>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Newsy, ciekawostki, pytania i dyskusja o Moto GP i WRC

hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Rajdowa rewolucja!

Choć nie ma jeszcze oficjalnych informacji, to sezon 2013 przyniesie gruntowne zmiany w rajdach.

Podczas lipcowego Rajdu Bosforu, w Stambule doszło do spotkania osób decydujących o kształcie rajdów na międzynarodowym szczeblu. Nieoficjalnie wiadomo, że od sezonu 2013 dojdzie do połączenia cyklu IRC i mistrzostw Europy. Rozgrywany będzie jeden czempionat pod nazwą FIA European Rally Championship. Jego promotorem zostanie stacja telewizyjna Eurosport. Z jednej strony będziemy mieli gwarancję doskonałej oprawy medialnej, zaś z drugiej koszty startu w poszczególnych rundach cyklu staną się astronomiczne.

Kalendarz ma się składać aż z 14 rajdów, które będą podzielone na dwie grupy po 7 rajdów każda. Do końcowej punktacji liczyć się będzie 8 najlepszych wyników – po 4 z każdej grupy.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak oceniacie szanse Rossi&#39;ego na kolejne mistrzostwo? Jak wiadomo Rossi przechodzi do Yamahy co będzie miało kolosalny wpływ na jego wyniki po nieudanych startach w Ducati, kurs 6,50 moim zdaniem jest po prostu świetny bo Rossi w dobrym zespole powinien sobie radzić o niebo lepiej, ja jednak nie interesuję się jakoś bardzo MotoGP tak więc chciałbym poznać zdanie kogoś kto w tym &quot;siedzi&quot;.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ciężko teraz powiedzieć poczekałbym na jakieś poważniejsze testy.
Sytuacja jest taka, że Rossi narzekał na Ducata strasznie, ale w swoim teamie nie był wcale widocznie lepszy od Haydena (patrząc na ogół) także do końca nie wiadomo, czy się Jego przygoda powoli kończy, czy rzeczywiście charakterystyki Ducati wręcz mu przeszkadzały.
Przez ostatnie lata dominowali Lorenzo, Stoner i Pedrosa.
Pedrosa pokazał bdb formę w końcówce sezonu, Lorenzo dobrze jeździł większość sezonu moim zdaniem Rossi nie powalczy o mistrzostwo z nimi 2, jeżeli chodzi o cały sezon to widzę go na pozycjach 3-5
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli Lorenzo tym motocyklem potrafił wyprzedzić Stonera o prawie 100 punktów w generalnej klasyfikacji to dlaczego Rossi miałby być od niego gorszy i nie móc powalczyć właśnie z Lorenzo i Hondom? Przystosowanie się do nowego motocykla chyba nie powinno mu zająć jakoś dużo czasu bo przecież największe sukcesy odnosił właśnie z Yamahą. Wiem że to jest zupełnie inny motocykl ale zawsze ten sam zespół i nie chce mi się wierzyć że taki mistrz jak on w takim wieku i z takim doświadczeniem będzie gorszy od swojego partnera z zespołu, a widzę że to właśnie Lorenzo jest głównym kandydatem do tytułu w przyszłym sezonie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No właśnie na tej płaszczyźnie toczą się dyskusje ... czy Rossi się wypala, czy Ducati jest niekonkurencyjnym motorem, myślę, że odpowiedź najszybciej za rok ... bo argumenty są i za i przeciw.
Lorenzo wyprzedził Stonera o prawie 100 punktów, ale ... Lorenzo brał udział w 3 wyścigach więcej niż Casey, a za 1 miejsce dają 25 punktów. Patrząc na to że Lorenzo kończył zazwyczaj 1-2 to miał jakies ~60 punktów za, powiedzmy, darmo ... do tego Stoner po kontuzji nie był w top formie.
Motory też sporo się zmieniły chociażby pojemnościowo, teraz ma być przepis, że chyba każdy ma taka samą elektronike ... no zobaczymy ... długo by dywagować na ten temat, ale bez konkretnych wniosków moim zdaniem. Ja czekam na wyniki wszystkich testów i wtedy będę myślał ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
1,60 na wygranie co najmniej jednego wyścigu przez Rossiego to chyba dobry kurs? Nawet jak nie będzie jakoś świetnie jeździł to jednak ciągle jest to Rossi który jakby nie patrzeć będzie przecież jeździł w drugim najmocniejszym motocyklem.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Właśnie się zastanawiałem nad tym i moim zdaniem nieopłacalne, 1.60 trochę mało ... za dużo niewiadomych IMO, żeby grać po tym kursie ... a Lorenzo i Pedrosa po testach wydają się być póki zdecydowanie lepsi od Rossiego.
Ja na pewno nie postawie z obecnymi danymi nic na ten zakład
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Sorry, że ja tak pytam o te typy na Rossiego ale nie interesuję się jakoś bardzo MotoGP ale jeśli widzę że wielki Rossi powraca do zespołu z którym odniósł takie sukcesy a buki już chyba nie do końca to dostrzegają to czemu na tym nie zarobić? ????
 
sky-yu 0

sky-yu

Użytkownik
Kto dzisiaj nie oglądał. MotoGp niech żałuje. Rossi jechał jak za dawnych lat. Star nie co mu nie wyszedł, ale potem co zrobił to był szok. Piękna jazda i z 6 pozycji awansował na 2.
Zauważyć również można świetny debiut Marquez&#39;a. Walczył o drugą lokare z Rossim do końca wyścigu.

 
L 6

limak11

Użytkownik
Bukmacherzy z ofertą na WRC
Witam, znacie jakiegoś bukmachera, u którego dostępne są zakłady na rajdy? Chociażby na WRC.
Z góry dzięki za odpowiedź, będę wdzięczny.
 
Do góry Bottom