>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA by Wiśnia 🍒

michas161 7,4K

michas161

Użytkownik
Cześć i czołem 🫡🍒
Czas zaczynać!
Ode mnie na start coś takiego, może na pierwszy rzut oka wydawać się to mocno przesadzone ale jestem zdania, że to będzie mega mocny sezon Edwardsa stąd też mój typ na minimum 20 punktów Edwardsa, zwycięstwo Minnesoty oraz over 101.5. Lakers według mnie ten sezon będzie jeszcze gorszy niż poprzedni stąd tylko punkty i zbiórki Davisa over 35.5. Co do drugiego typu obstawiam Knicks +5.5 oraz ich over punktowy 99.5. Przyjście Townsa może być mega świetnym wzmocnieniem składu co powinno pozwolić im śmiało włączyć się w walkę o tytuł stąd mój typ na zbiórki Townsa over 9.5 oraz minimum 20 punktów Brunsona.
Boston - New York:
Liczba punktów drużyny - New York Powyżej 99.5 ✅
Liczba punktów zawodnika - Jalen Brunson 20 lub więcej ✅
Handicap - New York +5.5 ❌
Liczba zbiórek zawodnika - K. Towns Powyżej 9.5 ❌
(Mecz)
Liczba punktów druzyny - Minnesota Powyżej 101.5✅
Wynik - Minnesota zwycięstwo❌
Liczba punktów i zbiórek zawodnika - Anthony Davis powyżej 35.5✅
Liczba punktów zawodnika - Anthony Edwards 20 lub więcej✅
(Mecz)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1661
michas161 7,4K

michas161

Użytkownik
Cześć i czołem 🫡🍒
Dzień 2, wczoraj 5/8 ✅ na dziś przygotowałem kolejne kilka propozycji :
Detroit - Indiana
Liczba asyst zawodnika - Tyrese Haliburton
Powyżej 9.5 (Mecz)❌
Liczba punktów zawodnika - Tyrese Haliburton 15 lub wiecej (Mecz)✅
Miami - Orlando:
Liczba zbiórek zawodnika - Bam Adebayo
Powyzej 8.5 (Mecz)❌
Liczba punktów druzyny - Miami Powyzej 95.5 (Mecz)✅
Liczba punktów zawodnika - J. Butler 15 lub wiecej (Mecz)❌
Toronto - Cleveland:
Liczba punktów - Powyzej 215.5 (Mecz)✅
Liczba punktów zawodnika - D. Mitchell 20 lub wiecej (Mecz)✅
Houston - Charlotte:
Liczba zbiórek zawodnika - A. Sengün Powyzej 7.5 (Mecz)✅
Liczba trafionych rzutów za 3-punkty zawodnika Lamelo Ball Powyzej 2.5 (Mecz)✅
Liczba punktów zawodnika - Lamelo Ball 20 lub wiecej (Mecz)✅
Utah - Memphis:
Liczba trafionych rzutów za 3-punkty zawodnika J. Morant Powyzej 1.5 (Mecz)❌
Liczba punktów zawodnika - J. Morant 20 lub wiecej (Mecz)✅
Atlanta - Brooklyn:
Handicap - Brooklyn +15.5 (Mecz)✅
Liczba punktów zawodnika - D. Schröder 12 lub wiecej (Mecz)✅
Portland - Golden State:
Wynik - Golden State zwyciestwo (Mecz)✅
Liczba punktów zawodnika - Stephen Curry 20 lub wiecej (Mecz)❌
L.A.Clippers - Phoenix:
L.A.Clippers(-4.5) - Phoenix : 2 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1131
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
michas161 michas161 zgodnie z regulaminem, do podawanych typów trzeba podawać kursy. Typów u góry nie usuwam, lecz miej to na uwadze. Mój post usunę żeby nie zaśmiecać Ci tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +641
michas161 7,4K

michas161

Użytkownik
Cześć i czołem 🫡🍒
Dzień 3 typowania
Pierwszy mecz, którym się zajmę jest Dallas-Spurs. W tym meczu przewiduje asysty Paul, punkty Sochana oraz punkty i asysty Wemby. Uważam, że przyjście Paul będzie idealnym uzupełnieniem kadry San Antonio. Wemba i Sochan mocno przepracowali okres przygotowawczy i według mnie są gotowi aby w tym roku w końcu odbić się od dna i powalczyć o awans do playoff.
Handicap - S.Antonio +11.5 (Mecz)✅
Liczba punktów i zbiórek zawodnika - Victor Wembanyama Powyżej 32.5 (Mecz)❌
Liczba punktów zawodnika - Jeremy Sochan 10 lub więcej (Mecz)✅
Liczba asyst zawodnika - C. Paul Powyżej 5.5✅
@3.53 iforbet.pl❌
Drugi mecz, którym się zajmę jest Boston z Wizards. Po tym co widziałem w pierwszym meczu ciężko będzie się spodziewać innego scenariusza jak łatwe zwycięstwo Bostonu zakończono wysokim overem punktowym. Wizards nie mają kompletnie kim bronić a w tak dobrej skuteczność jakiej aktualnie znajduje się Boston plus dobre rotacje nie widzę tego meczu inaczej.
Wynik - Boston zwycięstwo (Mecz)✅
Liczba punktów - Powyżej 229.5 (Mecz)❌
Liczba punktów drużyny - Boston Powyżej 119.5 (Mecz)✅
@1.81 iforbet.pl❌
Typy bez analizy :
Denver - Oklahoma
Liczba asyst zawodnika - R. Westbrook 4 lub więcej (Mecz)✅
Liczba punktów zawodnika - R. Westbrook 8 lub więcej (Mecz)❌
@2.17 iforbet.pl❌
Sacramento - Minnesota
Liczba punktów zawodnika - D. DiVincenzo 8 lub więcej (Mecz)✅
Liczba punktów, asysty i zbiórek zawodnika - J. Randle Powyżej 29.5 (Mecz)✅
@1.83 iforbet.pl✅
 
Ostatnia edycja:
michas161 7,4K

michas161

Użytkownik
Cześć i czołem 🫡🍒
Dzień 4
Pierwszy typ na dzisiejszy wieczór to zdobycz
Tyrese Maxey - Ponizej 41.5 łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty)@1.75✅ betclic.pl Philadelphia dalej bez Emiida i George więc całą grę musi ciągnąć Maxey. Pierwszy mecz pokazał, że bez dwóch tak kluczowych graczy będzie ciężko o dobry wynik. Gra będzie w dużej mierze oparta na nim gdzie napewno Toronto będzie mocno go presować i uprzykrzać grę. Linia dość wysoka stąd też mój typ na under zdobyczy Maxeya.
Drugi mecz, który biorę pod uwagę to Magic-Nets. Orlando pokazało swój potencjał w pierwszym spotkaniu i myślę, że dziś będzie podobny scenariusz. Nets w tym sezonie będą tankować, krótko mówiąc lekko sezon spisany na straty więc na tak dysponowanych Magic powinien to być spacerek. W tym meczu typuje over zdobyczy Caldwell-Pope - Powyzej 12.5 łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty)✅
@1.82 betclic.pl W pierwszym spotkaniu nie poszalał pod tablicą ani skuteczność nie była dobra więc mecz z Nets będzie idealnym na przełamanie. Linia dość niska więc spore szanse na pokrycie
Trzeci ostatni typ na dziś, jest trochę bardziej życzeniowy lecz bardzo prawdopodobny a mianowicie mecz Utah Jazz - Golden State i zdobycz punktowa Brandin Podziemski - Powyzej 16.5 wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty)@1.88 ✅betclic.pl Brandin w pierwszym spotkaniu skończył z zerowym dorobkiem punktowym 0/7/4 i napewno będzie chciał się zrehabilitować i poprawić skuteczność. Spokojnie dostanie 20/25/ minut gry a linia 16.5 jest spokojnie w jego zasięgu.


Kentavious Caldwell-Pope - Powyzej 12.5
wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty)✅
Tyrese Maxey - Ponizej 41.5 łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty)✅
Brandin Podziemski - Powyzej 16.5
Łączny wynik gracza (punkty + zbiórki + asysty)✅
@6.33 betclic.pl✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +397
michas161 7,4K

michas161

Użytkownik
Cześć i czołem 🫡🍒
Dzień 5 typowania, wczoraj fajna skuteczność 3/3 i dziś liczę na podobne łowy.
Pierwszym typem na dzisiaj jest duet Wemba+Paul, zdobycz punktowa Francuza i asysty CP. Liczba asyst zawodnika - C. Paul Powyżej 4.5 (Mecz)
Liczba punktów, asysty i zbiórek zawodnika - Victor Wembanyama Powyżej 36.5 (Mecz)
@1.68 efortuna.pl
Po słabym meczu Francuza z Dallas gdzie ewidentnie zjadła go presja i zbyt duża chęć pokazania, że jest gotowy w dzisiejszym spotkaniu będzie chciał się zrehabilitować. Houston to nie Dallas plus gra na własnym parkiecie powinny zdecydowanie ułatwić mu grę i zaliczyć udany mecz. Poprawiona skuteczność automatycznie wiąże się z asystami Paul. Mocno liczę na ich dwójkowe akcje stąd też taki mój typ.
Drugim meczem, który biorę pod uwagę jest starcie Charlotte - Miami. W tym spotkaniu stawiam na bardzo mizernego w meczu z Orlando Butlera oraz punkty Rozier, który jest pewnym elementem Miami. Pierwszy mecz totalne im nie wyszedł natomiast defensywa Charlotte nie jest tak szczelna jak Orlando więc dziś skuteczność i gra Miami powinna wyglądać zdecydowanie lepiej. Linia zdobyczy punktowej nie jest wysoka a Rozier napewno też dorzuci swoje.
Liczba punktów zawodnika - T. Rozier 10 lub więcej (Mecz)
Liczba punktów, asysty i zbiórek zawodnika - J. Butler Powyżej 24.5 (Mecz)
@1.68 efortuna.pl
Trzecim dodatkowym typem na dziś jest mecz Denver-Clippers. Jokic i spółka po zderzeniu się ze ścianą na inaugurację dzisiaj będą chcieli potwierdzić, że cały czas mają aspiracje aby zdobyć pierścień i na spokojnie powinni uporać się z LA, która dalej jest bez swojej gwiazdy Leonard.
Liczba asyst zawodnika - Nikola Jokic 8 lub więcej (Mecz)
Wynik - Denver zwycięstwo (Mecz)
@1.78 efortuna.pl
 
Do góry Bottom