>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najodpowiednieszy bukmacher dla mnie

T 0

tomrod

Użytkownik
Witam !!!

Gram obecnie u BAH ale musze zrezygnować z współpracy z nimi ponieważ zauwazyłem ze ostatnim czasem bardzo zanizaja kursy meczow oraz jest malo dodawanych rozgrywek do obstawienia a jesli cos juz dzadza to nie mozna wytypowac np. dokładnego wyniku meczu, wyniku do I połowy itp. dlatego musze od nich odejsc. Jakiego bukmachera internetowego byście mi polecali. Mam tylko 2 wymagania:
- kursy na przyzwoitym poziome
- dużo meczów itp

dodatkowe wymagania (nie musza byc spelnione)
- brak minimalnego depozytu (no albo tak do 50 zł) bo ja wplacam czesto pieniazki ale male kwoty np 20 zł itp

Dzieki i pozdrawiam
 
amigo 0

amigo

Użytkownik
Jeśli chodzi o atrakcyjne kursy, to zdecydowanie polecam Expekt&#39;a. Pod tym względem znacząco przebija baw i bah. Polecam tego buka.
 
imported_koper_2 0

imported_koper_2

Użytkownik
bet at home jest jednak najlepszy obniża stawki to fakt ale ma najlepszą ofertę (poza może BAW, ale Ci to z kolei złodzieje) najlepszą grafike nawigację po prostu super, szkoda, że zaniżają stawki, ale chyba wolisz większy wybór po niższej stawce niż brak wyboru.

Wysokie stawki masz na BETCLICK, ale marny to bukmacher
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja mimo wszystko polecam BAW ;-) Może czasami postępują nieładnie , ale jak nie próbujesz ich wy*** to jest ok . Mają chyba największą ofertę i mnóstwo zakładów live w tym żużel . Powiedz może jakie sporty głównie obstawiasz , bo niektóre buki mają lepsze oferty w danym sporcie ale gorsze w innych . A minimalna wpłata to 40 PLN , ale wypłata 120 PLN . Jeżeli nie BAW to polecam Gamebookers lub betguna . To są chyba 3 najlepsze buki według mnie .
 
L 0

lol

Użytkownik
Witam !!! Jestem początkujący i zamierzam wpłacić kaske oraz zagrać w zakłady po internecie. Jakiego buka polecacie? Pozdrawiam....
Mam kilka wymagań:
✅ kursy na przyzwoitym poziomie
✅ promocje
✅ dobra oferta /może być livebetting
✅ szybkie wpłaty/wypłaty
✅ dobry support
✅ brak skanu dowodu
✅ bezpieczeństwo
✅ dodatkowo powiadamianie o wynikach meczu mailem lub sms
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Witam !!! Jestem początkujący i zamierzam wpłacić kaske oraz zagrać w zakłady po internecie. Jakiego buka polecacie? Pozdrawiam....
Mam kilka wymagań:
✅ kursy na przyzwoitym poziomie
✅ promocje
✅ dobra oferta /może być livebetting
✅ szybkie wpłaty/wypłaty
✅ dobry support
✅ brak skanu dowodu
✅ bezpieczeństwo
✅ dodatkowo powiadamianie o wynikach meczu mailem lub sms
Więc ja bym polecił Ci Gamebookers. Kursy są :spokodfhgfh: , jest promocja zwrotu stawki za pierwszy zakład ;-) , oferta jest dobra z zakładami live nie jest też najgorzej , suuport jest dobry ;) skanów raczej nie żądają ... pełne bezpieczeństwo a o wynikach kuponów powyżej 20zł powiadamiają sms-em ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Witam !!! Jestem początkujący i zamierzam wpłacić kaske oraz zagrać w zakłady po internecie. Jakiego buka polecacie? Pozdrawiam....
Mam kilka wymagań:
✅ kursy na przyzwoitym poziomie
✅ promocje
✅ dobra oferta /może być livebetting
✅ szybkie wpłaty/wypłaty
✅ dobry support
✅ brak skanu dowodu
✅ bezpieczeństwo
✅ dodatkowo powiadamianie o wynikach meczu mailem lub sms
takie rzeczy to tyllko w Erze


z tego co wiem to wszytskie wymogi spełniają Expekt i GB. A wybór należy do Ciebie
 
L 0

lol

Użytkownik
Witam !!! Jestem początkujący i zamierzam wpłacić kaske oraz zagrać w zakłady po internecie. Jakiego buka polecacie? Pozdrawiam....
Mam kilka wymagań:
✅ kursy na przyzwoitym poziomie
✅ promocje
✅ dobra oferta /może być livebetting
✅ szybkie wpłaty/wypłaty
✅ dobry support
✅ brak skanu dowodu
✅ bezpieczeństwo
✅ dodatkowo powiadamianie o wynikach meczu mailem lub sms
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Witam !!! Jestem początkujący i zamierzam wpłacić kaske oraz zagrać w zakłady po internecie. Jakiego buka polecacie? Pozdrawiam....
Mam kilka wymagań:
✅ kursy na przyzwoitym poziomie
✅ promocje
✅ dobra oferta /może być livebetting
✅ szybkie wpłaty/wypłaty
✅ dobry support
✅ brak skanu dowodu
✅ bezpieczeństwo
✅ dodatkowo powiadamianie o wynikach meczu mailem lub sms
Expekt i Gamebookers
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam !!! Jestem początkujący i zamierzam wpłacić kaske oraz zagrać w zakłady po internecie. Jakiego buka polecacie? Pozdrawiam....
Mam kilka wymagań:
kursy na przyzwoitym poziomie
promocje
dobra oferta /może być livebetting
szybkie wpłaty/wypłaty
dobry support
brak skanu dowodu
bezpieczeństwo
dodatkowo powiadamianie o wynikach meczu mailem lub sms
Równierz polecam GB i Expekt. Te dwa buki wg. mnie oczywiście, szanują klientów, mając szybki support. Do tego dobre kursy i niezłe oferty. Tu masz info co do wpłat/wypłat i skanu dowodu ;) http://forum.bukmacherskie.com/temat8164.htm

pzDr :!:
 
L 0

lol

Użytkownik
Witam !!! Jestem początkujący i zamierzam wpłacić kaske oraz zagrać w zakłady po internecie. Jakiego buka polecacie? Pozdrawiam....
Mam kilka wymagań:
✅ kursy na przyzwoitym poziomie
✅ promocje
✅ dobra oferta /może być livebetting
✅ szybkie wpłaty/wypłaty
✅ dobry support
✅ brak skanu dowodu
✅ bezpieczeństwo
✅ dodatkowo powiadamianie o wynikach meczu mailem lub sms
 
M 0

matrix

Użytkownik
Wymagania masz duże ale te co wymieniłeś to pasuja do bukmachera Expekt. Jednak wymaga on aby konto w banku było takie same jak dane u nich.
 
Do góry Bottom