>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Playoffs 2014 (1 runda)

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
Kusi mnie pograć over Lowre&#39;go. Linia jest na poziomie 20,5 pkt. (może gdzieś jest niższa, nie sprawdzałem). W ostatnim meczu rzucił 22, myślę że dziś mobilizacja będzie większa bo przegrali pierwszy mecz. Interesująca jest też linia na Valanciunasa 14 pkt.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Pacers -7 @ 1,78 Marathonbet✅

Bez pieprzenia się wchodzę w Pacers. Analiza? Nic nie zamierzam pisać o drużynie Indiany, bo byłyby to kontrargumenty na ten typ. Grali fatalnie na koniec RS, zagrali tak samo fatalnie w g1 z Hawks. Naprawdę jednak kuwa nie wierzę, żeby mieli oni polecieć w 1R z Jastrzębiami. Widzieliście jak dzisiaj Clippers zgwałcili Warriors po porażce w g1. Tak to najczęściej bywa w takich sytuacjach, gdy faworyt przegrywa 1 mecz u siebie. Na drugi wychodzi mega zmotywowany, bo jechać z 0-2 na teren rywala to praktycznie przegrana seria w playoffach. Ekipa &quot;dogów&quot; też w takiej sytuacji najczęściej zadowala się odebraniem HCA i widząc mega motywację i zaangażowanie faworyta po prostu dosyć szybko oddaje pole walki, aby niepotrzebnie nie tracić sił przed meczami u siebie. Dla takiej ekipy jak Hawks wygranie meczu w Indianie to i tak ponad 100% normy.
Prócz tego co napisałem nie mam żadnych argumentów czysto sportowych obecnie za Pacers. Grają tragedię i tyle. Wierzę jednak w nich, wierzę w Vogela, wierzę w George&#39;a, trochę mniej w Hibberta, ale cóż, wierzę, że dalej potrafią postawić defensywę przy której każda drużyna tej ligi po prostu sra pod siebie, bo to jest PIEKŁO. Jak jest w piekle spytajcie się Lebrona po 3-4 z Celtics z mistrzowskiego sezonu Big3.
Playoffy rządzą się swoimi prawami, dzisiaj Pacers blowoutują Hawks i tyle w temacie.

KIEPSKA ANALIZA
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Pacers powinni tu zaserwować blowout ala Clippers, ale nie ma co porównywać formy Clippers z Indianą. Porażkę LAC z GSW w game 1 można potraktować jako wpadkę. Porażka Indiany zaś wpisuje się w obraz ich żenującej gry w ostatnim czasie. W ciągu niespełna miesiąca przegrywają dwa razy u siebie z drużyną Hawks z bilansem poniżej 0.500 a eksperci zastanawiają się czy nie posadzić na ławie filaru drużyny Hibberta, który przeżywa straszny kryzys formy i nie można na niego zupełnie liczyć.
Gdyby Horford był zdrowy to już Indiana by powoli mogła się pakować, ale nawet z obecnymi Hawks po 1 rundzie mają szansę zostać najgorszym nr 1 seed od wielu lat jak polegną z Jastrzębiami.
Wniosek: Nie szalałbym ze stawkami, a polował na drużynę, która daje jakieś przesłanki do lepszej gry:)
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Pacers -7 @ 1,78 Marathonbet

Bez pieprzenia się wchodzę w Pacers. Analiza? Nic nie zamierzam pisać o drużynie Indiany, bo byłyby to kontrargumenty na ten typ. Grali fatalnie na koniec RS, zagrali tak samo fatalnie w g1 z Hawks. Naprawdę jednak kuwa nie wierzę, żeby mieli oni polecieć w 1R z Jastrzębiami. Widzieliście jak dzisiaj Clippers zgwałcili Warriors po porażce w g1. Tak to najczęściej bywa w takich sytuacjach, gdy faworyt przegrywa 1 mecz u siebie. Na drugi wychodzi mega zmotywowany, bo jechać z 0-2 na teren rywala to praktycznie przegrana seria w playoffach. Ekipa &quot;dogów&quot; też w takiej sytuacji najczęściej zadowala się odebraniem HCA i widząc mega motywację i zaangażowanie faworyta po prostu dosyć szybko oddaje pole walki, aby niepotrzebnie nie tracić sił przed meczami u siebie. Dla takiej ekipy jak Hawks wygranie meczu w Indianie to i tak ponad 100% normy.
Prócz tego co napisałem nie mam żadnych argumentów czysto sportowych obecnie za Pacers. Grają tragedię i tyle. Wierzę jednak w nich, wierzę w Vogela, wierzę w George&#39;a, trochę mniej w Hibberta, ale cóż, wierzę, że dalej potrafią postawić defensywę przy której każda drużyna tej ligi po prostu sra pod siebie, bo to jest PIEKŁO. Jak jest w piekle spytajcie się Lebrona po 3-4 z Celtics z mistrzowskiego sezonu Big3.
Playoffy rządzą się swoimi prawami, dzisiaj Pacers blowoutują Hawks i tyle w temacie.

KIEPSKA ANALIZA
Jest zasadnicza różnica między Pacers a Clippers. Clippers potrafili &quot;zgwałcić&quot; przeciwnika nie tak dawno w regular season, Pacers już zapomnieli jak się gwałci. Po prostu w przypadku Pacers porażka z Atlantą to nie był wypadek przy pracy tylko przewlekły kryzys. Diametralnie różna sytuacja niż ta z LAC, dlatego moim zdaniem ta analogia jest nieuprawniona.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Jeśli chodzi o NBA
Publika is all over Pacers, Nets i Bulls. Ale po kolei...
Bizon miał chyba jednak rację z tym kryzysem Pacers. W pierwszym meczu przeciwko Hawks wyglądali jak *****, a naprawdę ciężko wyglądać jak ***** na tle Hawks. W związku z tym nie sądzę,żeby to była kwestia dnia, meczu czy jakiejś niestrawności. Publika wali Pacers bo jej się wydaje, że będzie powtórka z Clippersów. Tyle że Clippers nie wyglądali jak ***** i publika była po stronie Warriors. W tym przypadku mamy ładny pościg za kasą straconą kilka dni wcześniej na betach na Indianę, a takie pościgi zazwyczaj kończą się jeszcze większymi stratami. Nawet cudotwórca nie zrobi z gówna diamentu w ciągu dwóch dni, bo się po prostu nie da. Nie da się także powiedzieć DZISIAJ WYGRYWAMY, GRAMY NA POWAŻNIE itp itd. i po prostu tak grać - owszem postawa i nastawienie są ważne w tym przypadku, ale po drugiej stronie też są zawodnicy, którzy mają 1-0, w tym momencie już przewagę hali, przewagę psychologiczną. brak presji etc. Jeśli Indiana szybko nie odskoczy, a wg mnie nie odskoczy, to ten mecz będzie dla tej drużyny coraz trudniejszy, presja będzie narastać, nerwy moga brać górę, a tam i tak już wszystko dynda na cienkim włosku.
Nets/Raptors odpuszczam, Netsi są public betem w tym przypadku i trudno się temu dziwić. Kompletnie nie zgadzam się z tekstami, że Toronto miało pecha i dlatego przegrało. Jakiego k.....pecha? Toronto miało szczęście, że ten mecz nie był skończony po 3 kw, bo takiego ceglenia z dystansu Netsów dawno nie widziałem. A końcówka meczu - Raptors nie potrafili rozegrać składnej akcji przy wysokiej obronie Netsów. I tu wychodzi właśnie doświadczenie jednej drużyny i jego brak drugiej. W pierwszym meczu linię otwarto na -2 Toronto, tym razem było -4 i linia wzrosła i chyba dalej rośnie. Więc jakby nie patrzeć wychodzi tutaj &quot;Linia dyktuje wynik meczu&quot;, skoro w porównaniu z otwarciem linii z pierwszego meczu mamy 2 gratisowe punkty czyli jakby nie patrzeć dodatkowe posiadanie na lepszą w percepcji publiki drużynę (Nets) (linia zamknięcia z poprzedniego meczu też oscylowała wokół linii otwarcia z tego meczu - 4/4.5). Więc na dobrą sprawę w trakcie pisania spodobał mi się bet na Raptors (podobny casus do Clippsów), choć linia na poziomie 4.5ptk jest dość kosztowna i wysoka, a końcówka meczu może być nerwowa.
Bulls-Wizards...za cholerę nie wiem jak ugryźć ten mecz..oczywiście wszyscy ładują na Byki, mimo że nie przypominają dorosłych byków, a raczej bezbronne byczki; linia otwarta na tym samym poziomie co w meczu pierwszym - w tamtym przypadku spadła, w tym przypadku rośnie..gdyby bukmacherzy spodziewali się jednostronnego spotkania i blowoutu Bulls to wg mnie wystawiliby znacznie wyzszą linię, która zachęciłaby do grania Wizards w tym przypadku. A ta linia wskazywałaby na podobny mecz do poprzedniego czyli totalny close game, a przy close game&#39;ach lepiej mieć punkty + niż punkty -. Prawda jest taka, że Bulls mieli strasznie dużo punktów drugiej szansy w poprzednim spotkaniu i gdyby nie to, to ten mecz skończyłby się znacznie wczesniej. Jestem pod wrażeniem Wizards, młodej drużyny, w jaki sposób rozegrali 4kw i w jaki sposób grali gdy mieli 12 ptk w plecy.
Tak więc wstępnie skłaniam się ku:
Hawks +8
Raptors -4
Wizards +6
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Chicago Bulls under 6.5 celnych rzutów za 3 punkty ✅
2.0 betsson
Uważam że warto spróbować. Ostatnio wpadło 5 trójek, z czego 3 w krótkim odstępie czasu. Dużo cegieł poszło zza łuku w wykonaniu Chicago, dziś może być podobnie. Chicago musi dziś wygrać, a rzuty zza łuku to nie jest ich najmocniejsza broń, średnia z RS 6 trójek na mecz ~ 34,8% i 27. miejsce w lidze jeśli chodzi o rzuty za 3 punkty. W RS Washington dobrze bronił na dystansie, pozwalali przeciwnikom trafiać średnio 5 trójek z 25% skutecznością (no chyba że jakieś złe dane znalazłem). Na pewno będzie potrzebne dużo szczęścia aby np Dunleavy czy Augustin pudłowali te rzuty z dystansu, ale kurs jest fajny a i argumentów nie brakuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 16

kicha1236

Użytkownik
Poul George powyżej 22,5 punktów 1,7 Betsson ✅
Swoją uwagę skupiam dziś wokół młodego lidera Indiany Pacers. W ostatnim spotkaniu Indiany z Atlantą zdobył on 24 punkty. Zagrał na bardzo słabej skuteczności 33,3% trafiając zaledwie 6/18 rzutów z gry w tym 3/8 z za linii 7,24 metra ale stawał aż 12 razy na linii rzutów wolnych trafiając 9 razy. W czym upatruję szanse powodzenia tego typu? A mianowicie. Jeżeli Indiana chce wygrać to Poul musi zaliczyć udany występ i zagrać na nieco lepszej skuteczności. Jak widzimy rzutów do wykonania tego zadania na pewno mu nie zabraknie i myślę , że odda ich znaczną ilość. Uważam , że motywacji u gospodarzy nie zabraknie i mam nadzieję ,że Poul znacznie przyczyni się do zwycięstwa swojej drużyny i pokryje linię wystawioną przez Betsson. Nie ukrywam ,że chciałbym aby Indiana się odrodziła i znów zmierzyła się w rywalizacji z Heat gdyż są to bardzo ciekawe pojedynki na wschodzie.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
ale to nie jest analogia do Clippers tylko do wielu wielu takich sytuacji.
Tu się mogę podpisać. Po prostu pewnym schematem jest fakt, że po wygranej doga w g1, kolejny mecz kończy się pewnym zwycięstwem faworyta. Jest to sytuacja często spotykana nie tylko w NBA, ale i w Europie, nie tylko w koszu, ale w innych seriach również jeśli mamy do czynienia z graniem właśnie 2x pod rząd na jednym terenie. Ale czy dzisiaj tak będzie również ? Nie mam pojęcia bo mecze naprawdę ciężkie.

Osobiście proponuję od siebie atak na dość niską linię wystawioną przez Betsyfy na Jimmiego Butlera. Chłopak regularnie gra powyżej 40 minut, dziś Chicago nie może sobie teoretycznie pozwolić na wpadkę więc nie powinno być inaczej. Zeszłoroczne PO to dla niego również kilka spotkań w pełnym, albo prawie pełnym (46-48 minut!) wymiarze czasowym, w G1 44 minuty, linia przekroczona na luzie, w tak długim czasie na parkiecie cyferki nabijają się same jeśli nie brakuje szczęścia. W G1 15 pkt, 7 zbiórek, 2 asysty, tylko 3-7 z osobistych. W regular całkiem niedawno potrafił przeciw Wash rozdać 9 asyst. Jeśli któraś ze statystyk nie będzie wyraźnie odstawać i przebieg meczu pozwoli Butlerowi rozegrać swoje standardowe ~40 minut to linia 21.5 na pełnego kombosa czyli punkty+asysty+zbiórki jest spokojnie do zrobienia.

Jimmy Butler over 21.5 pts+reb+ast 1.85 ⛔ ponad 50 minut na parkiecie nie wystarczyło!
Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Tak na szybko, bo zaraz meczyk. Indiana Pacers (-15.5 pkt) @4.30 @unibet
Myślę, ze jest szansa, że Pacers zagrają to samo co LAC wczoraj.
✅✅✅

P.S. Nie wiem jak wy, ale ja zarywam nockę, zeby obejrzeć pierwszą połowę(albo kwartę, bo ogólnie to nie lubię oglądać NBA na żywo, w związku z długimi przerwami), a muszę wstać o 6.40. Jestem ciekawy czy Pacers się ogarną...;)

Edit: wie ktoś może czy ten mecz będzie transmitowany na bet365 lub unibet(tu powinno być ale póki co jest napisane, że &quot;transmisja niedostępna&quot;)?

Edit2: idę spać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
L 63

l7

Użytkownik
Unikajac obstawiania pojedynczych meczow, na dzisiejsza noc proponuje:
John Wall powyzej 6.5 asysty kurs: 1.72 (bwin) wynik: 7 asyst
&quot;Byki wlasnie przegraly po dogrywce 101-99, Hinrich nie trafil wolnych na remis, na 2 sekundy przed koncem. Sen Chicago dobiega konca, nie udalo przeniesc sie tego, co bylo w RS - na PO. Wielka szkoda ???? &quot;

Spodziewam sie wyrownanego spotkania, jak i calej serii. Wyrownane spotkanie, oznaczac bedzie sporo minut JW. Generalnie proba obstawiania ilosci asyst, czy punktow zawsze smierdzi loteria, ale w tym wypadku linia jest dosyc niska, wiec warto sprobowac. Bierze sie to ze statystycznie najlepszej obrony w lidze jaka maja Bulls. Osobiscie uwazam, ze nie ma sensu przywolywac tego typu statystyk z poprzednich meczow, ale ze niektorzy sie w tym lubuja to przytocze:
J.Wall srednia asyst w sezonie: 8.8
srednia asyst przeciwko Bulls w tym sezonie (wliczajac PO) 7.5
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Ray Allen Łączna liczba udanych rzutów za 3 pkt - Powyżej 1.5 / 2.00 / Betsson ⛔⛔⛔



Wczoraj Betsson zrobił mi prezent dając kurs 2.20 na taką samą linie Beala, dziś kolejny kurs z którego po prostu muszę skorzystać. Wiele tu o Jesusie mówić nie trzeba. Każdy kto śledzi NBA wie kim jest ten człowiek i w czym jest najlepszy. Przypomnę tylko, że Ray Allen trafił najwięcej trójek w całej historii NBA, a jego obecność w &quot;Crunch Time&quot; jest nieoceniona. Jego rzuty 3 punktowe zapewniały już wiele wygranych Sonics,Celtics, czy obecnie Heat. Nie można zapomnieć o tym :



Sugar Ray ma już 38 lat i powoli myśli o końcu kariery i chociażby rzucał tragicznie to takiego betu nie mogę przegapić. Koledzy z zespołu, gdy tylko widzą go na wolnej pozycji na obwodzie automatycznie kierują piłkę do Ray Ray&#39;a. 2 celne rzuty zza 7.24 dla Allena to pestka, kwestia czy będzie miał okazję, a licze, że to się stanie.


San Antonio Spurs
: Dallas Mavericks


Over 199 / 1.82 / Betsson ✅✅✅

90:85 taki padł wynik w I spotkaniu. Typowy dla konferencji wschodniej, a nie zachodniej. Wystawiona linia na poziomie 202 nie została pokryta i dziś bukmacherzy wystartowali już z niższą na poziomie 198. Idę w tym spotkaniu w over bo widzę tu wiele szans na poprawę cyferek.

- Starterzy Dallas rzucali na poziomie 32% i ich ławka rzuciła więcej PKT
- Nowitzki 11 PKT i tylko 4-14 z gry
- Ellis 11 PKT i tylko 4-14 z gry
- W Dallas nie ma kto skutecznie kryć Duncana i Parkera(58% z gry) i jeśli nie znajdą na to odpowiedzi to szykuje się sweep.
- Przeciętna skuteczność z gry obu zespołów która powinna wzrosnąć : Dallas 41% Spurs 43%

Wiadomo, że PO to zupełnie co innego niż RS, ale over padł w 3 z 4 spotkań a padało kolejno :
223, 202, 218, 209

Jak widać w każdym spotkaniu grubo ponad wystawioną dziś linię. Poprawa skuteczności musi nastąpić co powinno prowadzić do większej ilości zdobytych punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
C 21

caryc3

Użytkownik
Jako żeby nie grać Miami po ~1.14 to wybieram:
Al Jefferson under 22.5 pkt @ Bwin ✅✅✅ izi
Już w pierwszym meczu było widać, że kontuzja stopy wyraźnie przeszkadza Big Alowi w grze. Zdobył on 18 pkt co na jego standard z RS jest wynikiem przeciętnym. Po drugie, w PO defense Miami jest zdecydowanie lepszy niż w RS i zatrzymanie głównej opcji w ataku Bobków powinno być ich priorytetem. Myślę, że kontuzjowany i podwajany Al zatrzyma się dziś poniżej tej linii.
Z roto:
Al Jefferson (plantar fascia) said that he &quot;should be good&quot; to play in Wednesday&#39;s Game 2.

&quot;I can&#39;t say there won&#39;t be some kind of pain,&quot; Jefferson said. &quot;But I feel like every hour it&#39;s getting better and better.&quot; We&#39;ll confirm his status before tip-off but it sounds like he&#39;ll be in uniform. The bigger question is how effective he&#39;ll be, especially since the Heat will test his mobility with Chris Bosh at center and what&#39;s sure to be an endless stream of pick-and-rolls.
Plus z nba.com :
Bobcats coach Steve Clifford says the team was planning to have Jefferson participate in at least some of Wednesday morning&#39;s shootaround, but not in anything involving contact.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ambrozy-kleks 91

ambrozy-kleks

Użytkownik
Tim Duncan Total Points: over 18,5
Kurs: 1,84 Marathonbet ⛔ w sumie nie Duncana wina ????
Dzisiejszego wieczoru zajmę się typem na predyspozycję strzelecką zawodnika. Zawodnikiem tym jest mierzący 211 cm, pochodzący z Wysp Dziewiczych Timothy Theodore Duncan. Zacznę od tego, że podobnie jak sir wojnodrake sądzę (nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne), że w dzisiejszym meczu padnie większa ilość punktów po obu stronach, kładąc przy tym nacisk na Mavericks. Teraz prosty wniosek - Spursi chcąc wygrać będą również musieli rzucić więcej. Nie chciałbym jednak powielać czyichś typów dlatego zdecydowałem się na preformance pojedynczego gracza.
W pierwszym spotkaniu zdobył 27 punktów przy 60% skuteczności rzutów z pola ( 0/0 trójek ) dokładając do tego 3 punkty z osobistych. Sądzę, że dzisiaj nie będzie do końca podobnie i zaliczy mniejszą ilość prób z gry ale większą liczbę rzutów osobistych ze względu na agresywniejsze krycie.
W tym sezonie przeciwko Dallas zdobywał: 21,16,17,20,27. Jak widać nie wygląda to źle biorąc pod uwagę dzisiejszą linię. Dodać można, że pewnie zagra około 35 minut co nie zawsze w tym sezonie przeciwko Mavericks się zdarzało.
Powodzenia!!!
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Houston-Portland Typ 1 -5,5 1,80
Co tu dużo pisać,pierwszy mecz dla Portland dzień konia miał Aldridge dlatego taki wynik, dzisiaj zadziała prawo serii i blowout dla Houston.. Słaba ławka u przyjezdnych i brak wartościowych zmienników da o sobie znać, Harden i reszta nie zagrają tak słabo w obronie jak w poprzednim spotkaniu, własna hala, myśl że przegrali pierwszy mecz napewno dodadzą odwagi i siły w poczynaniach na parkicie..
 
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
Kemba Walker poniżej 6,5 asysty ⛔
Sportingbet 1.85
Już dzisiaj drugie spotkanie w American Airlines Arena. Celuję w rozgrywającego Bobcats, na co złożyło się parę czynników. Wszyscy wiemy, że w pierwszym spotkaniu kontuzji doznała pierwsza opcja w ataku, Big Al. W sumie można pomyśleć, że to powinno pomóc w nabijaniu asyst byłemu rozgrywającemu Connecticut, bo będzie miał więcej piłkę w rękach, ale podstawowa piątka ma wystąpić w spotkaniu, lecz to nie będzie ten sam zawodnik co przed urazem. Było to już widać w drugiej połowie meczu, że nie daje tyle samo drużynie po obydwu stronach parkietu. Ponadto przeciwnicy też nie pomogą. Defensywa p&amp;r Heat należy do najlepszych w lidze i nie ma tu mowy o nabijaniu asyst poprzez proste passy po picku. Poza tym bez Ala powinien jeszcze bardzie wyjść brak talentu w rosterze Bobcats. Kemba w sumie to nie ma na kim ‘’nabijać’’ tych asyst. Jedynie widzę szansę w Nealu oraz McRobertsie, który rzucają za trzy przy każdej okazji, ale to nie powinno wystarczyć na 7 asyst. Poza tym Bobcats zagrali w miarę dobry mecz pod względem skuteczności w niedzielę – 38% za 3, 45% ogólnie z gry. Nie sądzę, aby poprawili ten wynik, nie z kontuzjowanym Jeffersonem.
Bobcats poniżej 87,5 punktów ⛔
Sportingbet 1.85
W sumie to wyższa analizy dotyczy także tego zakładu. Jedyne co mogę dodać, że Miami powinno wyjść na tyle zmotywowane, żeby wyjechać do Charlotte z 2:0. To powinno wystarczyć na drużynę Clifforda. To może już być 18 zwycięstwo z rzędu nad Bobcats, brutalna statystyka ;-). Mój taki osobisty bet, to jeżeli Miami nie oleje żadnego meczu z tej serii (niestety są do tego zdolni), to Bobki nie rzucą w żadnym meczu powyżej 90 punktów.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Spurs (-7) @ 1,81 Marathonbet
Dzisiaj na Ostrogi. Pierwszy mecz naprawdę ciężki, długo Ostrogi przegrywały, na koniec pokazali siłę i ogarnęli ten close game, unikając sensacyjnej porażki. Nie wiem za czym idzie publika i prosiłbym o nie wmieszywanie mnie w jakąś laicką zbiorowość. Po prostu oglądam już wystarczająco długo ligę, by znać pewne schematy, które rzadko się zmieniają. Jedni powiedzą, że pierwszy mecz pokazał, że Mavs mogą powalczyć i warto grać handi w ich stronę, a ja mówię, że Spurs nie zagrają dwa razy tak słabo i dzisiaj powinien być blowoucik. Spodziewałem się dwóch pewnych zwycięstw u siebie faworytów, w pierwszym meczu było ciężko, ale nie wierzę że tak samo będzie w także w g2.
Dlaczego Spurs tak wymęczli zwycięstwo? Ano dlatego, że zespół ciągneli właściwie tylko weterani Duncan i Parker, a reszta jak rookasy. Ktoś powie no nic dziwnego - kto to jest Danny Green. A ja mówię, że Danny Green to typ, który już ostatnie dwa lata nabrał mega doświadczenia w playoffach i w ostatnim sezonie przecież niesamowicie rzucał nawet w finałach, nie licząc bodajże jednego meczu. To samo Kawhi. Spurs prezentują basket w którym naprawdę zdecydowanie łatwiej się wstrzelić każdemu. Mecz we własnej hali i jestem przekonany, że dzisiaj Green, Leonard, Belinelli, Diaw czy Mills dorzucą zdecydowanie więcej niż ostatnio. Rolesi w zdecydowanie większości wypadają znacznie lepiej at home.
Mavs tak naprawdę nie zagrali jakiś dobrego meczu. Liderzy z Dirkiem na czele raczej kiepsko. Spurs po prostu tak słabo grali, a w środkowej fazie mecz trzymał ekipie Carlise&#39;a Devin Harris, który zagrał swój najlepszy mecz w sezonie. Dzisiaj w nocy tego nie powtórzy, a nawet niech sobie powtarza - to nie wystarczy.
Równowaga w przyrodzie musi być - Spurs są conajmniej dwie półki wyżej od Mavericks. Takie mecze u siebie powinni kończyć blowoutami i dzisiaj skończą.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Co sądzicie o over 185.5 w meczu Bobcats - Heat?
Z pewnością Miami u siebie wygra z Bobcami, ale ostatnio aż do końca 3 kwarty był wyrównany mecz i dopiero 4 kwarta zapewniła Heat zwycięstwo. Uważam, że dzisiaj będzie inaczej i Miami wygra z dużym spokojem nie przykładając dużej wagi do obrony. Co sądzicie?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja dzisiaj podobnie jak ludzie w dziale widze dwa spokojne zwyciestwa Houston jak i Spurts. Ci pierwsi po niezlej strzelaninie przegrali po dogrywce game 1 i dzisiejsze spotkanie jest baaardzo wazne dla Houston. Ja uwazam, ze Houston to nie Chicago i pary w ataku nie powinno zabraknac przez co raczej nei spodziewam sie 0-2 na wlasnym parkiecie. W pierwszym meczu fatalnie zagral Harden, oddal mase cegiel i dzisiaj jest osoba, na ktora w pierwszje kolejnosci beda liczyli kibice Rockets. W game1 niesamowite spotkanie zagral Aldridge zdobywajac ponad 40 punktow na naprawde dobrej skutecznosci. Jakos nie wierze w dwa takie spotkania Aldridge z rzedu w PO wiec gram na Houston. Spurs strasznie sie meczyli w pierwszym spotkaniu i gdyby nie genialny poscig w ostatnich minutach spotkania + pasywna koncowka Mavs to mielibysmy nielada sensacje. Mamy juz pierwsze koty za ploty i dzisiaj powinno byc spokojne, kontrolowane zwyciestwo Spurs. Martwi mnie jedynie Dirk, ktory pierwsze spotkanie przespal i czasami nie trafial takich rzutow, ze czlowiek lapal sie za glowe a dzisiaj moze odpalic i rzucic te 30 punktow. Na szczescie Spurs to na tyle szeroka organizacja, ze powinni sobie z tym poradzic na wlasnym parkiecie.
Spurs/Spurs+ Rockets/Rockets =2.84 bet365⛔
e; faktycznie, byk jak cholera. chodzi o Spurs/Spurs ????
 
M 8

maolat

Użytkownik
Mavs/Mavs+ Rockets/Rockets =2.84
Domyślam się, że Spurs/Spurs ????
Mam takie pytanie, co myślicie o:
Over dirka 31.5 (pkt + zb + as)
Over Calderon 8.5 (pkt)
Over duncan 18.5 (pkt)
Over Parker 6.5 (asysty)
Under Howard 14.5 (zbiórki) ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom