>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL 08.12 --- Czwartek

Status
Zamknięty.
T 52

thedon

Użytkownik
Na ta chwile bardzo polecam ....

Philadelphia - Edmonton --- 2.00 --- 1
Columbus - NY Islanders --- 2.00 --- 2
Tampa Bay - St. Louis ------- 1.80 --- 1

Buffalo - Anaheim ----------- 1.30 --- 1X powinno wejsc
San Jose - Florida ----------- 1.30 --- 1X tutaj jeszcze sie zastanawiam. Wczoraj pantery rozegraly dobre spotkanie z Dallas i nie koniecznie to spotkanie przegraja ....

Trzy pierwsze meczyki to pewniaki moim zdaniem i mozna je spokojnie grac ....
Analizy beda troche pozniej ( moze beda przed 17 dla tych ktorzy graja u naziemnych )
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Sorry The Don że w towim temacie ale podpisze analizy i moje proponowane typki :

Tampa Bay - St. Louis TYP : 1

St.Louis jest to ostatnia drużyna tebali. Mimo że nie powinno się jej lekceważyć to taka drużyna jak TB przeżywająca ostatnio fale zwycięstw powinna się bez problemu z nimi uporać. Bilans Tampy jest imponujący ponieważ przez ostatnie 10 meczy uzbierali aż 17 punktów i z tym wyczynem są gorsi tylko od Dallas. Uważam że Tampa to jeden z dzisjeszych &quot;pewniaków&quot;

Buffalo - Anaheim TYP : 1

Dwie ciekawe ekipy jednak potencjalnie i na papierze lepsi gospodarze. Buffalo jednak posiada przebłyski forma, a także wielkie wpadki (np. z San Jose u siebie 0-5) Jednak ogólnie Buffalo gra u siebie dość równo czego nei można powiedzieć o wyjazdowej grze Anaheim (tylko 6 punktów na wyjazdach!!) Do tego goście ostatnio zanotowali słabiutki mecz na własnej hali przegrywając 2-6 z Caroliną. W roli faworytó upartuje Buffalo.

Columbus - NY Islanders TYP : 2

Islanders zgromadziło dotychczas dwa razy tyle punktów co drużyna gospodarzy tego meczu. Do tego trzeba dodać tragiczną formę Columbus w ostatnich 10 meczach, w których zdobyli zaledwie 4 punkty. Ponieważ NY pokazało ostatnio jak się gra na wyjazdach pokonując Detroit i St. Louis są w tym meczu znacznym faworytem.

W innych meczach postawiłbym :

Philadelphia - Edmonton 1
Nashville - NY Rangers 1
Los Angeles - Carolina 1
Pittsburgh - Minnesota x2
San Jose - Florida 1x
 
T 52

thedon

Użytkownik
Re
Sorry The Don że w towim temacie ale podpisze analizy i moje proponowane typki :
To nie jest moj temat tylko wszystkich i komentarze zawsze sa mile widziane ????
Dzieki za te analizy i zapraszam wszystkich do komentowania NHL ....
 
T 52

thedon

Użytkownik
Los Angeles - Carolina ....
Mecz Los Angeles - Carolina to jedno z najciekawszych spotkan dzisiaj.

Krolowie z LA graja ostatnio ponizej oczekiwan. Jednak to druzyna wlasnej tafli
i u siebie kompletuja wszystkie prawie punkty ( traca jedynie punkty z czolowka ).
Natomiast podoba mi sie gra Caroliny, ktora ostatnio gra bardzo dobrze, choc wyniki
nie za bardzo na to wskazuja ...
Biorac pod uwage forme w lepszej dyspozycji jest Carolina i korci mnie zeby zagrac 2 w tym spotkaniu. Decyzje podejme jednak w ostatniej chwili tak ok 0:00 . Jezeli ktos podziela moje zdanie ( szczegolnie Ci ktorzy lubia ryzyko ) to polecam zastanowic sie dokladniej co do tego meczu. Stawka jest 2.80 ( mozna znalezc nawet 3.00 )
 
C 0

cooper_82_pl

Użytkownik
Kings - Hurricanes 1

Jak dla mnie w tym meczu może paść każdy wynik, ale ja bardziej zdał bym sie jednak na LA. Ostatnie wysokie zwycięstwo Canes z Kaczorami jest zaskakujące i robi wrażenie. Moim jednak zdaniem trafili oni na zdecydowanie słabszy dzien kaczek a szczególnie dwóch bramkarzy którzy kapitulowali zaskakująco często. Z LA tak już nie bedzie. Pozatym wydaje mi się że obecny kryzys LA ma już za sobą i niedługo znów obudzi sie Demitra Frolov i Conroy a Kings zaczną wygrywać. LA na pewno nie zlekceważy Caroliny i dlatego mysle ze wygraja to spotkanie. Bałbym sie gdy przyjechala slabsza druzyna ale NA Canes wyjda skoncentrowani,

San Jose - Floryda 1

San Jose na fali odkąd przyszedł Big Joe i tak zostanie jeszcze jakis czas. Mysle ze Floryda wczoraj szarpnela z Dallas ale drugi wieczor z rzedu nie dadza rady. Jak dla mnie 1 Obawiam sie tylko prawa serii, Pantery juz bardzo długo nie wygraly na wyjezdzie....ale dzisiaj tez nie wygraja.


Philadelphia - Edmunton x2

Ja sie boje tego meczu. Kazdy wynik możliwy. Flyers sa przetrzebieni kontuzjami a Edmunton ostatnio gra swoje i raczej równo....dlatego tez Flyers jak dla mnie nie sa faworytami tego meczu. Jak dla mnie NO Bet
 
T 52

thedon

Użytkownik
Philadelphia - Edmonton
Mecz
Philadelphia - Edmonton

Niepokojaco bedzie wygladal sklad Phili na dzisiejsze spotkanie .....

Kontuzje Flyers :

Robert Esche ( bramkarz )

Dennis Seidenberg ( obronca )
Joni Pitkanen ( obronca )
Eric Desjardins ( obronca )

Peter Forsberg ( srodkowy )
Keith Primeau (srodkowy )

Turner Stevenson ( prawoskrzydlowy )
Brian Savage ( lewoskrzydlowy )

Nie najlepiej to wyglada tak wiec radze sie zastanowic jeszcze nad tym spotkaniem.
Moim zdaniem nawet przy tak wielu kontuzjach Phila bedzie chciala sie przelamac
bo slabszych wystepach i pokonac nie za dobrze grajacych ostatnio Oilers
 
T 52

thedon

Użytkownik
Mecz Los Angeles - Carolina to jedno z najciekawszych spotkan dzisiaj.

Krolowie z LA graja ostatnio ponizej oczekiwan. Jednak to druzyna wlasnej tafli
i u siebie kompletuja wszystkie prawie punkty ( traca jedynie punkty z czolowka ).
Natomiast podoba mi sie gra Caroliny, ktora ostatnio gra bardzo dobrze, choc wyniki
nie za bardzo na to wskazuja ...
Biorac pod uwage forme w lepszej dyspozycji jest Carolina i korci mnie zeby zagrac 2 w tym spotkaniu. Decyzje podejme jednak w ostatniej chwili tak ok 0:00 . Jezeli ktos podziela moje zdanie ( szczegolnie Ci ktorzy lubia ryzyko ) to polecam zastanowic sie dokladniej co do tego meczu. Stawka jest 2.80 ( mozna znalezc nawet 3.00 )
RYZYKO sie oplaca ???? .
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wyniki
Tampa Bay - St. Louis 5 - 4 ????
Columbus - NY Islanders 4 - 3 OT ???? NY dalo sie zaskoczyc i pozniej ciezko musialo walczyc zeby w wyrownac w ogole :/
Philadelphia - Edmonton 2 - 3 :| Phila mogla nawet to wygrac ... ale jak sie traci dwie bramki w przewadze to ciezko myslec o pozytywnym wyniku . Zabraklo troche doswiadczenia mlodszym graczom Flyers ...

Buffalo - Anaheim 3 - 2 OT ????
San Jose - Florida 6 - 2 ????

i LA Kings - Carolina 2 - 3 trafiony zatopiony za 3.00 ????

W pozostalych meczach bez niespodzianek. W sumie szkoda ze nie polecalem ....
bo wygrywali faworyci.

Pittsburgh - Minnesota 0 - 5 !!! wysoko jak na Wilds ....
Nashville - NY Rangers 1 - 5 !!! tutaj tez wysokie zwyciestwo ....

i to wszystko z czwartku. Nie bylo nawet zle gdyby nie to Islanders
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom