>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Na Betfair można zarobić!

gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Witam, będę prezentował tutaj moje &quot;zabawy&quot; na Betfair. Będą tu przeróżne rzeczy(sure bety, okazje itp.) Na początku już zaznaczam, że wszystkie prezentowane tu zakłady gram realnie ale bardziej rozrywkowo niż poważnie. Przeznaczyłem sobie na to 10 Euro... Reszta budżetu jest na trading.

Chyba każdy wie co oznaczają te najpopularniejsze słowa używane na Betfair. Napiszę jednak dla przypomnienia:
back - wygra
lay - nie wygra

#1 ✅
Tottenham - Sunderland - under 5,5 ✅ 1-3 = 4 bramki
back/lay - 1.01
Wkład: 7€ (28 zł)
Zysk/strata: ✅ 0,07€ (0,28 zł)
Łączny zysk/strata: ✅ 0,07€ (0,28 zł)
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Poległeś na pierwszym temacie all-in i go zostawiłeś, poległeś na drugim temacie over/under 2,5 i go zostawiłeś... jak długo poprowadzisz obecny? Do pierwszej wtopy? Zamiast kombinować na siłę, przysiądź doedukuj się.
Tak w ogóle, to temat powinieneś prowadzić w kuponach, bo systemu nijakiego tu nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Poległeś na pierwszym temacie all-in i go zostawiłeś, poległeś na drugim temacie over/under 2,5 i go zostawiłeś... jak długo poprowadzisz obecny? Do pierwszej wtopy? Zamiast kombinować na siłę, przysiądź doedukuj się.

Tak w ogóle, to temat powinieneś prowadzić w kuponach, bo systemu nijakiego tu nie widzę.
Kto powiedział, że zostawiłem? Kto powiedział, że &quot;poległem&quot;? Przecież na tym
polega progresja, że w razie porażki stawka x2. Temat z o/u 2,5 będzie oczywiście kontynuowany.


Co do reszty się zgodzę. Gra all-in mi nie wyszła i ją zostawiłem, jeśli ten temat tu nie pasuje to możecie go usunąć. Miał on służyć tylko do &quot;eksperymentowania&quot; róznych rzeczy na Betfair ale nie jest mi on zbytnio potrzebny.
 
H 8

hyip

Użytkownik
Po co od razu taka krytyka? Forum sluzy do przedstawienia roznych sposobow gry. To ze koledze w jednym temacie noga sie powinela to nie znaczy ze nie moze sprobowac ponownie. Mnie osobiscie temat zainteresowal i chcialbym aby byl kontynuowany. POWODZENIA
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
#2 ✅
Cruz Azul Hidalgo - Tigres
Back, 2.17
Wkład: 2€ (8 zł)
Zysk/strata: ✅ 0,04€(0,16 zł)
Łączny zysk/strata: ✅ 0,11€(0,44 zł)


Jest przerwa, gospodarze wygrywają 1:0. Teraz czekamy ok. 5 minut drugiej połowy i liczymy, że nie padnie bramka. Kursy cały czas lecą w dół...


Ehh, dziwny rynek. W przeriwe można było nieźle wyjść bo kursy poleciały gwałtownie w dół ale przegapiłem to... wyrównanie ze strony gości wisi w powietrzu więc opuściłem rynek z groszowym zyskiem... No nic, jutro będą lepsze okazje!
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
#3 ✅

Cruz Azul Hidalgo - Tigres - under 3,5

Back, 1.09

Wkład: 2€ (8 zł)

Zysk/strata: ✅ 0,04€(0,16 zł)

Łączny zysk/strata: ✅ 0,15€(0,60 zł)





Jeśli przez 10 min nie padnie żaden gol i kursy zlecą do 1.02 - 1.03 to wychodzimy z drobniuteńkim zyskiem.






No i maluteńki zysk osiągnięty. Wiem, że śmiesznie to na razie wygląda ale cóż... powoli do przodu!
 
L 10

lostdesperado

Użytkownik
No i maluteńki zysk osiągnięty. Wiem, że śmiesznie to na razie wygląda ale cóż... powoli do przodu!
Ale co ma wyglądać śmiesznie, tu nie chodzi o to JAKI zysk osiągasz, ale, że osiągasz go cały czas, zamiast 2 euro można postawić sto razy więcej, zysk rośnie proporcjonalnie. Będę śledził temat ;) powodzenia
 
brykenjr 3

brykenjr

Użytkownik
Witam, będę prezentował tutaj moje &quot;zabawy&quot; na Betfair. Będą tu przeróżne rzeczy(sure bety, okazje itp.) Na początku już zaznaczam, że wszystkie prezentowane tu zakłady gram realnie ale bardziej rozrywkowo niż poważnie. Przeznaczyłem sobie na to 10 Euro... Reszta budżetu jest na trading.

Chyba każdy wie co oznaczają te najpopularniejsze słowa używane na Betfair. Napiszę jednak dla przypomnienia:
back - wygra
lay - nie wygra

#1 ✅
Tottenham - Sunderland - under 5,5 ✅ 1-3 = 4 bramki
back/lay - 1.01
Wkład: 7€ (28 zł)
Zysk/strata: ✅ 0,07€ (0,28 zł)
Łączny zysk/strata: ✅ 0,07€ (0,28 zł)
pomijam fakt, ze ryzykujesz 28 zl by zyskac 28 gr ????
przegladalem Twoje watki na forum, jestem naprawde pod wrazeniem, ze dalej trzymasz sie tej metody gry ???? nie widze wielkiej roznicy miedzy tym tematem, a tym: http://forum.bukmacherskie.com/f18/pewniaki-94222.html .
ile teraz potrzebujesz meczy zeby przestac grac tym sposobem? przy drugiej porazce znow uznasz, ze jednak ludzie mieli racje odradzajac grania za kursy 1.01? ????
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
pomijam fakt, ze ryzykujesz 28 zl by zyskac 28 gr ????
przegladalem Twoje watki na forum, jestem naprawde pod wrazeniem, ze dalej trzymasz sie tej metody gry ???? nie widze wielkiej roznicy miedzy tym tematem, a tym: http://forum.bukmacherskie.com/f18/pewniaki-94222.html .
ile teraz potrzebujesz meczy zeby przestac grac tym sposobem? przy drugiej porazce znow uznasz, ze jednak ludzie mieli racje odradzajac grania za kursy 1.01? ????
to co tu pokazuje to trading. Pierwszy post &quot;źle sprecyzowany&quot;, sorry. Przeczytaj sobie pozostałe posty...
 
Do góry Bottom