>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Najlepsze kursy-najwięcej wygranych

I 0

invest

Użytkownik
Witam. O co mi chodzi. Otóż czy jest gdzieś w sieci ranking pod względem największych kursów wystawianych przez danego buka przy jednczesnym &#39;&#39;wygrywaniu&#39;&#39; tych kursów w meczach? Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi ????

PS. Początkowo myślałem, że zakładeczka Average In-Play Odds Payout na stronie Odds Portal. Ale tam chyba o marże chodzi
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czyli chodzi Ci o połączenie niskiej marży i miejsca gdzie oddsmakerzy źle wystawiają kursy?
Wątpię abyś znalazł coś takiego.
Faktem jest, że w niektórych firmach można znaleźć notorycznie źle wystawiane kursy. W innych są one kopiowane bezmyślnie od konkurencji... Dotyczy to jednak zazwyczaj tylko danego sportu, ewentualnie ligi/rozgrywek.
Ogólnie rzecz biorąc o valuebety powinno być najłatwiej w miejscach, gdzie jest niska marża. Nie jest to jednak norma bo nawet w firmach, które &quot;kasują&quot; dla siebie najwięcej można znaleźć źle wystawiony kurs, wynikający ze słabego szacowania szans graczy/drużyn.
Tu jednak zaczyna się kłopot - mało kto się będzie dzielił ta wiedzą za darmo ;)
Moja rada - duuuuużo czasu poświęconego na obserwację wahań kursów i częste porównywanie ofert bukmacherów.
Kilka godzin i zyskujesz wiedzę, kto i kiedy pokazuje ofertę jako pierwszy... i jak szybko pojawiają się naśladowcy.
Powodzenia ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Witam. O co mi chodzi. Otóż czy jest gdzieś w sieci ranking pod względem największych kursów wystawianych przez danego buka przy jednczesnym &#39;&#39;wygrywaniu&#39;&#39; tych kursów w meczach? Mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi ????

PS. Początkowo myślałem, że zakładeczka Average In-Play Odds Payout na stronie Odds Portal. Ale tam chyba o marże chodzi
Nie bardzo rozumiem...

Domyślam się tylko, że chcesz wiedzieć w miarę szybko o najlepszych kursach, czy wejdzie czy nie zależy już tylko od Twojego typu. Korzystając z wiedzy i obserwacji można coś wysnuć sensownego. Publicbet odróżnić od valuebetu. Nie pozostaje nic innego jak obserwacje wahań kursu a później szukania w sieci informacji dlaczego do zmiany kursu doszło. Co do marży masz giełdę zakładów, masz Pinnacle, masz Bet365. To zaś czy wybierzesz przy dobrze wyhaczonym ofertę 11,00 w Pinn, czy 4,20 w BAH zależy tylko od Ciebie.
 
Do góry Bottom