>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Najpewniejsze ligi

filip1d 0

filip1d

Użytkownik
To pytanie pewnie już padło, ale zadam je jeszcze raz. Jakie są Waszym zdaniem najlepsze ligi do typowania piłki nożnej? To znaczy takie gdzie kursy są dość wysokie a wyniki w miarę przewidywalne bez niespodzianek.
 
D 0

dlp

Użytkownik
Pewnych lig nie ma ale obserwując rozgrywki na przestrzeni wielu lat można zaobserwować kilka prawidlowości,
Patrząc globalnie na caly sezon są zespoły w poszczegolnych ligach ktore osiagają na zakończeniu sezonu bardzo wysokie procenty zwycięstw do ogólnej liczby meczy, kiedyś zrobiłem sobie taka statystykę ze kilka lat i wyszło że jest kilka drużyn które osiagaja ponad 75% zwycięstw Są to:
FC Porto, Celtic, Glasgow, PSV, musiałbym poszukać jakie inne ale polecam zwrócić uwagę na takie zestawienia

Niestety wymaga to cierpliwości i załozenia planu na cały sezon, daje to małe wzrosty ale to się sprawdza na dlugim dystansie

W kategorii under over warto zwrócić uwagę na 1 francuską (under) i 2. holenderską (over)

Ja ostatnio bardzo zaangażowałem się w rozpisy remisów w handicapach i tu zdecydowanie polecam ligi angielskie nawet te niższe, oraz oczywiście Milan i kilka z 1. włoskiej.

To tak na szybko
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
W każdej lidze są niespodzianki :p Wg mnie powinieneś przez jakiś czas śledzić wyniki w danej lidze, która Ciebie najbardziej interesuje, po czasie zobaczysz że będziesz mógł dość łatwo wytypować wynik w oparciu o statystyki i absencje ;)
pozdro ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Pewna jest tylko smierc - nie ma ligi w ktorej nie bedzie niespodzianki, ba nawet zdarzaja sie bardzo czesto (co kolejke nawet) i to nie jedna, ale czasem kilka :]
Z tego co moge powiedziec chyba niemiecka jak sie juz rozegra po przerwie letniej/zimowej :]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jeśli juz miałbym wybrać tę najpewniejszą ligę to dałbym na I Angielską. Ale to oczywiście tylko moje zdanie ;)
 
D 0

donkamillo

Użytkownik
Najmniej niespodzianek jest w Premiership (to nie znaczy ze ich tam nie ma wcale).
Polecam też Orange Ekstraklase bo na ten sezon kilka drużyn ma patent na wygrywanie i w tej rundzie ładnie mi mecze Polskiej ligi wchodzą. M.in Groclin.
 
Do góry Bottom