze. Przy 2 z 4 wpisuję 2 zł. Potencjalna wygrana:10.14 / 63.38zł Czyli, jeżeli trafię 2 mecze z 4, to wygrywam 10,14 zł, a jeżeli trafię 4 mecze, to wygrywam 63,38 zł? Rozumiem, że jeżeli trafię 3/4 to wygrywam więcej, niż 10,14 zł? Czy moja stawka wynosi 2 zł, czy 12 zł? Pod kombinacjami jest napisane, że cąłkowita stawka wynosi 12 zł.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Twoja wygrana jest uzależniona od tego ile trafisz meczy prawidłowo i z jakimi kursami są te mecze z tego co piszesz to wynika że stawiasz zakład 2 z 4 jeśli wszystko trafisz wygrywasz 63,38 jak trafisz tylko 2 mecze z najniższymi kursami spośród tych 4 to wygrywasz 10,14, jeżeli 2 mecze trafisz z najwyższymi z pośród tych 4 to masz wyższą wygraną niż te 10,14 jeżeli 3 mecze trafisz to wygrywasz więcej niż 10,14. Ja rzadko stawiam kupony systemowe w sts i nie pamiętam jak się wygraną liczy.
Polecam grać kupony systemowe w fortunie tam na kuponach są wypisane wszystkie możliwe kombinacje wraz z kwotą to ewentualnej wypłaty.
 
Do góry Bottom