>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MyBetPoker

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik




KAŻDY PIĄTEK $500 FREEROLL
Dokonałeś już Twojej pierwszej wpłaty $10 ?
Jeśli tak, to w ciągu 72godzin (kontakt z suportem) otrzymasz token do naszego turnieju &quot;Pierwsza wpłata Freeroll&quot;!
Zarejestruj się,wpłać i graj z nami!

[URL='http://www.mybet.com']www.mybet.com[/URL]

Bonus powitalny aż do $600
Gwarantujemy Tobie 100% bonus powitalny aż do $600, za Twoją pierwszą wpłatę do myBet Poker.
Zbieraj myPoints aby otrzymać bonus!
Zapoznaj się z naszymi Warunkami.


  1. Niniejsza promocja przeznaczona jest dla graczy którzy dokonali pierwszej wpłaty do mybet-Poker.
  2. Bonus zostaje uwolniony przez rozegrane myPoits w Ring Games oraz przez udział w turniejach..
  3. myPoints zostają dopisane do konta gracza za każdą rozegraną rękę w Ring Games z powstałego (Rake), również jeśli gracz nie wniesie nic do puli a karty zostaną mu wydane. W turniejach gdzie istnieje opłata wstępna gracz otrzymuje również myPoints.
  4. Ilośc dopisanych myPoints zależna jest od wygenerowanego Rake lub od wysokości opłaty wstępnej do turnieju. Dodatkowo ilośc punktów jakie zostają dopisane zależy od statusu VIP.
  5. Powstały Rake liczy się z Pot wszystkich graczy a nie tylko z jednego gracza.
  6. W turniejach liczy się myPoins tylko z opłaty za wstęp a nie całości opłat za wejście. np: w przypadku 20$ + 2$ to opłata 2$ jest podstawą do naliczenia myPoints.
  7. Z gru dla zabawy lub za udział w FreeRollu punkty nie są naliczane.
  8. Bonusą za myPoint są uwalniane za każde ugrane 500 myPoints.
  9. Bonus zostaje uwalniany i dodany do konta gracza automatycznie. Gracz nie jest o tym powiadany dodatkowo przez support. Aktualny stan konta myPoints oraz bonusów jest do podejrzenia w zakładce &quot;Moje konto&quot; w &quot;Lobby Pokera&quot;
  10. Każdy gracz kwalifikuje sie do otrzymania bonusu za pierwszą wpłatę poprzez zbieranie myPoints w ciągu 3 miesięcy.
  11. Po otrzymaniu bonusu, myPoints nie sostają ściągnięte z konta tylko pozostają w koncie nadal.



W lutym startujemy z ligą na
[URL='http://www.mybet.com']www.mybet.com[/URL]​



Pierwszy Turniej (Freeroll)
05.02.2011
o godz 20:00
Nazwy turnieju: Liga FBukmacherskie​
 
hama 11

hama

Użytkownik
Liga będzie tylko dla graczy z bannera forumowego?
To znaczy właściwie to nie wiem czy nie jestem z bannera ale tak się pytam bo mam tam juz konto i nawet sporo grywam u nich ????
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie .
Pytales w innej lidze jak idzie bonus .Idzie tak samo jak tu .Jesli sporo grywasz to juz wiesz jak ;)
 
hama 11

hama

Użytkownik
Skoro tak to ok.
Chociaż różnie to bywa na ipoker i niektóre roomy szybko naliczają punkty inne wolniej ????
Ok to czekam z niecierpliwością na szczegóły ligi...
 
Do góry Bottom