>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Styczeń 2014

Status
Zamknięty.
majsti 240

majsti

Użytkownik
Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves
Stephen Curry over 24.5 pkt @1.90 marathon ✅
Zapowiada się bardzo ofensywne spotkanie, obie ekipy specjalizują się właśnie w tym aspekcie gry, a u Wojowników tym elementem dowodzi Curry. Grałem na niego parę dni temu przy okazji meczu z Oklahomą, nie zawiódł mnie i dzisiaj liczę, że będzie tak samo. Linia w porównaniu z tamtym spotkaniem wzrosła o jeden punkt, jednak myślę, że over jest nadal spokojnie do grania. Stefek ostatnio prezentuje świetną formę, przez niego przechodzi zdecydowana większość akcji, asystuje i punktuje na niezłych cyferkach. Ostatnie pięć meczy w jego wykonaniu to: 24,28,37,24,19 punktów. Z tego wynika, że tylko dwa razy przekroczył dzisiejszą linię, ale tak jak pisałem wcześniej zapowiada się bardzo ofensywne spotkanie i myślę, że mecz będzie dość wyrównany. Obie drużyny lubią zdobywać dużą ilość punktów i obie są z tego znane. Dodatkowo game-time są Lee i Bogut i jeśli oni nie zagrają, to Curry z pewnością przejmie ich punkty, co znacznie pomoże przekroczyć linię Stephenowi.
Phoenix Suns - Washington Wizards
John Wall over 21 pkt. @1.85 Unibet ⛔
Washington gra kratkę, przeplatają wygrane z przegranymi nie mogą, albo nawet nie chcą ustabilizować swojej formy. Jednak zupełnie inna bajka to sam Wall. Ostatnio prezentuje świetną formę, dużo asystuje, sporo trafia i jest głównym liderem Czarodziei. Ostatnie spotkania to same dobre mecze ze strony Johna i pokazują to cyferki: 28,14,34,23,25 punktów. Linii nie przekroczył jedynie w spotkaniu z Philadelphią. Dzisiaj na przeciw stanie Phoenix, które w poprzednich meczach prezentuje się bardzo dobrze. Wygrane z Lakersami, Denver no i zupełnie niespodziewane zwycięstwo z Indianą, gdzie zdobyli 124(!) punkty. Są w formie i to widać. Zdobywają dużo punktów, ale za to tracą też sporo i liczę właśnie, że obie drużyny rozstrzelają się w Airways Center, a pierwszą strzelbą w teamie ze stolicy będzie właśnie Wall ;)
Sacramento Kings - Indiana Pacers
Sacramento under 93 pkt. @1.89 Betsson ⛔
Ostatni typ na dzisiaj. Indiana we wczorajszym spotkaniu zdecydowanie nie popisała się w defensywie, pozwalając rzucić Słońcom 124 punkty. Oczywiście nie można odbierać dobrej dyspozycji w tym spotkaniu zawodnikom Phoenix, jednak najlepsza drużyna w defensywie w całej lidze na to pozwolić sobie nie może. Liczę, że zawodnicy Pacers będą chcieli pokazać, że ten mecz to tylko wypadek przy pracy i dzisiaj od początku zepną się w defensywie i będą trzymać do końca drużynę z Kalifornii. Indiana oprócz wczorajszego meczu z Phoenix pozwalała rzucić przeciwnikom kolejno: 94,92,89 i 92. Ostatni wymieniony mecz to właśnie spotkanie z Sacramento, jednak dzisiaj myślę, że nie wyjdą z 90 punktów, a na dodatek pod dużym znakiem zapytania stoją występy Gay&#39;a i Cousinsa czyli zawodników, którzy ciągną grę ofensywną Królów i gwarantują sporą zdobycz punktową dla swojego teamu.
Powodzenia ;)
 
czarny23 29

czarny23

Użytkownik
Gortat M. over 11.5 14pkt ✅

W ostatnich 5 meczach trzykrotnie przekroczył tą line (11,19,10,13,12) dziś liczę na wyjątkową mobilizację przeciwko byłej drużynie i w związku z tym na więcej prób rzutowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
???? Atlanta Hawks - San Antonio Spurs
P. Milsap powyżej 19 pts,5 |1.85| ⛔
▶ Unibet !

Jeśli Atlanta dzisiaj chce powalczyć, a szansa zapewne na to jest to Millsap musi pokazać pełnie swoich możliwości. Okazuje się że w zespole Hawks oprócz Pero Antica zabraknie dziś również DeMarre Carrolla co sprawia niewątpliwie ograniczone możliwości strzeleckie gospodarzy. Paul granice 20pkt potrafi przekroczyć spokojnie i nie raz w ostatnim czasie to udowadniał. Rzuca raczej na stabilnej skuteczności i jeśli dzisiaj odda tek kilkanaście rzutów linię powinien przekroczyć. Myślę, że nawet Duncan nie będzie w stanie przeszkodzić Paulowi w osiągnięciu sporej ilości punktów. Hawks dzisiaj nie są bez szans, tym bardziej z równie osłabionym zespołem Ostróg.
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik

Kevin Martin - powyżej 16.5 pkt. @1.96 - betcity


26 pkt. ✅
Według mnie taka linia jak na mecz z GSW jest za nisko wystawiona i chętnie z tego skorzystam - sam wystawiłbym 2/3 punkty wyżej;) Kevin miał taki okres w tym sezonie, że ładował grubo ponad 20 punktów, ale dopadła go kontuzja (coś z kolanami) i znacznie obniżył loty. Jak popatrzymy teraz na jego statystyki to powoli wszystko wraca do formy, ostatnie 10 meczów: 20, 17, 18, 20, 19, 6, 14, 18, 20, 18 - w niektórych meczach grał tylko 20 pare minut ze względu na blowouty. Jego PPG 19.1, więc już widać, że linia jest złe wystawiona (wg mnie ofc). Gdyby Wilki grały z Indiana to wtedy taka linia byłaby do zaakceptowania, ale Minnesota jedzie dzisiaj na gorący teren do Warriors i jak to w meczach z udziałem Wolves i GSW jest szybkie tempo, duża ilość oddawanych rzutów, a mała uwagę kładzie się na grę obronną. Warto też zwrócić uwagę na to, żę Martin lubi grać przeciwko GSW, ponieważ jego PPG vs GSW to aż 21.4! (27 meczów). Dodatkowo po 2 dniach odpoczynku KM zdobywa średnio 18.1 punktów, a w meczach na wyjeździe 18.9. Statystycznie typ wygląda znakomicie, ale jak zawsze wszystko zweryfikuje parkiet. Kevin rzuca ze skutecznością 42.4% (39% za 3 i 91 z wolnych). Według mnie waaarto zagrać! GL! Taka sama linia dostępna również w maratonie ale po trochę niższym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
tego...kolejny typ zobrazuję...


Co ma wspólnego hot dog z obrazka ze Spursami i ich meczem z Hawks? Lewą stronę bułki stanowi Oklahoma City Thunder, prawą stronę bułki stanowi Miami Heat, kiełbasę i musztardę ze wszystkimi dodatkami stanowią Spurs wspólnie z Hawks? Mecz z Hawks jest dla Spurs tzw. sandwich game po spotkaniu z Thunder a przed spotkaniem z Heat. Dochodzi do tego drugi czynnik czyli tzw. lookahead angle - piękna okazja by zrewanżować się Heat za porażkę w finale NBA. Gdyby Spurs wygrali z Thunder, doszedłby jeszcze letdown factor i wtedy byłyby trzy czynniki przeciwko Spurs. Dla mnie wystarczą te dwa które podałem.

Hawks +5 @ 1.90

Poza tym, inne tell tell lines (inaczej V-lines), które widzę (być może błędnie), ale które wymuszają na mnie granie:

- Bulls +3 @ 1.80 0.5u
- Timberwolves +3 @ 1.90
- Pelicans +4 @ 1.83 0.5u

Timberwolves to drużyna, która ma znacznie większy potencjał niż wskazuje na to ich bilans. Niby są słabi, ale z kim grają? Z Warriors - Warriors to fake elite team - przereklamowana grupka graczy. Warriors zrobili fatalny ruch kadrowy przed sezonem, gdy zrezygnowali z Jacka. Powinni wyp.....mięczaka Thompsona, zostawić Jacka i grać więcej Barnesem, który pokazał, że jak trzeba to też potrafi ciągnąć grę. A tak, mamy grupkę przereklamowanych koszykarzy poczynając od Boguta, przez Lee, Igoudalę, kończąc na Thompsonie. Jedynym wartościowym który gra jest Curry, pozostali dwaj albo grają mniej niż powinni (Barnes) albo im podziękowano (Jack). Znając życie i historię wpisów pewnie rano będą musiał odszczekać to co napisałem o Warriors, ale nawet jak wygrają to nie zmienię o nich zdania. To nie jest ta sama drużyna, która w zeszłym roku cisnęła Spurs.
Odnośnie innych meczów skłaniam się ku:
Nets -2 - Dallas to jedna z najgłupszych drużyn w lidze - wykorzystują fakt, że przeciwnicy &quot;miękko&quot; wchodzą w mecz i robią przewagę, by w drugiej połowie, wszystko tracić. Nie ma tam obrony, poza Dirkiem nie ma dobych zawodników, tak naprawdę Dallas to słaba drużyna w tym momencie. Nets z kolei złapali wiatr w żagle - piłka chodzi, przestali przejmować się tym, kto zdobywa ptk, jeszcze jakby DWilla nie było, to byłoby idealnie.

Bobcats +4 - Knicks to stracona drużyna; kiedy zawodnik publicznie pozwala sobie w taki sposób krytykować trenera, jak zrobił to Chandler, nie ma ratunku dla drużyny, bo nie ma drużyny. Melo odchodzi, on już dawno spisał na straty tą drużynę, co pokazuje często na ławce; reszta nie wie co się dzieje, zarowno na boisku jak i poza nim. Knicks i Pistons to dwie drużyny, których w tym roku na pewno w żaden sposób nie wesprę w nadziei na zysk. Nie ma sensu stawiać na sztuczne twory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Klay Thompson over 17,5 @ 1,85 bwin✅
Wpadł mi jeszcze jeden ciekawy typ, a mianowicie over na Thompsona. Lee i Bogut jak wiadomo są game-time - w przypadku absencji wspomnianych graczy obwód Warriors będzie maksymalnie uzależniony od zdobywania punktów czyli głównie na Thompsona i Curry&#39;ego. A że back court Minnesoty jest szczególnie słaby w defensywie, to spodziewam się przekroczenia powyższej linii. Poprzednie spotkanie Thompsona przeciwko Wilkom jest jak najbardziej pozytywne bowiem rzucił wtedy 30 punktów, wcale mnie to nie dziwi, ponieważ Martin nie jest zawodnikiem od obrony. Minnesota lubi grać szybką koszykówkę co niewątpliwie sprzyja overowi, bo Warriors potrafią grać z kontry i przy okazji zdobywać łatwe punkty z dystansu. Oczywiście goście nie są bez szans, mecz nie powinien być jednostronny i taki Thompson wydaje się że spędzi minimum 30 minut. Niestety Klay nie trafia na takim wskaźniku do jakiego nas przyzwyczaił, jednakże wciąż ma pewny rzut i wykorzysta go już jutro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hayto 631

hayto

Użytkownik
Phoenix Suns - Washington Wizards
Marcin Gortat over 11.5 @ 1.83 Bet365
✅ 14 pkt.​
Popieram typ na Gortata. To będzie pierwszy mecz Marcina przeciwko Suns od czasu jego wymiany na linii Suns – Wizards tak, więc Polak powinien być bardzo zmotywowany i z pewnością będzie chciał się pokazać z dobrej strony na starych śmieciach. Suns grają bardzo ofensywnie i słabo bronią, więc powinni oddawać sporo rzutów + ewentualne zbiórki w ataku i „dobitki” Marcina.
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder
Serge Ibaka over 14 @ 1.90 Marathonbet
✅ 21 pkt.​
Młoty nadal bez Westbrooka a pod znakiem zapytania stoi występ Duranta (obecnie jest game-decision). Serge w tym sezonie rzuca średnio 14.3 punkta na mecz. W ostatnich siedmiu spotkaniach Ibaka pięc razy pokrywał linie. Jeżeli Kevin nie wystąpi to over powinien zostać wykręcony spokojnie a jeżeli wystąpi… no to reprezentant Hiszpanii nie stoi na straconej pozycji co pokazują ostatnie mecze. Obie drużyny już raz się spotkały w tym sezonie, Ibaka rzucił wtedy 17 punktów (Durant grał).
NY Knicks - Charlotte Bobcats
Bobcats (+7) @ 1.54 Bet365 ⛔ 125-96
Carmelo Anthony over 27.5 @ 1.78 Marathonbet
✅ 62 pkt. KRÓL Carmelo.
W Knicks mega szpital, prócz Martina i World Peace’a dziś nie zagra Bargnani, Stoudemire i nie wiadomo co z Feltonem. Cięzar gry na siebie jak to bywa zawsze z pewnością weźmie Melo. Nowojorczycy są w dołku, przegrali pięć ostatnich spotkań. Bobcats pod nieobecność Walkera radzi sobie zaskakująco dobrze. W tym sezonie obie drużyny ze sobą spotykały się trzy razy, dwa zwycięstwa odnieśli Bobcats raz wygrali Knicks (Melo 32,20,28pkt). Nie rozumiem faworyzowania NYK kursy lecą, a ja to wykorzystuje i gram z handicapem dość wysokim na Bobcats. Moim zdaniem, jeżeli przygrają to po wyrównanym spotkaniu.

Wszystkie informacje dotyczące kontuzji http://www.rotoworld.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Portland Trail Blazers (-3) - Minnesota Timberwolves @ 1.52 Marathonbet ✅ (115:104)


Oglądałem spotkanie Wolves z GSW i muszę przyznać, że zagrali naprawdę dobrze. Love i Martin a także Pekovic zrobili swoje. Ogólnie cała drużyna fajnie wynkcjonowała. Wilki świetnie czują się w takich &quot;strzeleckich wojnach&quot;. Potwierdzili to tym wczorajszym meczem. Dzisiaj starcie z Blazers czyli drużyną, która także ma ogromne możliwości w ofensywie i także lubi szybką grę. Wilki dzień po dniu mają do stoczenia dwie ciężkie bitwy i wątpię aby dali radę to ogarnąć. Pojedynek z Warriors kosztował ich masę sił. Nie dostali ani dnia odpoczynku. Dzisiaj czeka ich kolejny bardzo ciężki wyjazdowy mecz z czołową drużyną Zachodu. Grałem handi na Blazers w ich ostatnim meczu z Nuggets i troszkę się na nich rozczarowałem. Bet ostatecznie na plus ale gra zespołu z Portland pozostawiała wiele do życzenia. Właściwie tylko Aldridge trzymał poziom i tylko dzięki niemu się udało to handi pokryć. Matthews w sumie też dużo dawał. Dzisiaj jednak spodziewam się znacznie lepszej gry ze strony Lillarda, który delikatnie mówiąc dużo w tym meczu nie zrobił. PTB ostatnie 3 spotkania dość słabe jak na nich możliwości i dzisiaj liczę właśnie na przełamanie. Mecz będzie toczony w szybkim tempie, w którym czują się najlepiej więc będą mieli okazje zaprezentować się udanie przed własną publicznością. Rywale będą z pewnością zmęczeni po tym starciu z GSW i taki team jak Blazers pownien taką sytuację wykorzystać. Do tego Wilki na wyjazdach to bardzo przeciętny zespół. Niekidy grają ładne dla oka, porywające mecze ale często się to nie zdarza. Blazers moim zdaniem to znacznie bardziej ogarnięta ekipa, która przewyższa zdecydowanie team z Minnesoty. Biorąc jeszcze pod uwagę ten wczorajszy mecz Wolves z GSW jestem w stanie zaufać dzisiaj PTB po dość niskiej linii.





Damian Lillard: over 21,5 @ 1.90 Marathonbet ⛔ 14 pkt


Tak jak wspominałem już powyżej spotkanie będzie toczyć się w bardzo szybkim tempie tak więc taki zawodnik jak Lillard powinnien oddać tutaj trochę rzutów. Rozgrywający Blazers to bez wątpienia jeden z najważniejszych punktów tej drużyny. Aktualna średnia punktowa to ~21pkt. Ostatnio zaliczył jednak dwa &quot;słabsze&quot; mecze i głównie dlatego mamy tutaj linię 21,5 a nie np. 23,5 biorąc pod uwagę dzisiejszego rywala. W tych ostatnich dwóch meczach zabrakło mu po prostu trójek. Z Thunder 0-5 &quot;&#39;za 3&quot; a z Nuggets 0-4. Dzisiaj liczę jednak, że sie przełamie. Pamiętam jeszcze pierwszy w tym sezonie mecz pamiędzy tymi ekipami z 19 grudnia gdzie Damian zdobył 36 pkt z czego wyróżnić warto jego skuteczność trójek 7-14. Myślę, że taki mecz jak dzisiaj będzie dla niego idealną okazją do przełamania. Biorąc pod uwagę &quot;wojnę&quot; jaka nam się tu dzisiaj szykuje uważam, że Lillard przekroczy taką linię ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
-

Denver Nuggets wygra @ 2,16 Unibet✅
Ty Lawson powyżej 26 pkt i asyst @ 1,85 betsson⛔
Denver over 100 pkt @ 1,90 marathonbet✅
Nie spodziewałem się aż tak ciężkiej przeprawy w Sacramento, a Indiana ma przed sobą spotkanie z kolejną solidnie ukształtowaną ekipą w ofensywie - Denver. Nuggets są momentami zbyt nieregularni, jednak trzeba przyznać , że w swojej hali pojawia się ogromna mobilizacja z ich strony. Najważniejsze jest żeby gospodarze zagrali swój basket, muszą narzucić swój styl gry, bo mogą zostać zniszczeni pod koszem szczególnie przez Westa i Hibberta. W każdym razie Denver jest zespołem który może zagrozić każdemu, w sytuacji gdy atak funkcjonuje bez większych problemów, a kluczowi zawodnicy rzucają na optymalnym poziomie. Przede wszystkim szukam luki na PG - Lawson ma chyba jeden z najsłabszych matchupów przeciwko Hillowi, bo reszta graczy będzie rywalizować z bardzo wymagającymi rywalami. Generalnie bez porządnego występu Ty&#39;a Denver mogą pakować walizki, ale on zwykle nie zawodzi w ważnych pojedynkach. Dlatego też opcja z 26 spoglądając na jego statystyki w obecnym sezonie nie jest najgorszym rozwiązaniem, można być pewnym że powinien zakręcić się w okolicach 15-20 punktów. Nuggets mieli dodatkowo dzień przerwy, otrzymali odpowiedni czas żeby przeanalizować rywala natomiast Pacers zagrali ciężki mecz i myślę, że nastawienie nieco ulegnie zmianie. Ciężko jest grać przeciwko najprawdopodobniej najlepszej drużynie w lidze, ale Denver stoi przed dużą szansą i sądzę, że nie znajduje się na straconej pozycji. W Pepsi Arena dzieje się naprawdę dużo i uważam, że gospodarze odbiją się po trzech porażkach z rzędu.

Paul Millsap over 19,5 pkt @ 1,72 bwin✅
Atlanta bez kluczowych zawodników i zwiazku z tym atak będzie opierany na Millsapie w trakcie całego spotkania. Bucks prezentują jeden z najgorszych basketów, jednak Hawks też grają słabo na wyjazdach i trudno wytypować zwycięzce. Co jak co ale Millsap jest w dobrej formie, kluczowy gracz w ekipie Budenholzera, przebywający sporo minut na parkiecie. Milwaukee stosunkowo są słabi w każdym aspekcie, bronią jak przystało na jeden z gorszych zespołów w lidze. Reasumując Millsap nie powinien mieć trudnego zadania i rzucić minimum 20 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rzepik 1

rzepik

Użytkownik
Kevin Love over 24,5 @ 1.75 marathonbet 4/12FG 15pkt ;/
⛔⛔⛔
Dziś bardzo dobry mecz na zakończenie nocy z NBA. Minnesota vs. Portland.
Osobiście gram over Kevina z kilku przyczyn, spotykają sie dwie najbardziej ofensywnie grające drużyny w NBA : Portland 109.3 pkt/mecz , Minnesota 106,9pkt/mecz więc spodziewam sie wysokiego wyniku co sprzyja overowi. Dodatkowo Minnesota ma szanse dziś na wyjście na dodatni bilans meczów (do tej pory 21-21) co zwiększy szanse na play-offy, także Kevin jako lider zespołu powinien wziąć grę na swoje barki w dzisiejszym meczu. Po kilku słabszych występach gdzie Kevin nie pokrywał owej linii 19,18,16 w dwóch meczach z Utah i jednym z Raptors wczoraj zagrał dobre zawody z GSW i rzucił 26 pkt. Wczorajsze 3 zwycięstwo z rzędu powinno uskrzydlić zespół i Love&#39;a. Średnio Kevin oddaje 18 rzutów na mecz. Myśle że overowe spotkanie będzie i Kevin ogarnie ponad 24,5 pkt ???? w poprzednim spotkaniu obu ekip Kevin rzucił 29 pkt ????
 
makaveli23 581,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Memphis - Houston
ilosc pkt w przedziale 181-190 ⛔ ⛔ ⛔ razem 180 tyle akcji w ostatniej minucie zyebac a wystarczylby by jeden celny rzut fuck!
4.10
Gamebookers

Od kiedy Gasol wrocil do Memphis, defensywa Memphis, gra na najwyższych obrotach. Ostatnie 5 meczy to kolejno 177, 159 (Bucks), 181, 187, 175. 3 mecze tych druzyn pomiedzy soba dalo kolejno 179, 192, 175, co daje nam srednia 182. Dzisiaj mecz dal nam niespodziewanie malo pkt jak na houston (175), wiec dzisiaj powinno byc o te 10 przynajmniej pkt wiecej. Z drugiej strony Memphis grajace b2b to automatyczny under ATS, ale linia jest 194.5 wiec nie sadze by bylo az tak underowo jak dzisiaj. Sadze ze jest duza szansa ze skonczy sie w granicach 9X-9X.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Zgadzam się z Gregorczenem co do typu na Portland. W Rose Garden Wilki nie mają zbyt dużych szans. Ich wczorajsza wygrana nad Golden State, nie może sprawić, że wyciągniemy fałszywe wnioski co do świetnej gry wilków. Oni swoje problemy wewnętrzne mają i nie znikły one przez jedną noc. Cały czas mam też wrażenie, że ekipa Warriors jest przeceniana. Dodam też idiotyczne decyzje trenera GSW, który w kluczowej 4 kwarcie posadził na parę dobrych minut na ławie starting five jakby mecz już mieli wygrany.
Portland zaś widziałem w meczu z Denver gdzie wrócili z dalekiej podróży pokonując coraz lepsze samorodki. Dziś można im zaufać
Portland -7 do gry
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Portland - Minnesota
Aldridge over 26.5 pts 1.85
Unibet/ Betsafe
Aldridge over 13.5 reb 2.1
Bet365

Czekam na kombosa i doczekać się nie mogę więc pogrywam już w ten sposób, jeśli betsyf wystawi zakład łączony na rozsądnej linii to też pobiorę. Aldridge kręci ostatnio nieziemskie cyferki i spotkanie z ofensywnymi wilkami absolutnie nie powinno zmienić tego stanu rzeczy, tym bardziej, że lider Blazers ma coś do udowodnienia swojemu dzisiejszemu przeciwnikowi czyli Kevinowi Love. W Minnesocie porażka i tylko 15 oczek przy 22dwu rzutach z gry, czyli bieda. Ciekawie wygląda również zakład na zbiórki. Dla porównania na taką samą linię przy Kevinie mamy 1.83, co prawda ma on większe średnie rpg w sezonie, lecz w nowym roku pod tym względem reprezentant gospodarzy wygląda dużo lepiej. Na Wilczkach było 15-14 dla Kevina w tym pojedynku więc obydwoje pokryli taką linię ;) No i przede wszystkim - Love to w obronie raczej mięka faja, skupia się przede wszystkim na ofensywie co powinno pomóc w kręceniu cyferek Aldridge&#39;owi. Gorzej może mieć pod tym względem Lillard, gdyż Rubio potrafi dobrze bronić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Na początek krótkie odniesienie do wczorajszej nocy. Wnioski jakie wyciągnąłem są takie, że raczej nie skuszę się już więcej na zagranie kilku typów z jednego meczu. Jeden niekorzystny czynnik, jakim był blow out w spotkaniu Hawks - Spurs spowodował, że żaden z podanych typów nie wszedł. Pozostałe 3 propozycje trafione, ale każda z nich dotyczyła innego meczu. Łatwo więc dojść do tego, że zamiast 3/4 uraczyłem Was skutecznością 3/6... ;)



Portland Trail Blazers - Minnesota Timberwolves
Minnesota over 105,5 pkt ⛔⛔ 104...
1,90
Marathonbet

Tutaj nie byłbym takim optymistą, co do pewnego zwycięstwa Portland. Minnesota potrafiła wygrać wczorajszym mecz na gorącym terenie w Golden State i dzisiaj mogą być na fali wznoszącej. Dla tych zawodników granie b2b to praktycznie codzienność, więc aż takiej wagi do tego bym nie przywiązywał, choć też nie można tego bagatelizować. W mojej opinii większe znaczenie akurat w tym meczu ma czynnik psychologiczny, a można być wręcz pewnym, że Timberwolves po wczorajszej cennej wygranej będą dziś chcieli podtrzymać serię zwycięstw (W3), a ich pewność siebie jest na wysokim poziomie. Praktycznie wszyscy kluczowi zawodnicy Wilków zagrali wczoraj dobre zawody. Love w końcu rzucił sporo punktów, świetnie zagrali też Martin i Pekovic. Ktoś wyżej wspomniał o tym, że Wilki nie potrafią grać na równym poziomie... Prawda, ale zauważyć też trzeba, że potrafią również uprzykrzyć życie teoretycznie silniejszym od siebie (zwycięstwa z OKC, Portland czy GSW to potwierdzają). Żeby nie było tak kolorowo wcale nie uważam dzisiaj gości za faworytów tego spotkania. Blazers to niesamowita moc w ataku i tutaj nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Tylko, że mój typ nie zostanie przekreślony przy zwycięstwie gospodarzy, nic z tych rzeczy. Dzisiaj szykuję się kolejne widowisko w szybkim tempie i z dużą ilością rzutów. Świadczą o tym statystyki, w których obie ekipy zajmują dwa pierwsze miejsca pod względem punktów zdobytych/mecz. Mało tego Minnesota to druga ekipa w lidze pod względem tempa przeprowadzanych akcji, więc tutaj nie widzę innego scenariusza, jak otwarty mecz z przewagą ofence nad defence. Co jeszcze powoduje, że kieruję się ku overowi gości? Gra obronna gospodarzy. To, że Portland są mocarzami pod względem ofensywy (posiadają również najlepszy wskaźnik zdobyczy punktowych biorąc pod uwagę 100 posiadań = jakość) nie może nam przesłonić ich braków w defensywie. Ich obrona pod względem efektywności stanowi 24 miejsce w lidze, a gorsze w tej niechlubnej klasyfikacji są tylko takie zespoły jak: Utah, Pelikany, Kings, Phila, Lakers, NYK. Jeszcze gorzej jest pod względem ilości traconych punktów na mecz bo tu Portland okupuje 27 pozycje... Oczywiście wszystkie ich braki w obronie kamufluje atak , którym wygrywają wiele meczów i dlatego są drużyną niezwykle groźną dla wszystkich, ale to niejako mnie nie interesuje bo liczy się tylko to, by Wilki przekroczyły granicę 105 pkt. Dodam tylko, że pierwszy mecz tych dwóch zespołów zakończył się zwycięstwem Minnesoty 120-109, a Portland pozwoliło rywalom na skuteczność na poziomie 49,5%. To sporo.
Dzisiaj niech i będzie mniej, byle 106 pkt ;)
Myślałem jeszcze m.in o underze w Memphis bo ewidentnie widać, że ich obrona funkcjonuje, jak należy, a wszystkie 3 mecze w tym sezonie w konfrontacjach z Rakietami kończyły się underami, ale chyba sobie odpuszczę i skupię się na świetnym widowisku w &quot;Moda Center&quot; czyli jeszcze nie tak dawnym &quot;Rose Garden Arena&quot; i tego się trzymajmy. :razz:
Powodzenia!
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Houston Rockets @1,86 pinnacle ⛔
Houston Rockets over 97,5 @1,85 betgun ⛔
Uważam, że dziś nie będzie powtórki z rozrywki z prostego względu - obrona Misiów wcale nie musi zafunkcjonować tak okazale jak we wczorajszym meczu z powodu b2b, do tego dołóżmy słabą skuteczność Rakiet w ofensywie niejako spowodowaną właśnie tą obroną i wyszła słabiutka zdobycz punktowa, a w konsekwencji porażka. Dziś powinniśmy zobaczyć bardziej otwarty mecz i więcej przestrzeni do punktowania, a kluczem do tego powinno być lepsze dzielenie się piłką wśród Rakiet, co by rozrzedzić zasieki Misiów.
Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks @2,08 pinnacle ⛔
B.Knight over 17,5 @1,85 Milenium ✅
Tu też krótko i bez owijania w bawełnę. Początkowo myślałem o overze Millsapa na ten mecz z powodu braków kadrowych wśród przyjezdnych, a te są spore i co gorsza, wśród ważniejszych ogniw Jastrzębi - nieobecni będą Antić, Teague (co najmniej do 29 Stycznia i meczu z Detroit) i Carroll (ma wrócić na Oklahomę 27 Stycznia) - wszystkie dane za CBS i jeśli dobrze kojarzę, to z s5 zostają właśnie Millsap i Korver, który będzie próbował ustrzelić kolejną trójkę (112. chyba już?). Pojawia się zatem niepowtarzalna szansa na wygraną Bucks, bo nie jestem pewien jakości zmienników w Atlancie. A skoro gospodarze mają tu coś ugrać, to lider musi pokazać się znacznie lepiej, niż w meczu z Cleveland, stąd też mój typ na over Knighta.
Mniej a lepiej, to motto na dziś. :|
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder
Typ:
-Thunder over 106,5 pkt@1,85
(sportingbet) ⛔⛔⛔

Po pierwsze to sportingbet jako jedyny poza unibetem (ale tam już 1,70 tylko) w gamie moich bukmacherów zaspał i ma taką linię na ten mecz, inne buki już 108-109. Wraca Durant - jeśli wraca na mecz z tak mało wymagającym rywalem, jak Sixers, to raczej jest w pełni gotowy do gry. Wczoraj bez niego, ku mojemu zdziwieniu, OKC rozbiła w Bostonie Celtics, rzucając 101 pkt. Wcześniej 111 pkt ze Spurs, 105 z Blazers, 108 z Kings, 127 z Warriors. Thunder prowadzeni przez Duranta w formie MVP radzą sobie świetnie, po niemrawym początku bez Russella, teraz zaskakują pozytywnie. Dlaczego najgorsza defensywa ligi miałby dziś zatrzymać Thunder w okolicach setki czy poniżej? Średnio prawie 110 traconych pkt. Szczerze mówiąc nie bardzo widzę ku temu argumenty. Nawet przy założeniu słabego meczu Kevina, a ostatnio takich po prostu nie ma, to Jackson z Ibaką i Lambem na ławce są w stanie nakręcić ofensywę gości w takim meczu. Wczorajszy mecz mnie co do tego utwierdził. Sixers ostatnio trochę lepiej bronią, jednak sprzyjał temu kalendarz, a lepiej bronią nie oznacza bynajmniej wyników w okolicach 90 czy nawet 95 pkt, a raczej 100-102. Nie jest to mecz w którym będę wynajdywać koło i pisać o nie wiadomo jakich statach i matchupach - Najlepszy, lub drugi najlepszy na ten moment gracz ligi, najlepszy strzelec i najgorsza obrona, ja tu widzę oczywiste połączenie. Czas porzucać.

e: dawno nie miałem takiego przekonania w trakcie meczu, że typ jest naprawdę dobry, powinien wejść - swobodne akcje, szybkie tempo, kosze luźno zdobywane przez OKC, wszystko planowo - niestety straty Oklahomy i wiele prostych pudeł (w tym 3/18 duetu Jackson - Lamb) zakopały typ i mnie doprowadziły do czerwoności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Heat- Spurs 1
1,55
milenium

Niestety bet z bólem serca ale ciezko mi myslec, o wygranej SAS bez Greene&#39;a, Splittera i przede wszystkim Leonarda. Czyli badz co badz trzech graczy z wyjsciowej piatki z finalow. Strata Leonarda bedzie dzisiaj mega widoczna bo to gracz, ktory potrafi przykryc kazdego od PG do SF a i poradzi sobie z mniejszym gabarytowo PFem oraz wiadomo dodaje duzo atletyzmu i w kontrach jest pierwszy do natarcia . Rotacja Spurs znacząco sie zmniejszyla. Duncan.Parker,Manu,Belinelli,Diaw,Bonner czyli mamy w zasadzie tylko szesciu graczy zdolnych do gry przy takim poziomie jaki jest w meczu z Heat. Do tego wiadomo, ze dla Popa to bez znaczenia, dla niego wygrana z Bobcats liczy sie tak samo jak wygrana z Heat i jezeli ma takie problemy to nic na siłe nie bedzie wyczarowywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majsti 240

majsti

Użytkownik
Boston Celtics - Brooklyn Nets
Brooklyn (-4) @1.92 marathon ✅✅
O Brooklynie pisałem ostatnio dość sporo, ale w skrócie znów można powiedzieć, że zaczęli w końcu zaczęli grać na takim poziomie jakiego od nich oczekiwano. Jeśli miałbym wymienić zawodników z Nets, którzy są w formie, mógłbym podać prawie cały skład, ale głównie nasuwają się Joe Johnson, który ostatnio kręci bardzo dobre cyferki, a linie często pokrywa w pierwszych dwóch kwartach, w dodatku z nawiązką, Blatche dorzuca ważne punkty, wracający po kontuzji DWill to również gwarancja dobrej gry i niezłej rzuconej ilości punktów, Garnett wracający do formy no i ławka, która również robi swoje i wnosi dużo do teamu (i tak wymieniłem sporo..). Ostatnie dziesięć spotkań to bilans 9-1, a wygrane m.in. z Oklahomą, GSW czy Miami mogą robić wrażenie. Przegrali jedynie z Toronto, które ostatnio też pokazuje dobrą formę.
Przeciwieństwem Brooklynu jest ich dzisiejszy przeciwnik Boston, ostatnie dziesięć meczy to bilans 2-8. Nie są poukładani w ofensywie, grają słabo, troszkę lepiej w defensywie, jednak to nadal nie zachwyca. Powrócił Rondo, jednak nie można od niego oczekiwać, że zacznie od razu grać na poziomie all-star po tak długiej przerwie, więc na ten moment do zespołu przynajmniej pod względem sportowym za dużo nie wniesie. Jeśli Brooklyn chce mieć wyższe miejsce w tabeli i być w lepszej pozycji względem PO to takie mecze musi wygrywać i liczę na wysokie zwycięstwo zespołu z NY. Ostatni mecz 104-96 dla Nets.
Miami Heat - San Antonio Spurs
Chris Bosh over 17,5 pkt. @1.85 Unibet ✅✅
Miami w poprzednich meczach spisuje się dość nieźle, jednak jeśli spojrzymy na to pod względem całego sezonu nie wygląda to już tak dobrze jak w zeszłym sezonie, a mimo to zajmują drugie miejsce w swojej konferencji. Natomiast Chris jest w bardzo dobrej formie, ostatnie mecze gra na wysokim poziomie i rzuca dużo punktów: 25,25,21,16,31. Linii nie pokrył w spotkaniu z Bostonem, ale w tym meczu w porównaniu z innymi rzucał niewiele. Drużyna z Teksasu tak jak pisano wiele razy wcześniej, przeciwko drużynom, które mają aspiracje na tytuł grają słabo, a dodatkowo obok dawno kontuzjowanych Greena i Splittera absencję zaliczy Leonard, który wnosi dużo do gry defensywnej zespołu z Teksasu. Chris typowym centrem nie jest, lubi rzucać z półdystansu, czy nawet za trzy, więc pewnie kilkakrotnie by się spotkali i Kawhi mógłby przeszkodzić Boshowi. Oprócz ubytku w defence, skraca się także ławka Ostróg przez co już taka silna i szeroka nie będzie. Chris w całej karierze przeciwko SAS ma średnią 18,7 pkt, a więc więcej niż wyznaczona linia.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Miami Heat -3,5 @ 1,83 bet365✅
Spurs to niewygodny rywal dla Heat, ale brak Leonarda i Greena da więcej swobody Lebronowi w ataku. Miami rzadko przegrywa z elitarnymi zespołami grając na swoim parkiecie, oczywiście traktuja sezon regularny jako rozgrzewkę przed PO i nie zawsze angażują się na miarę swoich możliwości. Z drugiej strony mecz przeciwko Spurs należy do prestiżowych i jedno jest pewne, że Miami nie zlekceważy rywala i powinni być maksymalnie skoncentrowani. Jeżeli chodzi o San Antonio, to z braku laku nadal duże zagrożenie na Zachodzie, jednak są coraz starsi i miewają problemy z kontenderami. Z Heat jest to dopiero pierwszy mecz. Przede wszystkim widoczny będzie brak Leonarda. Każdy mniej więcej orientuje się na jego wpływ na grę na Lebrona, pozostała dwójka - Green i Splitter też wypadli. Gra Spurs wygląda podobnie jak rok temu, solidna i ułożona gra zespołowa potrafi wkręcić każdą drużynę w ziemię. Jednak zdarzają się im się bardzo słabe momenty, niekiedy zawodnicy są bardzo nieregularni i tym samym mocno słabnie jakość zespołu. Heat zaś przyzwyczajają nas do lepszej gry w Playoffach, tak jak wspomniałem 82 meczowy sezon jest dla nim tylko wstępem. Motywują się głównie na najlepszych rywali i myślę, że na Spurs będą odpowiednio przygotowani. Wade ma podobno wrócić, lecz jest strasznie podatny na urazy i do tego coraz starszy w porównaniu do poprzednich sezonów. Niewątpliwie całe Heat gorzej broni w tym sezonie, w ofensywie jest odwrotnie bo potrafią odrobić w bardzo szybkim czasie straty i wykorzystać swój atak do maksimum. Tego właśnie się spodziewam po Miami - woli walki i determinacji, bo mecze ze Spurs nie zaliczają się do regularnych a samo Heat lubi brać udział w prestiżowych pojedynkach.

Lakers +7 @ 1,75 marathonbet
Nick Young over 18,5 pkt @ 1,85 bwin⛔
Anthony over 29,5 pkt @ 1,85 unibet✅
Knicks nie przepadają za niedzielną grą o wczesnych porach, idealnie świadczą o tym porażki m.in z Celtics czy Thunder. Sam fakt, że Melo rzuca po 60 punktów, a reszta drużyny ledwo po 10 potwierdza że nie wszystko funkcjonuje jak należy. To zespół składający głównie ze średniaków lub ceglarzy, bo Anthony jest takim zawodnikiem jakim jest a Smitha nie warto komentować. Lakers są też przeciętni , ale zdecydowanie sa maszynką do załatwiania handicapów. Nie będą miel odpowiedzi na Anthony&#39;ego, lecz reszta drużyna nie stoi na gorszym poziomie - Marshall pomimo trafienia z D-League radzi sobie całkiem nieźle szczególnie jeżeli chodzi o przegląd pola, Gasol pod koszem, solidny Young z ławki który zawsze dorzuca po 20 punktów. Tym bardziej, że backcourt Knicks jest słaby w defensywie. Prigioni i Felton to nie zawodnicy gwarantujący dobry balans pomiędzy ofensywą i defensywą. Lakers wygląda nieco lepiej i mam nadzieję, że podtrzymają dobrą passę. Jestem pewien, że Melo nadal będzie rzucał na pałę, swoje 30 powinien trafić ponieważ obie ekipy nie błyszczą w defensywie. Taktyka Knicks jest przewidywalna i nie powinno tutaj nic ulec zmianie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom