>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
B 6

boroszewiak

Użytkownik
kiedy i gdzie miał kłopoty z Miami?akurat Howard w tych meczach grał na bardzo dobrej skutecznosci tylko tam nie ma z kim grac bo Nelson na PG to nieporozumienie,jak mozna grac na tej pozycji i nie umiec grac Pick&amp;Roll?z taką gwiazda jak DH12?nie wazne skonczyla sie chyba juz ta era kiedy Magica dawali piłke Howardowi i niech sie dzieje co chce,teraz staraja sie wykorzystywac wszystkich zawodnikow,wiec według tego co pisze Under ale chce poprostu napisac to ze Howard teraz nie rzuca tyle co zwykle nie znaczy ze słabo gra bo 12 rzutow na 42 minuty gry to bardzo mało a w ostatnim czasie wiele tych pilek nie dostaje
4 straty, pełno złych podań do niego na poście.
poza tym dawał sie wypychac przez asik-a i noah o czym wspominano w halftime report. wlasnie dlatego mial tylko 12 prob rzutow.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Będący na fali Bucks spotkają się z Celtic. Uważam, że nalezy wykorzystać bedących w gazie gospodarzy i postawić na ich wygraną. Kozły, to stosunkowo młody zespól wzmocniony w ostatniej chwili graczem all star, czyli Monta Ellisem. Po tym transferze bardzo wzmocnili swój zespół, a przede wszystkim obwód. Grają energiczny i skuteczny basket (w oststnich 3 meczach rzucali ponad 115 pkt na mecz), z czym weterani z Bostonu na pewno będą mieli klopot. 6 zwycięst z rzędu gospodarz robi wrażenie. Dzisiaj będą musieli wygrać ponownie, ponieważ cały czas walczą o udział w PO, ale z taką grą jest on bardzo prawdopodobny. Natomiast Celtowie przeplatają lepsze mecze gorszymi, Ostatnio odniesli zwycięstwo na wyjeździe z Atlaantą (79-76), jednak dzisiaj zagrają z ekipą, którą ostatnimi czasy jest w lepszej formie. Braki kadrowe Celtów, szczególnie pod koszem mogą być bardzo widoczne. Ławka rezerwowych, to także atut gospodarzy, dlatego sądzę, że odniosą oni dzisiaj zwycięstwo.

TYP: Bucks
KURS: 1,61 ⛔⛔
BUK: Bwin


Do Sacramento zawita dzisiaj Utah Jazz. Goście szczycą są passą 4 zwycięstw z rzędu, gdzie pokonali ostatnio u siebie Oklahome (97-90) oraz na wyjeździe LAL (99-103). Dzisiaj czeka ich teoretycznie słabszy rywal, czyli Królowie. Sacramento, co jest dziwne, lepiej radzi sobie z teoretycznie silniejszymi rywalami od siebie. Ostatnio również wygrali 3 mecze z rzędu (kolejno z Celtic, Timbervolves, Grizzlies), grając bardzo ofensywnie i skutecznie. Atutem gospodarzy będzie ich hala, ponieważ zagrają w niej 9 kolejny mecz z rzędu, więc obręcze sa na pewno obrzucane wyśmienicie. W Utah nie zagra na pewno J.Howard, który złapał poważniejszą kontuzje. Ponadto, obrona gości nie należy do najlepszych, wobec ostatnich wyczynów gospodarzy, mogą mieć klopoty przy ich bronieniu. Dlatego sądzę, że kurs na gospodarzy kusi.

TYP: Sacramento (+1,5)
KURS: 1,91 ✅✅
BUK: Bwin
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Pierwszy raz gram chyba Konferencje Zachodnia w tym sezonie ale dzisiaj jest naprawde bardzo dobra okazja ku temu.
Clippers -4 @ 1.90 bet365⛔ 90-97 ????????
Hornets ostatnie miejsce na zachodzie. Clippers 2 porażki z rzędu i zostali wyprzedzeni przez Memphis. Hornets d2d a Clippers d2d2d. Ciężko mi znaleźć cokolwiek co by przemawiało za Szerszeniami. Handi bardzo niskie . Ledwie 4 punkty. Jedynie co mnie odstrasza to to że Hornets są bardzo nieprzewidywalni. Dużo osób grało na ich win z bardzo osłabionymi Wizards a oni przegrali ponad 10 punktami. Jednak dzisiaj również przegrają i to ponad 4 punktami.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Milwaukee Bucks -3 1.952 Panbet

Chyba nikt nie ma wątpliwości, ze Bucks mają w tej chwili kapitalne momentum. Ellis przyszedł głównie po to zeby ciągnąć grę w crunch time czyli czwartek kwarcie. Milwaukee potrafiło niezle grać przed jego przyjśćiem ale max przez 3 kwarty. Buck wygrali 7 z ostatnich 8 meczów i są 8-0 ATS w tych spotkaniach. Co ciekawe Ellis jak na razie gra bardzo zespołowo, w dwóch meczach w barwach Bucks zanotował 13 asyst i &quot;tylko&quot; 32 punkty. Często ściąga na siebie obrońców i podaje na obwód gdzie koledzy mają open shoty a to, ze Bucks potrafią za 3 rzucać nie jest tajemnicą. Jennigs i Ellis to najszybszy backcourt w lidze, który moze sprawić sporo problemów weteranom z Bostonu. W Bostonie obecnie ogromne problemy z obsadą pozycji C i PF, o ile starterzy Bass i Garnett wyglądają dobrze o tyle ich backupy, delikatnie mówiąc, trochę gorzej. Przed sezonem z powodu problemów z sercem wypadł 6th man Celtów Jeff Green, teraz, jakby tego było mało, wypadł gracz rozgrywający bardzo dobry sezon - Chris Wilcox, powód? Problemy z sercem (z aortą czy czymś podobnym konkretnie). Kontuzjowany jest dziadek Jermaine O&#39;Neal. Na skutek tych osłabień ławka Celtics wygląda bardzo słabo, szczególnie w ofensywie, dobrą obronę Boston zawsze jest w stanie grać, w kazdym składzie. Moze to być problem w meczu z grającymi szalone run and gun Bucks. W ostatnich 7 meczach Kozły rzucają srednio 113 pkt, Boston potrafi świetnie bronić ale lepiej czuje się w spotkaniach rozgrywanych w wolnym tempie z małą ilością gry w transition, Kozły mogą im sprawić problemy. Bucks notują ponad 30 asyst w kazdym z 4 ostatnich meczów, mogą rozstrzelać nawet taką defensywę jaką mają Celtics. Celtics grają jutro prestizowy i jeszcze wazniejszy dla układu tabeli niz dzisiejszy mecz z 76ers. Jezeli gra się nie będzie kleiła to mogą lekko odpuścić zeby zachować trochę sił w starych nogach weteranów. Nie sądze zeby Celtics byli dziś w nocy wystarczająco wypoczęci, zmotywowani i twardzi zeby zatrzymać rozpędzonych Bucks.
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
Zawsze gram single jednak dzisiaj zdecydowałem się na zakład podwójny:
Wizards (+6,5) - Indiana (0) - 2 @ 1.91 Betsafe ⛔
NOH - Clippers 2 @ 1.54 Betsafe ⛔

O Indianie krótko bo za chwilę początek meczu a mam nadzieje, że jeszcze ktoś skorzysta. Indiana niby ostatnio słabo bo w ostatnich 10 meczach aż 6 porażek jednak były to porazki z takimi ekipami jak Miami, Orlando, Chicago, 2 razy NYK i Atlanta a więc mówiąc delikanie nie z chlopcami do bicia. W międzyczasie zdołali pokonac LAC, Phile, Portland. Wczesniej notowali serie 6 wygranych z rzędu. W ostatnim meczu z Clippers pokazali że w koszykówkę grać potrafia. Na 9 swoich ostatnich zwycięstw dość pewnie zazwyczaj pokrywali handi 6,5 aż 8 razy. Wizzards w ostatnich 10 meczach też 6 porazek 4 wygrane jednak byly to wygrane z najslabszymi ekipami ligi + LAL (kazdemu sie czasem zdarzy). W ostatnich 10 meczach przegranych tylko 2 razy działo się to mniejszą liczba pkt. W Indianie wszyscy zdrowi w Wizards zabraknie jak zwykle Lewisa i niedawno kontuzjowanego Blatche.

Co do Clippers to ostatnio maja wyraźne załamanie formy jednak jestem przekonany, że taka forma będzie i tak wystarczająca by pokonać NOH. Na 10 ostatnich meczy wygrali 4, NOH 2. Taki rywal jak Hornets jest idealny by przerwać słabszą passę i wygrać po 2 porażkach z rzędu. Myślę, że o tym meczu nie ma co się wiele rozpisywać. Jak pisał kolega wyżej rzeczywiście NOH są nieprzewidywalni i potrafią (bardzo bardzo rzadko) wygrać z drużyną z czołówki jednak nie sądzę by stało się to dzisiaj. Gdy patrze na ich ostatnie 10 meczów u siebie i widze tam statystykę 2-8 to naprawdę nie mam najmniejszych oporów by postawić na LAC po niezłym kursie. Powodzenia!
e: nie radzę dokładać handi. LAC to nie drużyna, która regularnie wygrywa swoje mecze wielkimi różnicami punktowymi.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Z bucks robi się powoli masówka i kurs zaraz zejdzie do 1,5 co moim zdaniem będzie zupełnie nie adekwatne do potencjału drużyn. Piszecie, że gospodarze walczą o PO, a Celci ? Przecież są na 7 miejscu, a Bucks na 9. Na pewno gospodarze będą chcieli zagrać szybko i rzucić ponad 100 pkt. Celci będą starać się zwolnić grę i postawić na twardą obronę. Jak dla mnie 50 na 50. Biorę lepszy kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Moje typki z NBA w temacie. Bez natchnienia i weny do analizy. Hawks osłabieni brakiem Gruzina. W jego miejsce wejdzie raczej Ivan Johnson... Sporo krótsza ławka się robi. Nets nie sa do bicia. Jeśli ktoś się boi na czysto Nets i pozostałych moich typów z tematu, to są dobre i bezpieczne handi z kursami @ 1.7. Czuję, że dziś dogi znowu popsują humory wielu osobom. Mam nadzieję, że mi nie ????
Powodzenia
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Dzisiejsza noc chyba najfatalniejsza w całej bukmacherskiej karierze. Dzisiaj bardzo dużo ciekawych typów i albo będzie duży plus albo wielki minus ! Oby to pierwsze :
Sixers -7 @ 1.90 bet365✅
Celtics d2d i to drugi raz na wyjeździe. Sixers dwa dni przerwy po dobrym aczkolwiek przegranym meczu z Knicksami. Jeśli dzisiaj przegrają to zostaną wyprzedzeni w tabeli właśnie przez Celtics na co nie mogą sobie pozwolić. Celtics to już nie ta sama drużyna co choćby 2 sezony temu. Zdarzają im się jakieś wyskoki formy ale już co raz rzadziej. Szóstki w pełnym składzie a u Celtów braknie 2 podkoszowych ale nie grającego już od jakiegoś czasu Jeffa Greena lub spisującego się słabo Jermaine O&#39;Neala. Sixers są prostu mocniejsi a na swoim parkiecie szczególnie. Muszą ten mecz wygrać. Oglądałem wywiad z Andre Iguodalą i są bardzo zmotywowani na ten mecz.
Do tego:
Do tego gram jeszcze:
Knicks -5.5 @ 1.90 bet365⛔
Raptors poniżej 94 punktów @ 1.83 bet365⛔
Pacers -3.5 @ 1.90 bet365⛔
Garnett over 8.5 zbiórek @ 1.71 bet365⛔
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
Charlotte (+7) - Milwaukee (0) - 2 @ 1.91 Betsafe ✅
Jak to z analizami w meczach Charlotte bywa ciężko tutaj cokolwiek komentować i analizować. Bobcats jeśli przegrywają swoje mecze u siebie mała ilością pkt to raczej ze słabymi drużynami. Na ogół &#39;pokrywają&#39; jednak ten handi. Milwaukee po przegranej z Bostonem powinni dzis spokojnie wygrać.

Toronto (+5,5) - NYK (0) - 2 @ Betsafe ⛔
Nie zdążę już wiele napisać na ten temat, mecze zaczynają się lada moment. Typ wydaje mi sie w miare pewny. Gra NYK zaczęła ostatnio wyglądać naprawde ładnie, mają fajną serię i co najważniejsze zaczęli grać zespołowo i Melo wygląda znacznie lepiej niż na początku sezonu. Powodzenia!
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers
Typ:
-over 188,5@1,50 ✅✅✅
Tak jak się spodziewałem, Sessions &quot;ojcem&quot; overu - 20 pkt 11 asyst ;-)

Ciekawy typ na to spotkanie. Jeszcze tydzień temu czy dwa niekoniecznie, jednak dziś, w obliczu zmian jakie zaszły w obu ekipach, over wydaje się tu bardzo dobrym posunięciem.
Lakers jak wiadomo po latach pożegnali się ze swoim kapitanem, Derekiem Fisherem, i choć &quot;moralnie&quot; był to wątpliwy ruch, to jednak w brutalnej kalkulacji zysków i strat pozyskanie Ramona Sessionsa kosztem weterana i playmakera-marionetki jakim był Fisher, to świetny interes dla klubu. Pomijam tu kwestie stricte finansowe, bo mało mnie one obchodzą, jednak Sessions pod niemal każdym względem da Lakers nową jakość, w porównaniu do tego, co mieli z Fisherem. Jako że to tylko analiza pod kątem jednego typu, pominę tu szereg szczegółowych porównań, ujmę rzecz najprościej jak można - w dużym uproszczeniu Sessions zamiast Fishera, to szybsza gra, lepsze wykorzystywanie partnerów, więcej punktów i asyst. Cyferkowo to jak na razie mniej więcej dwa razy więcej punktów i asyst dla zespołu. Tak więc siłą rzeczy linia w meczach Lakers powinna rosnąć, uważam że buki jeszcze tego trade&#39;u nie doceniają. Ostatnie 109 pkt na parkiecie Mavs dały nam próbkę tego, jak może funkcjonować ofensywa &quot;Jeziorowców&quot; z Sessionsem.
Portland Trail Blazers zrobili prawdziwą rewolucję - nowy, młodziutki trener i skład przemeblowany zupełnie, choć trzeba by właściwie powiedzieć rozebrany. Obecni Blazers to może nie wrak, ale blada pozostałość bo niedawnym Portland, aspirującym do miana kontendera. Nazwiska które pozostały w zespole, są wciąż niezłe, jednak jest to zbiór indywidualności i jednocześnie grupa bez tak dobrej, cechującej &quot;stare&quot; Portland, obrony, natomiast wciąż z dużym potencjałem strzeleckim, które daje trio Aldridge-Crawford-Batum (ostatni dzięki oddaniu Wallace&#39;a wskoczył do s5). Choć Blazers mogą jeszcze teoretycznie awansować do playoffs, to jednak umówmy się - jest to zespół budowany już z myślą o rozgrywkach 2012/2013 i końcówkę tego zagrają bez presji. Póki co po wymianach są nieobliczalni, w kratkę wygrywając z nie byle kim (Bulls, Grizzlies) i wtapiając (Thunder, Grizzlies). Elementem wspólnym są jednak wysokie wyniki, a czasami gra poza zupełną kontrolą, co sprzyja overowi. Po pogromie przez Knicks 121-79, od którego zaczęło się dziać w Portland, kolejne wyniki Blazers to 189 pkt z Bulls, 196 z Thunder 203 z Bucks i 190 z Grizzlies. Tak więc same overy, z czego nawet w meczu z najlepszą obroną Chicago.
Widać więc jasno, że ostatnie zmiany kadrowe bardziej ofensywnie usposobiły obie drużyny, które i tak w tym roku zanotowały w bezpośrednich starciach 2 pewne overy - 203 i 195 punktów w styczniu i lutym. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ktos ostatnio skasowal mojego posta z typami nie wiem czemu..
Na dziś taki sobie jeden typ Memphis Grizzlies -Los Angeles Lakers
Marc Gasol O 15,5pinnacle@ 1,85
Analiza: Marc w tym sezonie notuje najlepszy sezon w karierze, jego gra jest naprawdę dużo lepsza ,wystarczy spojrzeć w statystki, na ten moment srednio zdobywa 15,7pkt, a jego występy pokrywają linie wyznaczane przez bukmacherow znacznie czesciej niz tego nie robia, Grizz z Clips grali 3 razy, za każdym razem Marc rzucał najmniej 18, dostaje dużo minut gry zawsze ponieważ jego backcourt jest conajmniej o dwie klasy gorszy, nie ma się też co oszukiwać że jego vis a vis Jordan do jakiś wybitnych centrów nie nalezy i myślę że nie powstrzyma Gasola a koledzy chętnie będą przez niego grac( wczoraj rzucil 23)stawiam na over
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Macie może jakieś informacje czy wystąpi dzisiaj:
- Parker w SAS
- Pachuila w ATL

Co sądzicie o taśmie ATL, SAS, MIL i NJN? AKO 5,47

Teoretycznie najtrudniej będzie miało MIL wg mnie bo Indiana w dobrej formie. ATL będzie walczyło z WAS, które jest bardzo nieobliczalne. SAS i NJN teoretycznie mają najłatwiejsze zadanie, po prostu są lepsi od przeciwników pod każdym względem. Mógłby ktoś pomóc, podpowiedzieć oraz napisać może swoje przemyślenia?
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Macie może jakieś informacje czy wystąpi dzisiaj:
- Parker w SAS
- Pachuila w ATL
obydwaj questionable czyli raczej nie wystąpią.
Co sądzicie o taśmie ATL, SAS, MIL i NJN? AKO 5,47

Teoretycznie najtrudniej będzie miało MIL wg mnie bo Indiana w dobrej formie. ATL będzie walczyło z WAS, które jest bardzo nieobliczalne. SAS i NJN teoretycznie mają najłatwiejsze zadanie, po prostu są lepsi od przeciwników pod każdym względem. Mógłby ktoś pomóc, podpowiedzieć oraz napisać może swoje przemyślenia?
Tylko SAS wygrają pewnie. reszta wyrównane mecze ale moją opinią się nie sugeruj ostatnio wszystko na odwrót typuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
New York Knicks - Detroit Pistons
Typ: over 191
Kurs: 1.74
Buk: bet365
Stawka: 5/10
Oba zespoły zagrają dzień po dniu. Knicks ulegli na wyjeździe Toronto 96:79, a Detroit polegli u siebie z Żarami 73:88.
Ja widzę tutaj kontrast, jak ogromne znacznie ma styl gry zespołów. Dziś spotkają się zespoły, które stylem powinny zapewnić over.
W pierwszym meczu Knicks wygrali na wyjeździe 103:80, w drugim meczu, w roli gospodarza pokonali Tłoki 113:86. I ten mecz dla mnie jest punktem odniesienia.
Knicks przed swoją publicznością notują średnio 100 punktów, tracąc 95. Detroit na wyjazdach, w ataku zdobywa średnio 90 punktów, tracąc 99.
Ostatnie pięć meczy Knicks, to średnie 97-90, a Detroit 99 - 104.
Oba zespoły b2b, Knicks u siebie preferują znacznie szybszy styl gry, więc mi w tym meczu wychodzi over, a linia jak najbardziej do pokrycia.
Z dogów widzą mi się zwycięstwa Wizards @ 2.30 bet365, Pacers @ 2.58 Pinnacle, Kings @ 2.09 Pinnacle.
/E: każdy z dogów po 2j.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Houston-Dallas: Dallas @2,29 Pinnacle✅✅

Trochę późno to wrzucam,ale może jeszcze ktoś się skusi. Dallas bez centra niby,ale ekipa gra coraz lepiej i poważniej-w końcu p/o tuż tuż. W Houston bez podstawowego PG oraz najlepszego strzelca Martina(nie znalazłem info czy gra jednak). W zeszłym sezonie 4-0 w pojedynkach obu ekip dla Mavs.W tym sezonie pierwsze ich spotkanie,w którym po takim kursie biorę obrońców tytułu.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Mecz NOH-SAS można nazwać kompletną padaką. W 4 kwarcie fatalna skuteczność, pierwsze 5 min tej kwarty to bieganie od kosza do kosza. SAS nie zachwyciło i powinno się cieszyć ze zwycięstwa, bo to NOH im dało je w prezencie ???? J.Jack miał 3 akcje na koniec, aby wyrównać i niestety (tylko dla niego ???? ) nie udało mu się.
Jak się okazuję nawet największy faworyt zawodzi ???? Właśnie za to się kocha NBA.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
a jak myslicie kto wygra Oklahoma czy Miami ??
Na pewno szykuje się kapitalne spotkanie , moim zdaniem zdecydowanie Oklahoma. W obu drużynach trzy wspaniałe nazwiska , Durant/Westbrook/Harden vs Bosh/James/Wade . Harden ma sezon życia , gra kapitalnie , Durant to moim zdaniem najlepszy gracz ligi + Westbrook który po niemrawym początku sezonu wrócił już chyba na dobre na właściwe tory. Miami na wyjazdach zupełnie do mnie nie przemawia , 3 wyjazdy do Orlando , do LA na mecz z Lakersami i do Chicago to trzy porażki , nie widzę powodów dla których teraz miałoby być inaczej. OCT zepnie się na pewno na taki mecz na 100% . Personalnie trudno powiedzieć kto ma lepszy skład , pierwsza piątka niby na korzyść Miami , ale z drugiej strony Centra to oni tam nie mają zupełnie , Anthony to kompletna pokraka . Ławka zdecydowanie na korzyść Oklahomy + moim zdaniem zdecydowanie Durant&gt;James . Myślę , że będziemy tutaj świadkami lekkiego zwycięstwa gospodarzy.
Typ: Oklahoma (1.90) Bwin
 
M 29

mufanek

Użytkownik
Dzisiaj stawiam na Phoenix. Clevland nie prezentuje się ostatnio najlepiej, przegrali 6 z ostatnich 10 spotkań, w tym dwa ostatnie. Tymczasem Suns są on fire 7 wygranych w ostatnich 10 meczach, dobra gra Gortrata i Hilla, niezawodnym dyrygentem jest Nash. Od czasów All star weekend Phoenix są jedną z najlepszych drużyn i dzięki temu wciąż liczą się w walce o play offy. Dziś grają na własnym parkiecie podbudowani zwycięstwem z silną Indianą Pacers i myślę, że spokojnie zanotują zwycięstwo.
Typ: Phoenix (1.58) betclic
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dziś po dobrym kursie można złapać Atlantę, grającą u siebie przeciwko Utah Jazz. Atlanta ostatnio gra całkiem dobrze, jedyne co przemawia na ich niekorzyść to że grają 3 dzień pod rząd, stąd pewnie tak wysoki kurs na nich.
Utah swój dobry bilans 26-22 zdobyło głównie za sprawą meczy rozgrywanych na własnym parkiecie (19-6), natomiast na wyjazdach tylko 7-16. Ostatnio seria 6 zwycięstw z rzędu, najlepsza w lidze, powinna się moim zdaniem skończyć dzisiaj bo to już sporo jak na taką ekipę. Wobec przewidywanego na dzisiaj braku czołowego obwodowego obrońcy Raja Bella, myślę że warto zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom