>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Play-Offs 2007

Status
Zamknięty.
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Wczoraj zakończył się sezon zasadniczy w NBA. Myślę, że na Play-offy przyda się osobny temat ;)

[center:8836a64782]Oto pary:[/center:8836a64782]

[center:8836a64782] Konferencja Wschodnia

Detroit Pistons (1) - Orlando Magic (8)
Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (7)
Toronto Raptors (3) - New Jersey Nets (6)
Miami Heat (4) - Chicago Bulls (5)[/center:8836a64782]


[center:8836a64782] Konferencja Zachodnia

Dallas Mavericks (1) - Golden State Warriors (8)
Phoenix Suns (2) - Los Angeles Lakers (7)
San Antonio Spurs (3) - Denver Nuggets (6)
Utah Jazz (4) - Houston Rockets (5)[/center:8836a64782]
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
bardzo ciekawie zapowiadają sie mecze na zachodzie,naprawde cieżko wskazać na faworyta,pewny awans moim zdaniem bedą mieć Toronto, Detroit,Clevland i Phoenix
 
W 2

wislak

Forum VIP
Jak dla mnie to nie lekceważyłbym tak Netsów. Na wschodzie na pewno najlepiej sie zapowiada mecz Heat z Bulls i tam sie moze zdfarzyc wszystko. Cavs i Pistons- awans pewny. Jesli chodzi o zachod: Suns - pewniak jedyny, poza tym Mavs powinni sobie poradzic z GSW mimo ze 3/3 w tym sezonie przegrali z nimi. Poza tym Rockets tez powinni pokonac Jazzmanow. Ostatnio Utah nie w formie a Houston wrecz przeciwnie. Tutaj najciekawiej dla mnie zapowiada sie mecze Denver z SAS. Mocno kibicuje graczon Nuggets, ale jednak Spurs są potezni i bedzie bardzo ciezko.

Moje typy ;)

Konferencja Wschodnia

Detroit Pistons (1) - Orlando Magic (8) 4:1
Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (7) 4:0
Toronto Raptors (3) - New Jersey Nets (6) 4:3
Miami Heat (4) - Chicago Bulls (5) 4:3



Konferencja Zachodnia

Dallas Mavericks (1) - Golden State Warriors (8) 4:1
Phoenix Suns (2) - Los Angeles Lakers (7) 4:0
San Antonio Spurs (3) - Denver Nuggets (6) 4:2
Utah Jazz (4) - Houston Rockets (5) 2:4
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Szkoda że Wizards nie zagrają z Arenasem, byłby ciekawy pojedynek Cavs z Wizards. Detroit prawdopodobnie wystąpi w finale całych rozgrywek, więc Orlando będzie tylko przystawką. Niezwykle ciekawa rywalizacja w 3 parze. Raptors z Chrisem Boshem są w stanie pokonać NJN, ale Carter, Kidd i Jefferson tanio skóry nie sprzedadzą. Największą niewiadomą w East jest Miami - Chicago. Pod koniec sezonu Heat cieniowali, Bulls też niezbyt specjalnie, ale Wallace to ktoś, kto jest w stanie zatrzymać Shaqa.

Na Zachodzie nie ma zbytnio o czym pisać. Dallas jak Detroit zdeklasuje Warriors, Phoenix również nie powinno mieć problemów z LAL, ciekawe co pokaże Kobe. W dobrym momencie formę złapał Tracy McCgrady i dlatego Houston okaże się górą w w starciu z Jazz. Tak jak na Wschodzie hitowe powinny być rozgrywki Raptors z Nets, tak na Zachodzie takim spotkaniem wg mnie będzie konfrontacja San Antonio z Denver. Ostrogi mają bardzo silny skład, a także znakomitego trenera. Liczę jednak na to, że A.I z Carmelo Anthonym namieszają Timiemu i spółce ;)

Konferencja Wschodnia

Detroit Pistons (1) - Orlando Magic (8) / Detroit
Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (7) / Cleveland
Toronto Raptors (3) - New Jersey Nets (6) / Toronto
Miami Heat (4) - Chicago Bulls (5) / Chicago


Konferencja Zachodnia

Dallas Mavericks (1) - Golden State Warriors (8) / Dallas
Phoenix Suns (2) - Los Angeles Lakers (7) / Phoenix
San Antonio Spurs (3) - Denver Nuggets (6) / San Antonio (choć liczę na niespodziankę)
Utah Jazz (4) - Houston Rockets (5) / Houston
 
W 2

wislak

Forum VIP
alo alo
moze jakis komentarz...

3. W tresci typu, musi znalesc sie komentarz! Typy bez komentarza (&quot;suche typy&quot;) lub ze zbednymi komentrzami typu &quot;bo tak mi sie przysnilo&quot; beda usuwane, a uzytkownik karany ostrzezeniem!
nie tylko pisze do ciebie, ale juz na przyszlosc innym bo z tego co widze to zaraz bedzie walenie na slepo wynikow i nabijanie postow.
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
Detroit Pistons (1) - Orlando Magic (8)
Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (7)
Toronto Raptors (3) - New Jersey Nets (6)
Miami Heat (4) - Chicago Bulls (5)


Detroit są w bardzo dobrej formie, kontuzji poważniejszych tez nie ma więc powinien łatwo ograć drużynę Magic.

W drugim spotkaniu myślę, że Cleveland awansuje, Washyngton jets bardzo osłabiony brakiem podstawowego gracza Gilberta Arenasa. Obie drużyny są w dobrych formach.

W tym meczu bym się zastanawiał ale myślę, że Toronto poradzi sobie z NJN. Toronto jest osłabione brakiem Jorge Garbajosa. Ale mimo tego powinni awansować. Maja dobrych graczy w sowim składzie.

Ostatni mecz pomiędzy Miami Heat a Chicago Bulls, to będzie hit Konferencji Wschodniej. Obie drużyny są w dobrych formach. Poważniejszych kontuzji w obu zespołach nie ma więc będzie wyrównany mecz. Jednak uważam, że Chicago jest wstanie awansować. Ale w tym tej parze może być niespodzianka.

Konferencja Zachodnia wieczór. :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Obie drużyny są w dobrych formach.
???? washington w dobrej formie? chyba zartujesz.... stracili ją chyba w lutym... 2/10 wygranych ostatnich spotkan, ze slabiutkimi i o nic nie walczącymi Indianą i Atlantą. Do tego wlasna hala ktora byla ich oparciem w trudnych chwilach - aktualna seria 6L... jak dla mnie to Cavs jest najpewniejszym typem do awansu. Potem Suns, nastepnie Detroit. A do tego Mavs i Rockets powinny wyjsc ale one juz do pewniakow az takich nie należą
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Czas Playoffów w końcu nadszedł !

Detroit Pistons (1) - Orlando Magic (8)


Tutaj według mnie przejdą gracze z motoryzacyjnej stolicy USA . Bardzo mocna piątka , mocni i ograni rezerwowi i zero kontuzji . Tak wygląda Detroit. Magicy to zespół , który i tak osiągnął swój cel nieco ponad swoje siły . Pod koszem jest jedynie Howard , bo Milicic doznał kontuzji i nie wiadomo czy zdąży na PO. Zawodnicy z Orlando co prawda u siebie będą groźni ale conajwyżej stać ich na 1 zwycięstwo . Choć i w to wątpie , bo w następnej rundzie wpadną na naprawdę świetnego rywala i muszą wygrać szybko gładko .

Typ: 4-0 / 4-1



Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (7)


Spotkanie Dawida z Goliatem . Wizards stać co najwyżej na 1 zwycięstwo a i w to wątpie. Nie ma się tu co zbytnio rozpisywać . Cavs niemal w prezencie dostali finał konferencji .

Typ: 4-0 / 4-1



Toronto Raptors (3) - New Jersey Nets (6)


To z kolei powinien być świetny pojedynek. Nets ostatnio złapali wiatr w żagle , nie mają problemów z kontuzjami , zmiennicy też grają nieźle. Carter pracuje na swój nowy , wielki kontrakt . Jeśli tylko Kiddowi będzie się chciało grać na 100 % z czym były problemy w regularze , to ekipa z przedmieść Nowego Jorku może zajść daleko. Toronto to solidna ekipa , ale sądzę że Nets mają większy potencjał . Jedynie kapitalna forma Bosha może zapewnić im awans . Tak czy siak jestem niemal przekonany , że zobaczymy aż 7 meczy ...

Typ: 3-4 / 4-3



Miami Heat (4) - Chicago Bulls (5)


Według mnie szlagier 1 rundy na Wschodzie . Mistrzom NBA wybitnie nie leży gra z ekipą S.Skillesa . Według mnie też tu może dojść do małego maratonu. Obie ekipy mają wielki potencjał , napewno wyższy niż 1 runda PO . Wiadomo jestem kibicem Miami , więc mogę być nieobiektywny ale sądzę , że o ile Wade&#39;owi nie będzie przeszkadzała kontuzja to Heat to wygra . A Bulls to chyba jeszcze nie jest ich czas ...

Typ: 4-2 / 4-3



Mavericks (1) – Warriors (8)


Kolejny szlagier jakich 4 na Zachodzie :p Warriors prezentują się wyśmienicie odkąd nie mają problemów z kontuzjami . W tym sezonie już nie raz ograli Dallas . Ale jednak każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Mavs będzie sensacją . Co prawda Dallas nie leży gra z zespołami typu r&#39;n&#39;g&#39; ale przecież to najlepsza ekipa sezonu zasadniczego ... Warriors to świetna ekipa na regular , ale w PO może już nie grać im się tak łatwo .

Typ: 4-2 / 4-1



Suns (2) – Lakers (7)


Czyli pojednek Kobiasza z Suns. Teoretycznie Lakersi nie mają atutów , by pokonać Suns . W zeszłym roku obie ekipy też się spotkały i Suns potrzebowali 7 meczów . Teraz myślę , że będzie podobnie bo było nie było Kobe to w tej chwili najbardziej wartościowy gracz NBA a Suns grają cały sezon 8 zawodnikami . Jeśli lidera LAL wspomoże Oden i reszta to Suns mogą mieć kłopoty , bo W PO gra 8 zawodnikami nie przejdzie . Jeśli Suns sobie poradzą to sądze , że też będzie potrzebne aż 7 spotkań !

Typ: 4-3 / 3-4



Spurs (3) – Nuggets (6)


Patrzać na ostatnią formę obu ekip seria ta powinna być wyrównana. Eksperci spodziewaja się łatwego awansu Spurs . Ja też sądzę , że Nuggets o wyższe cele powinno walczyć w następnych latach ale ... wierzę , że łatwo skóry nie sprzedadzą i powalczą o awans . Spurs to Spurs nie ma co się rozpisywać o ich klasie . Nuggets jednak , gdy nie mają kontuzji też potrafią walczyć z każdym . Myśle , że Duncan i reszta wygrają jeszcze w tym roku z Denver ale nie wierzę , by Nuggets nie wygrało przynajmniej 2 meczów .

Typ: 4-3 / 4-2



Jazz (4) – Rockets (5)


Sloan i Jazz to jedna z większych niespodzianek tego sezonu . Ale według mnie Houston może być czarnym koniem PO tego sezonu , może nawet mistrzostwo ? Jeśli nie przejdą Jazz to będzie to koniec ery tego składu . Jestem pewien , że Rockets to wygrają , no chyba , że będą kontuzje. Jazz najlepsze chwile w tym sezonie mają wg. mnie za sobą .

Typ: 2-4
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
W sumie masz racje Wiślak. Mój błąd :spokodfhgfh:


Konferencja Zachodnia

Dallas Mavericks (1) - Golden State Warriors (8)
Phoenix Suns (2) - Los Angeles Lakers (7)
San Antonio Spurs (3) - Denver Nuggets (6)
Utah Jazz (4) - Houston Rockets (5)

W pierwszym meczu Dallas w ostatnich meczach niczym nie zachwyca, dobra forma gdzieś im znikła. GS w ostatnich meczach wywalczyło awans, jednym z tych meczy była wygrana właśnie z Dallas, ale to o niczym nie świadczy, Dallas już grało rezerwami. GS łapią z meczu na mecz forme, ale uważam, że tu nie będzie niespodzianki i awansuje Dallas.

Phonix gra swojego kosza. W swoim składzie mają dobrych zawodników. LAL jaki i GS też w ostatnich meczach sobie zapewnili awans. Myślę, że Bryant nie zdobędzie tyle punków żeby zapewnić awans i to Dallas jest faworytem tej pary. Tak też stawiam na nich.

Utah Jazz - Houston Rockets jest to mecz dwóch dobrych drużyn, natomiast o formach tych drużyn to są przeciwne sobie. W Utah nie zagra jeden z podstawowych graczy Andrei Kirilenko, jest to duża strata takiego gracza w fazie play off. Uważam, że Houston ogra Utah i awansuje.

Ostatni mecz jest hitem k. zachodniej. San Antonio zmierzy się z Denver. Będą to zacięte miejsce. W tej parze może awansować jedna jak i druga drużyna. Tutaj nie mam swojego typu. Ale jestem za DENVER.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Czas Playoffów w końcu nadszedł !

Detroit Pistons (1) - Orlando Magic (8)


Tutaj według mnie przejdą gracze z motoryzacyjnej stolicy USA . Bardzo mocna piątka , mocni i ograni rezerwowi i zero kontuzji . Tak wygląda Detroit. Magicy to zespół , który i tak osiągnął swój cel nieco ponad swoje siły . Pod koszem jest jedynie Howard , bo Milicic doznał kontuzji i nie wiadomo czy zdąży na PO. Zawodnicy z Orlando co prawda u siebie będą groźni ale conajwyżej stać ich na 1 zwycięstwo . Choć i w to wątpie , bo w następnej rundzie wpadną na naprawdę świetnego rywala i muszą wygrać szybko gładko .

Typ: 4-0 / 4-1



Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (7)


Spotkanie Dawida z Goliatem . Wizards stać co najwyżej na 1 zwycięstwo a i w to wątpie. Nie ma się tu co zbytnio rozpisywać . Cavs niemal w prezencie dostali finał konferencji .

Typ: 4-0 / 4-1



Toronto Raptors (3) - New Jersey Nets (6)


To z kolei powinien być świetny pojedynek. Nets ostatnio złapali wiatr w żagle , nie mają problemów z kontuzjami , zmiennicy też grają nieźle. Carter pracuje na swój nowy , wielki kontrakt . Jeśli tylko Kiddowi będzie się chciało grać na 100 % z czym były problemy w regularze , to ekipa z przedmieść Nowego Jorku może zajść daleko. Toronto to solidna ekipa , ale sądzę że Nets mają większy potencjał . Jedynie kapitalna forma Bosha może zapewnić im awans . Tak czy siak jestem niemal przekonany , że zobaczymy aż 7 meczy ...

Typ: 3-4 / 4-3



Miami Heat (4) - Chicago Bulls (5)


Według mnie szlagier 1 rundy na Wschodzie . Mistrzom NBA wybitnie nie leży gra z ekipą S.Skillesa . Według mnie też tu może dojść do małego maratonu. Obie ekipy mają wielki potencjał , napewno wyższy niż 1 runda PO . Wiadomo jestem kibicem Miami , więc mogę być nieobiektywny ale sądzę , że o ile Wade&#39;owi nie będzie przeszkadzała kontuzja to Heat to wygra . A Bulls to chyba jeszcze nie jest ich czas ...

Typ: 4-2 / 4-3



Mavericks (1) – Warriors (8)


Kolejny szlagier jakich 4 na Zachodzie :p Warriors prezentują się wyśmienicie odkąd nie mają problemów z kontuzjami . W tym sezonie już nie raz ograli Dallas . Ale jednak każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Mavs będzie sensacją . Co prawda Dallas nie leży gra z zespołami typu r&#39;n&#39;g&#39; ale przecież to najlepsza ekipa sezonu zasadniczego ... Warriors to świetna ekipa na regular , ale w PO może już nie grać im się tak łatwo .

Typ: 4-2 / 4-1



Suns (2) – Lakers (7)


Czyli pojednek Kobiasza z Suns. Teoretycznie Lakersi nie mają atutów , by pokonać Suns . W zeszłym roku obie ekipy też się spotkały i Suns potrzebowali 7 meczów . Teraz myślę , że będzie podobnie bo było nie było Kobe to w tej chwili najbardziej wartościowy gracz NBA a Suns grają cały sezon 8 zawodnikami . Jeśli lidera LAL wspomoże Oden i reszta to Suns mogą mieć kłopoty , bo W PO gra 8 zawodnikami nie przejdzie . Jeśli Suns sobie poradzą to sądze , że też będzie potrzebne aż 7 spotkań !

Typ: 4-3 / 3-4



Spurs (3) – Nuggets (6)


Patrzać na ostatnią formę obu ekip seria ta powinna być wyrównana. Eksperci spodziewaja się łatwego awansu Spurs . Ja też sądzę , że Nuggets o wyższe cele powinno walczyć w następnych latach ale ... wierzę , że łatwo skóry nie sprzedadzą i powalczą o awans . Spurs to Spurs nie ma co się rozpisywać o ich klasie . Nuggets jednak , gdy nie mają kontuzji też potrafią walczyć z każdym . Myśle , że Duncan i reszta wygrają jeszcze w tym roku z Denver ale nie wierzę , by Nuggets nie wygrało przynajmniej 2 meczów .

Typ: 4-3 / 4-2



Jazz (4) – Rockets (5)


Sloan i Jazz to jedna z większych niespodzianek tego sezonu . Ale według mnie Houston może być czarnym koniem PO tego sezonu , może nawet mistrzostwo ? Jeśli nie przejdą Jazz to będzie to koniec ery tego składu . Jestem pewien , że Rockets to wygrają , no chyba , że będą kontuzje. Jazz najlepsze chwile w tym sezonie mają wg. mnie za sobą .

Typ: 2-4
Jacques - jak zwykle idealnie i wszystko jasne ;) Rzetelnosc.... mideczeK! ???? Ja sie zgadzam prawie w 100% z typami. Jedynie jeden typ typuje odwrotnie, a reszte IDENTYCZNIE. Mysle ze Suns wygra gładko, LAL dla mnie jest słabiutkie. Nie sądze zeby wiecej niz 2 mecze urwali SŁońcom a to i tak za wiele.
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Konferencja Wschodnia

Detroit Pistons (1) - Orlando Magic (8) 4:1

Detroit są faworytem do finału East Conference. Orlando Magic nie powinno im wiele namieszać. Ale drużyna się rozwija i za pare sezonów może to oni będą faworytami na miarę Pistons. Gra graczy z Detroit nie jest jakaś efektowna ale wygrywają dużo meczy i nie powinni pozwolić sobie na więcej niż jedną wpadkę.

Cleveland Cavaliers (2) - Washington Wizards (7) 4:0

To jest jedyny pewnaik do awansu. WW bez Butlera i Arenasa nie urwią im choćby jednego meczu. James i reszta spisują się świetnie i końcówka sezonu nalezała do nich. Mecze z Wizards będą tylko rozgrzewką przed drugą rundą.

Toronto Raptors (3) - New Jersey Nets (6) 4:2

Derby Atlantic Division bedą napewno zacięte. Kidd i Carter na koniec sozonu podkręcili tempo i wygrali kilka dobtych meczy. Bosh juz tak niewymiata jak w lutym i marcu ale na pewno zagra na tyle by poprowadzić swój zespół do drugiej rundy PO. Na pewno nawiążą wlakę z zespołem z Kanady amoże kto wie, okażą się lepsi?

Miami Heat (4) - Chicago Bulls (5) 3:4

Tu zdecydowanie najwiekszy hit PO na Wschodzie. Fawoprytami jest drużyna Chicago Bulls, bardziej wyważona i lepsza. Z Miami w tym sezonie nie mieli problemów. Zwycięstwo się prawdopodobnie rozstrzygnie w siódmym meczu bo Bulls na pewno nie przegrają u siebie a Heat raczej u siebie tez nie przegrają. A że Byki mają lepszy bilans to będą mieć więcej jeden mecz u siebie.


Konferencja Zachodnia


Dallas Mavericks (1) - Golden State Warriors (8) 4:1

Patrząc na mecze tych drużyn między sobą w tym sezonie pewniakiem wydaje się GSW. Mam nadzieję, że pokonaja Mavs ale będzie ciężko. Na pewno jeden mecz u siebie uda im się wygrać ale nie sądze, by powtórzyli trzy sukcesy z sezonu zasadniczego.

Phoenix Suns (2) - Los Angeles Lakers (7) 4:1

Bryant na koniec sezonu udowodnił wszytkim, że jest z aktualnie grających najlepszym koszykarzem na świecie. Jednak drużyna ma duże problemy. Odom nie gra na najwyższym poziomi i reszta zespołu wyraźnie odtsaje poziomem gry. Jednak może uda im się wygrać choćby jeden mecz.

San Antonio Spurs (3) - Denver Nuggets (6) 4:2

Para Melo i AI jest niesamowita ale o mistrzostwo przyjdzie walczyć za rok. Dwaj czołowi gracze ligi szybko się ze sobą zgrali a za sezon będą jeszcze lepsi. Nie wiem czy to szóste miejsce, na którym im tak zależało nie było by lepsze od siódmego i granie z Suns bo tamci nie grają od jakiegoś czasu rewelacyjnie a Spurs sa najlepszą drużyną od jakiegoś czasu.

Utah Jazz (4) - Houston Rockets (5) 2:4

Zapowidał się wilki hit ale z taką formą Jazz to moge pomlaskac graczom z Houston, Nie wiem, czy wogóle wygrają aż dwa mecze bo w takiej formie nie jest żaden zespół, który jest w PO. To będzie pokaz siły Yao i T-Mac&#39;a i gładkie pokonanie Jazz.

???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Toronto Raptors-New Jersey Nets 1,51 2,65
Chicago Bulls-Miami Heat 1,55 2,52 Detroit Pistons-Orlando Magic 1,22 4,50
Houston Rockets-Utah Jazz 1,38 3,15
Cleveland Cavaliers-Washington Wizards 1,10 7,54
Phoenix Suns-LA Lakers 1,14 6,08
San Antonio Spurs-Denver Nuggets 1,26 4,03
Dallas Mavericks-Golden State Warriors 1,15 5,81


Witam,

Kursy na pierwsze mecze ustalone (betgun) proponuje teraz zastanowic sie co warto zagrac w pierwszej kolejce pierwszej fazy PO. Ja osobiscie mysle o puszczeniu kuponu:

Dallas, Cleveland, Detroit, wg mnie te trzy zespoly powinny wygrac swoje pierwsze mecze. Dallas i Detroit to dla mnie najmocniejsze zespoly poszczegolnych konferencji. Cleveland natomiast ma dosc latwa przeprawe ze wzgledu na kontuzje czolowego strzelca &quot;czarodziei&quot;. Kurs na te 3 mecze nie jest moze zachwycajacy troszke powyzej 1,5 ale przy odpowiedniej stawce profit bedzie zadowalajacy. Co myslicie o takim tipelku, prosze o wszelkie krytyczne uwagi. Ewentualnie czekam na Wasze propozycje granych meczy w pierwszje odslonie PO2007.

ps. dla ryzykantow do tego tripla mozna dorzucic San Antonio, New Jersey i Suns ???? ale mysle, ze akurat w tych meczach jakas niespodzianka moze sie pojawic dlatego je odrzucam.
 
W 2

wislak

Forum VIP
tripel pewny, nie wyobrazam sobie innych opcji. mysle ze Houston to pewniak i niezły kursik jak na to. poza tym SAS bym odpuscil bo Denver moze sprawic niespodzianke
 
B 0

bajd12

Użytkownik
mysle ze do tripelka oprocz Houston mozna dorzucic jeszcze Miami z handicapem 0-6.5 po kursie 1.65. W ostatnich dwoch meczach w Chicago Miami przegralo raz 6 pkt a next time 3 punktami tak wiec mysle ze hc wejdzie. Wierze tutaj w DW i grubego Shaq&#39;a. Co o tym sadzicie??

✅ ????
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Dzisiaj sądze że Chicago zdecydowanie wygra z Miami.Grają kapitalnie na swojej hali i nie mogą dostać batów w pierwszym meczu od Miami które w koncówce sezonu zasadniczego było słabiutkie (niewiem może to tylko zasłona dymna)Wade nie jest w pełni sił a Shaq to juz nie ta klasa co kiedyś,póki co gram handi -4,5 na Bulls
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Oglądałem mecz Bulls - Miami . Jestem w szoku co wyprawiali sędziowie od połowy 3 kwarty praktycznie błąd na błędzie . I to w dwie strony to jednak Miami bardziej poszkodowane . Shaq wyłączany z gry od 3 kwarty . Nie tylko przez Wallace ale też przez sędziów , bo co nie zrobił to odgwizdywali mu faule . To samo Wade . Świetnie pod nieobecność 2 gwiazdorów do walki poderwał Jason Williams i Antoine Walker . Haslem i Posey świetna obrona . Już wydawało się , że po powrocie Wade i jego 3 fantasycznych drivach i akcjach 2+1 Miami ma Bulls i do tej pory nie wiem co się stało od 16 s do końca . Najpierw Nocioni nietrafia i Haslem zamiast zebrać piłkę przepycha się z Benem Wallacem . Ale ok . Zbiera Deng podaje do Gordona tej jest faulowany i trafia 2/2 . Mając 15 s do końca Wade holuje piłkę i rzuca z rogu za dwa gdy jest wręcz potrajany , rzut z odejścia . bez szans. Raz że za 3 nie potrafi rzucać , dwa ze z tej pozycji majac taka obrone nie da sie rzucic. Dosc powiedziec ze obok stal niepilnowany Walker i Williams ...

W Chicago świetnie Deng ale też niesamowitą robotę w obronie robił Wallace . I nie chodzi tu o zbiórki ale na nim odgwizdano bodajże aż 4 faule Shaqa ...

Ale i tak Miami będzie górą :p
 
W 2

wislak

Forum VIP
I runda playoffs - mecze nr 1

Konferencja Wschodnia

Toronto Raptors - New Jersey Nets 91:96


W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-0 dla Nets.

Toronto: Chris Bosh 22, T.J. Ford 21, Anthony Parker 16, Jose Calderon 13, Juan Dixon 5, Kris Humphries 5, Joey Graham 4, Andrea Bargnani 3, Rasho Nesterovic 2.

New Jersey: Richard Jefferson 28, Vince Carter 16, Bostjan Nachbar 16, Mikki Moore 9, Jason Kidd 8, Jason Collins 6, Antoine Wright 6, Marcus Williams 4, Josh Boone 3.

Chicago Bulls - Miami Heat 96:91

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-0 dla Bulls.

Chicago: Luol Deng 33, Ben Gordon 24, Andres Nocioni 17, Thabo Sefolosha 9, Ben Wallace 4, Chris Duhon 3, P.J. Brown 2, Kirk Hinrich 2, Tyrus Thomas 2.

Miami: Dwyane Wade 21, Antoine Walker 20, Shaquille O&#39;Neal 19, Udonis Haslem 11, Jason Williams 9, James Posey 5, Jason Kapono 4, Eddie Jones 2.

Detroit Pistons - Orlando Magic 100:92

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-0 dla Pistons.

Detroit: Chauncey Billups 22, Richard Hamilton 22, Rasheed Wallace 16, Tayshaun Prince 12, Chris Webber 12, Carlos Delfino 9, Antonio McDyess 5, Jason Maxiell 2.

Orlando: Hedo Turkoglu 17, Grant Hill 14, Darko Milicic 14, Dwight Howard 13, Jameer Nelson 10, Keyon Dooling 9, Tony Battie 8, Carlos Arroyo 4, Trevor Ariza 3.

Konferencja Zachodnia

Houston Rockets - Utah Jazz 84:75

W serii &quot;best-of-seven&quot; (do czterech zwycięstw): 1-0 dla Rockets.

Houston: Yao Ming 28, Tracy McGrady 23, Rafer Alston 9, Juwan Howard 8, Shane Battier 6, Luther Head 6, Chuck Hayes 4.

Utah: Derek Fisher 15, Deron Williams 15, Matt Harpring 14, Carlos Boozer 11, Gordan Giricek 6, Mehmet Okur 6, Paul Millsap 4, Jarron Collins 2, Andrei Kirilenko 2.
 
B 0

bajd12

Użytkownik
Phoenix - Lakers 0-12.5
typ 2
kurs 1.70

strasznie intryguje mnie to spotkanie. Podczas ostatnich dwoch meczy Lakersi przegrali z PHX ok 8 pkt z tego co pamietam...nie pamietam dokladnych wynikow ale +/- roznica 8.pkt. dzis druzyna z LA gra na wyjezdzie z faworytem PO 2007 i tu napewno bedzie wygrana gospodarzy, ale mysle ze nie uciekna rywalom az 12punktami. piszcie co o tym sadzicie czy moj typ ma szanse powodzenia!!
 
B 0

bajd12

Użytkownik
Phoenix - Lakers 0-12.5
typ 2
kurs 1.70

strasznie intryguje mnie to spotkanie. Podczas ostatnich dwoch meczy Lakersi przegrali z PHX ok 8 pkt z tego co pamietam...nie pamietam dokladnych wynikow ale +/- roznica 8.pkt. dzis druzyna z LA gra na wyjezdzie z faworytem PO 2007 i tu napewno bedzie wygrana gospodarzy, ale mysle ze nie uciekna rywalom az 12punktami. piszcie co o tym sadzicie czy moj typ ma szanse powodzenia!!
✅ ????

no i elegancko siadlo ???? chociaz Lakers jak zwykle z**** ostatnia kwarte, bo do konca trzeciej prowadzili i jak juz nieraz sie zdarzylo to mimo prowadzenia przegrywaja....ale jak odwalaja takie cos no to nie dziwota ze nie przejdza dalej...poza tym Phoenix bardzo mocny zespol i awans jest ich.

a na nocke dalem jeszcze takie typki dwa, bo 2 juz siadly ???? (Cavs-9.5 &amp; Lakers-12.5):

San Antonio Spurs - Denver Nuggets 0-10:5 typ 2


San Antonio ostatnio prezentuja swietna forma i ten mecz powinni wygrac, jeszcze w dodatku graja u siebie, i takze przejda do kolejnego etapu rozgrywek ...ale... Nuggets tak latwo nie dadza i tutaj licze na pana &quot;Answer 6&quot;, ktory nie pozwoli tak latwo wygrac Spursom. taka moja opinia na ten temat a co bedzie to zobaczymy rano;].

Dallas Mavericks - Golden State 1 1.15
kurs jest znikomy i moze sie wydawac ze nie warty grania, ale typ jest wg mnie pewny wiec do podbicia ako spokojnie mozna zagrac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom