>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL 22.12 --- Czwartek

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Boston - Toronto
Typ: X2,under

Toronto strzelilo w ciagu 60minut najwiecej goli w ciagu 2 tyg.

Toronto sprobuje zbudowac najlepszy, tworczy atak w sezonie w spotkaniu z wymygajacym Bostonem, ktory zacznie passe meczy u siebie.

Liscie klonu pobily rekord sezonu w bramkach w wygranym meczu 9-6 z New York Islanders, Kyle Wellwood strzelil gola i mial 3 asysty, a Ed Belfour obronil 27 strzalow w pierwszej tercji- historyczne osiagniecie.!

To byla 448 wygrana Belfoura, ktora przesunela go przed Sawchuka na 2 miejsce w historii!

&quot;Ja mam duży szacunek do Terrego&quot;-powiedzial Belfour- &quot;Grał bez maski. I to dla mnie bardzo duzo znaczy i tez to ze grajac z tak dobrymi zawodnikami, druzynami tak dlugo to jest fantastyczne&quot;


Belfour po 4 porazkach z rzedu w końcu mogl zdjac ciezar z barkow.

&quot;To wydawalo sie ze bedzie trwac od dawna&quot;-powiedzial -&quot;To trwalo 9 goli ale jestem zadowolony i uhonorowany&quot;

Belfour stracil 14 goli w ostatnich 2-och meczach. Ma srednia 2,36 gola na mecz.Na nieszczescie Boston, ktorzy ostatnio przegrali 3-0 z Calgary Flames maja slaba skutecznosc.

Andrew Raycroft mial 26 obron i w kazdej tercji tracil tracil 1 bramke.Raycroft szuka formy od 2003/2004 sezonu gdzie zostal wybrany w drafcie.Żaluje ze nie obronil kilku strrzalow na poczatku&quot;-powiedzial-&quot; To by najprawdopodbniej zmienilo moja postawe&quot;

Boston po zamianie jednego z lepszych napastnikow Joe&#39;a Thorntona do San Jose Sharks wtedy starcili atak.

W 7 meczach Sturm ma 4 gole i 2 asysty. Stuart ma 2 asysty w 6 meczach.
 
J 0

jarek069

Użytkownik
Witam chciałęm zamiscić typu na dziesiejszy wieczór może sie komus przydadza tym bardziej uzgodnione wraz z Donem.....
Colorado Minesota 1 over
Boston Toronto 1x under
NYR Tampa 2 (wg Dona NO BET)
Florida Buffalo 2
Phoenix San Jose x
Atlanta Washington 1
Philadelphia - Ottawa 2
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
NY Rangers - Tampa Bay
Typ: 1

NY Rangers sa wczesno-sezonowa niespodzianka ze swoja silna gra, NY sprobuja przedluzyc dobra passe i wygrać z broniaca tytulu Tampa.Choc ich ostatnie mecze wygladaja tak 0-4-1 przeciwko Tampie to beda walczyc.Ostatnio przegrali z New Jersey Devils.
&quot;Zabraklo 6 minut do wygrania meczu przeciwko dobrej druzynie&quot;powiedzial Weekes(bramkarz)- &quot;Oni byli glodni zwyciestwa i udalo sie im&quot;

Maja tylko 46 goli w ostatnich 17 meczach u siebie.

Jagr jest w tej samej sytuacji co Gagne z Philadelphi Flyers za drugim miejscu z 23 bramkami, ale tylko 6 strzelonych u siebie i tylko 2 gole w ostatnich 10 meczach

&quot;Nie mozna wygrac strzelajac jedna bramke&quot;-powiedzial Jagr-&quot;Ta gra byla zla, jestem poddenerwowany ze nie strzelamy bramek. i niczym innym sie tak nie przejmuje&quot;

5 goli z 27 Jagra przeciwko Tampie bylo zwycieskich.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Phoenix - San Jose
Typ: 2

W dodatku z Thorntonem w San Jose bedzie grac pozytywnie nastawiony prawo skrzydlowy Cheechoo.Cheechoo bedzie chcial zbudowac najlepsza forme na mecz z Kojotami w swojej 3 letniej karierze.Cheechoo strzelil swojego pierwszego hattricka we worek w wygranym 4-2 meczu przeciwko Anaheim.Pierwszego gola strzelil dzieki asyscie Thorntona w 2min meczu.

&quot;To byla fajna zabawa i pamietam jak zostawilem prawy krazek mojego ojca&quot; Tak powiedzial w drafcie w 98roku

Cheechoo strzelil 9 goli w ciagu 8 meczy odkad dolaczyl do skladu z Thorntonem i Marleau, wczesniej mial tylko 1 gol w 12 meczach.Thornton strzeli tylko 2 gole ale mial 13 asyst w ostatnich 12 meczach.Ogolnie ma 5 goli i 17 asyst.Od przyjścia Thorntona ich ostatnie 8 meczy wyglada tak 7-1-0

Tymczasem Phoenix majac swojego tymczasowego trenera Toccheta dadza mu kolejna szanse na zwyciestwo_Ogolnie Coyoty graja z dobrego mejsca na gorsze.Trener powiedzial ze nie mozna klasc duzej pressji na zawodnikach i ze nie chce o tym mowic....
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Philadelphia - Ottawa
Typ: x2 , under

Powoli Flyers wracaja do zdrowia.Philadelphia spodziewa sie lewo-skrzydlowego Simona Gagne w podstawowym skladzie.Gagne jest w tej samej sytuacji co Jagr w bramkach na 2 miejscu.Philadelpia gdzie wrocil Forsberg i Esche sa w dobrej formie.

Senatorzy majac najlepszy bilans w lidze w 22 meczach wygrali 19,a teraz cos im slabiej idzie w 9 meczach maja taki bilans 4-2-3.
Dominik Hasek-zostal reprezentantem Olimpijskiego skaldu Czech,broniac karne Dagenais&#39;a i Kovalev&#39;a.
Ray Emery na poczatku swego 1 sezonu mial 9 zwyciestw dla senatorow.
&quot;To jest bardzo niezrozumiale&quot;-powiedzial Mike Fisher- &quot;Mielismy bardzo dobry poczatek meczu ale w karnych poszlo nam slabo&quot;.
Spezza(34asysty) opuscil boisko w 2 tercji przez kontuzje.
Nie mysle ze bylo zle-powiedzial Spezza-&quot;Teraz mysle tylko o czwartku&quot;
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Florida - Buffalo
Typ: 2

Buffalo grajac mecze jezdzili raz domu na wyjazd i na odwrot w ostatnich 4 meczach na odwrot.Buffalo odwiedza Floride gdzie beda chcieli wygrac i utrzymac dobry status w meczach wyjazdowych w lidze.
Bramkarz Martin Birone byl zdesperowany ale dzieki niemu wygrali ostatnio z Flyers po karnych 2-1.Dzieki 33 obronom w meczu tez wygrali.

&quot;Mysle ze zaczyna sie wszystko od bramkarza&quot;- Chris Drury-&quot;Poniewaz potem wszystko idzie latwiej czyli na ataku&quot;

Buffalo graja tez niezle w HSBC Arena w ostatnich 17 meczach grali tak 15-1-1.

&quot;Mysle ze zawszze dokopiemy sie do zwyciestwa&quot;-Drury-&quot;Wydaje sie ze nie ma obaw przed innymi. I zazwyczaj znajdujemy wyjscie na 2 punktyy&quot;

Tylko trzeba uwazac na bramkarza Panter ktory ostatnio sie spekakularnie zachowal.Luongo(bramkarz panter) w ostatnim meczu pobil rekord sezonu broniac 53 strzal.

Horton, Stumpel i Olesz strzelali ostatnio bramy dla Florydy!!.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Moje Typy Na 22/12:

Florida - Buffalo 2
Philadelphia - Ottawa x2 , under
Phoenix - San Jose 2
NY Rangers - Tampa Bay 1
Boston - Toronto X2, under
 
T 52

thedon

Użytkownik
Phoenix - San Jose

&quot;To byla fajna zabawa i pamietam jak zostawilem prawy krazek mojego ojca&quot;
Ciekawe to stwierdzenie mial ... to nie wiedzialem ze jest lewy i prawy krazek ????

Dzieki Damian ze pociagnales troche dzisiaj, ja nie mialem czasu ale typy podal Jarek bo rozmawialem z nim wczesniej na gg ...
 
T 52

thedon

Użytkownik
Podsumowanie dnia
Wczoraj ogolnie odbylo sie bez niespodzianek ...
Jedyny mecz ktory zdecydowanie zawalil byl remis Atlanty z Washingtonem 5 - 5 :/
i mozna tez uwazac wygrana Phili za mala niespodzianke a wlasciwie to ze Ottawa
przegrala kolejny mecz .... Reszta do przelkniecia byla ;)
Dobrze weszly chyba 3 najpewniejsze mecze z O/U
BOSTON under i ATLANTA, COLORADO over ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom