>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Niższe ligi oraz puchary w Belgii i Holandii 2010/11 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zaczynamy sezon w Belgii od SuperPucharu:
Anderlecht vs KAA Gent 1, 1.60 Pinn 4/10 ✅ 1:0 ✅ 2.40j ;)
Obydwa zespoły grały i będą grać jeszcze spotkania towarzyskie. Anderlecht zagrał ich dotychczas aż 11 meczów. Z czego wygrali 7 spotkań, ale im mieli bardziej napięty harmonogram i musieli więcej kombinować ze składem tym gorzej. Wczoraj zagrali z amatorami i przegrali 0:1, lecz zagrali w 99% rezerwowym składem,. Dzisiaj zgrają najsilniejszym składem:
Badibanga, Biglia, Boussoufa, Chatelle, Chavarria, Cordier, De Sutter, Deschacht, Gillet, Juhasz, Kljestan, Kouyate, Lecjaks, Legear, Marecek, Polak, Proto, Rnic, Sare, Schollen, Suarez.
Brakuje tylko Lukaku i Dos Santosa z czołówki drużyny.
Gandawa miaa mniej napięty harmonogram i zagrali tylko 4 spotkania towarzyskie. Grali w pełnym składzie zazwyczaj i to może dobrze wpłynąć na zespół, ale będą dzisiaj nieco osłabieni. Ich kadra na mecz w superpucharze wygląda tak:

  • Bojan Jorgacevic
  • Sébastien Bruzzese
  • Roberto Rosales
  • Roy Myrie
  • Stef Wils
  • Marko Suler
  • Kenny Thompson
  • Erlend Hanstveit
  • Christophe Lepoint
  • Bernd Thijs
  • Christophe Grondin
  • Tim Smolders
  • Adnan Custovic
  • Yassine El Ghanassy
  • Stijn De Smet
  • Shlomi Arbeitman
  • Elimane Coulibaly
  • Mbaye Leye

Brakuje Bruna np.
Reasumując te krótką analize to Fiołki wyglądają pewniej. Mają lepszy skład, pewy. Nie pozbyli się dobrych zawodników, Jacobs prowadzi dobrą politykę w zespole, nie tak jak polskie kluby ;) Dzisiaj widzę tylko jeden wynik. Poza tym towarzyskie spotkania zdecydowanie lepiej wyglądają po stronie Anderlechu, któr się zgrał co jest najważniejsze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Udało mi się znaleśc przewidywane składy co bardziej zawęży nasze prognozy co do składu.
Anderlecht (coach: Ariël Jacobs) Invallers: Badibanga, Chatelle, Chavarria, Cordier, De Sutter, Lecjaks, Marecek, Polak, Rnic, Schollen
AA Gent (coach: Francky Dury) Invallers: Bruzzese, Myrie, Hanstveit, Custovic, De Smet, Arbeitman, Grondin
Z tego co też widzę to mecz na stadionie Vanden Stocka w Brukseli, a więc mamy także atut własnego stadionu. Doszukałem się też informacji podobnych co Benek, Anderlecht bez Wasilewskiego, Lukaku,Mazucha i Barriosa. Niepewny też występ bramkarza Proto.
Gent bez Azofeify i Ljubljankica. Sam chyba się skusze i postawie na Anderlecht ;)
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Ajax Amsterdam - FC Twente
Typ: Ajax
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj o 20:00 odbędzie się spotkanie o Superpuchar Holandii, naprzeciw siebie staną ekipy Ajaxu Amsterdam oraz FC Twente. Ajax jest zdobywcą pucharu Holandii, ale to niespodziewanie FC Twente zdobyło ważniejszy od pucharu tytuł mistrza kraju. Faworytem spotkania jest Ajax, a to dlaczego?
Po pierwsze mecz odbędzie się na Amsterdam ArenA - czyli łatwo wywnioskować, że Ajax gra na własnym stadionie na którym spisuje się świetnie, i nie trzeba tu nawet mówić, że zdecydowanie więcej na meczu będzie kibiców klubu z Amsterdamu niż rywala. Po drugie Ajax będzie chciał się zrewanżować kibicom za słaby mecz z PAOK-iem Saloniki. Twente Enschede poprowadzi nowy trener: Michel Preud&#39;homme, poprzedni McClaren, który osiągnął z klubem sukcesy został szkoleniowcem niemieckiego Wolfsburga. W bramce FC Twente zabraknie podstawowego bramkarza - Sandera Boschkera, który odpoczywa po mistrzostwach w RPA, jego pozycję zajmie mało doświadczony 22 letni Bułgar Nikolaja Michajlov. FC Twente opuściło sporo podstawowych zawodników tego klubu: Ronni Stam, Blaise Nkufo, Miroslav Stoch, Marko Arnautović, oraz Nikita Rukavytsya. Zawodników jakich pozyskał mistrz Holandii to: Emir Bajrami, Marc Janko oraz Rasmus Bengtsson. Drużynę Ajaxu również opuściło kilku klasowych zawodników: Rommedahl oraz Pantelic. W ataku zagra najprawdopodobniej: Mounira El Hamdaoui oraz Luis Suarez. W meczu nie wystąpi: Jan Verthongen, który został ukarany przez związek holenderski oraz Nicolas Lodeiro i Kenneth Vermeer, którzy są kontuzjowani. Ostatni mecz Ajaxu przeciwko FC Twente zakończył się wynikiem 3:0 dla ekipy z Amsterdamu. Według mnie zwycięzcą meczu będzie Ajax, gra na swoim stadionie i powinien się zrehabilitować kibicom za słaby mecz w lidze europejskiej oraz za tylko wicemistrzostwo kraju.
 
P 0

pepeczko

Użytkownik
Do ciekawej konfrontacji dojdzie dzisiejszego wieczoru pomiędzy AGOVV Apeldoorn, a FC Eindhove. Według bukmacherów minimalnym faworytem są gospodarze. Jednak ja zwycięzców tego meczu upatruje w zawodnikach z Eindhoven. Zespół gospodarzy przed sezonem znacznie się osłabił.. pozbył się swojej największej gwiazdy Nacera Chadli (17 bramek , 12 asyst), który przeszedł do Twente , ale tak że Olaf Lindenbergh, Jeremy Bokila, René van Dieren, Koen Garritsen, Hans van de Haar i Edgar Manucharyan i w ostatniej chwili Ramon Leeuwin i Hesdey Suart ten ostatni przeszedł do Cracovii. Wszyscy ci zawodnicy w mniejszym lub większym stopni stanowili o sile zespołu(np. Bokila 10 bramek). Wiem że sprowadzono Michael Hemmen z BV Veendam, który dobrze wkomponował się w zespół strzelając 2 bramki w pierwszym mecz,.
Zespół z Eindhoven mierzy w awans, sprowadzono kilku ciekawych graczy takich jak Sjors Paridaans, Wesley Vanbelle. Ten pierwszy będzie mógł już dziś wystąpić , drugi nie ma jeszcze pozwolenia na grę. Z powodu kontuzji w zespole gości nie wystąpi Bart van Brakel.

Moje typy:

AGOVV Apeldoorn - FC Eindhoven typ 2 (2,85) ✅ (0:3)
AGOVV Apeldoorn - FC Eindhoven typ X2 (1,52) ✅ (0:3)
AGOVV Apeldoorn - FC Eindhoven over 2,5 (1,45) ✅ (0:3)
Dodam jeszcze , że zespół przyjezdnych chce wygrać te spotkania co da im pozycje lidera. ????
Powodzenia !
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Den Bosch - Maastricht
Typ: over 2,5
Kurs: 1.57
Buk: bet365
Analiza:
Dziś, tradycyjnie w piątek kolejka zaplecza holenderskiej ekstraklasy. O godzinie 20:45 rozpocznie się bardzo ciekawy mecz pomiędzy Den Bosch i Maastricht. Stawiam w tym meczu na over 2,5.
Jak wiadomo, druga liga holenderska słynie z dużej ilości strzelanych goli. Myślę, że dziś w tym spotkaniu będzie podobnie, tym bardziej, że spotkają się dwa zespoły nastawione na ofensywę.
Den Bosch zajmuje po 4 kolejkach 11 miejsce. W tych czterech meczach piłkarze Den Bosch strzelili 6 goli i tyle samo stracili. Wychodzi średnio 3 bramki w meczu. Co jeżeli chodzi o Maastricht? 15 miejsce i tylko jeden gol mniej. Wychodzi na to, że mamy do czynienia z dobrymi zespołami w ofensywie i słabymi w grze defensywnej. I tak w rzeczywistości jest.
Największą gwiazdą gospodarzy jest 33-letni Theo Lucius, pomocnik. To zawodnik z wielkim bagażem doświadczeń, grał między innymi w PSV i Feyenoordzie, a teraz wraca na stare śmieci. Ma na swoim koncie także 3 mecze w reprezentacji wicemistrzów świata, co najlepiej świadczy o jego klasie. Znakomicie rozumie się on z najlepszym strzelcem zespołu – Istvanem Bakxem. Ten 24-letni Holender znakomicie się zapowiada. Do klubu z Den Bosch jest on tylko wypożyczony. Stawiam, że dziś pokusi się o zdobycie bramki. Podobnie jak drugi snajper 21-letni John Verhoek.
Co jeżeli chodzi o podopiecznych Rene Trosta? Najgroźniejszym zawodnikiem jest Tom van Hyfte, napastnik rodem z Belgii.
Jak widać wśród najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy obu zespołów brakuje obrońców. Również bramkarze nie są najmocniejszą bronią tych drużyn. Stąd mój typ na over 2,5. Mam nadzieję, że oba zespoły mnie nie zawiodą.
 
maui 83

maui

Użytkownik
FC Zwolle - Almere City FC
Dziś wyszukałem bardzo ciekawy typ w 2 lidze holenderskiej. Drużyna Zwolle zawsze grała dobrze u siebie nawet gdy błąkała się tylko w środku tabeli przez ostatnie kilka sezonów. Teraz zajmuje pierwsze miejsce i zapewne pojawiają się spekulacje na temat przyszłego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Holandii. Do pierwszego miejsca wystarcza im w tym momencie 22 punkty.
A zmierzą się oni na własnym obiekcie z bardzo słabo ostatnio grającą drużyną Almere City. Drużyna ta zajmuję obecnie 16 lokatę z dorobkiem raptem 7 punktów.
I tu patrząc na tabelę można od razu dostrzec różnicę klas tych ekip oraz różne cele. Do tego analizując wyniki ostatnich meczy można śmiało dojść do konkretnych wniosków. Zwolle powinno wygrać ten mecz i to wysoko i pewnie. I teraz pytanie co zagrać? Handi -1 na Zwolle @1.55, 1/1 @1.50, natomiast zwycięstwo Zwollle do przerwy kurs: @1.55 i to właśnie zdarzenie zamierzam zagrać wykorzystując w jakimś stopniu błąd buków z expektu, którzy to często w ostatnim czasie wystawiają wyższe kursy na win do przerwy niż na 1/1. Czemu tak jest? Nie mam pojęcia, ale warto na to zwracać uwagę. ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik


Belgia, Beker van Belgie
Jan Breydelstadion, 10-11-2010, 20:30

Cercle Brugge - Waasland-Beveren
Typ: Cercle Brugge
Kurs: 1,57
Ponad 1,50 na gospodarzy? To dla mnie naprawdę spore value. Przecież gospodarze to przedstawiciele najwyższej klasy rozgrywkowej. Grają tam od wielu lat, w tej chwili zajmują niezłe, 8. miejsce. Co prawda ostatnie dwa mecze to porażki Cercle, ale bez przesady. Gospodarze w poprzednim pucharowym meczu wyszli co prawda nieco zmienionym składem, ale i tak na wyjeździe rozklepali przedstawiciela jeszcze niższej ligi 4-0. Jestem skłonny sądzić, że klub traktuje BVB poważnie. W zeszłym roku doszedł aż do finału. Nie sądzę, żeby przeciętna drużyna z 2. ligi potrafiła dzisiaj stawić czoła ułożonemu i solidnemu zespołowi. Może tak wysoki kurs wynika z tego, że Waasland w poprzedniej rundzie sensacyjnie wyeliminowało Charleroi, jednak to przecież czerwona latarnia ligi. Dzisiaj w powietrzu wisi spokojne zwycięstwo Cercle Brugge.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Groningen - Den Haag
Obydwie druzyny strzelą?
TAK
1.55
Williamhill
Dzisiaj o godzinie 20:45 zostanie rozegrane bardzo interesujace spotkanie w ramach pucharu Holandii. Zagrają ze sobą dwie pierwszo ligowe druzyny:
Groningen, któzy w lidze spisuja się bardzo dobrze i są obecnie na 4 pozycji i Den Haag równie dobrze spisujace się w lidze bo plasuja sie na 7 pozycji.
Gospodarze u siebie to bardzo groźna druzyna. Przekonał sie miedzy innymi o tym Ajax który zresmisował w Groningen. Po za tym gospodarze maja 6 zwyciestw na własnym boisku w lidze. Grają bardzo ofensywnie. W 13 meczach w lidze strzelali w każdym !
Goście to póki co niezle spisujaca sie w lidze ekipa. Zawdzieczaja swoje miejsce głównie dobra grą z hegomonami takimi jak Ajax i PSV. Ugrali z nimi 4 punkty ! Po za tym bardzo bramkostrzelna ekipa. Na 13 meczy w lidze strzelalli w 12.
Zagraja 2 bramkostrzelne druzyny. Obydwie powinny strzelic przynajmniej po 1 golu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Krótko bo nie siedzę w klimatach Holandii, a druga sprawa, że jest to druga liga także ciężko o jakiekolwiek informacje.

Wpadł mi jeden typ w oko.

Zwolle - Fortuna Sittard

X2 ( HT ) ⛔⛔⛔
2.50 | Bet365​

Przeglądając ofertę spojrzałem na to spotkanie i trudno mi było uwierzyć, że Zwolle gra dzisiaj.A to dlatego, że we wtorek toczyli boje [ niestety nieudane ] z Mistrzem z Twente i po serii karnych odpadli.Teraz przyjdzie im się mierzyć z outsiderem drugiej ligi holenderskiej i wydaje się, że powinno być łatwo.Ja bym upatrywał w tym spotkaniu, a przynajmniej w pierwszej połowie braku prowadzenia Zwolle, mam nadzieję, że Fortunie starczy sił na bronienie wyniku przynajmniej przez 45 minut, sprzyja na pewno temu to, że gospodarze dużo sił zostawili w meczu pucharowym.
Uważam, że można za parę złotych, bądź dorzucić zdarzenie do taśmy dla emocji bo po 45 minutach można fajny kurs trafić.

1&#39; 1:0
30&#39; 1:1
...45&#39; 2:1
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
VS

Analiza:Obie ekipy strzelają dużo bramek,średnia goli Emmen u siebie to 4.2 gdzie w 5 meczach było strzelonych aż 21 bramek,wyniki 3-3,2-3 czy też 0-3 to już normalka.U gości także liczba goli jest niezła gdyż 14 na 5 meczy.W 2 lidze Holandii statystyka meczy overowych jest bardzo wysoka i myślę że w tym meczu się to sprawdzi i padnie dużo bramek.
Emmen v Go Ahead Eagles over 2.5 1.65
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
FC Eindhoven - Cambuur
Typ:powyżej 2,5 gola
Kurs:1,60
Bet365
14 kolejka Jupiler League. Będzie to spotkanie siódmego w tabeli FC Eindhoven z ósmym Cambuurem. Oba te zespoły mają w tym sezonie ambicje gry o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. W drugim periodzie są na odległych miejscach (2 liga holenderka jest podzielona na 4 periody, zwycięzca każdego z nich kwalifikuje się do gry w barażach), ale ogólna pozycja w tabeli nie jest najgorsza. FC Eindhoven pod wodzą Belga Marca Brysa gra w ostatnich tygodniach bardzo przeciętnie. Po dobrym początku sezonu nastąpił mały dołek formy i drużyna z Eindhoven potraciła kilka cennych punktów. Jest to zespół nastawiony na grę ofensywną, preferujący ustawienie klasyczne 4-4-2. Nie ma w tej drużynie wielkich gwiazd, ale jako kolektyw prezentują się bardzo solidnie. Ich rywale również nie zachwycają, ale w dalszym ciągu liczą się w walce o baraże. Pojedynki między tymi zespołami zawsze obfitowały w bramki. Ostatnie pięć spotkań kończyło się następującymi rezultatami: 3:1, 3:1, 3:1, 3:3, 2:1. Średnia bramek strzelanych przez te zespoły w tym sezonie wynosi prawie 3, więc biorąc pod uwagę ich ostatnie pojedynki i obecną dyspozycję można się spodziewać po raz kolejny festiwalu bramkowego.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
vs

FC Den Bosch vs Go Ahead Eagles​



Kursy na zwycięstwo gości spadają. Teraz na bet365 1.83 na Win gospodarzy.
Goście przyjeżdzają bez sześciu podstawowych graczy.

D Bus (13/0), P Gerritsen (13/2), MJanota (13/3), L Pedro (12/8), J Suk (11/1), T Vogelsang (8/1)

Myślę, że warto zagrać na gospodarzy. Przynajmniej za niewielką kase;p
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: FC Brussels - Mons
Typ: 1X
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Do bardzo ciekawego pojedynku dojdzie dzisiaj o godzinie 20:30 w Belgijskiej II lidze w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 14 pozycję w tabeli zespół FC Brussels z 4 Mons. Gospodarze tego pojedynku rozegrali do tej pory 8 spotkań na Edmund Machtens Stadion w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 15 bramek a stracili również 15. Goście natomiast do chwili obecnej rozegrali 6 pojedynków wyjazdowych w których to zdołali 2x zwyciężyć 1x zremisowali a 3x doznali porażki strzelając przy tym 7 bramek a stracili również 7. Goście tego spotkania po dobrej serii spotkani w ostatniej kolejce dość niespodziewanie zremisowali na własnym stadionie z 17 i zarazem przed ostatnim Turnout co było sporą niespodzianką. Gospodarze natomiast od dłuższego czasu nie mogą zdobyć kompletu punktów co jak gdyby dodatkowo zmotywuje ich w tym spotkaniu aby przed własną publicznością przełamać złą passę. Reasumując stawiam tutaj na 1X gdyż wydaje mi się, że jest to dobrym moment na przełamanie ekipy FC Brussels.

2:0 ✅
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Twente – Vitesse

Typ:1
Kurs:1.30

Wraz z nadejściem zimy na ten rok skończyły się puchary europejskie i większość lig i właśnie z tego powodu nie ma zbyt dużego wyboru dlatego postanowiłem postawić na coś z pucharów ligowych co jak wiadomo jest tak sobie pewne no ale cóż może akurat. Wybrałem pojedynek pomiędzy Twente a Vitesse jest to kolejna runda pucharu Holandii. Jak wiadomo dużo lepszą drużyną sportowo jest oczywiście Twente nic więc dziwnego, że są faworytami bukmacherów w dodatku będą grać przed własną żywiołowo reagującą publicznością, która może nie zjawi się tak licznie jak na lidze, która nie odbywa się w środku tygodnia ale mimo wszystko powinna być dość spora. Ich rywal to bardzo przeciętna drużyna, która w lidze głównie walczy o utrzymanie jak na razie jest na krawędzi. Gospodarze natomiast jak co roku będą walczyć o mistrzostwo. Myślę, że mimo iż to jest puchar gospodarze zagrają od początku skoncentrowani i pewnie wygrają ten mecz.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven 1:3 (1:1)
Typ: Roda JC Kerkrade lub remis ⛔
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365

Analiza: Dziś &quot;wziąłem na celownik&quot; mecz 1/8 finału Pucharu Holandii (KNVB Beker) rozgrywany na Parkstad Limburg Stadion. Spodziewam się w nim małej niespodzianki, w postaci dogrywki, gdyż liczę na spotkanie, w którym obie ekipy, chcąc ustrzec się mogących wiele ich kosztować błędów, &quot;zaserwują&quot; nam raczej nudny mecz.
Obie drużyny miały okazję stanąć naprzeciw siebie w zeszły weekend w Eindhoven, gdzie lepsi okazali się piłkarze PSV (3:1) i sięgając po kolejne 3 punkty umocnili się na fotelu lidera Eredivisie. Ale rozgrywki pucharowe to już zupełnie inna sprawa. Tu liczy się tylko ten jeden, konkretny mecz, gdzie faworyci dość często schodzą z boiska pokonani.
Awans do ćwierćfinału dla piłkarzy Rody oznaczać będzie pozostanie w grze o prawo udziału w przyszłorocznej edycji Ligi Europejskiej. Dla gości z Philips Stadion to tylko dalszy udział w walce o kolejne trofeum...
Gospodarze dzisiejszego pojedynku to bardzo solidna drużyna, która w tym sezonie udowadnia, iż ma naprawdę duży potencjał i nikogo na koniec sezonu nie powinna dziwić jej pozycja na miejscu w górnej części tabeli (aktualnie 5.).
Fred Rutten na pewno nie skorzysta dziś z brazylijskiego napastnika, Jonathan Reisa (9 goli w lidze), który po nieprzyjemnym incydencie z udziałem Przemysława Tytonia we wspomnianym niedzielnym meczu, został wyłączony z gry do końca sezonu (!). W składzie gości nie ujrzymy również obrońcy Wilfreda Boumy. Natomiast szkoleniowiec Górników, Harm van Veldhoven, nie ma większych zmartwień, jeżeli chodzi o zestawienie drużyny na dzisiejszy mecz.
Piłkarze Dumy Południa z pewnością wyciągnęli wnioski z ostatniej porażki z Boeren i dziś postarają się wyeliminować błędy, które się do niej przyczyniły. Na &quot;wymianę ciosów&quot; raczej nie pójdą, tylko zabezpieczając tyły, będą wyczekiwać błędu rywala. Spodziewam się wyniku nierozstrzygniętego po pierwszych 90. minutach i dogrywki. Aczkolwiek sensacyjnej wygranej Rody również bym nie przekreślał. Wszystko zależy od podejścia lidera Eredivisie i składu, jaki wystawi Fred Rutten.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
KNVB:
Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar
TYP: X2 / Under 2,5 / X2 do polowy
Ajax na mecz z AZ wystapi bez dwoch bardzo waznych ogniw - Munira El Hamadoui(jakos tak) i Luisa Suareza !
Niewiem jak tam AZ ale pare pilkarzy dostalo wolne ale wydaje mi sie ze jednak trenerowi AZ zalezy na zwyciestwie poniewaz poprzedni wynik tej potyczki to 2-0 dla AZ i napewno dobrze bylo by podtrzymac taka passe.
Napewno nie warto stawiac czystej 1 na Ajax dla mnie najlepszym typem bylby X2 do polowy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ajax - Alkmaar | under 2,5 - 2,20 ✅ 1:0

Bardzo zdziwiły mnie kursy na under w tym meczu. Ajax bez swoich dwóch najskuteczniejszych strzelców - Hamdaoui i Suareza. Na tę chwilę obie drużyny grają na podobnym poziomie, a wynik tego meczu powinien oscylować w granicach remisu. Jeśli w protokole meczowym zostanie odnotowane zwycięstwo którejkolwiek ze stron, to moim zdaniem będzie to skromne jednobramkowe prowadzenie. W ostatnich meczach obie drużyny odnotowywały underowe wyniki. Ajax w ostatnim meczu wygrał 1:0 z Vitesse pomimo wielu fantastycznych okazji do podwyższenia. AZ swoje dwa ostatnie mecze przegrało po 2:0 z Den Haag i Groningen, a oba mecze drużyna Alkmaaru zagrała na wyjeździe. Warto zauważyć że Ajax i Alkmaar mają najlepsze defensywy ligi. W 18 kolejkach te dwie drużyny straciły kolejno 17 i 18 bramek, co daje średnią jednej bramki straconej na mecz. Ajax gra u siebie co na pewno jest dużym atutem tej drużyny. Jeśli mam się bawić w proroka to myślę że skromne 1:0 dla Ajaxu
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar
Bardzo ciekawie zapowiada się walka o ćwierćfinał KNVB Beker. Na Amsterdam Arena, Ajax zmierzy się z Alkmaar. Gospodarze bez Luisa Suareza i Mounira el Hamdaouiego, pierwszy z nich zawieszony, drugi myślący o odejściu z klubu. Bez najlepszych napastników siła rażenia Ajaxu nie będzie najprawdopodobniej aż tak mocna, ostatnio klub nie gra już zbyt efektownie, wygrywają skromnie, bądź tracą punkty w Eredivisie. W 1/8 pucharu poradzili sobie bez większych problemów z Veendam. AZ Alkmaar na pewno nie stoi na straconej pozycji, mecz zapowiada się wyrównany i otwarty z obu stron. Goście potrafią strzelać bramki na Amsterdam Arena, pomimo iż prawie każda ich wizyta kończy się tu porażką. Niemal dokładnie rok temu, Ajax wygrał z Alkmaar 1:0. Teraz podopieczni Gertjana Verbeeka powinni dać z siebie więcej i wykorzystać to, że dyspozycja Joden pozostawia wiele do życzenia. Wynik jest sprawą otwartą, równie otwartej gry oczekuję od jednych i drugich. Problemu z murawą na Arenie nie będzie, stadion ma przecież zakrywany dach. Ostatnimi czasy teoretycznie słabsze ekipy od AZ były w stanie pokonać bramkarza Ajaxu w Amsterdamie, czemu nie miałby tego uczynić klub z Alkmaar? Pomimo braku najskuteczniejszych, gospodarze ucieszą swoich kibiców co najmniej raz. Taki scenariusz przewiduję.
Moja propozycja: obie drużyny strzelą bramkę - 1,65 Unibet ⛔
 
B 94

bart7890

Użytkownik

Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar

Ćwierćfinałowe spotkanie pucharu Holandii pomiędzy Ajaxem Amsterdam, a AZ Alkmaar zapowiada się bardzo ciekawie. W dotychczasowych dwóch rundach Ajax bez problemów pokonał 5-0 Maastricht i 3-0 Veendam, Alkmaar odprawiło na wyjeździe 2-3 Den Bosch i u siebie pewnie 3-0 FC Eindhoven. W rozgrywkach ligowych obie ekipy spisują się bardzo podobnie, Ajax zajmuje 4. lokatę, AZ plasuje się na 6. pozycji, a różnica punktowa pomiędzy nimi wynosi zaledwie 3 punkty. Ajax wystąpi dzisiaj bez swoich dwóch najlepszych napastników, Suareza, który jest zawieszony za pogryzienie przeciwnika i bez el Hamdaouiego, który najprawdopodobniej opuści klub ze stolicy, od dłuższego czasu w Ajaxie nie mogą występować: Kenneth Vermeer, Nicolas Lodeiro, Oleguer i Timothee Atouby, te osłabienia poważnie skłaniają mnie do rozważenia typów na ilość bramek, do tego ostatnio forma Ajaxu jest słaba. AZ Alkmaar dzisiaj będzie musiał sobie radzić bez podstawowego obrońcy Héctora Moreno, pomocnika Stijna Schaarsa, napastnika Johanna Berga Gudmundssona, do tego nie wystąpią: Celso Ortiz i Joey Didulica, Nick van der Velden i Jonathas. Reasumując widzę to wszystko tak, że nie zobaczymy dzisiaj zbyt wielu bramek, a wynik jest sprawą otwartą chociaż remis wydaje się bardzo możliwy. Spotkanie rozpoczyna się o 20:45, czyli za trochę ponad godzinę, mam nadzieję, że zobaczymy ciekawe widowisko.​

Moje propozycje:
Under 0,5 do przerwy - Betsafe 3,35 ⛔
Remis - Sportingbet 3,75 ⛔
Under 3,0 - Betsafe 1,68 ✅
AZ Alkmaar +2 - Betsafe 1,40 ✅
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Spotkanie: RBD Borinage - Oud-Heverlee
Typ: over 2,5
Kurs: 1.72
bukmacher: Bet365
Analiza:
Jest to typ oparty przede wszystkim o statystykę, choć nie ma co ukrywać, że w meczach obu wymienionych powyżej zespołów często pada więcej niż dwie bramki. W trzech bezpośrednich ostatnich pojedynkach pomiędzy Borinage, a Heverlee, dwa razy zobaczyliśmy over 2,5.
Gospodarze tego spotkania w ostatnich pięciu meczach zaliczyli trzy overy. Dodajmy również, że w tym sezonie grając na własnym obiekcie strzelili 13 bramek również tyle samo tracą. Daję nam to łączną liczbę 26 goli. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że tyle goli wpadło w zaledwie siedmiu spotkaniach, to możemy być niemal pewni, że i dzisiaj zobaczymy podobną ilość goli. Ich średnia na jeden mecz to aż 3,7 gola.
Przyjrzyjmy się teraz ekipie przyjezdnej, która w ostatnich pięciu spotkanich również zaliczyła trzy overy. Ponadto grając na wyjeździe lubi strzelić i stracić bramki. W dziewięciu meczach wyjazdowych zdołali oni strzelić 14 bramek, tracą przy tym 15. Łączna suma goli to 29. Dzieląc to przez 9 meczy, daje nam średnią 3,22 gola.
Dwie overowe drużyny, przyzwoity kurs, więc na pewno warto zaryzykować!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom