>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(ND) $10 Celebpoker

G 0

gigol1977

Użytkownik
Ja dziś dostałem coś takiego

Drogi GRZEGORZ

Celebpoker prezentuje nowa promocje: Team Celebpoker. To najwieksza promocja skierowana do graczy. 8 wejsciówek na turnieje EPT czeka na graczy we Wrzesniu 2007.

Ta fantastyczna promocja daje graczom Celebpoker szanse na:

wziecie udzialu w turniejach EPT i wygranie duzych pieniedzy
spotkanie sie z najwiekszymi gwiazdami pokera
zostanie zawodowym graczem
spelnienie marzen
Kazy gracz który zagra przy finalowym stoliku na turnieju EPT zakwalifikuje sie do nastepnego turnieju EPT. Oznacza to, ze mozesz caly czas grac z najlepszymi.

Wszystkie informacje o tej promocji znajduja sie tutaj.

Jestesmy pewnie, ze nigdy nie bylo takiej promocji i jest to jeszcze jeden powód dla którego Celebpoker jest uznawany za jeden z najlepszych poker roomow w sieci.
a 10$ niestety nima :;/:
 
mejsik 0

mejsik

Użytkownik
Wyplata
TEz mialem problemy z bonusem, gdyz po uplywie 48h nadal nie mialem przelanej kaski na koncie w ceberpoker. Ale pisalem kilka razy na live support i w momoecie otrzymalem kase.
Jesli ktos juz wyplacal bardzo prosze napisac warunki wyplaty... :twisted:
Milej gry.....
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Re: Wyplata
TEz mialem problemy z bonusem, gdyz po uplywie 48h nadal nie mialem przelanej kaski na koncie w ceberpoker. Ale pisalem kilka razy na live support i w momoecie otrzymalem kase.
Jesli ktos juz wyplacal bardzo prosze napisac warunki wyplaty... :twisted:
Milej gry.....
Wszystko ponad bonus możesz wypłacać, a jeśli chodzi o sam bonus czyli 10$ to nie wiem, żadnych podanych warunków nie widać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
jak napisałem do live czata to pogadałem sobie z miłą Panią Justyną, ale ona niestety niebyła od CelebPOker ale z ogólnej sieci tych roomów(te co mają ten sam soft) i niewiedziałą nic na temat promo w celeb poker:O
 
J 0

job333

Użytkownik
MAM PYTANIE JAK ZLECILIESICE WYPłATE NA MB , JAK JA CHCEM ZLECIC TO ZNAJDUJE SIE TAM TAKIE POLE NA JAKIS KOD KTORY MI PRZYSLą ALE DO CHATY TEZ MIELISCIE COS TAKIEGO, DA SIE TO OBEJśC BO NA TEN KOD TO MOGE SOBIE TROCHE POCZEKAC A CHCIAłBYM JUZ WYPłACIC !! JAKIES OT JEB****E
 
L 0

leomessifcb

Użytkownik
jezeli chodzi o tą promocje to widze ze wiekszosc ma taki problem jak ja :zy3ou: takze wyslałem emaila dobry tydzień temu i niestety 0$ na koncie,wiec chyba po promocji
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
jezeli chodzi o tą promocje to widze ze wiekszosc ma taki problem jak ja :zy3ou: takze wyslałem emaila dobry tydzień temu i niestety 0$ na koncie,wiec chyba po promocji
kurde , a probowaliscie pisac do nich na ten mail bonus@celebpoker z pytaniem czy wogole mozecie liczyc na bonus?
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
pisałem już do nich maila i jeśli nie dostaliście kasy to już raczej jej nie dostaniecie


Hi,

The first 1000 players received the free $10 so you must have emailed after
this.

Regards,
[/quote]
 
Do góry Bottom