>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 30.11 - Sroda

Status
Zamknięty.
T 52

thedon

Użytkownik
Dzisiaj w NHL 7 meczy.

Wybralem dzisiaj 2 pewniejsze mecze ...

Minnesota - Columbus
TYP : 1

Ostatnie spotkanie : MIN - CLB 3-1

Minnesota nie zwykla przegrywac ze slabszymi przeciwnikami u siebie. W tym meczu beda zdecydowanymi faworytami. Najwiekszym atutem dziusow jest ostatnio bramkarz Manny Fernandez ( ktory ma znakomita srednia 2,04 bramek straconych w meczu w tym sezonie ).

Columbus ostatnie mecze gra juz o wiele lepiej niz kilka tygodni temu. Wyniki jakie osiagaja sa nadal jednak bardzo mizerne. W ostatnim meczu dwoch najslabszych dryzyn w NHL, pokonali na wyjezdzie dosc niespodziewanie St. Louis 3 - 4. Dzisiaj bedzie jednak o wiele trudniej, tym bardziej ze ostatnio duzo zawodnikow z podstawowego skladu jest kontuzjowanych.

W tym meczu nie sadze zeby padl inny wynik niz zwyciestwo gospodarzy. Columbus bedzie mialo ogromne problemy ze zdobyciem jakiejkolwiek bramki. Minnesota natomiat u siebie wygrywa dosc pewnie i w tym meczu zapowiada sie na ten sam scenariusz.


_____________

Kontuzje MIN : Andrei Zyuzin [D] - ???
Kontuzje CLB : Adam Foote [D], Alexandre Picard [L] - ???, Marc Denis [G] - ???, Rick Nash [L], Rotislav Klesla [D]

Anaheim - Phoenix
TYP : 1x , under
Ostatnie spotkanie : ANA - PHO 2-1

Anaheim wreszcie zaczyna grac na swoim poziomie. Po ciezkich meczach z silnymi druzynami nadchodzi okazja podreperowania konta. Ostatnie dwa spotkania wygrali u siebie po 3 - 1. Najpierw pokonali Detroit, a nastepnie prezentujacych podobne umiejetnosci co dzisiejszy rywal Chicago. Kaczory sa mocne w defensywie i traca nadal malo bramek. W tym meczu powinni sobie poradzic z dosc niewygoda druzyna jaka sa Kojoty.

Phoenix to dobrze grajaca i rozumiejaca sie druzyna. Graja naprawde solidny hokej. W ostatnim spotkaniu u siebie pokonali Vancouver 2 - 1 i bylo to juz 3 zwyciestwo w 4 ostatnich spotkaniach.

Zapowiada sie bardzo zaciete spotkanie z mala iloscia bramek.
Anaheim jest jednak moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu i nie powinni tego mecz przegrac. Dla nie chcacych ryzykowac proponuje 1X albo UNDER
_____________

Kontuzje ANA : Jean-Sebastien Giguere [G] - ???, Petr Sykora [F] - ???, Sandis Ozolinsh [D], Todd Fedoruk [L]
Kontuzje PHO : Derek Morris [D], Petr Nedved [C]- ???, Brian Boucher [G]

Overy 5.5

Philadelphia - New Jersey
Tampa Bay - Toronto
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Z tą Minesottą trochę CI nie poszło!! A ja Zagrałem Tampę, Philadelphię i Dallas i weszło. Ogólnie jednak myślę, że dobrze prowadzisz ten dział. Jest coraz lepiej. Tylko zarzucaj trochę europejskiego. :mrgreen:
 
T 52

thedon

Użytkownik
Re
Z tą Minesottą trochę CI nie poszło!! A ja Zagrałem Tampę, Philadelphię i Dallas i weszło. Ogólnie jednak myślę, że dobrze prowadzisz ten dział. Jest coraz lepiej. Tylko zarzucaj trochę europejskiego. :mrgreen:
A ja zagralem i trafilem wszystkie dokladne wyniki wczoraj ( swietny kurs byl ... ).
Kto czyta moje typki ten na pewno nie narzeka. A jak jest jedna niespodzianka
ktora trudno przewidziec to wie ze to jest tylko sport.
Jezeli natomiast chodzi o &quot;zarzucanie&quot; lig europejskich to moglbym ale
nie mam zbyt duzej ilosci czasu na jakakolwiek analize. Poza tym juz dawno
odpuscilem ligie europejkie ( poza 2 ligami ... na poziomie ). Po drugie nie widze
sensu grac gdyz wyniki sa o wiele bardziej pewne niz w NHL .... Nie czerpie za
bardzo satysfakcji z takich wygranych ...

PS: Post ten nie ma nic wspolnego z tematem ...
 
D 1

d@rek

Użytkownik
mam pytanie czy ktoś tutaj obstawia naszą polską ligę hokeja, bo ja się znam na polskim hokju i jeśli jest takie zapotrzebowanie to mogę pisać moje prognozy przed każdą kolejką .
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
mam pytanie czy ktoś tutaj obstawia naszą polską ligę hokeja, bo ja się znam na polskim hokju i jeśli jest takie zapotrzebowanie to mogę pisać moje prognozy przed każdą kolejką .
Ja czasami obstawiam nasza rodzimą lige hokejową ???? ....Jak byś mogl to pisz swoje prognozy,zawsze komus pomogą... 8)

pozdrawiam
 
D 0

darek

Forum VIP
mam pytanie czy ktoś tutaj obstawia naszą polską ligę hokeja, bo ja się znam na polskim hokju i jeśli jest takie zapotrzebowanie to mogę pisać moje prognozy przed każdą kolejką .
Pisz, pisz... Nikomu to chyba przeszkadzać nie będzie ;)
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom