>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL - 03.01.2006

Status
Zamknięty.
L 45

laha

Forum VIP
New York Rangers-Tampa Bay Lightning (łącznie z dogrywką i karnymi) 1 1,95

Tutaj nie liczyłbym na niespodziankę. Już wczoraj do niej doszło i dzisiaj wątpie aby Rangersi nie wygrali tego meczu. TB ostatnio jest w słabej formie i nie zdaża im sie wygrywać dwóch meczy pod rząd. Rangersi po niezłym początku sezonu teraz grają gorzej jednak z takimi jak TB tym bardziej będącymy w takiej formie powinni wygrać przynajmniej raz. POLECAM!!
 
L 45

laha

Forum VIP
Colorado - Nashville Over 6,5 1,95

.- Predators - 8-6-3 wyjazdy; Avalanche - 10-6-3 dom
- h2h wykazuuje dominację Nashville w ostatnich pojedynkach 5-0
- Over kształtował się 12-1-1 w ostatnich meczach z udziałem predators overall
- Predators mają passe 0-3 ostatnich konfrontacji
- Over był 10-2 w ostatnich 12 pojedynkach z udziałem hokeistów Colorado
- COL plasuuuje sie na 3 pozycji in offense przy średniej 3.70 goals/gm.
- w ostatnich 5 konfrontacjach lawiny strzelały średnio 4 gole na mecz , ale również traciły mnóstwo głupich bramek , o czym wspominałem przy okazji ostatniego meczu z ich udziałem (Jakie problemy ma trener Avalanche Joel Quenneville z obsadzeniem pozycji bramkarza , wiedzą niemal wszyscy sympatycy nhl, korzystał z usług 3 bramkarzy i każdy z nich spisuuje sie poniżej oczekiwań Peter Budaj, Vitaly Kolesnik) tracąc ponad 4 gole na mecz
- Colorado ma taką zależność , że po 2 przerwy w tym sezonie wygrywali mecze w realcji 5-0 , więc determinacji i ogromnej motywacji nie powinno zabraknąć , tymbardziej że lawiny mają rachunki do wyrównania z hokeistami Nashville
- Predators jutro wydaje się , że mają łatwiejszego rywala , wyjazd do st louis, Colorado potrzebuuje zwycięstw jak spragniony wody na pustyni , tak więc stawiam na determinację i motywację gospodarzy do przełamanie niemocy pokonania nashville w Pepsi Center od 5 spotkań.


P.S Analiza zrobiona w locie oparta przeważnie na statystykach (wybaczcie)
 
L 45

laha

Forum VIP
Moje Typy

Colorado - Nashville Over 6,5 1,95
New York Rangers-Tampa Bay Lightning (łącznie z dogrywką i karnymi) 1 1,95

AKO-3,80
 
T 52

thedon

Użytkownik
Wtorek
Moje typy na dzisiejsze mecze NHL ... ( dzisiaj watpie zebym napisal analize ,,, )

Colorado - Nashville --- tutaj rzeczywiscie najlepszym rozwiazaniem jest OVER
Detroit - Minnesota ---- NO BET
Montreal - Pitsburgh --- OVER
New Jersey - Florida --- 1 ( to tak na wyczucie ten typ ;) )
Edmonton - Chicago --- 1 ( to tez wcale nie taki pewniaczek ale powinno wejsc )
NY Rangers - Tampa Bay --- X ( jakos mi pasuje tutaj najbardziej wlasnie remis ;) )

Dzisiaj w sumie malo pewne te mecze ( szczegolnie te czyste typy ) ale zobaczymy jak bedzie ...
 
T 52

thedon

Użytkownik
Re
New York Rangers-Tampa Bay Lightning (łącznie z dogrywką i karnymi) 1 1,95

Tutaj nie liczyłbym na niespodziankę. Już wczoraj do niej doszło i dzisiaj wątpie aby Rangersi nie wygrali tego meczu. TB ostatnio jest w słabej formie i nie zdaża im sie wygrywać dwóch meczy pod rząd.
Wczoraj to nie byla rzadna niespodzianka ... ( chyba nawet wiekszosc ludzi postawila na Tampe ... ) Po drugie TB wraca do formy ( wczoraj to i tak byl najmniejszy wymiar kary z Islanders bo po 1 tercji mogli prowadzic juz z 3 - 0 ) a Rangersi nadal w nienajlepszej dyspozycji.
Moze NY sie dzisiaj przelamie ale az tak latwego zwyciestwa Rangersow to nie przewiduje ...
 
L 45

laha

Forum VIP
Colorado - Nashville Over 6,5 1,95 ⛔
New York Rangers-Tampa Bay Lightning (łącznie z dogrywką i karnymi) 1 1,95 ⛔

0/2 i 0%

BEZ KOMENTARZA !!!!!!!!! :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
 
T 52

thedon

Użytkownik
????
Wczoraj bardzo bardzo udana nocka. Wytypowalem cala kolejke dobrze 8) i zrobilem tylko 1 blad ( over Colorado - Nashville ) reszta to weszla czysciutko. MIN tez ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom