>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Kwiecień 2012

Status
Zamknięty.
soom123 30

soom123

Użytkownik
Boston (-3) @ 1.8 Pinnacle
Boston przez ponad miesiąc utrzymywał zwycięską passę w meczach u siebie, podejmując m.in. Miami i NYK. Przegrał dopiero 5 kwietnia w meczu z SAS różnicą jednego punktu. We wszystkich wspomnianych przeze mnie wygranych z rzędu meczach wygrywał różnicą większą niż 3 pkt nawet gdy wygrywali po dogrywkach. Ogólnie moim zdaniem w Celtics widać wyraźne ustabilizowanie formy. Co więcej ostatnie 6 meczy Phili to bilans 1-5 (jedyna wygrana z Charlotte). 10 ostatnich wyjazdów to 3-7. Swój w miare przyzwoity wyjazdowy bilans 10-14, zawdzięczają meczom z początku sezonu które nie mają wiele wspólnego z obecną formą. Idąc dalej ich 15 ostatnich wyjazdowych meczy to jedynie 5 wygranych i to z bardzo przeciętnymi drużynami (poza wygraną z NYK). Co więcej na 10 przegranych ostatnio wyjazdów tylko raz przegrywali mniejszą ilością pkt niż 3. Wszystko wskazuje dzisiaj na pewną wygraną Bostonu, choć po ostatnich wydarzeniach na parkietach NBA ja już niczego nie jestem pewien. Powodzenia!
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
W pelni popieram kolege wyzej ! Co tu nie mowic, spotkanie o 4 miejsce w tabeli i pierwsze w dyzwizji Atlantyckiej. Przesuniecie Allena na lawke bylo swietnym posunieciem Doca, poniewaz oprocz wiekszego powera z lawki mamy wreszcie pewnego siebie Bradleya, a pewny siebie Bradley to naprawde duze wzmocnienie. W ogrodku Celtowie radza sobie bardzo dobrze dlatego patrzac na range tego spotkanie jestem przekonany, ze Celtics tego spotkania nie przegraja ;)
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja dodam, ze wczoraj oglądałem Philadelphie i to co aktualnie gra ta druzyna w ofensywie cięzko opisać słowami. Orlando wczoraj było mega słabe, bez Turkoglu, Andersona, z kontuzjowanym Howardem, który miał az 3 airballe i co chwile stękął z bólu (ale nawet w takim stanie dominował pod tablicami). W Magic duzo grały takie &quot;asy&quot; jak Vafer, Clark czy Duhon. Po raz kolejny się potwierdziło, ze Phila zeby wygrać mecz musi zrobić wręcz blowout bo jak jest zacięta końcowka w crunch time to prawie zawsze przegrywa. Wszystkie momentum w meczu Phila miała jak Orlando wdało się w szybszą grę i duzo transistion. Jak gra była wolna i oparta na half courcie to 76ers byli kompletnie bezradni, dobra pozycja do rzutu raz na pięć posiadań. Do tego w końcowce Iguoadala (wstyd dla NBA, ze ten koleś grał w All Star Game) spudłował dwa osobiste na co kibice zareagowali głośnym buczeniem i gwizdami, jak wiadomo w NBA z byle powodu własni kibice nie buczą. Magic mieli 6/20 za 3 czyli spokojnie wygrali bez swojej największej broni. Jedyne co mnie lekko martwi to fakt, ze Boston gra b2b a oni czasami mają z tym problemy ale na mecze u siebie raczej zachowują sporo energii, jak trochę puszczają mecz to na wyjezdzie. Celtics nie powinni mieć problemów z rozbitą Philadelphią, wystarczy ze mecz będzie wolny i grany głownie w half courcie.
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Też popieram typ na Boston. Chciałbym was spytać co dzisiaj z Rosem u Chicago? Zagra? Jeśli zagra to jestem skłonny ku overowi w tym meczu, jeśli nie to under a może nawet Knicks. Co wy sądzicie o tym meczu?
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
New York Knicks - Chicago Bulls
Typ: 1(+3)
Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10

W tym meczu jedno jest pewne, już przed meczem. Emocje! Zarówno kibice zgromadzeni przed
szklanymi odbiornikami, jak i w hali Medison Square Gaden poczują prawdziwy przedsmak Play-Off.
Przed sezonem wielu obserwatorów Knicks stawiali jako contendera. Rzeczywistość jednak zdała się być bardziej okrutna.
Zespół nie potrafił złapać swojego rytmu. D&#39;Antoni szukał różnych sposób na rozwiązanie problemów. Przez moment dzięki błyskowi fenomenu Jeremy&#39;ego Lina, potrafili wygrywać mecz za meczem, a rozgrywający z Nowego Jorku, w błyskawicznie stał się gwiazdą. Nie tylko zespołu, ale całej ligi. Długo seria nie trwała. Ponowne problemy i nadszedł moment, gdzie Mike D&#39;Antoni rezygnuje z funkcji trenera.
Wracając jednak do wątku play-off, trzeba nadmienić, że zespół z Nowego Jorku zajmuje obecnie ósmą lokatę, a za ich plecami, cały czas „czai” się drużyna Milwaukee Bucks.
Knicks mają przewagę zaledwie 0.5 zwycięstwa nad dziewiątą ekipą.

Po dwunastu meczach przerwy z powodu kontuzji, istnieje szansa, że do gry powróci MVP zeszłorocznych rozgrywek – Derrick Rose.
Rozgrywający „Byków” w sobotę uczestniczył już w pełnym treningu ze swoim zespołem.
Podczas braku lidera, zespół prowadzony przez Toma Thibodeaua uzyskał bilans 8-4.
Tym samym zapewniając sobie udział w rozgrywkach posezonowych.

Od czasu, gdy zespół Knickerbockers objął Mike Woodson, zespół z Nowego Jorku znacznie lepiej poprawił swoją defensywę.
W ostatnich pięciu meczach są jednym z najlepiej broniących zespołów w NBA.
Tracąc 90.6 punktu, są na czwartej pozycji. Przed nimi adekwatnie Memphis (89.6), Chicago (85), Boston (80.6). W dzisiejszy meczu, nic bardziej istotnego nie będzie, jak właśnie obrona.
Jednak kluczowym elementem dla gospodarzy, powinna okazać się przewaga własnego parkietu.
W sezonie oba zespoły, rozegrały już dwa spotkania. Zwycięsko z batalii wychodził zespół z Chicago.
Gospodarze, jeśli zagrają skoncentrowani i zmobilizowani – ten czynnik jest dla mnie oczywisty (patrz trzeci akapit), mają szansę odnotować zwysiętwo.

Niby wraca Rose, ale... Po ostatnim treningu powiedział, że jeśli będzie się czuł, jak teraz – to zagra.
Wypowiedź swojego lidera tonuje trener, który powiedział, że szanse na grę jego zawodnika są spore. Jednak po tyle meczach przerwy, nie będzie go zbytnio forsować.

W zespole gospodarzy nie zagrają Lin oraz Stoudemire. Spore osłabienia. Jednak Knicks mają prawdziwego „fachowca” na dystansie. Jest nim Steve Novak, który w całej lidze jest liderem pod względem skuteczności rzutów z dystansu – 47.9%.
Lepiej ostatnio gra zawodnik, który powinien brać ciężar spotkania na swoje barki – Carmelo Anthony. Wliczając do tego Tysona Chandlera, JR Smitha oraz Barona Davisa – „Byki” nie będą miały łatwego przetarcia.


Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
New York Knicks - Chicago Bulls
Typ:
-under 191,5@1,50
⛔⛔⛔ dogrywka...

Zacznę od odparcia ewentualnego kontrargumentu na typ, jakim mogą być wyniki poprzednich starć Bulls i Knicks - 105-102 2 lutego i 104-99 12 marca.
W zasadzie są to zupełnie nieporównywalne rezultaty, w kontekście dzisiejszego meczu. Przede wszystkim w obu tych meczach zabrakło po stronie Bulls Luola Denga, jednego z najlepszych obrońców w NBA. Po drugie, w obu tych meczach grał Stoudemire, dziś nieobecny, mało tego - zaliczył w nich razem 54 punkty, walnie przyczyniając się do dorobku Knicks. Po trzecie, w drugim z tych meczów grał Jeremy Lin, rzucając 15 pkt przy 8 asystach, dziś także out. Po czwarte i ostatnie, trenerem Knicks był pan uwielbiający niczym niezmąconą ofensywę, Mike D&#39;Antoni, zastąpiony przez Woodsona. Woodson niby też Mike, jednak różnica spora ;-)
Tak więc zapomnijmy o tamtych meczach, i zobaczmy jak mają się obie ekipy obecnie. Knicks z nowym coachem zrobili znaczny postęp w defensywie - w 10 ostatnich wygranych zatrzymywali rywali na fantastycznym dorobku śr 83 punktów, czyli ok 7 mniej niż tracą czołowe obrony NBA, czyli np Chicago. Nie jest to wyłącznie zasługa trenerskich umiejętności Woodsona, który czarodziejem nie był i nie będzie, ale także absencji Lina, który jeszcze niedawno rozpalił do białości ofensywę zespołu, i oczywiście Amare, który nie dość że rzuca po blisko 20 pkt na mecz to jeszcze jest słabym defensorem.
8 ostatnich spotkań to 6 underów dla dzisiejszej linii, jednak poza Pacers, którzy ostatnio i tak zatracili nieco swą szczelną obronę z początku sezonu, Knicks nie mierzyli się z żadnym rywalem z najwyższej półki, przede wszystkim w defensywie.
Wspomniałem o absencjach Amare i Lina, ich brak to jedno, jednak warto podkreślić kto w ich miejsce wszedł do pierwszej piątki. Są to dziadek Baron Davis (śr 34% z gry i 26% za trzy) i właśnie Shumpert, który jest lepszym od lina obrońcą, jednocześnie mniej traci, a i jego skuteczność rzutowa, podobnie jak u Barona, kuleje. Tak więc zamiast potencjalnie szalenie groźnego duetu Lin - Amare, generującego średnio blisko 35 punktów i 9 asyst (potencjalnie ok. 55-60 pkt), Woodson daje długie minuty w rotacji zawodnikom wolniejszym i grającym na dużo niższym procencie, co musi odbijać się na liczbie zarówno zdobywanych, jak i traconych punktów.
Największą i najgorętszą armatą gospodarzy jest oczywiście Carmelo Anthony, jednak o ile ostatnio sypie on regularnie powyżej 25 pkt z różnymi średniakami, o tyle kryty przez tak dobrego defensora i atletę jakim jest niewątpliwie Deng, powinien dziś mieć spore problemy. Na dobrą sprawę Knicks, poza Anthonym, nie mają dziś jednego match-upa z konkretną przewagą. Ewentualnie mają groźniejszą w ofensywie ławkę, bo tacy gracze jak Smith czy Novak mogą trochę nawrzucać, jednak generalnie rzecz biorąc przewaga jakościowa niemal gdzie się nie spojrzeć jest znaczna.
Wracający po urazie Rose powinien wyraźnie górować nad Shumpertem, o Davisie już nawet nie wspomnie, bo swoimi crossoverami może połamać mu nogi, a na myśl o Bibbym można się tylko uśmiechnąć.
Nie sądzę też by długa przerwa podziałała szczególnie negatywnie na Rose&#39;a - po pierwsze odpoczywał wystarczająco długo, by w pełni się wykurować, po drugie jest to w końcu MVP i jeden z najbardziej ambitnych graczy w tej lidze.
Nie będę już tu rozkładał na czynniki pierwsze defensywy Bulls, na której co prawda ostatnio pojawiło się parę rysek, jednak wciąż jest to monolit, drużyna której rywale rzucają z ledwie 42% z gry i 33% za trzy, zwłaszcza obrona Byków na dystansie może być dziś kluczowa dla underu.
Dodam jeszcze tylko cyferki z ostatnich wyjazdów Chicago: 170 pkt z Thunder, 175 z Hawks 176 z Raptors czy 144 (!) z Magic.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
New York Knicks-Chicago Bulls 2 1,68 Bet365

Gospodarze mają passę 7W u siebie i czas najwyższy ją przerwać.Gospodarze co prawda nieźle radzą sobie u siebie (18W10L) ale Byki na wyjazdach świetnie sobie radzą(21W7L).W ekipie gości ma zagrać Rose więc jest to niewątpliwie bardzo pozytywna wiadomość w zespole gości,tydzień temu,właśnie w niedziele drużyna z Chicago uległa na wyjeździe Oklahomie i to dość wyraźnie ale w tamtym spotkaniu nie grał Rose i dzisiaj powinno być dużo lepiej.Obie ekipy grały ze sobą w tym sezonie już dwa razy i w obu spotkaniach górą były Byki i choć oba były zacięte to dzisiaj licze na wygraną gości.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
NYK - Chciago| 1st q Chicago -1 1.83 bet365⛔ pozamiatalem...
Rose wraca i to jest najwazniejsza infromacja dnia. Baron Davis pewnie juz na wielkim stresie ale to nie nasz problem ???? . NYK w ostatnim spotkaniu pokonali FATALNE Orlando, ale mimo wszystko trzeba im oddac te zwyciestwo. Dzisiaj przeciwnik zdecydowanie powaznniejszego kalibru. Ekipa swietnie radzaca sobie bez swojego lidera, dzisiaj zagra juz z calym i zdrowym D Rosem. Oszczedzania wielkiego nie bedzie o czym wspomina Thib : &quot;Thibs on DRose&#39;s minutes: &quot;Probably a little shorter than normal. He has handled practice well but practice and games are totally different.&quot; Mam wraenie, ze nawet powracajacy do formy Melo moze miec bardzo ciezko, poniewaz na przecwiko niego statnie klasowy obronca jakim jest Deng [ w tym sezonie Melo vs Chicago rzuca na 38% ] dlatego kolejne utrudnienie dla miejscowych. Lawka rezerwowych moze troche namieszac bo wiemy jaki arsenal tylko i wylacznie ofensywny posiadaja zawodnicy Knick, lecz nie zawsze beda trafiac wiekszosc rzutow tak jak np. w ostatnim spotkaniu wlasnie z Orlando. Reasumujac bez zadnych nowych oslabien w obydwu teamach + potencjal zdecydowanie wiekszy w graczach Chicago wiec stawiam taki a nie inny bet.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
SAS - Utah ⛔
Typ: Under: 215,5
Kurs: 1,54
Buk: Bet 365


SAS to czarny koń rozgrywek. Jeżeli nie dla Was, to dla mnie napewno. Drużyna gra więcej niż solidnie, w swoim składzie ma odpowiedni bilans na linii weterani-młodzież, a to w kontekście pla-off powinno dać duży handicap. Do tego doświadczenie po meczach z Memphis. Ale do playoff jeszcze kawałek. Dziś podejmują Utah, walczące jeszcze o ósemkę. Jak grają Jazmeni na wyjazdach wiemy doskonale. Zwalniają na maxa, licząc na końcówki. W siedmiu ostatnich meczach Utah, linia nie padła. W Nowy Rok mecz w SAS zakończony 104-89 ( 193 oczka ). Utah osłabione brakiem Howarda i Milesa, stanowczo nie bezie gonić, tym bardziej, że już jutro rewanż u siebie, gdzie szanse na wygraną jednak większe. Podejrzewam easy win SAS, a jak odjadą na + 15 to i rezerwy dostaną więcej minut. Nie podejrzewam więcej niż 200 oczek, ale biorę zapas. Powodzenia
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Mój debiut NBA w tym sezonie. Fachowcem w tej dziedzinie nie jestem. nigdy nie byłem i na pewno nie będę, jednak jakoś wpadł mi w oko ten meczyk i intuicja podpowiada mi ,że warto pograć. Analizowałem go pod względem czysto
statystycznym , ponieważ meczów zbytnio nie śledzę. 76ers wygrali dwukrotnie z Celtics w tym sezonie, poza tym gospodarze grają dziś &quot;b2b&quot; , a w tej kwestii z tego co zauwazyłęm ,nie radzą sobie najlepiej. Poza tym to mecz o spot w dywizji i nawet pomimo tego ,że koszykarze z Filadelfii zawodzą ostatnio patrząc na wyniki, tak uważam że są w stanie nawiązać tutaj walkę w Bostonie.

Philadelphia 76ers +4 @ Boston Celtics @ 1,91 // Pinnacle
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Mój debiut NBA w tym sezonie. Fachowcem w tej dziedzinie nie jestem. nigdy nie byłem i na pewno nie będę, jednak jakoś wpadł mi w oko ten meczyk i intuicja podpowiada mi ,że warto pograć. Analizowałem go pod względem czysto
statystycznym , ponieważ meczów zbytnio nie śledzę. 76ers wygrali dwukrotnie z Celtics w tym sezonie, poza tym gospodarze grają dziś &quot;b2b&quot; , a w tej kwestii z tego co zauwazyłęm ,nie radzą sobie najlepiej. Poza tym to mecz o spot w dywizji i nawet pomimo tego ,że koszykarze z Filadelfii zawodzą ostatnio patrząc na wyniki, tak uważam że są w stanie nawiązać tutaj walkę w Bostonie.

Philadelphia 76ers +4 @ Boston Celtics @ 1,91 // Pinnacle
Patrząc pod kątem gry to nie ma prawa wejść.
Philadelphia jest naprawdę pod formą, na wyjazdach dostają ostatnio praktycznie od każdego, w tym 20 punktami od Wizards...
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Toronto - Cavs
Jamison over 17.5 1.72
Betcity
3/10


Cavs dziś bez:

Daniel Gibson #1 Guard
26.2 minutes per game
PPG 7.5
RPG 2.90
APG 2.2

Kyrie Irving #2 Guard
31.4 minutes per game
PPG 18.8
RPG 3.90
APG 5.7

Anthony Parker #18 Guard
25.2 minutes per game
PPG 6.8
RPG 2.50
APG 2.5

Anderson Varejao #17 Center
31.4 minutes per game
PPG 10.8
RPG 11.50
APG 1.7


Varejao i Gibson już trochę dłużej nie grają, ale Irving i Parker to nieco nowsze absencje. Widać ile minut w rotacji wolnych i ile punktów do zdobycia za nich. Oczywiście nie wszystko się nadrobi, ale w takiej sytuacji jednak Jamison powinien oddawać więcej rzutów. W końcu Irving z Parkerem oddają jakoś 25-30 rzutów w meczu wspólnie. Poza tym w koszykówce tak się dzieje generalnie, że w przypadku braku któregoś z liderów inni liderzy biorą na siebie więcej ciężaru i mają lepsze cyfry. A Jamison jest liderem. Ciężko natomiast liderami nazwać Donalda Sloana, Lestera Hudsona czy Luke&#39;a Waltona. Jamison dziś zagra sporo pewnie, bo ktoś grać musi w końcu, rzutów powinien mieć niemało, więc wg mnie over.

Jamison over 18 1.855
Pinnacle
4/10

Dziś tych samych graczy brak. A Cavs grają z Nets, czyli kolejnym niezbyt wymagającym rywalem. Opis jak wyżej. Jamison powinien znów sporo rzutów oddać i zdobyć swoje. Ostanio 8/16 z gry, 3/5 za 3 i 6/8 z wolnych. W sumie 25 punktów. Dziś coś podobnie powinno być, nie zdziwiłoby mnie to.

W tym sezonie z Nets 23, 20 i 13 punktów, no miał słabszy dzień raz, ale wtedy Irving, Parker i Gibson grali. Więc mniej minut i piłki dla Jamisona.





Gerald Wallace over 13.5 1.72
Betcity
3/10


W tym sezonie 2 mecze przeciw Cavs, jeden w barwach Portland - 16 punktów i jeden już jako zawodnik Nets - 27 punktów. Strasznie go dużo faulowali wtedy bo 11 wolnych miał, z czego 10 trafił. Nie widzę powodu by dziś miało być inaczej, koszykarze pod koszem będą ci sami co ostatnio. Także nie wiem czy nagle znajdą sposób aby go powstrzymać. A Wallace dobrze sobie radzi w Nets, poprawił wszystkie swoje średnie sezonowe poza skutecznością z gry.

W Netsach ma:
37.6 minutes per game, 15.5 ppg, 40.6 FG%, 41.5 3P%, 87.8 FT%, 7.00 rpg, 1.7 off rpg.

Naprawdę solidne statsy. Dziś z osłabionymi Cavs powinien zapunktować. Widać, że dobrze mu się gra przy Deronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
prof 21,7K

prof

Użytkownik
New Jersey Nets(-7.5) - Cleveland Cavaliers @ 1.90 Bet365

W obliczu takich powaznych oslabien gosci zdecydowalem sie na handli na Nets. Co prawda 20 marca Cleveland zdolalo na wyjezdzie pokonac dzisiejszych rywali 105-100 jednak teraz jest troche inna sytuacja. Cavaliers im blizej konca sezonu tym bardziej oslabione i coraz gorsza forma natomiast Nets ostatnio dosc dobrze sobie radzili. New Jersey na ostatnie 10 meczy wygralo 5 natomiast Clevland tylko 1. Mysle ze gospodarze zrewanzuja sie przeciwnikom i wygraja roznica 10-20 pkt.
 
mak0s 8

mak0s

Użytkownik
SAS - Utah
Typ: Under: 215,5
Kurs: 1,54
Buk: Bet 365


SAS to czarny koń rozgrywek. Jeżeli nie dla Was, to dla mnie napewno. Drużyna gra więcej niż solidnie, w swoim składzie ma odpowiedni bilans na linii weterani-młodzież, a to w kontekście pla-off powinno dać duży handicap. Do tego doświadczenie po meczach z Memphis. Ale do playoff jeszcze kawałek. Dziś podejmują Utah, walczące jeszcze o ósemkę. Jak grają Jazmeni na wyjazdach wiemy doskonale. Zwalniają na maxa, licząc na końcówki. W siedmiu ostatnich meczach Utah, linia nie padła. W Nowy Rok mecz w SAS zakończony 104-89 ( 193 oczka ). Utah osłabione brakiem Howarda i Milesa, stanowczo nie bezie gonić, tym bardziej, że już jutro rewanż u siebie, gdzie szanse na wygraną jednak większe. Podejrzewam easy win SAS, a jak odjadą na + 15 to i rezerwy dostaną więcej minut. Nie podejrzewam więcej niż 200 oczek, ale biorę zapas. Powodzenia
Pozwole sobie o maly komentarz. NIe dalej jak 2 tygodnie temu Pop dal wywiad w ktorym powiedzial, ze jako druzyna zorientowali sie ze musza postawic mocniej na atak i od tego czasu regularnie rzucaja kwarty po 30 pkt. Mysle ze granie obecnie na under SAS jest obarczone sporym ryzykiem, bo ta druzyna gra zupelnie inaczej niz jeszcze 2-3 miesiace temu, a to oni beda dyktowac warunki gry.
 
K 71

kogut

Użytkownik
Dziś dużo fajnych meczy. Fajnych pod względem typerskim. Taką przynajmniej mam nadzieje. Do rzeczy. Na pierwszy ogień 76ers - Celtics. Phila ewidentnie w dołku. Widać że przerwa pomiędzy meczami nie zawsze dobrze wpływa na zawodników czego 76ers są dobrym przykładem. O ile w meczu z Miami jeszcze jako tako się trzymali to z Toronto i Orlando ewidentnie coś pękło. Dziś grają w Bostonie. Celtics dobrzy u siebie. W dodatku będą pałać chęcią rewanżu za ostatnie dwie porażki z Sixers. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Garnetta i spółki.
# Philadelphia 76ers - Boston Celtics | Boston (-3.5) [1.90]

Drugim typem over punktowy Thunder. Wracają z dwóch wyjazdowych porażek. Będą chcieli się pokazać przed własną publicznością i zmazać plamę. Raptorsi do mistrzów obrony nie należą. Dodatkowo niepewny występ Calderona więc Westbrook będzie mógł się wykazać. Linia 104.5 jak najbardziej do pokrycia.
# Toronto Raptors - Oklahoma City | OKC over 104.5 [1.83]
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Houston 1.63
5dimes, Pinnacle, Betcity
4/10

Houston -3.5 1.95
Pinnacle
2/10

Houston wciąż walczy o 6 miejsce na Zachodzie. Póki co mają to 6 miejsce, ale Dallas i Denver blisko, a Suns i Utah też się jeszcze nie poddali.

Sacramento nie walczy o nic, ewentualnie o gorszy bilans i lepszą pozycję przed draftem. Lepszą w kontekście losowania.

W Sacramento Thornton popsuty w łydkę, Salmons problemy z biodrem, Hayes chory, a Garcia coś jakieś wstrząśnienie mózgu czy coś w tym stylu. Wszyscy questionable.

Sacramento B2B (4 wygrane na 15 B2B w tym sezonie, niewiele).

Houston 1 dzień odpoczynku po wygranej w LA z Lakers.

Houston dobrze grają po takich ważnych wygranych z mocnymi. Pokonali OKC i potem pocisnęli od razu Bobcats, po Lakersach poprzednio pocisnęli GSW. Dziś powinni pocisnąć Sacramento. Zwłaszcza, że Sacramento w słabiutkiej formie - 2-8 w ostatnich 10 spotkaniach. Z ostatnich 6 spotkań u siebie tylko jedna wygrana, tylko raz pokryli handicap, właśnie w tym meczu. Pozostałe słabo (Utah, SAS, Nets, Suns, Clippers).

Houston wg mnie jest na tyle mocniejsze, że takie mecze powinno spokojnie wygrywać, skil i motywacja po ich stronie.

Statystycznie:

Rockets are 6-1 ATS in their last 7 games as a road favorite of 0.5-4.5.
Rockets are 5-1 ATS in their last 6 after allowing 100 points or more in their previous game.
Rockets are 9-3 ATS in their last 12 games as a road favorite.
Rockets are 5-2 ATS in their last 7 vs. Western Conference.
Rockets are 20-8 ATS in their last 28 vs. NBA Pacific.
Rockets are 5-2 ATS in their last 7 after scoring 100 points or more in their previous game.
Rockets are 9-4 ATS in their last 13 games overall.
Kings are 18-38-1 ATS in their last 57 games as a home underdog of 0.5-4.5.
Kings are 2-5 ATS in their last 7 games following a ATS loss.
Kings are 3-8 ATS in their last 11 games following a S.U. loss.
Kings are 2-7 ATS in their last 9 vs. Western Conference.
Kings are 3-11 ATS in their last 14 after allowing 100 points or more in their previous game.
Kings are 1-4 ATS in their last 5 home games vs. a team with a road winning % of less than .400.
Kings are 2-8 ATS in their last 10 games overall.
Kings are 1-4 ATS in their last 5 home games vs. a team with a losing road record.
Kings are 1-5 ATS in their last 6 home games.
Kings are 1-5 ATS in their last 6 games vs. a team with a winning S.U. record.
Kings are 1-5 ATS in their last 6 when their opponent allows 100 points or more in their previous game.
Kings are 1-6 ATS in their last 7 games as an underdog.
Kings are 0-4 ATS in their last 4 games as an underdog of 0.5-4.5.
Rockets are 6-1 ATS in the last 7 meetings.
Favorite is 5-1 ATS in the last 6 meetings.
Rockets are 4-1 ATS in the last 5 meetings in Sacramento.
Road team is 22-9 ATS in the last 31 meetings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mak0s 8

mak0s

Użytkownik
Dziś sporo ciekawych spotkań, więc podziele się moimi przemyśleniami:
SAS@JAZZ
Dziś mamy re-match, za spotkanie z dzisiejszej nocy. W obu zespołach najlepsi grali po maks 30pare minut więc nie ma co się martwić o zmęczenie materiału. SAS to obecnie najbardziej gorący zespól w całej lidze, zwyciestwo nad Jazz dało im 11 wygrana z rzędu. Co ciekawe dotychczas SAS kojarzyło się wszystkim z twarda obrona i ustawiania grą, zapomnijcie o tym. SAS to run&#39;n&#39;gun.
Cytat sprzed tygodnia
The Spurs won four titles between 1999 and 2007 behind the strength of their defense. With the team aging, they are no longer as dominant defensively and will try to win a title with the strength of their offense.
“We spend more time working on offense these days, because our defense won’t be as good as it used to be in the past,” Gregg Popovich said. “It just won’t.”
“You have to score a lot more points now,” Tim Duncan said. “I don’t think it’s the league of old, where you can score in the 80s and defend your butt off and still win championships.”
Wczoraj az 42 krotnie byli na linii rzutów wolnych, zreszta Jazz tez 26 razy. Trójki siedzialy im slabo, a mimo to padlo 218 pkt. Spurs na fali, Jazz też jak chca nadal liczyć się w walce o 8 pozycje to muszą przyjąć konwencje biegania, bo to raczej Spurs będą z przodu.
Pick Over 207,5 pkt unibet 1.91
4/10

LAC@MEM
Dwa zespoły które złapały fajny rytm w ostatnich tygodniach. LAC są już tylko o 1 W za LAL, MEM wyprzedzili Dallas oraz Houston i bronią 6 pozycji na Zachodzie. Patrząc na matchupy na poszczególnych pozycjach. Siła Memphis jest b. mocna deska - Gasol oraz Zi Bo to niesamowity duet, ale jeżeli ktoś ma im się postawić to będzie to LAC, w defensywie i walce na tablicach Evans oraz Kenyon Martin, w ataku będą nacierac Jordan oraz oczywiscie Blake. Wyrównane pary, Na obwodzie Young, Butler oraz Foye przeciwko Gay, Mayo, Arenas, również można powiedzieć ze porównywalnie. No i PG CP3 vs Conley, nie mam wątpliowści kto jest lepszy. Przewaga własnej hali MEM. Więc z prostego rachunku wychodzi mi w miare na remis, i X-factor w postaci CP3. Stad kurs dla mnie do gry.
Pick LAC 2.60 ML
3/10
Rockets@Portland
Tutaj stawiam na motywacje. Nie ma co sie oszukiwać PTB teoretycznie jeszcze szanse na PO mają, w praktyce już nie bardzo. Z kolei Rockets toczą ostry bój o 7-8 pozycje. Powrócil Lovry, więc kadra się rozszerzyła.
Pick Rockets 2.40 ML
3/10

Suns@Timberwolves
Wilki po stracie Rubio wyraźnie zwolnili, ale jeszcze pod wodzą Ridnoura coś probowali. Po stracie tego drugiego na pozycji prawdziwego PG powstała luka, którą stara się wypełnic Barea, ze zmiennym szczęsciem.
I z zespołu, który mógł złapać PO, popadli w niebyt, wygrali zaledwie 2 z ostatnich 10 spotań. Suns wierzą, walczą i wygrywaja. Kurs dla mnie okey, więc biore.
Pick Suns ML 1.72
3/10
i male ako.
Suns + Rockets + LAC
ako 10.12
0,5/10
Powodzenia
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Wczoraj w nocy dobrze typy weszły. Tylko z Wallacem lipa, bo kontuzje złapał w 2Q jak już miał 7 pkt.

Na dziś będzie kilka typków też chyba, bo fajne są. Póki co tak:


Portland - Houston 2.40
Bwin, BaH, Betsson
2/10

Houston +4 1.86
Pinnacle
3/10

Houston w gazie ostatnio, 7-3 w ostatnich 10 spotkaniach. A ostatnio jeszcze Lowry wrócił po kontuzji. W 18 minut punkt i 7 asyst. Jak na powrót po miesiącu i opuszczeniu 15 spotkań to nawet nielicho myślę.

Portland niby 5-5 ostatnio, ale PO coraz dalej. Nie sądzę, że powalczą jeszcze o PO, oni też chyba zdają sobie z tego sprawę. Musieliby do końca wszystko wygrać chyba, a to bardzo ciężka misja.

Rockets wygrali oba mecze H2H w tym sezonie i trzeci prawdopodobny.

Z tym, że w obu meczach grali i Martin i Wallace.

W 1 spotkaniu Martin 28 punktów, Wallace 10, w drugim 20-4 dla Wallace&#39;a.

Martina nie ma od 14 spotkań. Houston 9 z tych spotkań wygrało, a 10 razy pokryli linię, z czego raz przegrywając z Clippers. Przegrali 5 spotkań. Wyjazd z Clippers (pokryli handi +7.5), wyjazd z będącymi on fire od ASG Suns, domowy mecz z Dallas po dogrywce -2, wyjazd do Dallas i domowy mecz z Indianą po OT -2. W żadnym z tych spotkań nie zagrał Lowry. A dziś już będzie.

No to jak na brak 2 liderów (bo ciężko Lowry&#39;ego i Martina nazwać inaczej) to bardzo dobre wyniki. Wygrywali w tym czasie z OKC, Bobcats, Lakers 2 razy, Warriors, Kings 2 razy, Memphis i Chicago. Nieźle.

No i statystyczne ciekawostki:

Rockets are 4-0 ATS in their last 4 Monday games.
Rockets are 4-1 ATS in their last 5 road games vs. a team with a home winning % of greater than .600.
Rockets are 4-1 ATS in their last 5 games vs. a team with a losing S.U. record.
Rockets are 4-1 ATS in their last 5 games overall.
Rockets are 4-1 ATS in their last 5 vs. Western Conference.
Rockets are 6-2 ATS in their last 8 after scoring 100 points or more in their previous game.
Rockets are 5-2 ATS in their last 7 road games.
Rockets are 5-2 ATS in their last 7 games as an underdog.
Trail Blazers are 2-7 ATS in their last 9 games as a favorite of 0.5-4.5.
Trail Blazers are 1-4 ATS in their last 5 Monday games.
Trail Blazers are 1-5 ATS in their last 6 home games vs. a team with a road winning % of less than .400.
Road team is 5-2 ATS in the last 7 meetings.
Underdog is 4-0 ATS in the last 4 meetings.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na dziś super wyglądają overy punktowe Ellisa i Bynuma. Widać , że jeśli nie gra Bryant to Bynum jest pierwszą armatą w zespole LAL. W meczu z Suns , mimo słabej skuteczności nabił 23 punkty , trafił tylko 10 na 27 rzutów z gry i 3 na 9 wolnych. Mimo , że zagrał na słabej skuteczności to pokrył overa na dziś (20.5 pkt) . Nie wierze , że drugi raz wyjdzie mu tak słaby mecz i tym razem na lepszej skuteczności jeszcze pewniej przebije linie 20.5 pkt. Lakersi grają na wyjeździe , wiec żadna duża przewaga im nie grozi a co za tym idzie Bynum zagra dużo. Fajnie też wygląda over Ellisa . Bucks każdy następny mecz grają o &quot;być albo nie być&quot; , gonią 76ers , NYK i już bardzo mało brakuje im do pierwszej ósemki. Monta kiedy tylko gra długo spokojnie pokrywa overy , ostatnio Milwaukke rozwaliło Portland i Ellis pograł mniej , ale dziś mają mecz z Oklahomą , więc o żadnym oszczędzaniu Ellisa mowy byc nie może a jak Ellis gra długo tak jak z Bobkami i Cleveland to trafia ok. 25-30 punktów. Linia tylko 19.5 punktu i myślę , że musiałby stać się jakiś kataklizm , żeby Ellis tego nie pokrył.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Moim zdaniem warto dzisiaj zagrać na Bucks. Chlopaki mają nóż na gardle i walczą zaciekle o PO i uważam, że moze im sie to udać kosztem Phili. Dzisiaj podejmują Thunder, czyli jednego z pretendentów do tytułu. OKH gra ostatnio w kratke, chlopaki zlapali zadyszke pod koneci Regular Seson. Ostatniej nocy wpradzie wygrali zdecydowanei z Toronto, ale druzyna Z Kanady naleźdy do nasjłabszych w lidze. Ponadto, trener Bucks, będzie mial do dyspozycji wszystkich graczy, bo wrócił już Gooden, ktory gra bardzo dobry sezon. Ławka rezerwowych także wyglada okazale u gospodarzy. Silny obwód, to także atut Bucks. Na pewno gospodarzom troszke problemów sprawi DURANT, ale nie wiem czy to wystarczy na bardzo zmobilizowanych gospodarzy??? Dodatkowo, Thunder, będą grali mecz po meczu i na pewno to jest plus do Bucks, bo jakies drobne zmęczenie bedzie odczuwale dla OKH. Uważam, że warto zagrać na gospodarzy, bo w moim odczuciu wyjdą oni dzisiaj zwycięsko z tego pojedynku...
TYP: Bucks(+3)
KURS: 1,91
BUK: Bwin


Dodatkowo : BUCKS 2,3 Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom