>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Nagrywarka DVD.

D 0

dab-bartek

Użytkownik
Witam. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna nagrywarki DVD. Jaką byście poradzili? Nie musi być nadzwyczajnie szybka, ale żeby była w miarę niezawodna. Interesuje mnie cena w okolicach 60-70zł, gdyż mój budżet jest nieco skromny. Lepiej szukać w sklepach czy na allegro?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A pod jakie złącze?
ATA czy SATA?
Myślę że za taką cenę znajdziesz jakiegoś Liteona. Nagrywarki dość solidne.
Najlepiej byłoby żebyś dołożył 20 zł i kupił z Pioneera.
Jeśli podasz już jakie masz złącza to coś Ci znajdziemy :]
 
matex 0

matex

Użytkownik
hm... Liteon - różnych rzeczy sie o tej firmie nasłuchałem. Pioneer - owszem ????

Ja polecam również LG lub Samsunga (lg - lepszy zapis, samung - lepszy odczyt i korekcja błedow, o ile sie nie myle)

Tyle ode mnie.

Pozdro
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
hm... Liteon - różnych rzeczy sie o tej firmie nasłuchałem. Pioneer - owszem ????
Ja polecam również LG lub Samsunga (lg - lepszy zapis, samung - lepszy odczyt i korekcja błedow, o ile sie nie myle)
Tyle ode mnie.
Pozdro
Nasłuchałeś. ;)
Ja osobiście przez kilka lat miałem Liteona i działał bezawaryjnie. Działa do teraz :].
Najlepszym wyborem będzie Pioneer.
Co do LG to również nie są najgorsze. Do samsungów nie jestem przekonany.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Nie bede sie upierał, bo tak jak mówisz &quot;ludzie gadają&quot; ;)

Co do LG - to ma obecnie nagrywarke Cd i chodzi mi juz ze 3 lata, a Samsunga mam nagrywarke DVD od jakis 3 miechów i tez narazie wszystko w porządku ????

Pioneera mam zwykły DVD i chodzi juz chyba z 5 lat, tyle ze w drugim kompie ???? i tez wszystko do tej pory cacy..

PzdR
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A ja mam i samsunga i LG i zdecydowanie polecam Samsunga. Zero problemów a LG musiałem już wymieniać a teraz nawet już nie działa :p
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
A ja mam i samsunga i LG i zdecydowanie polecam Samsunga. Zero problemów a LG musiałem już wymieniać a teraz nawet już nie działa :p
Owszem zdarzają się awaryjne serie ale to nie tylko wśród LG lecz wszystkich firm.
Co do samego samsunga pisałem że nie jestem przekonany. Może dlatego że nigdy nie miałem nagrywarki tej firmy a inne produkty tej firmy które niezbyt się spisywały ;)
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ja osobiście odradzam Samsunga bo sam MIAŁEM nagrywarkę DVD tej firmy i było kiepsko jednym słowem . Możliwe , że miałem pecha i dostałem najgorszy egzemplarz z fabryki :jezora:
 
Do góry Bottom