>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

-=<NFL 2006>=-

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jak każdy wie sezon NFL 2006 ruszył pełną parą. Założyłem ten temacik ponieważ za bardzo się na tym nie znam a kursiwa są ciekawe. Moze mamy na FORUM jakiegoś dobrego typera ??

Na dzisiaj zagrałem jeden meczyk

Oakland Raiders - San Francisco 49ers 1

jest to mój pierwszy typo z tej dyscypliny zobaczymy jak będzie ????

Ps. mam nadzieje że regulaminu nie złamałem ????
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Zasadniczo, to sezon jeszcze się nie zaczął ;) Start jest 7 września, a na razie mamy mecze preseason. Ale do rzeczy...

Mimo iż nie lubię grać preseason, to na dziś za skromną stawkę myślę że można dać:

Arizona @Chicago under34 @1.909.

Do głosu zaczynają dochodzić pierwsze składy, więc Chicago powinno pokazać, co jest ich największym atutem. Jeżeli zagrają w defensywie choć w połowie tak, jak grali w zeszłym sezonie, typek powinien spokojnie wejść...
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Wczoraj Carolinka under izii

Dzis na szybko bo nie mam czasu:


Detroit @ Oakland Total Points Under Total Points +36 1.909

Arizona @ Chicago Point Spread - Handicap Chicago Point Spread - Handicap -4 1.909
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
OAK :p
CHI ale lolki

Cleveland @ Buffalo Buffalo -3.5 1.909

I delitanie:
Cleveland @ Buffalo Total Points Over +34.5 1.909

Losman come on ????

Indianapolis @ New Orleans Indianapolis -3.5 1.909

I jeszcze sie zastanawiam nad:
Jacksonville -3
Patriots under
and Dallas -6,5
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Nie zagralem tylko Jaguarow(a siadlo ???? ).
Za to Patriotci sami zalatwili over, ale rozniesli Redskins wiec im wybaczam :grin:
Baflo tez dalo ciala, ale over wlazl :p

Preaseason W5 - L3
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Miami @Pittsburgh

Inauguracja sezonu w amerykańskiej NFL. Zeszłoroczni zdobywcy Superbowl - Pittsburgh Steelers - podejmą u siebie Miami Dolphins. W tym meczu na pewno nie zagra &quot;Big&quot; Ben Roethlisberger, podstawowy quarterback Steelers, z powodu operacji. W zeszłym sezonie był on ważnym punktem w drużynie. Zastąpi go Charlie Batch. Steelers wygrali dwa mecze w zeszłym sezonie, gdy on grał, choć trzeba przyznać, że staty nie powalały. Widać wyraźnie, że przeprowadzka z Detroit, gdzie był podstawowym QB nie wyszła mu na dobrze. Niepewny był również występ Hinesa Warda, ale ostatecznie zagra. W Dolphins zadebiutuje Culpepper. Jak duże jest to wzmocnienie można poczytać w amerykańskich serwisach. Drużyna z Florydy zapowiada, że w obecnym sezonie zamierzają powalczyć o zdetronizowanie Patriots we wschodniej dywizji AFC (Jets i Bills raczej nie włączą się do walki). W ciągu tygodnia kursy na Miami leciały w dół. Sporo ludzi staiało na Dolphins. Ja typowanie zwycięzcy sobię odpuszczam. W końcu to pierwszy mecz sezonu. Chociaż eksperci z ESPN obstają w większości za Dolphins. Za to ciekawym typem wydaje się być under. Brak Big Bena na pewno nie będzie miało pozytywnego wpływu na grę Steelers. Nie wiadomo, jak dobrze z kolegami zgrał się Culpepper. Dodając, że siła Steelers w zeszłym sezonie tkwiła głównie w defensywie (jedna z najlepiej broniących ekip w lidze) mamy obraz sytuacji. Jedyne co może martwić, to to że czołowi defensorzy Dolphins są dosyć &quot;potężni&quot; i mogą mieć sporo problemów z szybkim Parkerem. Ale mimo wszystko nie spodziewam się zbyt wielu punktów. Stawka niska, bo to początek.

under34.5 @1.943 3/10
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
NFC EAST

Ciezko mi wskazac faworyta, ale NYG, Philly moze zamieszac jak i Dallas jesli T.O nie robije od srodka ekipy :]
Redskins lubie, ale chyba nie bedzie PO w tym roku.

NFC NORTH

Zdecydowanie Chicago ????

NFC SOUTH

Carolina miala flastart, ale to ich typuje jako zwyciezcow.

AFC EAST

Oczywiscie Patriots :]

AFC NORTH

Obrony Steelers no i Bengals z powracajacym po kontuzji Palmerem.

AFC SOUTH

Colts :]

AFC WEST

San Diego, KC, Oakland =shit :mrgreen:
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Dziś i jutro odbędzie się Week 3 w amerykańskiej NFL. Jest kilka ciekawych meczy, które warto zagrać.

Od razu w oczy rzucił mi się typ na Chicago. Zresztą, przeglądając inne fora, te polskie jak i zagraniczne, zauważyłem że sporo ludzi to gra. No, ale co tu się dziwić. Bears idą jak burza. Nie dali żadnych szans Packers oraz Lions, wygrywając odpowiednio 26-0 i 34-7. Jak w zeszłym sezonie pokazują, że obronę mają chyba najsilniejszą w całej lidze. Jednak zaskoczeniem może być ich postawa w ataku. Grossman pokazuje naprawdę wspaniałą dyspozycję - 551 yards, 5 TD. Minnesota również gra nieźle, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że ich dotychczasowi przeciwnicy to będący w sporym dołku Panthers oraz Redskins.Dziś Niedźwiadki powinny pokazać Wikingom, kto jest drużyną lepszą.

Następnym teamem, który skupił moją uwagę jest drużyna z Jacksonville. Za przeciwników mają silnych Colts, jednak chyba nie tak silnych jak w zeszłym sezonie. Jaguars pokazali już, że trzeba się z nimi liczyć. Pokonanie takich ekip jak wzmocnionych Owensen Cowboys czy zeszłorocznych mistrzów Steelers musi budzić szacunek. Leftwich gra nieźle, jednak przydałoby się więcej podań na TD z jego strony. Colts zaś, no cóż, na razie bez porażki. Pokonali nowojorskich Gigantów (nie bez problemów) oraz Teksańczyków z Houston. Manning ma naprawdę dobre staty - 676 yards, 4 TD - jednak Colts nie grają tak jak tego po nich oczekiwano. . Szczególnie w obronie nie wygląda to za dobrze. Może gra czysto na Jags to trochę duże ryzyko, ale handi na nich to zdecydowanie dobry pomysł.

Kiedy Plummer się przebudzi? To pytanie zapewne zadaje sobie spora część fanów drużyny z Denver. 32-leti quarterback ekipy Broncos nie rozpoczął tego sezonu najlepiej. Ledwie 311 yards oraz brak TD nie wystawiają mu najlepszego świadectwa. Jednak w końcu musi zagrać na swoim wysokim poziomie. Może to stanie się w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Patriots? Drużyna z Colorado zapewne miło wspomina ich ostatnie starcie, kiedy to pokonali faworyzowanych Patriots w zeszłorocznych PO, czym przerwali serię 11 kolejnych zwycięstw teamu z Nowej Anglii w postseason. Ale o zwycięstwo nie będzie łatwo. Świetną formę prezentują runningbacks Pats - Dillon i Maroney. Nadzieja dla Broncos w tym, że Pats nie mają takich wide receivers jak w poprzednim sezonie. Zarówno Branch, jak i Givens, odeszli z klubu, więc Brady nie notuje już takich dobrych występów. Dodatnie handi na Broncos wskazane, tym bardziej że linia niezbyt niska.

Chicago Bears -3.5 @1.980
Jacksonville Jaguars +6.5 @1.980
Denver Broncos +7 @1.800
 
juanpablo 0

juanpablo

Użytkownik
Kansas City Chiefs -4 @1.90
Tutaj krótka piłka z mojej strony - Seahawks osłabieni brakiem Alexandra (stopa) oraz Hasselbecka (kolano) nie dadzą rady silnym u siebie Chiefs, którzy dodatkowo mają wysokie morale po zwycięstwie w poprzednim tygodniu z faworyzowanymi i wyżej notowanymi Chargers...

Chicago Bears -15.5 @1.909
Tu również nie ma zbyt dużo do powiedzenia. 49ers nie mają absolutnie żadnych atutów, które mogliby przeciwstawić obecnie pierwszej ekipie NFL, chicagowskim niedźwiadkom. Fantastyczna obrona oraz fantastyczny atak Bears narobi dziś wiele szkód ekipie &#39;Frisco&#39;.

Denver Broncos\Indianapolis Colts under40 @1.909
Bez wątpienia pojedynek dnia. Broncos to przede wszystkim obrona-marzenie. Tylko 2 TD w 7 meczach - to musi robić wrażenie. Jednak atak to już nie to samo. Mało zdobywanych punktów daje duże szanse na under. Colts zaś to przede wszystkim atak, jednak przeciwko takiej defensywie Manning sobie nie poszaleje. Defensywa to zaś nic szczególnego, ale nie powinna pozwolić na zbyt dużo Denver.

Carolina Panthers\Dallas Cowboys under41 @1.909
Panthers to, podobnie jak Broncos, przede wszystkim defensywa. To dzięki niej zaszli tak daleko w zeszłym sezonie. W Dallas sporo zmiana, pierwszym QB nie jest już Bledsoe, lecz młodzian Romo. Zmiana na lepsze, bo Bledsoe potrafił zawalić każdy mecz, ale czy T.O. zdążył już się zgrać z nowym QB? Nie sądzę, dlatego dziś nie spodziewam się zbyt wielu akcji punktowych gości...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom