>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - 25.01.2006

Status
Zamknięty.
volodya 0

volodya

Użytkownik
PITTSBURGH Penguins - WASHINGTON Capitals
Typ: 2
Kurs: 2.34
Bukmacher: Profesjonał
Analiza:

Pingwiny przegrały aż 10 spotkań z rzędu i wcale nie zanosi się na to żeby miało być lepiej... w ciągu ostatniego tygodnia odeszło z drużyny dwóch bardzo doświadczonych graczy, parę dni temu Zigmunt Palffy, a teraz legenda Mario Lemieux. W tej drużynie naprawdę źle się dzieje ostatnio, właściciel klubu, wspomniamy wyżej Lemieux chce sprzedać klub - bardzo możliwe, że będzie łączyło się to ze zmianą nazwy i miasta (niech mnie ktoś poprawi jak się mylę, ale tak zrozumiałem z tego co wyczytałem) - na pewno takie plany nie wpływają dobrze na atmosfere w drużynie - a nie oszukujmy się - nie jest ona najlepsza. Nieprzyjemną sytuację w ekipie gospodarzy na pewno będą chcieli wykorzystać Caps, którzy ostatnio grają świetny kawałek hokeja, najlepszy w tym sezonie i od paru lat. Trochę przykro, że tak dużo kłopotów naraz nazbierało się nad drużyną z Pittsburgha - ale tutaj na pewno nikt się z nimi nie będzie cackał... Moim zdaniem Washington, ze swoim młodziutkim gwiazdorem-debiutanem Ovechkinem na czele, jest w stanie wykorzystać zamieszanie panujące w ekipie Pingwinów i sięgnąć dzisiaj po 2 punkty, dlatego dzisiaj stawiam na gości, a generalnie rozpoczynam grać progresją na porażkę gospodarzy, bo mimo tego, że serię porażek muszą kiedyś przerwać - to wydaję mi się, że nie nastąpi to jeszcze dzisiaj...

PHILADELPHIA Flyers - MONTREAL Canadiens
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Profesjonał
Analiza:

Zaryzykuję dzisiaj zwycięstwo gospodarzy, chociaż nie zwykłem stawiać kilka razy pod rząd na zwycięstwo i porażkę tych samych drużyn, bo w przypadku PHI i MON rzecz właśnie tak się ma, ale przejdę do konkretów: moim zdaniem Philadelphia to drużyna o wiele lepsza niż Canadiens, którzy po 2 wygranych pod wodzą nowego trenera chyba wrócili na właściwy dotychczas dla siebie tor - czyli po prostu zaczęli przegrywać seriami. Przegrali 3 kolejne spotkania i dzisiaj nie zanosi się na to żeby było inaczej. W drużynie Flyers pierwszy raz przed własną publicznością po bardzo długiej przerwie w bramce wystąpi R. Esche, na pewno będzie chciał się pokazać z dobrej strony - a stać go na wiele. Philadelphia to jedna z lepiej grających ekip w lidze, ostatnio miała trochę problemy ze zwyciężaniem na własnym lodowisku (trzy kolejne porażki) jednak myślę, że ostatnie zwycięstwo z PIT doda im animuszu i wiary w siebie. Dzisiaj poraz przełamać się na dobre i wygrać drugi pod rząd mecz na własnej tafli - myślę, że szanse na to są spore, dlatego dzisiaj stawiam na Philadelphie.

ANAHEIM Mighty Ducks - EDMONTON Oilers
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Profesjonał
Analiza:

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami (rozegrane w Anaheim) zakończyło się zwycięstwem gości różnicą dwóch bramek - jednak mimo wszystko było bardzo wyrównane: po pierwszej tercji Kaczory prowadziły dwiema bramkami, jednak później trzykrotnie dali się pokonać grając w osłabieniu... do tego empty-netter Torresa w ostatnich sekundach i mecz zakończył się zwycięstwem Oilers 4-2. Dzisiaj ekipa Mighty Ducks ma okazję na rewanż i na pewno będą chcieli ją wykorzystać, bo właśnie z dzisiejszymi rywalami Kaczory walczą o ostatnie miejsce w play-offach Western Confference, w tej chwili Edmonton ma o 4 punkty więcej, więc na pewno dobrze dla Anaheim byłoby zmiejszyć dzisiaj tą porażkę do dwóch oczek. Kaczory ostatnio są w bardzo dobrej formie, z ostatnich 10 spotkań w regulaminowym czasie przegrali tylko jedno (MIN 4-1 A), dodatkowo ich bilans w ostatnich 12 spotkaniach na własnej tafli to 9-1-2 co jest bardzo dobrym wynikiem. Jeśli chodzi natomiast o gości z Edmonton to grają w kratkę, w ostatnim meczu po całkiem dobrym spotkaniu ulegli na własnej tafli Calgary 1 do 3, wydaję się, że EDM grają lepiej na taflach innych zespołów niż w domu. Widać, że Oilers grają bardzo nierówno, z jednej strony potrafią rywalizować z najlepszymi, a z drugiej tracić punkty z ligowymi średniakami, biorąc jednak pod uwagę formę obydwu zespołów w ostatnim czasie, myślę, że obecnie to Anaheim jest zespołem lepszym. Dzisiaj Potężne Kaczory mają sporą szansę udowodnić jak bardzo tak naprawdę są potężne - miejmy nadzieję, że jej nie przepuszczą - progresja na WIN gospodarzy.

p.s. - proszę o komentarze bo zastanawiam się czy coś jeszcze nie dorzucić...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom