>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nagrody w V sezonie FB League - 09-12.2016r

anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Nie boj sie nie jesteś sam...:p Ja tez lubię konkursy forma rywalizacji z innymi graczami użytkownikami &quot;} Nie wszyscy mogą dostać nagrody... to jak z opina w sieci o 1xbet jedni chwalą dostają ładne sumy inni maja problemy..... ja czekam od wakacji na kasę na skrila plus bonus do intra za konkurs z olimpiady i tez na moje pw nie odpisuje na początku jakiś kontakt był... dałem sobie spokój mało aktywne jestem to- maer ograj w elicie Intela :p
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Nie boj sie nie jesteś sam...:p Ja tez lubię konkursy forma rywalizacji z innymi graczami użytkownikami &quot;} Nie wszyscy mogą dostać nagrody... to jak z opina w sieci o 1xbet jedni chwalą dostają ładne sumy inni maja problemy..... ja czekam od wakacji na kasę na skrila plus bonus do intra za konkurs z olimpiady i tez na moje pw nie odpisuje na początku jakiś kontakt był... dałem sobie spokój mało aktywne jestem to- maer ograj w elicie Intela :p
Tylko że ja zgodnie z umową poprawiłem swoją aktywność i zostałem jedyną osobą która nie dostała nagrody z tamtego V sezonu FB League, ale co bardziej mnie martwi to olewanie użytkownika który jest już nawet spory czas na forum przez głównego administratora forum, widzę że innego odzewu brak to może któryś z innych modów pomoże?
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Jasne ja cie rozumiem mi tez chodzi o ten brak odpowiedzi kontaktu,co do mojej sprawy ja nawet nie miałem informacji ze muszę cos poprawić itp wszystko było ok depo założone konto tylko u tych Turasów jest taki burdel ze szok nie raz znikali kto innych ich przejmował i...promki wysyłali a na konto nie mozna sie było logować trzeba było to robić jeszcze raz tak jak z wypłatami na skrila w e...nie wydaje mi sie zeby ktos z modów mógł cos zrobić zresztą dzisiaj cały dzień nie mozna było na forum wejść jakiś błąd strona- niezabezpieczona to jest masakra
 
Do góry Bottom