>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

myBet 100% do 30euro

vader 2,8K

vader

Forum VIP
No niedokladnie ... bo np udalo mi sie puscic singla na reczna ale nhl nie idzie singlowac ... ;/ dla mnei to wada ale mysle sie jakso da.
Najnizsza stawka 0.25 E jakby ktos pytal , tylk osie zastanawiam co mozna single a co nie ...
A widze w naglownku jest napsiane przy &quot;dziale zdarzenia&quot; min.3 albo nic
THX
Jak zobaczyłem, że zainteresował się tym Odisio to domyślałem się, że będzie chciał grać tam raczej single z NHL. Dlatego próbowałem go przestrzec przed tym.
Ja tam grałem wyłącznie piłkę nożną z Ameryki Płd. i musiałem łączyć tryple. NHL też coś tam pogrywałem chyba.
Generalnie taki wymóg przypomina mi zacofanie jak w naziemnych.
Choć jak się okazuje można grać niektóre rynki singlami.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Z tego co zauwazylem to pilke nozna mozna grac single, tenis i reczna. NHL i ogolem hokej 3 zdarzenia, siatkowka 4. A co do pilki noznej to nie wszystko ... z tego co ja gralem to serie A i hiszpanska x1 a serie B i puchar wloch x3.
Troszke to dziwne dla mnie, ale coz taka polityka firmy. Dobrze ze AO i reczna jest to do 1 typa NHL mozna dorzucic 2 pewniaki i jest kupon ... chociaz te 2 pewniaki moga kuponik zepsuc :/ .
Kursy musze powiedziec ze bynajmniej jak dla mnie bardzo ciekawe.
Ciekawy jestem jak to bedzie z wyplata bo wplacalem po kursie euro 3.9 a teraz mamy 4.4 ... wiecciekawy jestem czy wyplaca po kursie obecnym czy po kursie wplaty.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
SimonS piłka kopana z Boliwii, Wenezueli, Kolumbii, Ekwadoru musiałem śmigać tryplami.
W sumie to bardzo rzadko grane ligi. Ledwo kilka buków ma je w ofercie. Ale podczas gdy kursy w bwinie bet365 spadały drastycznie np. z @3,7 na @2.4 to na Mybecie ciągle były @3.70. Różnica ogromna była. To opłacało mi się tam grać dokładając (było to latem głównie) 2 mecze z siatki po @1.01... ;)
Wypłaty miałem szybko, bez problemu. Mimo, że dla nich &quot;dobrym klientem&quot; nie byłem... Kurs € wtedy liczyli sensownie. Nie zdzierali jak czasami inni.
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Ciekawy jestem jak to bedzie z wyplata bo wplacalem po kursie euro 3.9 a teraz mamy 4.4 ... wiecciekawy jestem czy wyplaca po kursie obecnym czy po kursie wplaty.
Wypłata doszła wczoraj po kursie 4.32, więc jest bardzo dobrze. A wpłacałem tak jak ty jak był sporo mniejszy kurs ;) Bukmacher godny polecenia. Te kursy niekiedy powalają ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
No to ladnie, gdyby nie te triple w niektorych dziedzinach to buk 1 klasa, ale mam to szfzescie ze mam co dorzucic za 1.01 i poki co pewniaki nie zawiodly... zobaczymy jak bedzie z wyplata ale jak po obecnym kursie to jeszcze na tym troche zarobie bo qwatpie zeby spadlo za szybko poniezej 4.
Co do kursow to powiem ze zdziwilem sie strasznie gralem jakis hokej szwedzki ostatnio. NA sportingu 1.5 , na expie 1.6 a na mybecie 1.9 az sie zdziwilem 0.3-0.4 na kursie, to nie jest nic.
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
na głownej stronie pisza ze bonus 100% od pierwszej wplaty, a jak sie rejestruje i chce wplacic to jest ze 25% o co tu chodzi?
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
nie no mam zamiar 10euro wplacic, zaznaczylem przy rejestracji ze chce otrzymac bonusa 100% od pierwszej wplaty a po rejstracji jak daje na wplaty to mam takie cos:
karta kredytowa 25% od pierwszej depozytu mimo ze po prawej stronie na dole widnieje 100%

już nic z tego nie rozumiem ????
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
nie no mam zamiar 10euro wplacic, zaznaczylem przy rejestracji ze chce otrzymac bonusa 100% od pierwszej wplaty a po rejstracji jak daje na wplaty to mam takie cos:

karta kredytowa 25% od pierwszej depozytu mimo ze po prawej stronie na dole widnieje 100%:

http://c.wrzuta.pl/wi1273/87181861001bbc50497dcdb4/sc?type=i&amp;key=xJhesl8br2&amp;ft=f

już nic z tego nie rozumiem ????
Wpłać normalnie kasę, nie obstawiaj i napisz do supportu że chcesz 100% i Ci dodadzą po kilku godzinach.
 
Do góry Bottom