>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 06.11.2005 - typy

Status
Zamknięty.
U 0

ufo

Użytkownik
Witam! Dziś sa tylko 3 mecze do rozegrania oto moje typy na dzis!

New York Knicks - GS Warriors

Choc New-York ma 0-2 a GS Warriors 1-1 to ja w tym meczu raczej przechylam sie na strone Knicks! Sezon zaczeli zle podstawowi zawodnicy zawodza,ale z GS Warriors mozna wygrac,wydaje mi sie ze dzis w nocy wlasnie to bedzie szansa Knicks na zwyciestwo! ze Larry Brown wrescie pokaze sie z dobrej strony tak jak mial to uczynic w tym sezonie w New-York i z Jamal Crawford razem z Quentin Richardson zaczna trafiac do kosza! Niech wygra New-York :mrgreen:

Phoenix-Sacramento

Mecz napewno bedzie dobry tylko kto wygra aby dwie druzyny graja podobnie maja dobry atak i niezlych strzelcow jak np. Sacramento PEJA STOJAKOVIC ktory jest bardzo graznym strzelcem za 3 punkty i nie tylko.Nowi zawodnicy Sacramento Bonzi Wells i S.Abdur-Rahim obaj zawodnicy sa takimi bardziej zadaniowymi ktorzy nie musza duzo rzucac punktów ale np.powstrzymywac przeciwnika w obronie S.Abdur-Rahim napewno oprucz bicia sie pod koszem o kazda pilke musi zajac sie zapewne Shawnem Marionem.Swietny pojedynek moze byc w tym meczu na pozycji 1 Steve Nash i Mike Bibby obaj potrafia byc liderami swoich druzyn jak i zdobywac 30 punktów.Phoenix moze miec problemy pod koszem nie ma Amare Stoudemire&#39;a i to moze byc bardzo znaczacy minus Phoenix,SAC moga to wykorzystac beda wyzsi pod koszem Kort Thomas - Brad Miller i Shown Marion-S.Abdur-Rahim.Bedzie bardzo wyrównany mecz ale wskazuje zwyciestwo dla SACRAMENTO moze po dogrywce!? :p

LA Lakers - Denver Nuggets

w 1 meczu tych zespołów w tym sezonie wygrali Denver 99:97 i wydaje mi sie ze Denver powtórza wyczyn. (analizy nie ma) :mrgreen:

POZDRAWIAM!
 
g-uszard 0

g-uszard

Użytkownik
Phoenix-Sacramento ▶ 2 (kurs wg Betandwin2,35)

Na taki mecz czekalem z utesknieniem.Dwie swietne ofensywnie grajace druzyny.mecz bedzie porywajacym widowiskiem.Dlaczego typuje zwyciestwoSAC???przedewszystkim brak Amare Stadamaiera w zespole slonc.Bardzo duza strata dla zespolu.Pod koszem SAC beda mieli przewage(Miler,S.Abdur-Rahim,Thomas przeciwko tylko K.Thomas no i na sile mozna tu wcisnacS.Mariona chociaz to bardziej 3 dla mnie niz 4) Obwód obu ekip jest porównywalny,mozna tu sie spodziewac wyrównanej walki.Na rozegraniu pojedynek Nash-Bibby ???? .Tu bym stawial na lepsza obrone Bibbyiego przeciwko nieobliczalnemu Nashowi.
Sacramento zaczelo zle sezon od dwoch porazek ale ta druzyna musi zaczac wygrywac.Maja świetna ku temu okazjie aby sie przelamac, PHX do powrotu Amare beda bardzo sie meczyc.Brak tego zawodnika jest bardzo widoczny.Zycze im jak najlepiej ale w dziesiejszym meczu stawiam zdecydowanie na Krolow 8)

PHX-SAC 117:118 :mrgreen:
 
R 0

r4d3k

Forum VIP
Moje typy na dziś, kursy z STS&#39;a: ????

New York - Golden State [1.60 13.00 2.20] 1

LA Lakers - Denver [1.85 12.00 1.85] 1

Phoenix - Sacramento [1.50 14.00 2.40] 1

wszystkie typy na zwycięstwa gospodarzy ;)

LA Lakers - Denver Nuggets

w 1 meczu tych zespołów w tym sezonie wygrali Denver 99:97 i wydaje mi sie ze Denver powtórza wyczyn. (analizy nie ma) :mrgreen:
w pierwszym meczu w Denver po dogrywce wygrali Lakersi :!: ;)

Pozdro :!:
 
U 0

ufo

Użytkownik
Wyniki z 06.11.2005

New York 81 : 83 Golden State ????

Phoenix 117 : 118 Sacramento ????

Denver 92 : 112 La Lakers ????

W następnej kolejca bedzie lepiej! :wink: Pozdrowienia i zapraszam na forum!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom