>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Na NAsz Koszt

Status
Zamknięty.
G 0

gringol

Użytkownik
Jeśli nie możesz wyświetlić tej wiadomości, kliknij tutaj
Szanowny Kliencie, Twoja nazwa użytkownika to xxxxxxxx
Zdobądź DARMOWE 10 EUR na grę w NOWYM Kasynie Expekt!
Ciesz się emocjonującymi grami w Kasynie Expekt.com oraz skorzystaj z €10 Cash Bonus – całkowicie za DARMO!
Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na konto i grać. Kliknij tutaj aby zacząć:
Prosimy zapoznać się z Przepisami i Warunkami.
W Kasynie nadal możesz znaleźć tak klasyczne gry jak Black Jack, Roulette wraz z zupełnie nowymi grami wrzutowymi, Video Poker oraz grami z NAJWIĘKSZYMI możliwymi Jackpotami w sieci.
Uwaga: Masz 7 dni aby zgłosić się po swój bonus. Po tym czasie jego ważność wygasa.
Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące NOWEGO Kasyna bądź konta – skontaktuj się z naszym supportem.
Powodzenia przy stołach!
Zespół Kasyna
Sprawdzcie skrzynki
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Polecam od razu zamknąć,BYŁO, ale dla informacji, ja też dostałem emaila ale kasy nie mam. Email do supportu poszedł
 
S 0

seth

Użytkownik
Czy jak wygrana z tego bonusu przeleje na zakłady to będę ją mógł wypłacić, czy najpierw trzeba ja obrócić kilka razy?
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
pewnie miałem kiedyś bonus
i nie wyrobiłem go
bo anwet ajk doszedłem do 40 Euro to miałem tylko 3 do przelania :/
no i poszło wszystko w pi--u ;/
 
P 88

pomo28

Użytkownik
Ja także wysłałem do nich maila.Odpisali że to jest dodawane ręcznie a nie automatycznie,więc trochę cierpliwości Ci którzy nie mają jeszcze ????
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Stwierdzam rzecz dziwną, nie mogę przelać kasy ponad bonus :-| Miałem raz bonus na tym kasynie B, ale jest on już nieaktywny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom