>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Najlepsza oferta bonusowa

Status
Zamknięty.
ojciedz 6

ojciedz

Użytkownik
Witam,
od kilku dni mam dość spory dylemat. Każdy buk oferuje jakiś tam bonus dla nowego gracza, różnorodność jest tak duża, że ciężko mi się zdecydować, a do tego dochodzą jeszcze kruczki w regulaminie. Bet365 oferuje 200zł bonusu, ale wymaga trzykrotnego obrotu w zaledwie 90 dni. Jetbull daje nawet 600zł, ale zrobienie pięciokrotnego obrotu w 30 dni to już czysty hazard dla mnie. W związku z tym proszę o pomoc kogoś dobrze zorientowanego w temacie bonusów. Chodzi mi o bonus w okolicach 200zł (nie w postaci zakładów bez ryzyka jak na Sportingu), z jak najdłuższym czasem obrotu całości (najlepiej nieograniczonym). Mogą to być nawet oferty buków zagranicznych. Mam nadzieję, że takie bonusy w ogóle istnieją. ;)
Z góry dziękuję za pomoc.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Dla Ciebie 90 dni to tylko ZALEDWIE?
Facet, to sa 3 miesiace grania. Nawet jesli mialbys grac za zeta lub dwa (CODZIENNIE!) to zrobisz ten obrot.
Najlepszy bonus na chwile obecna ma jak dla mnie bet365 tzn wysoki bonus + SZEROKA oferta.
Pozdro.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Co by się działo gdyby każdy zadawał takie pytanie? Jak wyglądałoby forum?
Po to posty podzielone są w tematy aby z nich korzystać. Opcja Szukaj i trochę cierpliwości a znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.
Nikt Cię nie będzie prowadził za rękę. Zastanów się czy 90 dni to mało czy dużo. Poczytaj opinie o wszystkich bukmacherach w odpowiednim dziale i sam zdecyduj co jest dla Ciebie najlpesze.
Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom