>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Neteller - pytania i odpowiedzi

19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Myślę,że powinien powstać taki temat też więc jak zaczne i odrazu pytanie :


Witam!
Właśnie dzwoniłęm do nich tam do nettelera i rozmawiałem z babką po polsku bo mam problem w celu zmiany numeru konta bankowego bo uległ mi zmianie wiec zapytałem co mam zrobić żeby mi zmienili gdyż jest inny niż podczas rejestracji.
I dowiedziałem się że na adres [email protected] musze wysłać tak :
-skan dowodu lub paszportu ( to mam )
-i skan jakiegoś rachunku bankowego w celu weryfikcaji - no i tu zaczyna się problem bo ja koplmetnie nie wiem co tu ma się zanleźć jaki rachunek ? mam konto internetowe wiec moe wyśle im potwierdzenie opłąt np. za gaz bądź wode baz mieszkanie? A jak nie to to pomożcie mi i powiedzcie co dokładnie znaczy że skan rachunku bankowego co to może być?
Acha i ostatnia sprawa kazała napisać tak jakby oświadczenie.
Czy jest ktoś kto mógłby mi w stanie pomoc z napisaniem takie oświadczenia po angiesku że chce zmienic nr. rachunku . Jeżeli ktos taki jest to bardzo prosze o pomoc .Ale najwazniejsze jest z tym skanem rachunku !
Czekam na waszą pomoc ! :?: :!: :!: :idea:
 
T 0

tlen

Użytkownik
Skan rachunku, więc zrób skan taki, aby było widac na nim twoje imię i nazwisko, jak i najlepiej adres zamieszkania.
Pamiętaj, nie udoistepniaj zadnych numerow kart kredytowycch itd.

Wyślij im to na emaila w języku polskim, a jak beda miec problem to niech wypierd... :mrgreen: napisz dzuymi literami POLAND wtedy beda wiedziec ze POLAK pisze :p:

Bank Ci nie wystarcza ? Z neteller wiążą się: Opłaty, przwalutowania itd. i problemy z obsługa klienta. No ale to twój rachunek :p: :jezora:
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Skan rachunku, więc zrób skan taki, aby było widac na nim twoje imię i nazwisko, jak i najlepiej adres zamieszkania.
tyle to wiem ale co to ma być : rachunek taki za gaz czy wode czy np. może być jak robie przelewy za mieszkanie internetowe to skan takiego przelewu opłaty?
nie udoistepniaj zadnych numerow kart kredytowycch itd.
serio :-? ;-)
Wyślij im to na emaila w języku polskim, a jak beda miec problem to niech wypierd... :mrgreen: napisz dzuymi literami POLAND wtedy beda wiedziec ze POLAK pisze :p
To jest poważna sprawa no ale mimo śmiejmy się jeżeli tak ma być lepiej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bank Ci nie wystarcza ? Z neteller wiążą się: Opłaty, przwalutowania itd. i problemy z obsługa klienta. No ale to twój rachunek :p : :jezora:
nie nie wystarcza mi bo Neteller oraz Moneybookers pomagają bardzo przy szybkich wpłatach i wypłatach pomiedzy bukmacherami/kasynami/pokerroomami
 
Do góry Bottom