>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Najlepszy Bukmacher

C 0

cfc_maciek

Użytkownik
Witam ... mam 17 lat i chciałbym zarejestrowac sie na bukmacherskiej stronce ???? zeby zaklady stawiac online ???? jaka strone dla mnie polecacie ?
Najbardziej by mi paslowalo gamebookers.com ... ale czy tam wyplacaja ponizej 18 lat ? :|
Niech ktos odp ????
I ile jest minimalna wplata na gamebookers.com ???? ?
Z góry dziekuje za odpowiedz ????
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Ja też mam ten problem (naszczęście już niedługo) ale rejestrowałem się na matke i wszystko jest w porządku.
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
ja tez nie dlugo ???? ale chce pograc ... i mi sie nie chce latac do bukmacherow ???? bo daleko mam ????
A potrzebny jest skan dowodu osobistego ?
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
M 0

mojo

Użytkownik
ja nie co inne pytanie mam

wiadomo buków jest dużo ale czy ktoś (może z administracji) może powiedzieć które buki są najpewniejsze?.... chodzi mi o to że nie robią graczy w konia np. gdy zaczynają dużo wygrywać albo nie robią problemów z wypłaceniem kasy bo na forum już takie opinie przeczytałem :sad:

z góry thx. :spokodfhgfh:
 
M 0

matrix

Użytkownik
Jeśli chodzi o wiarygodność to napewno mogę śmiało wymienić Bet-at-home czy też Sportingbet oraz Expekt, choć ten ostatni bardzo rygorystyczny to nigdy mnie nie oszukał i ogólnie jest bardzo solidny. Bet-at-home i Sportingbet bardzo dobre livesupporty w razie problemów od 10-18 zawsze jest pomoc jak na czacie więc problemów nie ma. Expekt także dobra firma polecam wszystkie 3. Dla początkujących dobry jest BAH ale z czasem chcemy czegoś więcej i wtedy dobry jest Expekt.


PozdrawiaM


Matrix
 
M 0

mojo

Użytkownik
a co jeśli chodzi o takie &quot;akcje&quot; jak zamykanie kont bezpodstawne lub w &quot;najlepszym&quot; razie ograniczanie kwoty do postawienia przy wielu trafionych zakładach - jakich buków unikać pod tym względem ?

Jestem w bwin, expekt oraz betway



p.s. dlaczego nie wyświetlają mi się nazwy buków ?? tylko betway widać ? a miałbyć jescze e x p e k t i b w i n
 
M 0

matrix

Użytkownik
Radze unikać Bwin jeśli chodzi o wypłaty dużych kwot z Betway nie miałem nigdy do czynienia i nie mam zamiaru. A nazwy buków ja widze :jezora:

PozdrawiaM

Matrix
 
M 0

mojo

Użytkownik
to może ktoś podać buka w którym jest najwięcej zdarzeń/dyscyplin do obstawiania ??
bo jak na razie tylko bwin mi się nasuwa
 
M 0

medalik86

Użytkownik
oraz Expekt, choć ten ostatni bardzo rygorystyczny to nigdy mnie nie oszukał i ogólnie jest bardzo solidny.
Możesz rozwinąć swoją myśl? Co masz na myśli pisząc rygorystyczny?
Również uważam tego buka za godnego polecenia.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
Ja polecam GB . zlecilem wyplate w poniedzialek a kasa na koncie byla jzu we wtorek, to samo sportingbet, teraz zamierzam grac na unibecie bo chodzi mi szczegolnie o oferty z tenisa , bwin ma lepsze oferty z tenisa ale tego buka omijam z daleka ;-)
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Ja polecam GB . zlecilem wyplate w poniedzialek a kasa na koncie byla jzu we wtorek, to samo Sportingbet, teraz zamierzam grac na unibecie bo chodzi mi szczegolnie o oferty z tenisa , Bwin ma lepsze oferty z tenisa ale tego buka omijam z daleka ;-)
party;) bo mozna miec na start kase na poker ktora mozna tez powoli obracac na zakladach (partybets)
 
S 0

serfer

Użytkownik
Dla mnie najlepszy jest www.bet.gun.com. Gram już tam ponad pół roku i nigdy nie miałem problemów tak jak to bywa w innych internetowych bukmacherach.Przejżysty support, wypłacaja hajs do 2 dni! minimalna wpłata 16zł. 30% bonus przy pierwszej wpłacie nie wymagają dowodu przy rejestracji i zdecydowanie najwyższe kursy spośród internetowych buków.
 
Do góry Bottom