>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Nie ma że boli!!!

bambini 8

bambini

Użytkownik
Siema,zakładam swój drugi temat bo w tamtym trochę nie szło i nie podawałem żadnych statystyk.Postaram się moje kupony oraz typy krótko opisywać :razz: Mile widziane komentarze i sugestie.Mój cel to odrobienie strat i bycie na✅✅✅:grin: Lecimy i nie ma że boli!!!
Gram na expekcie i na Betclicku.Czasami zagram coś u buków naziemnych;)
Kupon #1
⚽Villareal - Odense typ aw 1 (1,45)✅
⚽Zurich - Bayern typ 2 (1,50)✅
Kurs:2,17
Stawka:60zł
Ew. wygrana:130zł

✅70zł
Villareal dobrze się zaprezentowało grając na boisku rywala.Utrzymywało się przy piłce, miało wiele sytuacji bramkowych oraz oddało sporą ilość strzałów na bramkę.Gdyby Villareal pokazało większą skuteczność to dzisiejszy mecz byłby formalnością.Niestety jeden głupi błąd Zapaty i 1:0 dla Odense.Myślę,że dzisiaj od początku Hiszpanie narzucą swoje tępo gry i strzelą kilka bramek dających upragniony awans. Co do Bayernu to tak wielki klub jak on nie może sobie pozwolić na lekceważenie szwajcarskiego przeciwnika.Mecz u siebie dał nam festiwal nie skuteczności.Do Szwajcarii wyruszył najsilniejszy skład i nie ma mowy o odpuszczaniu.W drużynie gospodarzy plaga kontuzji i czerwona kartka dla M.Beda.
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #2
⚽AS Roma - Slovan typ 1 (1,25)⛔
⚽
Rangers - Maribor typ 1 (1,50)⛔
⚽Hapoel Tel Aviv - Ekranas typ 1 (1,21)✅
Kurs:2,26
Stawka:30zł
Ew. wygrana:68zł
⛔30zł
AS Roma znana europejska firma mająca naprawdę świetnych graczy.Pierwszy mecz to wynik 1:0 dla Slovana, więc trzeba będzie od początku ruszyć na rywala.Kadra meczowa:

BRAMKARZE: Stekelenburg, Lobont
OBROŃCY: Cassetti, Burdisso, Heinze, Cicinho, Jose Angel, Rosi
POMOCNICY: Taddei, Perrotta, Brighi, Verre, Viviani, Simplicio
NAPASTNICY: Totti, Bojan, Caprari, Okaka

Nie jest to optymalny skład:brak np.De Rossiego,Juana czy Borriello ale sądzę,że Roma posiada dużo lepszych zawodników i będzie chciała się zrewanżować,a przy tym zaaplikować kilka bramek przeciwnikowi.Co do Rangersów to ponieśli oni bardzo pechową porażkę.W dzisiejszym meczu będą grali z przewagą jednego zawodnika,którym będzie publiczność zgromadzona na Ibrox.Personalnie mają mocniejszy skład niż rywal,a tacy gracze jak Jelavić, Lafferty robią przewagę.Prawdopodobna wyjściowa &quot;11-stka&quot;
McGregor - McMillan, Bocanegra, Goian, Wallace; Ortiz, Edu, Davis, Wylde; Jelavić, Lafferty
Jeszcze kilka słów o zespole Hapoelu.Pierwszy pojedynek to 1:0 &quot;w plecy&quot;.Cel jasny wygrać u siebie.Ogólnie zespoły z Izraela dużo lepiej czują się grając w roli gospodarza co mówią nam same wyniki.
Gospodarze moich spotkań aby awansować po prostu muszą wygrać dzisiaj!!!;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kuponik wyżej troszkę pechowy:? Rangersi mieli sytuacje nawet 200% ale tak bywa w piłce nożnej,a Roma dostała bramke w 82min i koniec pucharów dla tych ekip:]
Kupon #3
⚽Czy Artjoms Rudnev strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry? typ⛔ TAK (2,55)
Kurs:2,55
Stawka:20zł
Ew. wygrana:51zł

⛔20zł
Kupon #4
⚽Górnik Z. - Lech typ 2 (1,90)⛔
⚽Chelsea - Norwich typ 1 (1,22)✅
Kurs:2,318
Stawka:30zł
Ew. wygrana:70zł

⛔30zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #5
⚽Chelsea - Norwich typ 1 (1,20)✅
⚽Twente - Venlo typ 1 (1,15)✅
⚽Rangers - Aberdeen typ 1 (1,22) ✅
⚽Zaragoza - Real typ 2 (1,30)✅
Kurs:2,188
Stawka:50zł
Ew. wygrana:109zł

✅59zł

 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Statystyki:
Kupony zagrane: 5
Kupony wygrane: 2
Kupony przegrane: 3
Zainwestowane:190zł
Wygrane:239zł
Bilans:✅49zł
No jak by nie było to jest jakiś progres:]
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #6
⚽ŁKS - Legia typ 2 (1,75)✅
⚽Barcelona - Villarreal typ poniżej 60,5 pkt (1,60)✅
Kurs:2,80
Stawka:29zł
Ew. wygrana:81zł

✅52zł
Legia niby pewnie wygrała 3:1 a w meczu Barcelony dokładnie 6 żółtych kartek:grin:
Żółta kartka=10pkt.
Czerwona kartka=25pkt.
Gracz może dostać max 35pkt.

ŁKS dzisiaj o godz.18.30 podejmie jedna z ekip,która wymieniana jest do zdobycia Mistrza Polski.Legia ostatnio wszystkich zaskoczyła swoją postawą w Moskwie i awansem do fazy grupowej Ligi Europejskiej.Wróćmy jednak na krajowe boiska.ŁKS jedyna drużyna w polskiej lidze,która jeszcze nie zdobyła bramki a straciła ich aż 11.Nie zanosi się na to żeby dzisiaj coś strzeli.Ostatnia ich potyczka to zdobyty punkt w Gdańsku i w pewnym sensie przełamanie łodzian.Ekipa stołecznych po dwóch zwycięstwach i ostatnio porażce u siebie ze Śląskiem ma na swoim koncie 6 punktów.W dzisiejszym meczu zobaczymy powracających oraz wypoczętych Manu,Radovica i Komorowskiego.Kontuzjowany nadal jest Hubnik.Sądzę,że szybko strzelona bramka przez &quot;Wojskowych&quot; ustawi to spotkanie.Inny wynik niż zwycięstwo gości będzie wielka niespodzianką.Liczę na szybkie spotkanie z obu stron a co za tym idzie błędy popełniane w obronie i ustawieniu w ŁKS-ie.
Co do Barcelony:
2010-01-02 FC Barcelona - Villarreal 1-1 - 6 zółtych kartek ( 2 Barcelony, 4 Villarreal )
2010-05-01 Villarreal - FC Barcelona 1-4 - 7 żółtych kartek ( 4 Villarreal, 3 Barcelony )
2010-11-13 FC Barcelona - Villarreal 3-1 - 5 żółtych kartek ( 2 Barcelony, 3 Villarreal )
2011-04-02 Villarreal - FC Barcelona 0-1 - 6 żółtych kartek ( 2 Villarreal, 4 Barcelony )
Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać dzisiejszego gospodarza w ostatnim pojedynku kończącej kolejkę Ligi Hiszpańskiej:razz: Myślę,że piłkarze Barcelony nie będą grali za ostro w pierwszym meczu i nie potrzebnie łapać głupich kartek.Raczej skłaniam się do tego,iż goście będą ostrzej grać co może skutkować kartonikami.Jest to pojedynek na szczycie,ale nie taki jak rywalizacja Barcelony z Realem gdzie na boisku praktycznie lecą iskry .:razz:
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #7
????Ilan - Dancevic typ 1 (1,65)✅
????Young - Lacko typ 1 (1,35)✅
Kurs:2,22
Stawka:30zł
Ew. wygrana:67zł

✅37zł
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #8
????Serbia - Włochy typ 1 (1,35)✅
????Belgia - Gruzja typ powyżej 143,5 pkt. (1,87)⛔ (zabrakło 4 pkt)
????Niemcy - Izrael typ Nowitzki zdobędzie powyżej 21,5 pkt. (1,80)✅
Kurs:4,55
Stawka:18zł
Ew. wygrana:82zł

⛔18zł
No zobaczymy jak to będzie.Oby kosz okazał się dzisiaj szczęśliwy.:]
Ad. No i nie do końca wyszło tak jak chciałem :;/:Szkoda tego overa,mało brakło,można powiedzieć,że dwa celne rzuty i kupon siada:-|
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #10
????Włochy - Niemcy typ goście powyżej 75 pkt (1,85)✅Ale fart ostatnie sekundy rzut i 3 pkt dla Niemców wynik 62:76.Ale emocje :grin:
????A.Dolgopolov - Cipolla typ 1 (1,11)✅

Kurs:2,05
Stawka:30zł
Ew. wygrana:62zł
✅32zł

Po 15 kuponie podam statystyki ;)
Co do tego kuponu to Niemcy powinni z pewnością rzucić 76 pkt. co daje nam 19 pkt. zdobytych na kwartę.A sam Nowitzki rzuci ponad 20 pkt. ????
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #11
????Francja - Niemcy typ goście powyżej 68,5 pkt. (1,85)⛔ no zabrakło 4 pkt. troszkę szkoda ale lecimy dalej :;/:
⚽Niemcy - Austria typ 1 (1,13)✅
Kurs:2,09
Stawka:32zł
Ew. wygrana:67zł

⛔32zł
Na dzisiaj kupon trochę &quot;niemiecki&quot;:].Kosz:Francja nie gra jakiegoś kosmosu żeby nie wiem kto nie dał im rady to po pierwsze.Po drugie ekipy takie jak Izrael czy Łotwa pakowały im 68 i 78 pkt.To czemu niby Niemcy nie mieli by dzisiaj powalczyć i rzucić 69 pkt???Drużyna gości będzie musiała zdobyć jakieś 17,25 pkt na kwartę czyli 3x17 i np. raz 18 co jak najbardziej jest w zasięgu.Piłka nożna:Gospodarze są już praktycznie pewni awansu i dzisiaj zmierzą się z Austrią.Piłkarze niemieccy nie pozwolą na to aby kilkadziesiąt tysięcy ich kibiców przyszło oglądać jakiś słaby mecz i będą chcieli pokazać na co ich stać.Reasumując powinni oni spokojnie wygrać i zainkasować kilka bramek.:]
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #12
????Ukraina - Bułgaria typ poniżej 143 pkt. (1,87)✅
????Berdych - Tipsarevic typ1 (1,45)⛔
Kurs:2,71
Stawka:30zł
Ew. wygrana:81zł
⛔30zł
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #13
????Macedonia - Bośnia i H. typ Domercant powyżej 14,5 pkt (1,85)⛔

Kurs:1,85
Stawka:50zł
Ew. wygrana:92zł

⛔50zł
Typ trochę podpatrzony od Olo;) ale popieram go jest to świetny gracz i ostatnio w szczytowej formie.Oby 13 okazała się szczęśliwa ;)
Ad.No jednak pechowa ta 13:;/: słabo,słabo...
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #14
⚽Uzbekistan - Japonia typ 2 (1,65)⛔????
⚽Finlandia - Holandia typ 2 (1,33)✅

Kurs:2,19
Stawka:100zł
Ew. wygrana:219zł

⛔100zł

Musi to wejść nie ma że boli!!!
:cool:
Holandia w gazie,zwycięstwo daje im spokojny awans.Nie ma odpuszczenia,wyruszyła taka ekipa,że chyba inny wynik niż pewna wygrana spowoduje iż powrót będzie na piechotę.Japonia co tu porównywać najlepsza ekipa z Azji.Zagra dzisiaj bez Hondy i Nakamury,ale są piłkarze w kadrze którzy mogą ich z powodzeniem zastąpić.Masa zawodników grających w Europie i ogromne doświadczenie pozwolą na zdobycie 3 pkt. w tym spotkaniu.KONIEC NIESPODZIANEK!!!

No i juz k... po kuponie japonce ladnie doje... czy ten uzbekistan to jakas hiszpania?jeszcze taka sytuacja w koncowce wystarczylo podac koledze obok????
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #15
????Niemcy - Hiszpania typ powyżej 37,5 pkt w 1 kw. (1,85)
????
Turcja - Francja typ powyżej 36pkt w 1 kw. (1,85)
Kurs:3,42
Stawka:20zł
Ew. wygrana:68zł

Ostanie 4 kupony to jakieś nieporozumienie :]Chyba za bardzo &quot;chciałem&quot; i wyszło jak widać.Japonia to chyba z Hiszpanią grała bo bardzo słabo wypadła,a to tylko (aż) Uzbekistan był:;/:.Jeżeli kupon #15 okaże się nietrafiony to najprawdopodobniej następne kupony pojawią się dopiero na weekend.Natomiast jeżeli kosz wejdzie to lecimy dalej;)Dzisiaj przewiduje
Edit nie mogłem wcześniej napisać ale nie zagrałem tego w końcu gdyż miałem problemy z internetem i nie mogłem się połączyć.A widzę teraz,że pierwsza pozycja by nie weszła:;/:
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Trochę mi się temat zrobił ostatnio czerwony trzeba to zmienić :!::!::!: Doszedłem do wniosku,że będę podawał statystyki pod koniec każdego miesiąca.Na dzisiaj na razie coś takiego,możliwe iż pojawi się coś jeszcze z piłki na dzisiaj bądź na jutro.

Kupon #15 vol2

????Gruzja - Finlandia typ under 147,5 (1,87)⛔
:siata:Francja - Finlandia typ 1 (1,45)✅
Kurs:2,71
Stawka:20zł
Ew. wygrana:54zł

⛔20zł

jak wejdzie to lecimy;)
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon #16

⚽
Benfica - Manchester United typ 2 (1,90)⛔????
⚽Dynamo Z. - Real M. typ 2 (1,25)✅
Kurs:2,37
Stawka:150zł
Ew. wygrana:356zł

⛔150zł
...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bambini 8

bambini

Użytkownik
____________________________________________________________________________________________________
Dość dawno mnie tu nie było,miałem dużo czasu na przemyślenia i
postanowiłem wrócić.Jak to mówią to trzech razy sztuka.To co było powyżej przechodzi do historii.Bywało raz lepiej raz gorzej ale to już przeszłość.Odnośnie bilansu będzie on podawany pod każdym kuponem.
No to jeszcze raz zaczynamy i nie ma,że boli.;)
Kupon#1
⚽Chelsea-Everton typ powyżej 32.5pkt za kartki 1,75✅
⚽Barcelona-Racing S. typ poniżej 50.5pkt za kartki 1,75✅
Kurs:3,06
Stawka:20zł
Ew. wygrana:61zł

Bilans:✅41
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon#2
⚽Grenada-Atletico M. typ R=Z 2 1,52✅▶
⚽Bełchatów-Śląsk typ R=Z 2 1,70⛔WTF?:;/:
⚽Barcelona-Racing S. typ 1p +1,5 1,70✅????
⚽C.Ronaldo stg. typ TAK 1,55⛔:grin:
⚽Ruch-Legia typ R=Z 2 1,80
Kurs:12,26
Stawka:5zł
Ew. wygrana:53,94zł

Bilans:✅36zł
(Milenium)
 
bambini 8

bambini

Użytkownik
Kupon#3

⚽Dynamo-Aachen typ 1 (1,90)⛔ (1:1):;/:
Kurs:1,90
Stawka:15zł
Ew. wygrana:28,50zł


Bilans:✅21
Tak to bywa jak kobieta jest głównym arbitrem ;)
 
Do góry Bottom