>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - 04.01.2006

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Carolina - Atlanta x2 @ 1.64 STS
Carolina zagra z jednym z dobrych zespolow NHL.. Atlanta ostatnio zagrala swietny mecz u siebie z Ottawa i prezentuje dobra gre ofensywna, a takze problemy z bramkarzem zniknely. I uwazam ze tu bedzie kolejna duza wygrana Atlanty.
Te zespol juz sie ze soba sptkaly 3 razy w tym sezonie: raz Carolina wygrala po dog. 4-3 potem jednak przegrali 2-5 i 0-9. I wg mnie tu wygra znow Atlanta...
 
T 52

thedon

Użytkownik
Sroda
Moje typy na dzisiaj ...

Carolina - Atlanta --------- mozna zagrac w sumie OVER, i w sumie na X ten mecz jest ... ale NOBET
Dallas - Vancouver ------- 1X i UNDER6,5
NY Islanders - Florida ---- ten macz chyba najgorszy do wytypowania dzisisaj ale Floryda chyba dzisiaj tez nie wygra ... tak wiec 1X
St. Louis - Nashville ------ X2 i OVER5,5
Washington - Ottawa ----- NO BET - moze byc naprawde roznie ;)
 
L 45

laha

Forum VIP
Carolina - Atlanda 1 1,95

Huragany 3 raz zagrają u siebie z Drozdami.Dwa wcześniejsze mecze to win Atlanty 9:0 i 5:2.W Atlancie po dogrywce wygrała Carolina 4:3.Dwa ostatnie mecze Atlanty to zwycięstwa 5:2 nad Washingtonem i sensacyjne 8:3 nad Ottawą.Carolina w tym roku jeszcze nie grała i kilkudniowa przerwa może mieć korzystny wpływ na ich świeżość
 
L 45

laha

Forum VIP
Carolina - Atlanda 1 1,95 ✅ (4-3)

Piknie ???? Weszło chociarz domyślam się ze niebyło to łatwe zwycięstwo.Dobrze ze niesisedziałem wtedy na L!VE ????

Pozdrawiam

Laha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom