>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Nantes - Lyon 04.08.06 (piatek)

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP

Nantes v Olympic Lyon 1 4.25/ x 3.10/ 2 1.90 / 1x 1.79 / 2x 1.18 / 1,2 1.31
Rozpoczyna sie liga Francuzka na poczatek ciekawe spotkanie pomiedzy zeszłorocznym zwyciesca ligi a Nantes które zajeło 14 miejsce.Zazwyczaj na poczatku sezonu faworyci wygrywaja i tak powinno byc i tym razem . Lyon wzmocnil sie nowymi nabytkami m.i młody i dobrze zapowiadajacy sie piłkarz Szwecki Kallstrom i Squillaci z Monaco.Nantes tez zrobił niezłe transwery zakupil Wilhelmssona , Boukariego z Ajaxu.Przed rokiem w spotkaniach pomiedzy tymi klubami raz wygrał Nantes a raz Lyon.Sadze że spotkanie wygra Lyon jednak mozliwy jest tez remis.

Ryzykowny typ 2 ✅

Bezpieczny typ 2x ✅


EDIT Jednak Lyon wygrał bez tylu podstawowych zawodników co swiadczy o ich sile.Miałem racje ze wygraja choc 1x w zupełnosci tez by wystarczyl.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech ja na pewno odpuszcze te spotkanie. Lyon przegrało z Lyonem w tamym sezonie a wiadomo jak Lyon grał...w tym sezonie nie wiemy w jakiej sa dyspozycji :] Nates moze nawet wygrac... Ja wole poczekac i zobaczyc ten Lyon ale kurs naprawde dobry wiec dla odwarznych... ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
???? DDDDDDDDDD
Mecz ten to niby pewniak ale jak widzimy liga francuska nie ma pewniaków bo przed rokiem oba te zespoły wygrały spotkania u siebie. Nantes przeciętniak LIGUE 1 moim zdaniem w tym roku nie ugra zbyt wiele z LYONEM. Choć LYON może byc odrobine zmęczony po meczu pucharowym więc to również musimy wziąść pod uwage jednak jak dla mnie pewna 2 na LYON. Jest to na tyle znana marka że raczej na początku sezonu nie będą chcieli starcić punktów Ale jak będzie zobaczymy
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Prawdopodobnie nie zagrają wtym meczu

Nantes 8 DA ROCHA Frédéric M - kontuzja.
Nantes 26 DAS NEVES Kevin M - kontuzja.

Lyon 1 COUPET Grégory GK - nie zagra.
Lyon 8 JUNINHO AMC - nie zagra.
Lyon 10 MALOUDA Florent AM/FL - nie zagra.
Lyon 22 WILTORD Sylvain FW - nie zagra.
Lyon 20 ABIDAL Eric DLC - nie zagra.
Lyon 21 TIAGO M - nie zagra.
Lyon 14 GOVOU Sidney FW - nie zagra.

A więc już zupełnie inne podejście chętnie dam 1 ???? Nantes powinno jednak wygrac jeśli lYON będzie tak osłabiony
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Własnie słyszałem też ze niezagra troche podstawowych zawodników Lyonu a Patrolinho napisał nawet których.To chyba jednak lepiej jest odpuscic ten mecz jednak Lyon to Lyon maja ławke dosyc dobra i 1 to jest troche przesadzona.Chyba x2 powinno wejsc.
 
pershing 0

pershing

Użytkownik
[center:1aa85fa3c9] Nantes - Lyon under 2.5 6/10 [/center:1aa85fa3c9]

Dzisiaj o godzinie 20:45 w Nantes rozpocznie sie inauguracja ligi francuskiej. Zmierza sie ze soba Nantes z mistrzem kraju OL. Lyon nie tak dawno, udowodnil, ze nawet bez podstawowych zawodnikow sa piekielnie mocni, konkretnie mowie tutaj o spotkania pomiedzy OL, a PSG, gdzie mistrzowie kraju pokonali w rzutach karnych Paryzan, i tym samym zdobyli Superpuchar kraju.
Popularne &quot;kanarki&quot; w tym sezonie mierza w europejskie puchary.
Przyszli: Boukhari (Ajax), Cubilier (Monaco), Saïdou (Galatasaray), Stojković (Crvena Zvezda Belgrad), Wilhelmsson (Anderlecht), Caceres (powrót z wypożyczenia do River Plate), Stinat (powrót z wypożyczenia do Dijonu), Yapi-Yapo (powrót z wypożyczenia do Young Boys Berno)

Odeszli: Bagayoko (wypożyczenie do Al Wahda), Bouguerra (Club Africain Tunis), Bratu ( wypożyczony Valenciennes), Delhommeau (Metz), S.Drouin (Troyes), Glombard (Cardiff City), Landreau (PSG), Quint (zakończył karierę), Leray (Tours), Pujol (Sedan), Radić (Ajaccio), Rippert (Valenciennes), Thébaux (Lorient), Thicot (wypożyczony do Sedanu)
Toulalan (Lyon)

Uwage nalezy zwrocic na Marokanczyka Boukhariego, Szweda Wilhelmssona oraz nadzieje serbskiej pilki Stojkovica. Takie wzmocnienia budza respekt, wszyscy pozyskani zawodnicy w swoich poprzednich klubach nie mieli problemu z gra(wychodzili na murawe w &quot;11&quot;) w przeciwienstwie do Naszych pilkarzy :wink: Ale przeciez z drugiej strony odeszly gwiazdy, a mianowicie Toulalan - wlasnie do OL ( w spomnianym juz przeze mnie spotkaniu z PSG wypadl znakomicie) oraz Landreau,. Czy byly to wlasciwe poczynania ze strony prezesa klubu - zweryfikuje nadchodzacy sezon

Teraz przejdzmy do OL.
Przyszli: Källström (Rennes), Squillaci (Monaco), Toulalan (Nantes), Hima (powrót z wypożyczenia do Châteauroux), Idangar (powrót do wypożyczenia z Valenciennes)

Odeszli: J.Clément (Glasgow Rangers), Frau (PSG), Jaccard (Bastia), Monsoreau (Monaco), Nilmar (Corinthians), Truchet (Guingamp)
Jak co roku, zespol z Lyon mierzy w najwyzsze cele, czyli mistrzoswto Francji oraz jak podkreslal ich prezes - polfinal LM. Niestety w tym meczu nie zagraja gwiazdy, ktore w poprzednim sezonie stanowily kregoslup druzyny, a mianowicie:
Coupet, Abidal, Malouda, Juninho, Tiago, Govou i Wiltord.


Zdecydowalem sie w tym spotkaniu zagrac asekuracyjnie under 2.5, to jest dopiero pierwsza kolejka, sam do konca nie wiem w jakiej dyspozycji sa pilkarzu obu druzyn, szczegolnie gospodarzy dzisiejszego meczu, na dodatek jak wiemy liga francuska jest liga underowa, wiec dlaczego niski wynik, nie moglby pasc w meczu inauguracyjnym. A na dodatek oslabienia gosci.
Wiem, ze to byla bardziej zapowiedz niz analiza, ale wybaczcie naprawde dzisiaj nie czuje sie zbyt dobrze...

pozdrawiam pershing
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Nantes - OL


Dzisiejszym meczem pomiędzy Nantes i OL wznawia rozgrywka francuska Ligue 1. W pierwszej kolejcie mistrz kraju zmierzy się z zepołem Nantes. Bardzo ważnym czynnikiem decydującym nawet o wyniku spotaknia może być bardzo duże osłabienie zepsołu OL. W zepole mistrza Francji zabraknie między innymi takich zawodników jak Gregory Coupet, Sidney Govou, Sylvain Wiltord, Eric Abidal czy Juninho. Czyli połowa pierwszej jedenastki OL. Będzie to musiało mieć jakiś wpływ na grę mistrza Francji. Nantes wzmocnione kilkoma ciekawymi piłkarzami więc nie powinno dzisiejszgo wieczoru przegrać z OL.

Przpuszczalne składy:

NANTES : Stojkovic - Cubilier, Cetto, Guillon , Signorino - Faé, Sa&amp;iuml;dou, Wilhelmsson, Boukhari, Capoue - M. Diallo.
LYON : Vercoutre - Clerc, Caçapa, Squillaci, Berthod - Ben Arfa, Toulalan or Pedretti, Diarra, Kallström, Benzema - Carew

Mój typ: 1X
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Widzimy że w tym meczu Lyon wyjdzie w mocno osłabionym składzie. Radziłbym nie grać na wygraną Lyon ponieważ w tamtym sezonie Lyon się męczył w spotkaniach z Nantes, tym bardziej iż dzisiaj grają na wyjezdzie. Ja bym proponował postawić na x2, bo myśle iż Lyon nie przegra tego meczu, ale remis jest tu możliwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom